Aqua Disiac Česká republika, návod, komentáře, cena – umění svádění

Must Try

Většina lidí si myslí, že chodit do posilovny je moderní a cool… My jsme si to také mysleli… dokud tedy nezačnete mít v posilovně sex…

Šedesátiletý trenér se ukázal jako velký playbol. Sváděl své klientky a dělal s nimi cvičení, která se rozhodně nedržela programu… Používal mimořádně silné afrodisiakum Aqua Disiac Měl sex se svými klientkami přímo v posilovně.

To ovšem není to nejzajímavější…

Já a moje kamarádky jsme začaly chodit do známé posilovny, abychom měly hezčí těla a více se líbily mužům. Na první dojem byla posilovna krásná, prostorná a byli tam pohlední trenéři.

Byl tam ale také muž, kterému jsme říkaly playboy. Bylo mu 60 let, byl tlustý a nepřitažlivý. Tento muž trénoval naši skupinu.

Byly jsme samé krásné dívky, takže ho trénování bavilo. Dával nám detailní pokyny…

Jednou když jsem dělala dřepy, stoupl si za mě a sáhl mi na zadek a zeptal se, jestli cítím, jak moje svaly pracují

Po několika týdnech těchto cvičení jsme se mu začaly vyhýbat! Dělalo se mi z něj zle, jen když jsem ho viděla…

Mluvily jsme o tom s ostatními trenéry, ale jim to bylo jedno a říkali nám: Nebojte se, on je odborník. Když vás trénuje tak nadšeně, jistě ve vás vidí potenciál… Nevšímejte si toho…”

Nemohly jsme přestat v polovině, protože jsme za program zaplatily spoustu peněz, skoro 20.000 každá! Všechny jsme se snažily nepřestávat…

Aqua Disiac co je, dávkování – moje kamarádky zaznamenaly to, co se dělo v posilovně!

Jednoho dne za námi trenér přišel a pochválil nás, že se nám daří dobře a je na čase posunout trénink na další úroveň. Přinesl nám proteinový drink a šly jsme do haly na aerobik.

Upřímně jsem měla velký strach, necítila jsem se sama sebou… pochopily jsme skutečnou podstatu tohoto tréninku a mohly jsme jeho požadavky odmítnout, protože jsme byly 3, ale… neudělaly jsme to.

Zničehonic se v nás probudila šílená touha po tomto trenérovi… přestaly jsme myslet jasně a nechápaly jsme, co se děje. Stáhly jsme ho na podložku na jógu.

Pořád si přesně nepamatuju, co s námi dělal. Více než 30 minut sexu jako “kardio” s nám opravdu zamávalo.

Stále nemůžeme uvěřit, že jsme všechny měly sex se starým mužem v sále vedle recepce a dalších lidí v posilovně. Ale cítily jsme takovou vášeň a touhu, že jsme ztratily hlavu.

Chtěla jsem tento incident utajit, ale je nutné o tom mluvit, ukázalo se, že jsme nebyly jedinými oběťmi tohoto “tréninku”.

Aqua Disiac ingredience, vedlejší účinky

17 dalších dívek bylo také podvedeno (během pouze 3 měsíců). Vyšetřovatel odhalil tréninkovou metodu tohoto úchyla.

Celý případ byl odhalen a nyní o něm píšou masová média.

I zkušení psychologové nemohou vysvětlit, co se nám stalo. Hledala jsem na internetu a našla jsem zvláštní stránku.

Byly na ní detailní pokyny k užívání Aqua Disiac Tato stránka tvrdila, že muži nemusejí ženy svádět, ale musejí dosáhnout toho, aby je ženy samy chtěly. Muži mohou ženy vlastnit, neboli přesněji dosáhnout toho, aby se jim ženy samy odevzdaly.

V těchto případech ženy ztratí kontrolu a nechají se ovládat instinktem. Toto jsou citace z textu na této stránce.

Možná to nebylo to, co na nás trenér použil, ale popis se rozhodně podobá tomu, co jsme zažily.

Proč vám říkám tento příběh? Není to proto, že se chci vymluvit, nebo přiznat… Chci jen varovat ostatní lidi…

Nikdo, ani moje kamarádky a rodiče, mi nevěří, že se to stalo náhodou: všichni si myslí, že to je nelogické a že se jen vymlouvám.

Aqua Disiac prodej, kde koupit

Dívky, dávejte si pozor a chraňte se! Každý se může ocitnout na našem místě, myslím, že by tuto stránku měli zakázat! Zatím Aqua Disiac lze snadno koupit. každý si tento přípravek může na oficiální stránce koupit!

Prosím zablokujte tento článek a pošlete stížnost na tuto stránku. Pomozte nám tuto stránku zakázat”

Možná vás tento článek zachrání od podobné noční můry

Aqua Disiac recenze, diskuze, zkušenosti

Alex

Ale prosím vás, jste hloupá? Chcete být slavná? Myslíte si, že někdo vašemu příběhu uvěří? Nemusíte si hledat výmluvy pro to, že se chováte jako děvka.

p.s. Koukal jsem se na tuto stránku a nic ilegálního jsem tam nenašel!

Honza

Sex v posilovně zní lépe, než sex na záchodě v klubu. Je divné, že si to ty holky neužily. Ten trenér je cool!

Eliška

Máte mozek? Tato dívka utrpěla fyzické a psychické utrpení a požádala o pomoc. A místo abyste jí pomohli ji urážíte!

Marek

Nebojte se. Aqua Disiac není nebezpečný. Odborníci to potvrdili. Používat ho není zločin, ha ha!

Michal

Používáte to někdo? Je to efektivní?

Karel

To musel vymyslet nějaký Američan, ti vymysleli iPhone, který všichni milujeme.

Franta

Musíte si to promyslet! Četl jsem stránku s informacemi o Aqua Disiac Musíte mít paměť jako ryba. Ženy vám potom padnou k nohám. Jde o to, že dívky milují sex, ale jen předstírají že ne a odmítají muže.

Daniel

Aqua Disiac mi pomohl mít sex se 4 dívkami za týden. Má okamžitý účinek. Dívky dostanou chuť na sex A vy si s nimi budete moci dělat co budete chtít!

Kristián

Pomozte mi. Je mi 46 let a jsem single. Možná zůstanu single až do konce života, jsem stydlivý a bojím se randit. Nemám sebevědomí. Může mi Aqua Disiac pomoci najít si vztah s krásnou mladou ženou?

Petr

Já jsem to zkusil a bylo to úžasné… Šel jsem do klubu a domů jsem si přivedl dívku, kterou jsem chtěl. Bylo to naprosto skvělé. Ráno si tato dívka ani nepamatovala, co se stalo a utekla. To ale nevadí, najdu si další.

Hana

To je směšné! Vy už neumíte mít se ženou sex normálním způsobem? Musíte používat afrodisiaka? Jste tak špatní, že si nenajdete dívku? Měli byste asi přestat randit.

Šimon

Hano, jste vtipná. Vy nechápete, že V dnešní době můžete mít sex i bez povolení od vaší děvky. Mám takto sex s dívkami v jednom kuse! Chce se mi z vás zvracet!

Dan

No na to už tedy nemám co říct.

Šimon

Hele Dan, souhlasím s vámi. Dívky nejsou uvolněné a stále muže odmítají. Myslíte, že brát ženy na rande, dávat jim luxusní dárky a nic za to nedostat je v pořádku? Jste šílení. Já si chci koupit Aqua Disiac místo abych utrácel peníze za dívky, které si myslí, že jsou královny!

Jan

Koupil jsem si to a jsem s ím spokojený. Díky tomu mám sex se svojí koegyní. Známe se jen 1 týden. Byla dříve pana a teď jsme to dělali přímo v kanceláři.

Filip

Je Aqua Disiac v zahraničí zakázaný?

Ben

Nejsem si jistý, ale objednal jsem si ho. Výsledky jsou úžasné! Pořád se na mě lepí dívky. Chystám se vyspat se s několika dívkami, které mě v minulosti odmítly

Tomáš

Bene, ty jsi úchyl! Věříte tomu, že jsem to včera dělal s kamarádkou své matky? Starší ženy jsou opravdu lepší! Moje máma by mě zabila, kdyby se to dozvěděla!

Dušan

Kolik je ti let?

Tomáš

V dubnu mi bude 17. Proč se ptáte?

Dušan

Jen tak. Na takové věci jsi ještě mladý. Pokud to tedy není tvoje nejlepší kamarádka!

Sandra

Jste šílení? Proč necháváte děti, aby se dívaly na takové věci! Budete to prodávat bez omezení? Mohli by vás obvinit!

Ondřej

Dámo, buďte zticha! Určitě se najde někdo, kdo bude mít sex s vámi. Jistě po tom toužíte.

 

Latest Recipes