Aqua Disiac Slovensko, skúsenosti, navod na pouzitie, cena – umenie zvádzania

Must Try

Ľudia si zvyčajne myslia, že chodenie do posilňovne je tak trendy a in… Takisto sme si to mysleli … až kým tréning v posilňovní nekončí spoločným sexom…

60-ročný tréner sa ukázal byť skúseným playboyom, zvádzal zákazníčky, a nútil ich robiť cvičenia úplne odlišné od programu…Používal naozaj silný posilňovač libida Aqua Disiac Mal sex so ženami priamo v tréningovej hale.

Ale tu sú tie najzákladnejšie fakt …

Aqua Disiac čo je, výhody – Moji priatelia zaznamenali všetko, čo sa stalo vo fitku!

a a niektoré z mojich priateliek sme začali chodiť do jednej známej posilňovne, aby sme získali sexi telá a mali sme možnosť stretnúť sa s chlapmi. Prvý dojem bol, že klub bol veľmi krásny, priestranný, s príťažlivými mužmi a trénermi.

Bol tu však muž, ktorého sme nazvali kvalifikovaným playboyom. Mal 60 rokov, tučné telo a neatraktívny vzhľad. Bol vybraný na to, aby trénovl našu skupinu.

Keďže celá skupina pozostáva z krásnych dievčat, bol veľmi oddaný nášmu tréningu. Dával nám veľmi podrobné pokyny o tréningu…

Raz, keď som robila drep podišiel ku mne, dotkol sa môjho zadku a spýtal sa ma, či cítim ako mi pracujú svaly

Po niekoľkých týždňoch s takýmto druhom cvičenia sme sa mu všetky vyhýbali! Už keď som ho videla, bolo mi zle…

Hovorili sme o tom s ostatnými trénermi, ale vôbec ich to nezaujímalo a odpovedali niečo ako: “Nebojte sa, je to expert. Ak vás trénuje takto nadšene, určite vo vás vidí potenciál… Nevšímajte si..”

Nechceli sme odísť uprostred kurzu, pretože sme zaň zaplatili nemalú sumu, okolo 100 eur za každého! Všetky sme sa pokúšali vydržať…

Jedného dňa prišiel k nám a chválil nás, pretože sme si počínali veľmi dobre a bol čas prejsť na ďalšiu úroveň. Doniesol nám proteínový nápoj a šli sme do sály na kardio cvičenie.

Aby som bola úprimná, cítila som sa veľmi vystrašene, nemohola som jasne premýšľať… chápali sme o čo v skutočnosti pri tomto tréningu ide, mohli sme si pohovoriť a odmietnuť jeho požiadavku, veď sme boli 3, ale…

Aqua Disiac dávkovanie, nežiadúce účinky, pouzitie – neurobili sme to…

So strachom sa v nás prebudila nespútaná túžba po tomto perverznom trénerovi… nemohli sme prísť ku zmyslom, nevedeli sme, čo máme robiť. Zatiahli sme ho na podložky na jogu.

Stále sa trasiem, keď si spomeniem na to, čo s nami vtedy robil. Viac ako 30 minút sexu ako akási forma “kardio” nás vyviedla z miery.

Nemohli sme stále uveriť, že všetky sme mali sex so starým mužom hneď vedľa recepcie a ostatných členov posilňovne. ale cítili sme naruživosť a túžbu a stratili sme hlavu.

Chcela som tento incident skryť, ale pravda musí byť odhalená, ukázalo sa, že nie sme jedinými obeťami jeho “tréningu”.

Ďalších 17 dievčat takto tiež podviedol (len za 3 mesiace). Správca to zistil, keď zvrhlíka pristiho pri jeho metóde tréningu.

Prípad bol odhalený a teraz o tom hovoria všetky médiá.

Ani skúsení psychológovia nemôžu vysvetliť, čo sa nám stalo. Surfovala som po internete a našla som podivné webové stránky.

Je tam podrobný návod na použitie Aqua Disiac Webová stránka tvrdila, že muži nemusia zvádzať, aby mohli mať sex so ženou, tie sa im dobrovoľne ponúknu. Muž môže mať každú ženu, ktorú chce. Alebo presnejšie, s radosťou vám vášnivo ponúkne svoje telo.

V týchto prípadoch ženy stratili kontrolu a dovolili inštinktu ovládnuť ich. Citovala som vety uvedené na webovej stránke. .

Možno to je tá vec, ktorú použil tréner. Popis je podobný pocitom, ktorý sme mali.

Prečo som vám povedala tento príbeh? Nie je to tak, že sa snažím ospravedlniť alebo priznať sa… Chcem len varovať iných ľudí…

Nikto, dokonca aj moji priatelia a moji rodičia, nikto neverí, že sa to stalo náhodou: povedali, že je to nelogické a zneje to ako výhovorka.

Dievčatá, buďte opatrné a chráňte sa! Ktokoľvek môže byť na našom mieste, myslím, že tieto webové stránky by mali byť zrušené! Nateraz, Aqua Disiac možno ľahko zakúpiť. ktokoľvek si ho môže kúpiť z oficiálnych webových stránok!

Prosím, zablokujte si článok o ňom a pošlite sťažnosť správcovi webovej stránky. Zakážte túto webovú stránku!

Aqua Disiac objednať, kde kupit, predaj – možno článok ochráni vás a vašich príbuzných od tejto nočnej mory

Aqua Disiac diskusia, forum, recenzie, komentáre

alex

Hej autorka, si blbá? Chceš slávu? Myslíte si, že ľudia uveria tvojmu príbehu? Nemusíš mať zámienku, aby si bola kurva.

p/s: Skontroloval som webovú stránku a nevidím nič ilegálne!

honza

Sex v posilňovni znie oveľa zábavnejšie ako v klubovej toalete. Je zvláštne, že sa to týmto dievčatám nepáčilo! Ten muž je v pohode!

Ela

Nemáte mozog? Musela trpieť fyzickými a psychickými bolesťami a požiadala o pomoc. A namiesto toho ju tu urážate!

Marek

Nebojte sa. Aqua Disiac nie je nebezpečný. Odborníci to potvrdili. Jeho použitie tiež nie je zločin, ha ha ha!

Mišo

Kto to použil? Je to efektívne?

Tomás

To muselo byť vynájdené američanom. Veď vynašli aj Iphone, ktorý máme tak radi.

Feri

Musíte to premyslieť! Čítal som webovú stránku s popisom Aqua Disiac Máte pamäť ako rybu! Ženy vďaka nemu podľahnú. V podstate to robíte rady, ale potrebujete predstierať a odmietnuť človeka.

Duško

Aqua Disiac pomohol mi mať sex s 4 dievčatami za týždeň. Má okamžitý účinok. dievčatá sa na teba nalepia a TY si len robíš to, čo chceš!

Žrebec

Pomôž mi. Mám 46, a som stále nezadaný. Možno to tak bude až do konca môjho života. Som veľmi plachý a bojím sa randenia. Mám nedostatok sebadôvery. Môže mi Aqua Disiac pomôcť mať vzťah s krásnou mladou ženou?

Peter

Hej, skúsil som to a bolo to úžasné… išiel som do klubu a vrátil sa domov s dievčaťom, ktorému som sa páčil. Noc bola úplne bláznivá. Ráno dievča ani nepochopilo, čo sa stalo a utieklo. Ale je to v poriadku, nájdem ďalšie.

Hanna

Veľmi vtipné! Neviete, ako si s dievčaťom zasexovať bežným spôsobom? Takže musíte použiť afrodiziakum? Ste tak zlí v posteli, že nemôžete zbaliť dievča v normálnej situácii? Potom by ste mali radšej prestať!

Šani

Hanna, ty hlúpaňa. Stačí sa pokúsiť porozumieť, že teraz môžem mať sex bez súhlasu, kurvička. Mám to s dievčatami, ako ty stále! Je mi z teba ze!

Hanna

Ó, kurva, proste nemám slov.

Dano

Hej, Šani, súhlasím s tebou. Dievčatá sa cítia nepríjemne a diskutujú o tom tak zúrivo. Myslíte si, že randenie, luxusné darčeky a dostať nič naspäť je v poriadku? Ste tak hrubé. Chcem si kúpiť Aqua Disiac namiesto plytvania peniazmi na dievčatá, ktoré si myslia, že sú elitou!

Jano

Kúpil som si to a som veľmi spokojný. Toto mi pomáha mať sex s kolegyňou. Poznali sme sa iba jeden týždeň. Bola panna a urobili sme to priamo v kancelárii.

filip

Je Aqua Disiac zakázaný v zahraničí?

šimon

Nie som si istý, ale preistotu som si ju objednal. Výsledok je veľmi prekvapujúci! Vidím, že na mňa dievčatá stále vrhajú. Mám v pláne mať sex s niektorými dievčatami, ktoré ma predtým odmietli.

Tomáš

šimon, ty si perverzný! Veríš, včera som to urobil s priateľkou svojej mamy. Skutočne sa to s vekom zlepšuje! Moja mama by ma zabila, keby o tom vedela!

Don

Koľko máš rokov?

Tomáš

V apríli som mal 17. Prečo sa pýtaš?

Don

Nič. Pre také veci si príliš mladý. Ak to nie je tvoja najlepšia priateľka!

Kamila

Chlapi, ste sa zbláznili? Prečo ste nechali dieťa pozerať sa na takéto scény! Budete to predávať bez kontroly? Môžu vás za to obviniť!

Darius

Dáma, prosím, sklapnite! Bude to niekto, kto to urobí s vami. Vaše rozhorčenie je falošné.

 

Latest Recipes