Bentolit Slovensko, komentáre, navod na pouzitie, cena – nápoj na okamžité chudnutie s vulkanickým ílom

Must Try

Bentolit skúsenosti, čo je, recenzie, cena, navod na pouzitie

Bentolit kde kupit, objednať, pouzitie, Slovensko

Bentolit predaj, recenzie, forum, dávkovanie

Bentolit komentáre, diskusia, výhody, nežiadúce účinky

Pri všetkej rozmanitosti produktov na spaľovanie tukov stále viac ľudí uprednostňuje Bentolit na chudnutie. Aké je tajomstvo tohto nástroja, ktorý doslova prerazil na vrchol sympatií spotrebiteľov? Je to jednoduché – sľubná novinka je prirodzená a rieši množstvo úloh, ktoré sú nad možnosti konkurentov. V krátkom čase budete môcť radikálne zmeniť svoju postavu a vzhľad, aj keď iné možnosti a vylepšený tréning nepriniesli žiadny úžitok. Dokonca aj odborníci na výživu priznali, že nemôžu konkurovať jedinečnému nápoju, ktorý robí zázraky.

Nižšie v článku si môžete prečítať podrobnejšiu analýzu, v ktorej sa dozviete, čo je Bentolit, ako produkt funguje, aké sú jeho výhody oproti analógom, ktoré nefungujú, kde kupit Bentolit a aká je jeho cena predaj na Slovensko. Prečítajte si aj recenzie, diskusia, komentáre a skutočné skúsenosti používateľov na forum.

Čo je Bentolit?

Bentolit je liek používaný na zníženie telesnej hmotnosti. Jeho zloženie predstavujú zložky prírodného pôvodu a syntetické prísady na zlepšenie chuti. Výrobca stavia Bentolit ako prostriedok na rýchle chudnutie s detoxikačným (očistným) účinkom.

Nástroj má pomerne úzky zoznam kontraindikácií. Jeho zložky však môžu vyvolať nielen lokálne, ale aj systémové vedľajšie reakcie. Pred použitím Bentolit je vhodné poradiť sa s lekárom.

Indikácie na použitie

Hlavnou indikáciou na užívanie Bentolit je strata hmotnosti, a to aj potlačením chuti do jedla. Odporúča sa pre ľudí s pomalým metabolizmom, ktorý vyvoláva hromadenie podkožného tuku. BAA sa používa aj na urýchlené čistenie gastrointestinálneho traktu od minerálnych solí.

Absolútna kontraindikácia na použitie Bentolit – precitlivenosť na zložky v ňom obsiahnuté. Jeho príjem je prísne zakázaný v dospievaní, počas tehotenstva a laktácie. Vzhľadom na výrazný diuretický účinok Bentolit pacienti s obličkovými patológiami vyžadujú predbežnú konzultáciu s lekárom. To platí aj pre ľudí s ochoreniami pečene, žalúdka, endokrinnými poruchami.

Princíp fungovania

Detoxikačné vlastnosti Bentolit určujú zložky obsiahnuté v jeho zložení. Väčšina z nich sú prírodné adsorbenty. Priťahujú na seba toxíny a toxické látky, viažu ich na svoj povrch a následne odvádzajú z tela von. Výživový doplnok obsahuje tiež organické a anorganické zlúčeniny, ktoré vykazujú nasledujúcu aktivitu:

  • Zrýchlenie metabolizmu
  • Oneskorené štiepenie tukov
  • Zníženie absorpcie (absorpcie) lipidov v čreve

Podľa návodu na použitie majú zložky Bentolit schopnosť „spaľovať“ podkožný tuk. Bioaditívum má mierny laxatívny účinok, stimuluje vylučovanie tekutín z tela.

Navod na pouzitie

Bentolit pripravuje sa rozpustením polievkovej lyžice prášku v pohári horúcej vody. Doplnok stravy užívajte 1-krát denne pol hodiny pred raňajkami. Tento spôsob aplikácie prispieva k maximálnej absorpcii zložiek bioaktívnej prísady. Bentolit nemá nežiadúce účinky!

Dĺžka dávkovanie užívania Bentolit sa pohybuje od jedného do niekoľkých mesiacov. Ale kvôli prítomnosti adsorbentov v jeho zložení je potrebné urobiť týždenné prestávky medzi kurzami. Je potrebné vziať do úvahy výrazný diuretický účinok doplnku. Aby ste predišli nedostatku draslíka, horčíka, fosforu, mali by ste navyše užívať vyvážené komplexy vitamínov a makroživín.

Aké výsledky sľubuje výrobca?

Výrobca považuje Bentolit za účinný a bezpečný prostriedok na chudnutie. Každodenné užívanie doplnkov stravy stimuluje zrýchlenie metabolizmu, premenu tukov na energetické zásoby potrebné pre fungovanie organizmu. Nápoj je určený na rýchle chudnutie, pri dodržaní všetkých odporúčaní návodu. Nie je potrebné robiť úpravy denného jedálneho lístka a cvičenia. Zároveň sa pokožka napne a gastrointestinálny trakt sa očistí od nahromadených toxických látok.

Kde by som mohol kúpiť

Prostriedok na chudnutie Bentolit nie je možné objednať v žiadnej, ani v najväčšej sieti lekární. Predávajú ho distribútori a na oficiálnych stránkach výrobcu. Platba prebieha po zadaní objednávky a prijatí tovaru poštou. Náklady na doplnky stravy sa môžu mierne líšiť, a to aj v závislosti od miesta bydliska kupujúceho.

Napriek viaczložkovému zloženiu Bentolit neobsahuje látky, ktoré by mohli stimulovať zrýchlenie metabolizmu lipidov. Zníženie chuti do jedla ráno nastáva v dôsledku užívania horúceho nápoja s maltodextrínom. Nejde o nič iné ako o zmes jednoduchých sacharidov – glukózy, maltózy, maltotriózy a dextrínu. K strate prvých kilogramov dochádza v dôsledku diuretického pôsobenia doplnkov stravy.

Ale Bentolit má detoxikačný účinok. Je to kvôli obsahu aktívneho uhlia v ňom. Doplnok stravy by ste preto mali spočiatku považovať za pomôcku Bentolit pomôže pri redukcii hmotnosti, ak na pozadí jeho príjmu upravíte stravu a zvýšite fyzickú aktivitu. Zanechajte svoj názor na aplikáciu Bentolit na chudnutie v komentároch.

-50%

Latest Recipes