Bluestone Slovensko, navod na pouzitie, cena, recenzie – vědci objevili snadný a efektivní způsob léčby erektilní dynfunkce

Must Try

Odborníci z Lékařské univerzity v Praze učinili objev, který pomohl vyřešit problémy s erektilní dysfunkcí.

Erektilní dysfunkce u mužů trojnásobně zvyšuje rizko úmrtí na infarkt, selhání srdce, mrtvici a další choroby. Léky, které existují, celou situaci jen zhoršují, protože ucpávají cévy. Vědci si dali za cíl vytvořit efektivní produkt pro zlepšení kvality sexuálního života, který zároveň nebude poškozovat kardivaskulární systém.

V posledních letech se erektilní dysfunkce stala běžným problémem, zejména u mužů starších 40 let. Ukázalo se, že extrakt z byliny ashwaganda podporuje aktivní produkci mužského hormonu a zvyšuje kapacitu cév až o 55 %. Zvyšuje se libido, při sexu jsou muži aktivnější a zvyšuje se také kvalita a kvantita spermií.

Při studiu účinných bylin vědci vytvořili komplex Bluestone. Obsahuje 11 extraktů, které se používají už od starověku pro udržení mužského zdraví, a také 2 aminokyseliny, antioxidant, biotin a quercetin. Všechny tyto přírodní ingredience společně maximalizují účinky tohoto přípravku. Zároveň také neškodí kardiovaskulárnímu systému, naopak podporuje propustnost cév.

Komplex Bluestone obsahuje kapsle, které se užívají ráno a kapky, které se užívají večer. Tekutá forma zvyšuje množství aktivních mikroprvků, které se během noci vstřebávají do těla.

Při testování komplexu Bluestone vědci zapojili 400 mužů ve věku od 40 do 65 let s různými formami erektilní dysfunkce a rozdělili je do 2 skupin. První skupina dobrovolníků užívala Bluestone komplex, druhá skupina užívala tradiční farmaceutické přípravky pro podporu potence.

Po 30 dnech pokusů se zjistily, že účinky Bluestone jsou výraznější, než účinky produktů z lékárny. Speciální testy navíc potvrdily, že Bluestone nepůsobí negativně na kardiovaskulární systém. Muži z první skupiny neměli žádné abnormální příznaky. Třetina mužů z druhé skupiny měla naopak problémy s elasticitou a propustností cév – dokonce i ti, kteří tyto problémy dříve neměli.

Výtah z deníku 50letého účastníka studie: Bluestone čo je, výhody

Před začátkem výzkumu jsem 2 roky trpěl erektilní dysfunkcí.

 • Den 1: Hodinu po požití přípravku jsem byl vzrušený. Rozhodl jsem se mít sex se svojí ženou. Trval 5 minut, většinou vydržím jen 30-60 vteřin. Bylo to také příjemnější, než jsme zvyklý.
 • Den 7: Zvýšené libido, více energie, klidnější nálada. Během tohoto týdne jsem měl sex se svojí ženou 3x. Při sexu jsem netrpěl tachykardií a dušností.
 • Den 14: Močení se vrátilo do normálu, chodil jsem na toaletu méně. Během 2 týdnů jsme měli sex ještě 5x. Vzrušení se dostavuje rychleji. Můj pen je tvrdší a cítím, jak se mi nalije se do toho krev.
 • Den 21: Zbavil jsem se problémů s erekcí, jsem nyní klidnější v životě i v práci. Všiml jsem si, že moje sperma je hustší a je ho více. Nyní dokážu ovládat svoji ejakulaci. Vydržím až 20 minut. Během těchto 3 týdnů jsem měl sex 17x.
 • Den 30: Všechny příznaky erektilní dysfunkce a prostatitidy zmizely. Začal jsem se cítit mnohem lépe fyzicky i co se týče sexu. Začal jsem mít větší zájem o fyzické aktivity. Všiml jsem si, že mi také méně padají vlasy. Během měsíce používání tohoto komplexu jsem měl sex 35x. Nyní dokážu svoji ejakulaci ovládat, vydržím při sexu minimálně 5 minut, maximálně 40 minut. A po 15 minutách mohu mít sex znovu.

Podle vědců mají všechny ingredience v tomto komplexu prospěšný účinek na mužské zdraví. Kromě toho aktivní látky v kapslích a kapkách zlepšují i emocionální stav, což pomáhá s psychickou impotencí a projevy chronického stresu.

Bluestone dávkovanie, nežiadúce účinkydetailní výsledky výzkumu

Skupina 1, která užívala komplex Bluestone

 • Zlepšení erekce 96%
 • Zvýšení libido 94%
 • Kvalita a kvantita spermatu 92%
 • Zvýšení hladiny testosterone 87%
 • Delší doba trvání pohlavního styku 91%
 • Zmírnění příznaků prostatitidy 97%
 • Zlepšení propustnosti cév 71%
 • Zlepšení psychoemocionálního stavu 89%
 • Zmírnění koncentrace stresových hormone 86%
 • Zvýšení fyzické síly 98%

Skupina 2, která užívala farmaceutické produkty

 • Zlepšení erekce 94%
 • Zvýšení libido 73%
 • Kvalita a kvantita spermatu 59%
 • Zvýšení hladiny testosterone 23%
 • Delší doba trvání pohlavního styku 72%
 • Zmírnění příznaků prostatitidy 29%
 • Zlepšení propustnosti cév 17%
 • Zlepšení psychoemocionálního stavu 32%
 • Zmírnění koncentrace stresových hormone 12%
 • Zvýšení fyzické síly 16%

Bluestone komplex obsahuje vitamíny, minerály a užitečné stopové prvky, které jsou pro každého muže staršího 30 let nezbytné. Přírodní rostlinné extrakty a aminokyseliny pomáhají podporovat milostnný život a mají léčivý účinek na celé tělo. Kapsle pomáhají lépe zvládat stres. To zlepšuje mozkové funkce a pomáhá bojovat s příznaky úzkosti a deprese. Muira Puama zlepšuje paměť, sílu a metabolismus, což pomáhá regulovat i hmotnost. Lykopen chrání prostatu před poškozením a ulevuje od zánětů.

Kapky ředí cévy a pumpují krev, což má nejen dobrý vliv na erekci, ale také zmírňuje riziko procesů stagnace. Kromě toho komplex zvyšuje hladinu testosteronu a zaručuje tak správný poměr pohlavních hormonů. Biotin předchází vypadávání vlasů a extrakt z červeného pomeranče dodává tělu energii.

Čím déle a čím častěji má muž sex, tím déle bude žít. Každý může trpět erektilní dysfunkcí způsobenou individuální charakteristikou jeho těla. Péče o zdraví vám umožní udržet si sebejistotu, odvahu, užívat si milostný život a poskytovat své partnerce potěšení tak dlouho, jak to bude možné.

V tuto chvíli si všichni mohou koupit Bluestone komplex s 50% slevou.

Bluestone objednať, kde kupit, predajvyplňte formulář a objednejte si tento produkt s 50% slevou

1780 Kč

890 Kč

Bluestone forum, diskusia, komentáre, skúsenosti

Jiří Nováček

Musíte sportovat, abyste neměli žádné problémy. Také musíte zdravě jíst.

Jitka Horáková

Zdravé stravování a sport bohužel nepomůže každému… Můj manžel běhá maratony, jí zdravě, ale přesto… Hledala jsem na internetu nějaké řešení erektilní dysfunkce, protože nám nepomohlo nic, co jsme našli v lékárně… Jde o to, že můj manžel to nevidí jako problém, ale já ano…

Viktor

Zkuste to! Začal jsem mít problémy s erekcí po 40. Viagra a další stimulanty pro mě nejsou vhodné, protože mám vysoký krevní tlak. Bluestone je moje jediná záchrana. Beru ho zatím měsíc a nemám žádné problémy.

Tomáš

Jednou jsem viděl tyto kapky a kapsle u svého otce doma. Rozhodl jsem se vyzkoušet kapky tak, aby si toho otec nevšiml. Byl jsem v šoku. Moje dívka nedokázala ani popsat, co cítila. Říkala, že tak skvělý sex nikdy s nikým neměla. Četl jsem si o tomto produktu na internetu a dozvěděl jsem se, že kapsle jsou ještě účinnější, než kapky. Koupím si to pro sebe. Nejlepší je, že je to přírodní a neškodí to tělu, takže je to vhodné jak pro mladé, tak pro starší muže.

Antonín V.

Nevím, já mám problémy s erekcí už 4 roky, ale žena mě ještě neopustila. Sex není to hlavní.

Katka Dolanská

Nechci nikoho soudit, ale moje kamarádka opustila svého muže proto, že s ní téměř nespal. Někdo sex nepotřebuje vůbec, ale s takovým mužem bych zůstat nemohla.

Ondřej

Pomáhá tento komplex s předčasnou ejakulací?

Alex

Začal jsem mít podobné problémy po 45, přestože do té doby bylo vše v pořádku. Začal jsem brát Bluestone. Je ale nutné brát i kapsle i kapky, tak mi to řekl doktor. Teď nemám žádné problémy. Můžu mít sex klidně hodiny. Zkuste to.

Mustang

Také jsem měl tyto potíže. Šel jsem k lékaři, ale upřímně, nepomohl mi. Jen jsem vyhodil spoustu peněz. Četl jsem o Bluestone na internetu. Hned druhý den užívání jsem zjistil, že tento produkt funguje. Bral jsem kapky i kapsle a teď je vše v pořádku. Mohu doporučit.

Marek J.

Začal jsem mít tyto potíže asi před rokem. Měl jsem nestabilní a slabé erekce. Začal jsem brát Viagru, ale mému srdci se to nelíbilo. Naštěstí jsem našel tyto kapky a kapsle. Po první dávce jsem hned měl erekci. Sex trval déle, byl jsem vzrušený a dokonce jsem i zapomněl, že jsem nějaké problémy míval.

Latest Recipes