Cardioxil Česká republika, recenze, návod, cena – utajený objev: Umělé cévní buňky během 7 týdnů kompletně odstraní hypertenzi, posílí cévy a výrazně zvyšují imunitu!

Must Try

V televizi se objevil pořad, který se postavil těm nejlepším lékařům a vyvolal velké ohlasy. Jeden z odborníků, kteří byli pozváni, se nedržel scénáře a ohromil publikum ve studiu tím, co řekl. Lékaři dostali to, co si zasloužili.

Tento kardiolog otevřeně řekl: “Sdílíte informace o virech, ale nevěnujete se problému, který každoročně zabije statisíce lidí v Česku! Proč nikdo nemluví o kardiovaskukárních onemocněních? Proč jsou všichni potichu a nikdo neřeší, že máme produkt, který kompletně odstraňuje vysoký tlak?”

Vysoký tlak! To je hlavní příčina úmrtí. Nejen v Česku, ale po celém světě. A vy všichni se chováte, jako kdyby to tak nebylo. Nevěnujete pozornost progresivním produktům, které tento problém řeší jednou provždy.

Kardiovaskulární onemocnění jsou hlavní příčinou všech úmrtí na světě. 94 % všech infarktů a mrtvic je důsledkem vysokého krevního tlaku. V 89 % případů mají infarkty a mrtvice způsobené vysokým tlakem fatální následky. Pokud se bavíme o specifickém významu, vysoký krevní tlak je příčinou 77-78 % všech “přirozených” úmrtí. V konkrétních číslech jsou to statisíce úmrtí za rok 2019, a vy věnujete nesmírnou pozornost mnoha jiným, méně nebezpečným onemocněním.

“Lidé umírají kvůli poškozenému srdci a cévám! Pamatujte si to!” – Michal Peterka, jeden z pozvaných odborníků. Všichni ostatní ho začali napadat a pokoušeli se ho umlčet.

Statistiky jsou šokující! Každý rok virální a infekční onemocnění zabijí desítky tisíc lidí, ale statisíce lidí v ČR zemřou na problémy spojené s cévami a srdcem.

Nejvtipnější a zároveň nejsmutnější věc je, že 99,87 % vážných případů tvoří lidé s onemocněním cév! Lidé s vysokým tlakem. Se slabým srdcem. Kdyby tato onemocnění neměli, vše by proběhlo bez příznaků. A toto z nich dělá hlavní rizikovou skupinu. A opět připomínám, že o tom nikdo nemluví, protože se vždy lidé začínají ptát, co děláme pro to, abychom vyléčili cévy a srdce lidí.

Ve studiu zavládl zmatek. Odborníci zastupující Výzkumné centrum a lékaři z klinik v Praze se začali dohadovat a navzájem se přerušovali. Vysílání bylo přerušeno reklamním blokem. A doktora Peterku ze studia odvedli pracovníci security.

Tato epizoda byla přerušena, ale diváci ve studiu si incident dobře pamatují.

Rozhodli jsme se provést náš vlastní výzkum a tohoto odborníka jsme vyhledali.

MUDr. Michal Peterka – vedoucí centra pro výzkum srdečních chorob, cévní chirurg.

– Doktore Peterko, zdá se, že už všichni vaši kolegové slyšeli o skandálu, ke kterému došlo v televizi. Bál jste se, jaké následky váš čin bude mít?

– Uvědomoval jsem si rizika, ale už jsem nemohl být nadále potichu. Neměli bychom lidem tajit konkrétní metody léčby. Jsem lékař. Složil jsem Hippokratovu přísahu a hodlám ji respektovat.

Jsem rád, že jste mě kontaktovali, protože mohu svoje slova zopakovat i pro vaše čtenáře. Vynalezneme léky na spoustu nemocí, i na ty nejvážnější. Obávám se ale, že virus chamtivosti a korupce s námi zůstane navždy. Vakcína proti tomuto viru ještě vynalezena nebyla.

– Co tím máte na mysli?

– Mluvím o tom, že existují nemoci, které naše medicína léčí už léta. Pracuji s kardiovaskulárními nemocemi a pomáhám s rehabilitací pacientům, kteří přežili infarkty a mrtvice. V mém oboru je spousta mýtů.

Jsem si jistý, že je to stejné i v oborech léčby svalů a kostí, nebo třeba trávicího ústrojí. Příznaky se léčí všude, od nemoci je pacientovi uleveno, ale ke kompletní obnově zdraví nedochází.

Neléčíme cévy a vysoký krevní tlak

– Chcete tím říct, že moderní metody léčby vysokého tlaku nejsou efektivní?

Léky, které snižují krevní tlak a jsou často lidem předepisováno, mají jednu důležitou funkci – převést peníze z kapes pacientů do kapes farmaceutických oligarchů.

Jsou to legalizovaná narkotika. Podívejte se na to sami. Pacient si vezme lék a jeho stav se zlepší. Jakmile lék přestane užívat, vysoký tlak se zase vrátí. Tak fungují všechna narkotika. Abyste se cítili dobře, potřebujete novou “dávku”.

Je nutné pochopit toto: v extrémních situacích jsou “chemické” léky nezbytné a důležité. Zachraňují lidem životy, když je třeba okamžitá péče. Za první světové války se například heroin používal na bitevním poli, aby zranění vojáci nezemřeli na šok spojený s bolestmi.

Když ale neustále užíváte léky, zničíte si tělo. Stejně jako v případě heroinu. Ne tak rychle, ale princip je stejný. Pokud se chcete zbavit vedlejších účinků, musíte brát další léky. A další, a další. Čím více, tím lépe pro lékárny a farmaceutický byznys.

– Lidé ale léky berou dlouhé roky v kuse.

– Lidé závislí na drogách také mohou žít dlouho. Jaký život to ale je?

Když vás bolí klouby. Když mladí muži dosáhnou věku 50 let a začnou mít problémy s prostatou a potencí. Když vám začnou selhávat ledviny a máte otoky. Ze začátku vám otečou nohy a nemůžete ani chodit. Potom přijdou problémy s vnitřními orgány. A najednou vaše břicho vypadá jako sud.

Některé léky, když se užívají příliš dlouho, vedou k onkologickým onemocněním. Podívejte se na statistiky ohledně rakoviny – je to skutečná epidemie.

Nemluvím tady o malých věcech, jde například o nespavost, tinitus, nebo problémy se zrakem či sluchem. Mohl bych pokračovat. Příčina je jediná – opotřebené, špinavé cévy, které se neléčí. Přestože už existuje produkt, který to dokáže a má skvělé výsledky.

Cardioxil co je – produkt na snížení krevního tlaku, který v lékárnách nenajdete

– Během natáčení pořadu jste se pokoušel mluvit o revolučním produktu na léčbu vysokého krevního tlaku a cév, ale doslova vás vykopli ze studia. Co je to za produkt? Proč na zmínky o něm zástupci farmaceutických firem reagují jako upíři na slunce?

– Začal jsem mluvit o produktu Cardioxil . Jde o jedinečný produkt na bázi bylinných molekul vitamínů.

Cardioxil je produkt, který vyvinulo České centrum molekulární biologie. Často se mu přezdívá “umělé červené krvinky”, protože Cardioxil stimuluje tvorbu červených krvinek, které čistí a “opravují” cévy.

Cardioxil čistí cévy a stabilizuje krevní tlak na dlouhou dobu. Není určený k dlouhodobému užívání. Už za 7 týdnů kompletně obnovuje cévy a normalizuje tlak na hodnotu 120/80 na následujících 5 let.

Za vývoj kapslí Cardioxil naši vědci získali mezinárodní cenu za terapeutickou biologii, konkrétně za inovativní produkt pro léčbu hypertenze a cévních onemocnění.

Lidé by si mohli říct, že po takovém objevu by se měly lékárny stavět do fronty, aby mohly Cardioxil prodávat. Stát by měl tento přípravek podporovat. To se ale nestalo. Ticho po pěšině. Jako kdyby si tohoto přípravku nikdo ani nevšiml.

A zástupci lékařského byznysu se k tomuto produktu staví s odporem. Mají stovky léků, prodejních plánů a velké zisky. A Cardioxil jednoduše nesedí těmto plánům. Lidé totiž po 7 týdnech s Cardioxil přestanou do lékárny úplně chodit.

Proto jsou lékárny vůči Cardioxil tak odmítavé. Nechtějí ho prodávat, přestože získal mezinárodní ceny, certifikáty, byly o něm napsány vědecké články a má za sebou tisíce spokojených pacientů. Byla zvolena strategie absolutního bojkotu. Chtějí, aby to vypadalo, že Cardioxil vůbec neexistuje. A když jsem o něm začal mluvit v televizi, jejich agrese se obrátila i proti mně.

Cardioxil ingredience, vedlejší účinky – zahájení procesu samoléčby těla

– Proč jsou kapsle Cardioxil tak dobré?

Hlavním cílem Cardioxil je obnovit cévy. Ty jsou základem našeho zdraví.

Cardioxil obnovuje cévy ve 3 fázích:

 • Rozkládá zásoby cholesterolu
 • “Opravuje” poškozené cévní stěny
 • Zlepšuje vodivost nervových impulzů z mozku

Obnovení krevního oběhu a posílení cévních stěn vede k řetězové reakci regenerace celého organismu. Aktivuje se imunita a organismus se začíná léčit sám.

Tento proces samoléčby se nazývá autoregenerace. Tyto mechanismy určuje příroda, a Cardioxil je pouze katalyzátor, který pomáhá regeneraci umožnit.

Zbavte se 7 onemocnění za 7 týdnů

– Co získáte s kúrou s kapslemi Cardioxil?

1. Krevní tlak jako astronaut

Za prvé jde o kompletní odstranění hypertenze Po 7 týdnech pravidelného užívání Cardioxil se cévní systém těla naprosto obnoví. Cévy jsou elastické a odolné. Jinými slovy, cévy se zregenerují a bez problémů dojde k omezení výkyvů krevního tlaku. Ať už máte vysoký tlak kvůli nervozitě nebo fyzické námaze, obnovené cévy vykompenzují všechny změny a udrží vám stabilní tlak 120/80.

2. Zlepšení mozkové aktivity

Po kúře s Cardioxil se krevní oběh v mozku zlepší o 73 %.

Pacienti s radostí pozorují:

 • Zlepšení paměti
 • Normalizace spánku, odstranění únavy a slabosti
 • Odstranění tinitu
 • Odstranění bolesti hlavy

3. Zlepšení zraku, obnova rohovky

Cardioxil léčí nejen cévy a žíly, ale také ty nejmenší kapiláry, kterých je mnoho zejména v očích. To vede k regeneraci buněk rohovky a zlepšení svalového tonusu očí.

 • Zrak se zlepší o 0,5 až 2,1 jednotek.
 • Normalizuje se tlak v očích.
 • Vymizení příznaků šedého zákalu

4. Už žádné otoky

Dochází k obnovení správné funkce ledvin a metabolismu tekutin. Ledviny přestanou zadržovat vodu a není třeba používat diuretika.

 • Nohy vám přestanou otékat a bolet
 • Břicho se zmenší, protože vnitřní orgány nebudou oteklé
 • Tekutiny z plic zmizí a bude se vám snáze dýchat

5. Úleva od příznaků hemeroidů a prostatitidy

Slabé a poškozené cévy jsou hlavní příčinou běžných onemocnění, jako jsou:

 • Křečové žíly
 • Hemeroidy
 • Prostatitida
 • Impotence

Cardioxil léčé a obnovuje cévy v každém orgánu. Když přičina zmizí, nepříjemné příznaky onemocnění zmizí také a v 73 % případů dojde k jejich úplnému odstranění.

Zejména muže bude jistě zajímat kompletní obnova potence. I muži starší 70 let s radostí zaznamenávají obnovu své mužské síly.

6. Obnovení srdce

Pročištění aorty má prospěšný vliv na tonus srdečního svalu. V 93 % případů dochází k odstranění tachykardie, v 99 % případů k vyléčení ischemie.

 • Tep a puls se normalizují
 • Odstranění bolesti v oblasti srdce
 • Riziko infarktu se sníží 17x

7. Imunita začne opět fungovat

Krevní oběh v kostní dřeni se zlepší, což znamená zlepšení produkce imunitních buněk. To vede k posílení ochranných mechanismů celého těla.

Imunitní systém vás nechrání jen před viry. Jeho hlavní funkcí je ochrana před rakovinnými buňkami. Silná imunita rozpozná a zničí rakovinné buňky včas a neumožní růstu nádorů.

Imunitní systém, který funguje na 50 %, představuje nedostatečnou bariéru proti virům. To je v dnešní době také velmi důležité.

Zástupce Farmaceutické aliance nám zavěsil telefon, když jsme se ho zeptali na Cardioxil – dávkování

Antonín Valenta, zástupce Farmaceutické aliance ČR.

Zavolali jsme vedoucímu farmaceutické aliance v ČR, abychom se zeptali, proč se Cardioxil neprodává v lékárnách.

– Dobrý den, pane Valento. Mohl byste nám prosím říci, proč se v lékárnách v ČR neprodávají kapsle Cardioxil? Už jste o nich slyšeli?

– Proč máte potřebu takhle provokovat? Na tyto otázky odpovídat nebudu!!! Do toho vám nic není!

– Píp….

Jak získat Cardioxil

– Po tomto rozhovoru s vedoucím farmaceutem v naší zemi nám začalo být jasné, že Cardioxil v lékárnách opravdu nekoupíme. Jistě je ale možné se k němu nějak dostat, že ano?

– Ano, všichni občané ČR si mohou objednat Cardioxil online přímo od výrobce. Monitorujeme spekulanty z oblasti farmacie, aby nedošlo k přeprodeji

– Už jste na podobné případy narazili?

– Bohužel ano. Někteří dokonce vytvořili celý systém. Objednávali Cardioxil za seniory a využívali slevy. Potom produkty prodávali za mnohem vyšší cenu.

V jedné lékárně například prodávali Cardioxil za 3000 Kč za 7denní kúru! Jistě chápete, že to absolutně nedává smysl. Proto jsme nuceni být opatrní. Musíme se ujistit, že si lidé objednávají sami a neplatí desítky tisíc překupníkům.

– Proč je možné sehnat Cardioxil pouze online?

Má to tři důvody:

 • Garance kvality – Cardioxil se odesílá zákazníkovi přímo z výrobny,
 • Ochrana před překupníky – nikdo si nemůže přidat tisíce korun za přeprodej,
 • Rychlé doručení na vaši adresu.

Sleva pro seniory

Program sociální ochrany nyní funguje v 5 regionech. Díky tomuto programu je možné objednat si Cardioxil s 50% slevou. Jde o součást programu pro prevenci onemocnění.

Kupte si Cardioxil hned teď – prodej, kde koupit

Pro získání produktu Cardioxil v rámci sociálního programu potřebujete jen číslo mobilního telefonu.

Zadejte své telefonní číslo do objednávky a klikněte na tlačítko objednat.

Ochranný hologram je 100% záruka kvality produktu. Ukazuje, že jste na oficiální webové stránce a že dostanete originální Cardioxil a získáte také veškerou podporu a rady.

Cardioxil diskuze, zkušenosti, komentáře

Jana Voráčová

Vyhodila bych každého, kdo v tom televizním kanále pracuje. Pokud neustále lžou, neměli bychom jim dávat žádné peníze!!! Jsem ohromená kuráží tohoto muže, ale zdá se, že jeho kariéra skončila.

Tomáš Jahelka

Jeho kariéra teprve začne! Když bojujete za dobrou věc, nakonec vyhrajete! Nebojí se říct, co lidem pomůže, takže bude mít v ordinaci stále frontu! Jeho rady poslechnu a objednám si Cardioxil.

Sára Valentová

Měla jsem mnoho vysoký krevní tlak, pořád jsem omdlévala, v práci už na to byli zvyklí. Jakmile se změnilo počasí, trápila jsem se, neměla jsem vůbec energii. V noci mi bušilo srdce. Lékaři mě neustále strašili, že bych mohla dostat infarkt, protože cévy by takový nápor nevydržely. Bylo to hrozné, protože můj manžel zemřel na infarkt. Náhodou jsem se doslechla o Cardioxil, narazila jsem na to v tomto článku a rozhodla se ho vyzkoušet. Je to už několik měsíců, co jsem na slabosti a výkyvy tlaku zapomněla. Cítím se silná, jako bych omládla. Všem tyto kapsle doporučuji!

Zoe 82

Sáro, můžete nám říct, jak jste produkt užívala? A kde jste si ho objednala?

Sára Valentová

Objednala jsem si na této stránce. Užívá se snadno, stačí ráno a večer brát jednu kapsli.

Honza Janáček

Rád bych věděl, zda máte nějaké alergie? Většinu léků nesnesu a mám problémy s tlakem už nějakou dobu…

Sára Valentová

Honzo, je to naprosto přírodní a založené na bylinných extraktech. Pokud můžete brát přírodní produkty, je to pro vás skvělá volba!

Helena Pavlů

Jsem lékařka a mohu říci, že vysoký krevní tlak může z člověka velmi rychle udělat invalidu. Proto je lepší zabývat se normalizací tlaku s předstihem. Cardioxil je nejen přípravek, který pomáhá normalizovat krevní tlak, ale je to také skvělý způsob prevence. Moderní statistiky jsou bohužel takové, že více než 70 % úmrtí lidí mladších 60 let způsobuje infarkt a mrtvice. To znamená, že lidé se prostě nedožívají důchodu! Vyzývám všechny, aby se starali o své zdraví a léčili své příznaky dříve, než dojde k prasknutí nebo ucpání cévy. Cardioxil je poměrně levný a účinný prostředek, který by měl mít každý doma!

Marie Lovosická

Heleno, máte naprostou pravdu! Můj otec zemřel náhle na infarkt, byl zrovna v práci. Byl to pro všechny šok… nyní máme doma přístroj na měření tlaku a svého manžela i matku nutím měřit si tlak pravidelně. Objednala jsem Cardioxil a je to opravdu skvělá prevence!

Pavel Cejchan

Po tom, co jste řekl, jsem si tento produkt také objednal a navíc byl se selvou! Zítra si ho vyzvednu na poště. Jsem překvapený, jak rychle k nám do malého města dorazil.

Linda Bartošová

Heleno, můžete nám jako lékařka říct, proč je Cardioxil lepší, než běžné léky na tlak, které předepisují na klinikách?

Helena Pavlů

Jde o to, že přírodní ingredience nepoškozují játra a jícen a zároveň efektivně posilují cévní stěny a stimulují regenerační schopnosti těla. Jde o inovativní přístup, který ještě farmaceutické společnosti nezvládly, protože jde o drahou technologii. Kapsle Cardioxil představují kombinaci ideálního složení.

Violet2320

Zrovna mají slevovou akci, můžete si produkt koupit s 50% slevou!

Ned1214

Profesor nám o tom nedávno říkal na jedné přednášce. Je to jako kdyby objevili kombinaci přírodních ingrediencí, které vzájemně posilují jedna druhou a působí na cévy. Bylo to opravdu zajímavé.

Viktorie

Co v tom je?

Ned1214

To si pamatuji přesně – gotu kola, mango a asai – obsahují obrovské množství vitamínů a posilují cévní stěny + byliny, které stimulují imunitní systém, byl to dlouhý seznam, nepamatuji si všechny. Pro stručný popis, některé složky posilují cévy, jiné snižují cholesterol a odstraňují usazeniny, a další stimulují imunitní systém těla.

Lenka

Jen se podívejte na naše doktory!))))

Viktorie

Děkuji vám! Našla jsem popis na webových stránkách a obsahuje to spoustu ingrediencí

Gabriela Adamová

Přírodní léky jsou vždy nejlepší! Já jsem si prášky zničila jícen. Jedna pilulka léčí, druhá zabíjí. Je dobré, že i lékaři už přecházejí na bylinné přípravky

Diana Janků

Už to někdo zkusil? Máte nějaké skutečné recenze? Často se mi točí hlava a nemám čas chodit k lékaři

Bára B.

Užívám Cardioxil každý den! Našla jsem ho před měsícem. Cítím se mnohem lépe, dřív jsem se bála, že omdlím v autobuse, měla jsem opravdu nízký tlak ((

Agnes Olšanská

Objednala jsem si to pro sebe a včera jsem si to vyzvedla na poště. Večer jsem si jednu kapsli vzala a přestalo mi hučet v hlavě. Budu to užívat i nadále

Flash

To je podruhé, co objednávám Cardioxil pro sebe a svoje rodiče. Je to skvělý produkt! Trpěl jsem migrénami a často se mi zatmívalo před očima, kdykoli jsem mohl odmlít. S Cardioxil to vše zmizelo, doporučuji to!

Denisa

To je spousta pozitivních recenzí, děkuji vám! Rozhodně to objednám pro svoje rodiče!

Michal S.

Cardioxil je skvělý pro normalizaci krevního tlaku a zlepšení celkového stavu těla. Mám ho neustále na stole, už bez něho nemůžu žít.

Daria

Četla jsem o Cardioxil už dávno a měl spoustu dobrých recenzí. Říkají, že není nic lepšího na zotavení po infarktu nebo mrtvici. Objednala jsem to pro svoje rodiče jako prevenci!

Daniel

Můžete mi říct, kde si to můžu objednat? Nechci padělky.

Barbora

Všude je spousta padělků!!! Objednávejte pouze odsud! Vidíte na formuláři hologram? To znamená, že objednáváte pravý Cardioxil.

Vůdce světa

Moje babička má tyto kapsle, vzal jsem si je na kocovinu a pomohly mi!)))))

Lara 777

Objednala jsem to pro svoji maminku a zavolali mi, že to doručí hned zítra. O výsledcích vám později napíšu

Anna Anna

Doufám, že mi Cardioxil vyléčí můj vysoký tlak. Zabíjí mě to, už jsem v posteli dva týdny(

Natálie R.

Moji rodiče jeli do lázní a tam jim dávali Cardioxil jako prevenci. Moje máma má radost, že se to teď prodává se slevou. Říká, že se díky tomu cítí mnohem lépe!

David 86

To je opravdu skvělý doktor, jako Dr House! Musím si zapamatovat jeho jméno, v létě to přivezu svým rodičům na vesnici, jsou pořád nějak nemocní

Františka

Četla jsem si složení Cardioxil. Překvapilo mě, že jsou acai bobule tak efektivní! Jako lékárnice ale mohu říci, že v této kombinaci opravdu aktivně stimulují imunitní systém. Objednala jsem to a prostuduji to

Pavla

Brala jsem to jako náhražku vitamínů. Cítím se po tom mnohem lépe, můj mozek funguje lépe))

Ed13

Mají teď velkou slevu na Cardioxil, že ano?

Oliver

Pokud je to tak dobré, jak říkají, je to opravdu záchrana. Mám vysoký tlak už léta a trpím alergiemi na téměř všechny léky.

Markéta

Objednala jsem to pro svoji mámu. Před dvěma lety mi umřel otec na infarkt, nechci přijít i o ni. Problémy s cévámi dokážou zabít lidi velmi rychle…

Katka111

Vždycky mám Cardioxil doma. Je lepší nemocem předcházet, než pak chodit na injekce!

Nina S.

Všem přeji pevné zdraví!

 

Latest Recipes