Cristyler Shqiperi, përdorimi, opinionet, çmimi – për rritjen e flokëve

Must Try

Cristyler Shqiperi, komentet, Albania, blej

Cristyler Albania, opinionet, blej, përdorimi

Cristyler në Shqipëriment, blihet, përbërja

Cristyler përdorimi, përbërja, çmimi, blihet

Flokët e shëndetshëm, të trashë dhe të rregulluar janë qëllimi i çdo gruaje. Shumë njerëz në dëshirën për të arritur shkëlqimin dhe përshpejtimin e rritjes së flokëve, për t’u dhënë atyre mëndafshi dhe vëllim shtesë, përgatisin maska ​​ushqyese veçmas dhe zgjedhin përbërësit e nevojshëm për të zgjidhur problemet e flokëve. Ju ftojmë t’i kushtoni vëmendje Cristyler. Ai tashmë përmban të gjithë përbërësit e nevojshëm për të zgjidhur problemet më të zakonshme me flokët dhe lëkurën e kokës.

Në këtë artikull do të kuptojmë se çfarë është Cristyler, si funksionon produkti, cilat janë dallimet e tij të favorshme nga analogët, si të përdorni Cristyler sipas udhëzimeve, ku të blihet Cristyler në Shqiperi dhe cili është çmimi i tij, si dhe të analizojmë komentet, komentet dhe opinionet në forumet Cristyler në Shqipëriment.

Cfare eshte Cristyler?

Cristyler është një preparat bimor për rritjen dhe forcimin e flokëve. Falë përbërësve të tij, ai rikthen ushqimin e qelizave të lëkurës, shton elementë të dobishëm në flokë dhe normalizon funksionimin e gjëndrave dhjamore. Flokët Cristyler zgjaten me 2-5 cm në 4 javë, duke fituar forcë, shkëlqim dhe bukuri. Përveç kësaj, serumi zgjon folikulat e fjetura, kështu që pas një muaji të përdorimit të rregullt të drogës do të vini re shumë flokë të rinj të shkurtër dhe pas 2-3 muajsh flokët tuaj do të trashen dukshëm.

Për shkak të përbërjes së tij natyrale, ofron Cristyler një efekt të dukshëm. Mund të përdoret nga njerëz me flokë të hollë dhe të brishtë ose njerëz me flokë shumë të gjatë të cilëve u mungon mirëmbajtja. Është gjithashtu i dobishëm për ato lloje të tullacisë kur folikulat e flokëve kanë pushuar së funksionuari dhe rritja e flokëve është ngadalësuar ose ndalur plotësisht. Hirra është shumë ekonomike. Mjaftojnë vetëm disa pika të produktit për një procedurë, që do të thotë se shishja zgjat 1-2 muaj.

Pse flokët bien

Gjendja e flokëve mund të gjykohet nga shëndeti fizik dhe moral i një personi. Ndonjëherë as që e kuptojmë pse, kur shikojmë një kalimtar të panjohur, e vendosim në kategorinë e njerëzve jo shumë të shëndetshëm. Vetëm një vështrim i përciptë i kryqëzoi flokët dhe formoi një mendim. Ne e dimë se një mashkull mund të jetë tullac herët, shumë thonë se kjo është një tipar i trashëguar. Megjithatë, gratë gjithashtu humbasin në mënyrë aktive flokët e tyre. Dhe ky është i gjithë problemi. Përfaqësuesit e gjysmës së fortë të njerëzimit mund të zgjidhin rrënjësisht problemin e pamjes duke rruar flokët. Ndoshta pamja e tyre do të përfitojë vetëm. Gratë duhet të kërkojnë mënyra për të rikthyer flokët, përndryshe do të duhet të mbajnë paruke. Dhe ata dhe të tjerët do të shpëtohen nga tullaci përbërja Cristyler nga tullaci.

Hollimi i flokëve dhe tullaci mund të shkaktohet nga faktorët e mëposhtëm:

 • Sëmundjet – për shembull, problemet me sistemin endokrin në mënyrë të pashmangshme do të çojnë në thinja të hershme dhe rënie të flokëve
 • Stresi i vazhdueshëm dhe i rëndë – një problem që prek shumë njerëz modernë
 • Pirja e duhanit dhe zakone të tjera të këqija
 • Kujdesi jo i duhur – njolla e shpeshtë dhe e përhershme
 • Ekologjia e keqe – ndikon negativisht në të gjithë organizmin në përgjithësi dhe në flokët në veçanti

Këto nuk janë të gjitha shkaqet e tullacisë, por në shumicën e rasteve kompleksi i vajit të flokëve Cristyler është në gjendje të korrigjojë situatën dhe të rivendosë një stil flokësh të bukur.

Çfarë rezultatesh mund të arrihen me Cristyler

Një agjent kompleks efektiv kundër rënies së flokëve dhe për rritjen e flokëve të rinj të shëndetshëm. Pa hormone, pa efekt tërheqjeje, komode dhe e lehtë për t’u përdorur vetëm. Efikasiteti dhe efektiviteti Cristyler i konfirmuar dhe i miratuar nga mjekët trikologë.

Rezultati:

 • Përshpejton rritjen e flokëve ekzistues dhe të rinj
 • Ndalon rënien e flokëve
 • Rrit numrin e qimeve
 • Largon zbokthin
 • Ju lejon të lani flokët më rrallë
 • Përmirëson strukturën e flokëve
 • Shton volum dhe dendësi në flokë
 • I jep flokëve një shkëlqim të shëndetshëm
 • Krijon një efekt të stilit të lehtë

Përveç rikthimit dhe stimulimit të rritjes së flokëve të shëndetshëm, procedurat e masazhit me Cristyler reduktojnë intensitetin dhe shpeshtësinë e dhimbjeve të kokës nga tensioni dhe lodhja, aktivizojnë qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës, zbokthi dhe kruajtjet zhduken. Përveç kësaj, mundëson arritjen e efektit të fërkimit të kokës dhe në të njëjtën kohë heqjen e sebumit të ngurtësuar nga gjëndrat e flokëve, i cili dëmton rritjen dhe mbyll poret, duke i penguar kështu ato të marrin oksigjen të mjaftueshëm, gjë që ndikon negativisht në gjendjen e flokëve. floket. Këto procedura janë jashtëzakonisht të dobishme për lëkurën e kokës, folikulat dhe gjatësinë e vetë flokëve. Shampo vepron si një kondicioner i shkëlqyer.

Përfitimet Cristyler

Cristyler ne Albania është projektuar si për kujdes intensiv të flokëve, ashtu edhe si produkt i veçantë për çdo maskë flokësh.

Përparësitë:

 • Ofron hidratim intensiv të flokëve
 • Flokët janë të lëmuar, elastik, me shkëlqim dhe të bindur
 • Parandalon fërkimin e skajeve

Cristyler – një mjet Ayurvedic natyral dhe efektiv për aktivizimin e rritjes së flokëve dhe rivendosjen e strukturës së tij. Receta e saj unike është krijuar nga specialistë prej dy dekadash. Ai bazohet në vajrat e susamit dhe kokosit, efektiviteti i të cilave plotësohet nga një përzierje e bimëve medicinale. Falë blej tyre Cristyler mbështet rritjen e flokëve, parandalon rënien e flokëve, flokët janë të trashë dhe me shkëlqim dhe rrënjët e flokëve forcohen. I përshtatshëm për kujdesin e përditshëm.

Çmimi i vjetër: 9600 ALL

Çmimi i ri: 4800 ALL

Latest Recipes