Denta Seal Slovensko, dávkovanie, cena, forum – pro krásný úsměv a zdravé zuby

Must Try

Denta Seal pouzitie, diskusia, kde kupit, nežiadúce účinky

Denta Seal cena, forum, recenzie, komentáre, výhody

Denta Seal cena, forum, recenzie, komentáre, výhody

Denta Seal cena, forum, recenzie, komentáre, výhody

Ak sa človek stará o stav svojho chrupu a včas navštívi zubára, dá sa tento proces včas zastaviť a dokonca mu úplne zabrániť. Ale moderný rytmus života a banálny strach zo zubárov často bránia včasnej liečbe kazu. V takýchto prípadoch bude najlepším riešením problému pasta Denta Seal s výplňovým efektom. Tento jedinečný a relatívne lacný nástroj vám umožňuje vyplniť praskliny na povrchu zubnej skloviny bez toho, aby ste opustili svoj byt, ako aj odstrániť neestetický žltý plak.

Tento účinok pasty je spôsobený špeciálnymi nanočasticami hydroxyapatitu, ktoré sú obsiahnuté v jej zložení, ktoré sú schopné preniknúť hlboko do poškodených tkanív a posilniť ich, uložené v kryštálovej mriežke skloviny.

V článku sa dočítate o tom, čo je Denta Seal, ako produkt funguje, na čo slúži, ako pastu používať podľa navod na pouzitie a dávkovanie, kde kupit Denta Seal na Slovensko a aká je jej cena predaj. Prečítajte si tiež recenzie, skúsenosti, komentáre a diskusia na Denta Seal na forum.

Princíp činnosti Denta Seal

Jedinečný vzorec lieku bol vyvinutý poprednými svetovými zubármi. Táto pasta je podobná modernému výplňovému materiálu používanému zubnými lekármi. Okrem toho nástroj dezinfikuje tkanivá zuba a lieči počiatočné štádium kazu. Cestoviny vykonávajú niekoľko funkcií naraz:

 • Nanočastice vyplnia póry skloviny, v dôsledku čoho sa jej povrch stáva hladším a rovnomernejším a farba sa rozjasňuje
 • Vitamín-minerálny komplex aktívne vyživuje zubné tkanivá
 • Komponenty pasty vyplnia mikrotrhliny, triesky, škrabance, obnovia jednotný povlak. Zuby sú menej citlivé
 • Liečba. Pasta je schopná vyliečiť karyózny proces v počiatočnom štádiu. Je účinný najmä pri fisurových kazoch
 • Nástroj má dezinfekčný účinok, ničí mikróby, odstraňuje plak, ktorý je živným médiom na ich reprodukciu
 • Posilňovanie. Liek zabraňuje vyplavovaniu minerálov, účinne odstraňuje tvrdé zubné usadeniny

Komu sú cestoviny indikované a kontraindikované?

Denta Seal neobsahuje škodlivé chemické zložky, preto je vhodný takmer pre každého. Jedinou kontraindikáciou je alergia na účinnú látku alebo pomocné zložky.

Nástroj sa odporúča pri nasledujúcich problémoch:

 • Tmavé škvrny a karyózne dutiny;
 • Zmena farby sklovin
 • Bolestivá reakcia na studené alebo horúce jedlo
 • Stenčenie skloviny, výskyt trhlín
 • Problémy s ďasnami

Na dosiahnutie udržateľného účinku je potrebné aplikovať pastu mesiac. Prvé výsledky budú viditeľné o týždeň. Na zvýšenie účinku lieku si v prvých dvoch týždňoch musíte po každom jedle čistiť zuby. Potom musíte prejsť na používanie ráno a večer.

Výhody

Na svetovom trhu neexistujú žiadne iné analógy takéhoto vývoja. Ide o jediný výrobok svojho druhu pre domáce použitie, ktorý úplne nahrádza výplne používané v zubnom lekárstve. Podľa výrobcu je potrebná inovácia:

 • Na bielenie a zarovnanie farieb zubov
 • Na odstránenie nerovností, trhlín a mikrotrhlín na povrchu koruniek
 • Na prevenciu precitlivenosti zubov v dôsledku rednutia skloviny, odlupovania a odierania koruniek
 • Na dezinfekciu ústnej dutiny
 • Na odstránenie zubného kameňa a plaku
 • Vyživovať zuby nielen cez dreň, ale aj zvonka
 • Na odstránenie lézií tvrdých tkanív zuba spôsobených počiatočným štádiom fisúrneho kazu

Recenzie

Denta Seal fungovalo dobre. Dôkazom toho je pozitívna spätná väzba od zákazníkov, ktorí sa už presvedčili o jeho účinnosti. Recenzie si môžete prečítať na stránke výrobcu, distribútorov alebo na rôznych tematických fórach. Aj lekári hovoria o tomto lieku pozitívne. Denta Seal nema nežiadúce účinky!

Medzi výhody, ktoré sa najčastejšie rozlišujú, patria: pohodlné balenie, jednoduché použitie, ekonomická spotreba, príjemná chuť, rýchly účinok, viditeľný po niekoľkých dňoch.

Inštrukcie na používanie

Použitie pasty nevyžaduje špeciálne zručnosti. Prípravok sa nanáša denne na zubnú sklovinu rovnakým spôsobom ako bežná zubná pasta, dvakrát denne. Má príjemnú osviežujúcu vôňu, ktorú je v ústnej dutine cítiť niekoľko hodín.

Pri pravidelnom používaní pasty sa zlepšuje stav ďasien, mizne zubný kameň a povlak, zlepšuje sa celkový zdravotný stav a vzhľad zubov. Štandardný priebeh závisí od závažnosti problémov so sklovinou a je minimálne 30 dní.

Koľko to stojí a kde kúpiť?

Ak si chcete túto pastu objednať, navštívte oficiálnu stránku výrobcu a vyplňte objednávkový formulár. Čoskoro vám zavolá konzultant, objasní podrobnosti objednávky a odpovie na všetky vaše otázky. Váš balík bude doručený kdekoľvek na svete.

Cena lieku je uvedená na webovej stránke. Výrobca pravidelne organizuje propagačné akcie, čím znižuje náklady takmer o polovicu. To umožňuje nakupovať tovar za najnižšiu cenu.

-50%

 

Latest Recipes