FlyBra Slovensko, komentáre, kde kupit, čo je – tajomstvo dokonalého dekoltu

Must Try

FlyBra navod na pouzitie, objednať, komentáre

FlyBra kde kupit, Slovensko, forum

FlyBra skúsenosti, čo je, cena

Výhody FlyBra, diskusia, pouzitie

Každé dievča sníva o odhaľujúcich šatách, no nie každá sa môže pochváliť ideálnym tvarom pŕs. No a teraz nebyť kráľovnou plesu a nenosiť veci s odhalenými ramenami? Ak odložíme kategorické vyjadrenia, rozhodli sme sa porozprávať o FlyBra, ktorú nedávno uviedlo Slovensko.

Čo je a aké sú výhody FlyBra?

FlyBra je užitočná vec v šatníku a padne vhod každej žene viackrát v živote. Dizajn spočíva v tom, že podprsenka bez ramienok je pripevnená iba k hrudníku pomocou silikónového materiálu. Podprsenka má dva košíčky bez ramienok. Košíčky majú z jednej strany priľnavý základ, vďaka ktorému držia na tele. Takáto podprsenka nebude spôsobovať nepohodlie, ako to robia podprsenky s tvrdým košíčkom. Silikónový neviditeľný uchováva vo svojom arzenáli 2 poháre s priľnavým vnútorným povrchom. Vonku má podprsenka mäkkú tkaninu a nemá švy a vo vnútri je unikátny hypoalergénny materiál! Hlavné výhody FlyBra:

  • Nastaviteľná spona;
  • Hrudník sa nebude potiť;
  • Bezpečne sedí na hrudi;
  • Poskytuje pohodlie a komfort, pretože ho budete nosiť nielen k šatám, ale aj v každodennom oblečení

FlyBra neviditeľná podprsenka s výstrihom je podprsenka bez ramienok, ktorá dokáže opticky zväčšiť vaše poprsie o 1-3 veľkosti, pričom ho zdvihne a podopiera. Šnurovanie medzi košíčkami umožňuje dodať hrudníku plnší tvar, čím sa vytvorí efekt “dutiny” alebo “vyvýšeného hrudníka”. Priliehavo prilieha k telu, vďaka silikónovej základni bezpečne drží na hrudi a pod oblečením zostáva úplne neviditeľná. Vnútorný povrch silikónových košíčkov podprsenky nepredstavuje žiadnu hrozbu pre pokožku, ľahko sa nasadzuje a umýva, čo zaisťuje jednoduchú starostlivosť. Teraz môžete bezpečne nosiť širokú škálu oblečenia s otvoreným chrbtom alebo hlbokým výstrihom.

Ako používať FlyBra

Pre atraktívne poprsie nestačí kúpiť FlyBra, musíte ju správne nosiť. Iba v tomto prípade nepocítite nepohodlie a obsedantná myšlienka, že neviditeľná podprsenka sa chystá odlepiť, sa nebude točiť v hlave. Návod na použitie je súčasťou každého balenia FlyBra. Najprv musíte spracovať oblasť hrudníka, kde bude prilepená podprsenka Fly Bra. Za týmto účelom očistite pokožku mydlom a teplou vodou a potom všetko utrite dosucha mäkkou utierkou. Poháre sa lepia striedavo. Každý z nich by ste mali oboma rukami chytiť za vonkajšie okraje, potom začať lepiť spod spodnej časti hrudníka pod preferovaným uhlom a potom pevne pritlačiť celý povrch na kožu. Potom sa zapína spona a upraví sa šnurovanie.

Keďže neviditeľná podprsenka FlyBra pre tvar poprsia je skvelá na viacnásobné použitie, pre zvýšenie jej životnosti by ste mali dodržiavať určité pravidlá starostlivosti a skladovania. Takže po použití umyte podprsenku z oboch strán mydlom a teplou vodou. Potom sa musí dobre vysušiť nie na priamom slnku a nie pomocou umelého zdroja tepla a následne na lepiaci podklad nalepiť ochrannú fóliu, ktorá ochráni lepivú vrstvu pred prachom a znečistením.

Aká je cena a kde kúpiť FlyBra?

Neviete, kde si FlyBra objednať? Upozorňujeme, že predaj originálnej FlyBra sa uskutočňuje iba na oficiálnych stránkach výrobcu. Stačí kliknúť na odkaz v spodnej časti stránky a vyplniť objednávkový formulár na oficiálnej stránke. Len pri nákupe u autorizovaného zástupcu si môžete byť istí kvalitou tovaru.

Fórum je plné pozitívnych skúseností od tých, ktorí FlyBra používali. Diskusia o FlyBra nevyvoláva žiadne otázky. Pozitívne komentáre a recenzie o FlyBra potvrdzujú jeho kvalitu a pohodlie.

98 €

49 €

Latest Recipes