FlyBra Slovensko, recenzie, navod na pouzitie, cena – zdvihnutie prsníkov

Must Try

FlyBra výhody, komentáre, pouzitie, recenzie

FlyBra Slovensko, skúsenosti, cena, forum, čo je

FlyBra nežiadúce účinky, kde kupit, recenzie, predaj

FlyBra navod na pouzitie, objednať, diskusia

Nosíte rada oblečenie s odhaleným výstrihom, no podprsenka vám bráni vo vytvorení dokonalého looku? Kúpili ste si sveter s otvoreným chrbtom, no netrúfli ste si naň? Potom by ste si mali kúpiť FlyBra – najlepšiu podprsenku na svete, ktorú nevidno pod oblečením!

Podprsenka FlyBra sa objavila v predaji pomerne nedávno, ale už sa jej podarilo získať popularitu medzi ženami. Výrobca zohľadnil hlavné črty tela nežného pohlavia, aby boli čo najpohodlnejšie.

Poďme analyzovať, čo je FlyBra, ako produkt funguje, aké sú jeho výhody, ako používať FlyBra podľa navod na pouzitie, kde kupit FlyBra, ako objednať a aká je jeho cena predaj na Slovensko, ako aj analyzovať recenzie, komentáre, diskusia a skúsenosti na FlyBra na forum.

Čo je FlyBra?

FlyBra – revolučný vynález, ktorý preferujú moderné ženy. Jeho kvalita spĺňa medzinárodné štandardy. Tvar produktu je starostlivo premyslený. Preto je zaistené absolútne pohodlie.

Ak chcete v akejkoľvek situácii vyzerať na 100%, potrebujete neviditeľnú podprsenku FlyBra. Toto je najnovšie v spodnej bielizni. Uľahčila život tisíckam žien a vám pomôže byť neodolateľná v otvorenom outfite!

Inovatívnu silikónovú podprsenku FlyBra si už vybralo mnoho žien. Prečo urobili tento nákup? Dosť dôvodov:

 • Vysoká kvalita – výrobok je vyrobený patentovanou technológiou. Pri výrobe je použitý kvalitný materiál
 • Nedostatok švov – vonkajšia strana podprsenky má dokonale hladký povrch. Preto je pod oblečením úplne neviditeľný
 • Vytvarovanie krásneho poprsia – podprsenku musíte FlyBra pripevniť na telo a zaviazať šnurovaním, čím hrudník získa ladný tvar
 • Hypoalergénnosť – počas užívania produktu nedochádza k nežiaducim prejavom

Žiadne obmedzenia pri výbere oblečenia – mať podprsenku FlyBra, žena si vyberie akýkoľvek outfit, ktorý sa jej páči. Môže to byť top s otvoreným chrbtom alebo sexi blúzka so širokým výstrihom.

Vlastnosti podprsenky

Nedostatok popruhov a spojovacích prvkov vám umožní nosiť akékoľvek oblečenie. Podprsenka vám nadvihne prsia, no pod oblečením to nebadať. Vytvára sa efekt prirodzeného, ​​stiahnutého, sexi pŕs.

Ide o podprsenku vyrobenú zo silikónu, ktorá sa skladá z dvoch samostatných košíčkov. Sú spojené šnurovaním. Vďaka tomu si môžete podprsenku utiahnuť tak, že jej nosenie nebude pre vás pohodlné.

Neviditeľnosť vám umožní obliecť si krásne spoločenské šaty, ktoré vám nepokazí spodná bielizeň vykúkajúca. Môžete si vybrať vhodnú farbu: čierna alebo béžová.

Výhody neviditeľnej podprsenky

Neexistujú žiadne spojovacie prvky ani švy. Budete sa cítiť maximálne pohodlne a nedôjde k žiadnym zraneniam na koži. Nebudete trpieť žmýkaním, rovnako ako pocitom tesnosti. Môžete sa voľne pohybovať bez toho, aby ste trpeli bolesťou. Vyberte si akýkoľvek outfit, ktorým rada prekvapíte svoje okolie svojím vzhľadom. Hlboký výstrih zdôrazní hlavné prednosti vašej postavy.

 • Bez ramienok. Už vás nebaví neustále nastavovanie popruhov, ktoré sa snažia naťahovať a skĺznuť z vašich ramien? Potom bude táto podprsenka vynikajúcim riešením tohto problému. Budete si môcť užiť obľúbené tielka, šaty bez rukávov a iné outfity, ktoré sa s obyčajnou podprsenkou nedali nosiť
 • Modelácia prsníkov. Vďaka tejto podprsenke sa tvar vašich pŕs zaoblí a zatraktívni, pretože obsahuje špeciálnu výplň
 • Neviditeľný. Nemusíte sa báť, že ostatní uvidia vašu spodnú bielizeň. Ide o neviditeľný model, ktorý poskytuje zvýšenú úroveň pohodlia
 • Priedušný materiál. Vaša pokožka bude môcť dýchať aj v tých najhorúcejších letných dňoch. Materiál je priedušný, takže nebudete trpieť teplom
 • Všestrannosť. Táto podprsenka je vhodná pre akúkoľvek veľkosť poprsia, takže si ju môžu kúpiť ženy akejkoľvek veľkosti
 • Opätovná použiteľnosť. Kvalitné materiály vám umožnia použiť podprsenku mnohokrát za sebou. Hlavná vec je, že výrobok používate správne a skladujete ho za správnych podmienok

Ako použiť

Táto neviditeľná podprsenka sa určite stane vašou obľúbenou spodnou bielizňou! Ako sa starať o tento produkt. Po odstránení FlyBra večer umyte teplou vodou a mydlom. Iba jemné ručné umývanie. Podprsenka rýchlo schne a ráno sa dá znova použiť. FlyBra nema nežiadúce účinky!

Dokonalý výstrih je zaručený!

Neviditeľná podprsenka FlyBra je skutočným prielomom vo svete spodnej bielizne! Už nikdy nebudete myslieť na zväčšenie pŕs alebo metódy úpravy jeho tvaru. FlyBra – produkt, ktorý zdôrazní všetky výhody svojej milenky.

Hlavné výhody FlyBra:

 • Vizuálne zväčšuje a napína hrudník a dodáva mu zvodný obrys
 • Má len jeden priehľadný uzáver medzi košíčkami, takže živôtik možno použiť ku každému outfitu
 • Vhodné pre dievčatá s citlivou pokožkou, náchylné na alergie a dokonca aj pre dojčiace matky
 • Výrobok neopadáva a tesne prilieha k pokožke
 • Pohodlné použitie za akýchkoľvek podmienok

V sortimente internetového obchodu nájdete podprsenky v čiernej aj béžovej farbe, akejkoľvek veľkosti, za super cenu!

Cena: 49 €

98 €

Latest Recipes