InnoGialuron Shqiperi, çmimi, përdorimi, opinionet – kremi kundër rrudhave më i miri 2022

Must Try

innoGialuron përbërja, përdorimi, opinionet, blihet

innoGialuron opinionet, përbërja, Shqiperi, Albania

innoGialuron komentet, çmimi, në Shqipëriment

innoGialuron Shqiperi, çmimi, komentet, blej

Në natyrë, gjithçka është racionale dhe e menduar shumë përpara nesh – kjo e vërtetë është e padiskutueshme. Mjekët kozmetikë, si askush tjetër, dinë të heqin qafe rrudhat në shtëpi, duke përdorur ilaçe natyrale të dobishme dhe ndonjëherë fantastike efektive. Njohuritë e tyre bazohen në përvojën shekullore të popujve të ndryshëm nga ato kohë kur sipërmarrja e vetme, por më e besueshme ishte vetë natyra.

Paraardhësit tanë, kur nga përvoja, kur falë vëzhgimeve të përfaqësuesve të florës dhe faunës, arritën të izolojnë bimë që mund të na rinovojnë dhe transformojnë brenda pak ditësh. Në shekullin e 20-të, triumfi i teknologjisë dhe kimisë, këto fonde u harruan në mënyrë të pamerituar. Në fund të fundit, kimikatet dhe teknologjia nuk arritën të përgjigjen se si të hiqnin linjat e shprehjes rreth syve. Mjetet natyrale për rrudhat, efektive dhe të lira, janë rikthyer në linjën e parë të luftës kundër papërsosmërive të lëkurës. Një nga këto mjete përshkruhet me detaje në faqen zyrtare në Shqiperi. Ka informacion të detajuar se çfarë innoGialuron. Ky mjet është një zhvillim inovativ i bazuar në bimët e lashta innoGialuron.

Në këtë artikull mund të mësoni se çfarë është innoGialuron, si të përdorni produktin sipas udhëzimeve, ku të blej innoGialuron në Shqipëriment dhe cili është çmimi i tij në Albania, si dhe të lexoni komentet dhe opinionet rreth innoGialuron.

Çfarë innoGialuron

innoGialuron është një krem ​​modern kundër plakjes së fytyrës. Efektiviteti i tij është për shkak të ekuilibrit të përsosur midis përbërësve natyralë dhe zhvillimeve inovative në fushën e kozmetologjisë. Përbërësi aktiv i kremit është lëngu i kokrrave goji. Një pikë ekstrakt frutash goji përmban më shumë se njëzet aminoacide, vitamina C dhe E, hekur, kompleks vitaminash B dhe betainë. Produkti nuk përmban hormone dhe është absolutisht i sigurt, nuk ka efekte anësore apo kundërindikacione. Kjo konfirmohet nga provat klinike dhe certifikatat e dhëna të kontrollit të cilësisë.

Përparësitë innoGialuron

Produktet kundër plakjes shpesh karakterizohen nga një çmim i lartë dhe një efekt i dobët bazuar në efektet e përbërësve kimikë artificialë. E veçanta e kremit kundër rrudhave innoGialuron qëndron pikërisht në efektin e përbërja aktivë natyralë të përftuar nga kokrrat e freskëta goji, të cilat janë veçanërisht të dobishme për një fytyrë të zbehur.

innoGialuron është krijuar në bazë të një numri të madh të manave të freskëta me të njëjtin emër, të cilat janë shumë më të dobishme në një formë të montuar fllad sesa në një të thatë, e cila ofrohet në mënyrë aktive në tregun modern.

Veprim innoGialuron

Përdorimi i lëngut të freskët të goji berry është një teknikë inovative që synon parandalimin e plakjes së lëkurës. Para ardhjes së innoGialuron, manaferrat përdoreshin në kozmetologji vetëm në formë të tharë. Megjithatë, në këtë mënyrë ata humbën shumicën e vetive të tyre të dobishme. Për shembull, përmbajtja e lartë e vitaminës C në frutat e freskëta goji është 500 herë më e madhe se në portokall. Kjo i jep epidermës ushqim maksimal dhe e ngop atë me vitamina esenciale.

Shumica e bimëve të kësaj familjeje janë helmet më të forta, por janë këto veti, të marra në proporcionin e duhur, që bëjnë të mundur efektin e dobishëm në lëkurë. Duke studiuar problemin se si të shpëtojmë nga rrudhat poshtë syve, shkencëtarët kanë zbuluar mekanizmin e veprimit innoGialuron.

Kur kremi blihet futet në lëkurë, ndodh një mobilizim mbrojtës – rritet prodhimi i hormoneve përgjegjës për sintezën e elementeve strukturorë të lëkurës. Studimet shkencore dhe praktika jonë kozmetike kanë dëshmuar një përmirësim të lëkurës, hidratimin natyral të saj dhe përmirësimin e furnizimit me gjak. Lëkura është shtrënguar, rrudhat dhe dobësia zhduken. Pigmentimi, mavijosjet dhe ënjtjet poshtë syve i përkasin së shkuarës.

Efekti i aplikimit innoGialuron është i dukshëm brenda një dite. Përdorimi i rregullt i tij ju lejon të arrini rezultatet e mëposhtme:

  • Lëkura bëhet elastike, e lëmuar dhe elastike
  • Eliminon thatësinë, skuqjen, përmirëson ngjyrën e lëkurës
  • Poret ngushtohen ndjeshëm, dhe në të njëjtën kohë zvogëlohet rreziku i akneve
  • Qafa duket më e re, “unazat e Venusit” zhduken, kontura e fytyrës bëhet e qartë dhe e tonifikuar
  • Zhduken rrudhat mimike dhe të moshës: rreth syve, në cepat e buzëve, në rajonin e urës së hundës dhe rrudhave nasolabiale
  • Efekti i një “fytyre të lodhur” zhduket: nuk ka rrathë poshtë syve, lëkura shkëlqen dhe bëhet e lëmuar dhe e butë në prekje

Duke dalë jashtë, mund të jeni të sigurt se kremi do t’ju mbrojë nga efektet negative të mjedisit të jashtëm. Pavarësisht nëse jetoni në një rajon me kushte të këqija mjedisore ose jeni të ekspozuar ndaj ekspozimit të vazhdueshëm ndaj dritës së diellit, ju dhe lëkura juaj do të shkëlqeni akoma. Nuk keni frikë nga stresi – antioksidantët luftojnë pasojat e tij!

Çmim special: 9600 ALL

4800 ALL

Latest Recipes