Keto Bullet Slovensko, navod na pouzitie, recenzie, cena – káva s olejom je tajomstvom štíhlej stredovekej krásy

Must Try

Keto Bullet čo je, výhody – jednoduchý recept na nápoj spaľujúci tuky pre rýchle chudnutie

V honbe za štíhlou postavou 18-roční módni maniaci pripravujú túto kávu podľa originálneho receptu. Do kávy im pridávajú maslo a ovčí, bravčový alebo kozí tuk. Pomohlo im to schudnúť, ale za cenu ich zdravia. Vysoká hladina cholesterolu a nezdravé tuky spôsobili, že sa u nich objavili chronické ochorenia, znížila sa imunity a v podstate sa skrátila aj dĺžka života.

Moderný výskum potvrdil, že káva s olejom má na telesný tuk spaľujúci účinok. Iba v jesnej porcii je 500-700 kalórií, 50-65 g tuku a 200 mg kofeínu. To je celková denná norma spotreby pre dospelého. Vedci preto hľadali bezpečnú a zdravú alternatívu. Kokosový olej bol považovaný za najlepší – po výskume rôznych prírodných zdrojov mastných kyselín. Skladá sa z triglyceridov a zdravých mastných kyselín, ktoré pri konzumácii pôsobia nasledovne:

  • uvoľňujú hormóny sýtosti – peptid YY a leptín a potláčajú hlad.
  • zrýchľujú metabolizmus a čistia telo od toxínov.
  • aktivujú lipázové enzýmy, ktoré sú zodpovedné za štiepenie tukov.

UPOZORNENIE: Odborníci neodporúčajú vyrábať si nápoj sami. Nedodržanie receptu môže mať namiesto chudnutia nežiaduce účinky, ako je priberanie na váhe. Požiadali sme odborníčku na keto diétu, Annu Grahamovú, aby odhalila tajomstvo rýchleho a bezpečného chudnutia pomocou Keto Bullet je nápoj spaľujúci tuky vyrobený podľa klasického receptu.

Hovorí Anna Grahamová, odborníčka na keto diétu

Hlavné problémy, s ktorými sa ľudia stretávajú pri príprave tejto kávy spaľujúcej tuky sú spojené s nesprávnym používaním prísad a pomermi. Nestačí len tak hocijaký olej. Napríklad používanie živočíšneho tuku je veľké nie. V skutočnosti spôsobia viac škody ako úžitku.

Olej MCT (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom), známy tým, že sa nachádza v kokosových orechoch, má ideálne zloženie a kalorický základ. Tento koncentrovaný extrakt je nabitý živinami a má úmerne menej kalórií. Tento olej sa konkrétne stal kľúčovou súčasťou bezpečnej úpravy stredovekého receptu na chudnutie, Keto Bullet.

Táto káva obsahuje menej kofeínu ako klasická káva, čo kompenzuje pridaná čakanka bohatá na vitamín B, ktorá dodáva nápoju energizujúci účinok. Obsahuje tiež pikolinát chrómu, ktorý dodáva nápoju vlastnosti tlmenia hladui. Všetky komponenty v Keto Bullet sú prírodné bez vedľajších účinkov. Unikátna receptúra ​​nápoja zabráni budúcemu priberaniu a pomôže vám udržať si štíhlu postavu bez cvičenia alebo diéty.

Stačí sa pozrieť na tieto dievčatá, ktoré schudli vďaka Keto Bullet. Dosiahnutie týchto výsledkov im trvalo 8 mesiacov. Rozdiel je evidentný!

Emma Biela, pred 89 kg, po 65 kg

Petra Kovalcová, pred 78 g, po 54 kg

Andrea Kusá, pred 93 kg, po 65 kg

Lýdia Papcunová, pred 82 kg, po 59 kg

Želmíra Tkáčová, pred 97 kg, po 78 kg

Na rýchle a bezpečné chudnutie stačí vypiť šálku Keto Bullet ráno. Váš metabolizmus sa niekoľkokrát zrýchli a dodá vášmu telu potrebnú energiu. Nápoj je vopred odmeraný, takže je vhodné vziať si ho na cesty. Príprava je dostatočne jednoduchá. Stačí pridať jeden balíček do horúcej vody a poriadne premiešať. Vypite len jeden Keto Bullet dene, zabudnite na svoju váhu a sledujte, ako sa dostanete späť do formy bez toho, aby ste sa nadmerne namáhali. Túto originálnu kávu na spaľovanie tukov je možné kúpiť iba na webových stránkach oficiálneho výrobcu

Poznámka redaktora: Keto Bullet kde kupit, predaj

Ak si chcete objednať Keto Bullet Kliknite na tlačidlo nižšie a vyplňte objednávkový formulár. 50% zľava na prvých 50 objednávok. Dostaňte sa teraz do formy a zostaňte zdraví, objednávajte Keto Bullet a zažite očarujúcu premenu.

Komentáre používateľov

Eva Sotová

Dozvedela som sa o tomto nápoji prostredníctvom mojej susedky, ale si ho robí sama. Keď som videla tú vrstvu plávajúceho oleja, prišlo mi zle od žalúdka…

Andrea Bieliková

Môj najlepší priateľ ma presvedčil, keď mi o tej káve hovoril. Je fanatik do keto-diéty, a do telefónu si zapíše každú omrvinku, ktorú zje… nedaj bože, aby zjedol niečo, čo je v rozpore s diétou a vyhýba sa uhľohydrátom ako mor. Ísť s ním do reštaurácie je zakaždým dobrodružstvo, pretože všetci čašníci sú z neho už unavení, dokonca je jeden podnik, ktorý prinútil pridať do ponuky latté z mandľového mlieka. Pfft, ako je to dokonca zdravé piť. Potom si prečítal o tomto nápoji a objednal si ho a hádajte, čo dámy. Schudol 7 kg za iba 2 týždne a stále chudne! Aspoň s tou ketodiétou skončil a je všetko, čo chce, a schudne! Tá káva je skvelá.

Petra Chovanová

Keto-diéty sú super, myslím tým, že som vďaka nim schudla 35 kíl, ale potom som ich nabrala späť. Nie je možné to udržiavať navždy, takže to nebudem opakovať, haha. Ale túto Keto Bullet sa určite sa oplatí objednať. Ďakujem za tip

Ján Wagner

Nemôžem ísť ani jedno ráno bez toho, aby som pil kávu so smotanou. Aj napriek tomu som každý deň šialene hladný. Čítal som recenzie na Keto Bullet a teraz sa neviem dočkať, kedy mi príde objednávka. Možno mi to pomôže zbaviť sa bruška.

Helena Belenová

Nedávno som dostala objednávku Keto Bullet. Je to úplne chutné, ako výbuch chuti v mojich ústach, a je to rýchle a jednoduché na prípravu. Bála som sa, že to bude mastné, ale vôbec to nebolo mastné. Celý deň lietam ako prúdové lietadlo, moja energia je šialená, takmer nikdy necítim hlad a moje obľúbené džínsy mi už nesedia. To všetko za týždeň, a čo ďalej ?! Palec hore!

Kamila Nováková

Čítala som o MCT. Dokonca som si ho objednala samostatne a pokúsila som sa pripraviť si nápoj sama, ale nemohla som sa k nemu ani priblížiť. Len strašný mastný nápoj. Potom mi však môj priateľ dovolil skúsiť jeho Keto Bullet a chutnejšiu kávu som v živote nepila! Objednala som si to pre seba. Mám 5 týždňov na to, aby som sa dostala do formy pred dovolenkou, mala by som to zvládnuť.

Jana Grantlová

Počula som o keto diéte, ale nie o tejto Keto Bullet. Naozaj by som to chcel skúsiť. Objednala som si včas, aby som získala zľavu! sakra lacné.

Monika Balogová

Hej, dievčatá, objednajte si to a nebudete ľutovať. Je príliš úžasné opísať to slovami, treba to vyskúšať a presvedčiť sa sami. Pozrite sa sami, ako funguje to kúzlo. Pozrite sa na tieto obrázky

Klára Druckenová

OMG, takéto fotky vzbudzujúce úžas! Si krásna!

Matej Chvalko

Ach, moja žena každé ráno pije túto kávu a chytilo to aj mňa. Chutí výborne, kedysi som raňajkoval ako kráľ, ale teraz zjem len vajíčka a zeleninu. Cez deň tiež jem menej. Snažil som sa prísť na to, čo potlačilo moju chuť do jedla, hádam to bol tento nápoj.

Lýdia Bärková

tak sa stalo, že som premýšľala o tom, že by som skúsila keto diétu, dokonca som sa na to začala pripravovať a Keto Bullet sa k tomu perfektne hodí

Majka Džupinková

Nech to znie akokoľvek zvláštne, pri diéte nakoniec priberiem. Myslím si, že diéty nie sú pre mňa. Jediná vec, ktorú ešte musím vyskúšať, je Keto Bullet Naozaj dúfam, že mi táto káva pomôže vrátiť sa k tomu, ako som vyzerala pred 16 rokmi.

Karina Bobríková

Prečo nie? Začala som premýšľať, v 18. storočí sa tučnota stala populárnou a potom sa dievčatá začali obávať o svoj tvar. Nikdy sa nič nezmení, však?

Martina Kovalíková

Ukázalo sa, že dokonca aj leniví ľudia môžu schudnúť. Zhodila som som 12 kg za 3 týždne, okrem toho som jedla všetko, čo som chcela, sledovala som televíziu a celý deň som ležala na gauči. Úplne úžasné! Odporúčam všetkým. Tu sú moje fotky ako dôkaz.

Julka Cerná

Uvarila som si svoju prvú Keto Bullet a rada by som sa podelil o svoje skúsenosti. Voňala rovnako aromaticky ako bežná káva a chutila bohato a husto. trochu mi to pripomínalo cappuchino, milovala som to. Najlepšia vec, akou som mohla nahradiť svoju typickú bežnú kávu!

Keto Bullet nežiadúce účinky, dávkovaniepre lenivých: ako som jedol a schudla

Berte to najlepšie, čo život ponúka“ je moje motto. Najlepšie pre mňa je chutné a nezdravé jedlo. Necítim sa bez neho normálne. Moji príbuzní ma vždy podpichovali, že som bucľatá, a neprekážalo. Teda… že mi to prekáža som ukázala, len keď som bola sama. Pod všetkým tým tukom sa skrývalo slabé a vystrašené dievča. Teraz je to všetko minulosť. Trvalo mi pol roka, kým som to dosiahla, ale schudla som 50 kg a rada by som sa s každým podelila o to, ako sa dá ľahko schudnúť.

Môj príbeh nie je typický. Nepribrala som po pôrode, ale mala som hormonálnu nerovnováhu a veľa stresu po ťažkom rozchode. Mala som nadváhu tak dlho, ako mi len pamäť siaha. Všetci v mojej rodine však majú nadváhu. Je to, ako keby sme uctievali jedlo. V puberte som to tak necítila a snažila som sa so svojou váhou niečo urobiť. Bez ohľadu na to, čo som skúšala, tuk sa na mňa lepil po celom tele.

Celulitída sa mi zjavila v hrubých vrstvách na stehnách, bokoch, páse, rukách, krku a zadku. A stalo sa to všetko preto, že som sa nemohla prinútiť držať diétu. Neustála chuť do jedla ma nútila jesť tučné a nezdravé jedlo.

Keď som skončila strednú školu, presťahovala som sa do iného mesta, keď som šla na univerzitu. Myslela som si, že to bude moja šanca zmeniť sa, ale ukázalo sa, že situáciu nemôžem ovplyvniť. Ani v detstve som nikdy nebola fanúšikom športu alebo cvičenia. Tiež som sa nikdy nedokázala ubrániť jedlu, ktoré milujem. Moje večerné výlety za rýchlym občerstvením sa pre mňa stali rituálom.

Môj obľúbený hamburger

Na rozdiel od minulosti teraz chápem, že som bola vždy strašne vystresovaná. Vždy som snívala o tom, že nájdem pravú lásku. Partnera, ktorý by ma mohol milovať, aj keď som škaredá? Všetci moji priatelia boli v šťastných vzťahoch. Často sme organizovali útulné malé herné večierky, rozprávali sme sa, popíjali víno a jedli chutné jedlo. Videla som, ako moje chudé priateľky hltajú obrovské porcie rýchleho občerstvenia a nepriberajú. Len som sedela, škrípala zubami a jedla šalát. Vedela som, že ak zjem príliš veľa, roztrhnú sa mi rifle a miestnosť sa zaplní mojimi tukovými vankúšmi. Potom, keď som sa vrátila domov, som potichu jedla všetko, čo som chcela, zatiaľ čo sa nikto nepozeral.

Bola som doma sama a pozerala som seriály, hltala pizzu spolu s ďalším nezdravým jedlom a smiala sa nahlas. Plakala som nie preto, že by bola šou smutná, ale skôr preto, že som sa ľutovala a nenávidela. prečo nemôžem schudnúť? Bolo to kvôli tomu, že som nedodržiavala diétu a príliš som sa napchávala? Čo môžem urobiť, aby som dostal veci pod kontrolu, keď sa veľmi snažím a nič nefunguje?

To je všetko, čo som zjedla za jeden večer!!

Po večernom žraní som každé ráno začínala nový život.

Zjedla som kašu a išla som na skupinové kardio cvičenie. Najťažšie bolo pozerať sa, ako perfektne vyzerali všetky ostatné dievčatá. Všetko to pre nich bolo naozaj jednoduché. Dala som tomu veľa úsilia a nevidela som žiadne výsledky. Mala som toho všetkého dosť. Nedokázala som zvládnuť opakované zlyhania. Všetko sa zmenilo, keď som dostala novú spolubývajúcu, ktorá bola jednoducho dokonalá. Bola taká fit a jej telo jednoducho vyzeralo perfektne. Mala štíhle ruky a nohy, úzky pás, zadok ako bublinu, lesklé vlasy a jemnú pokožku. Jedla rovnako ako ja a niekedy to vyzeralo, že dokonca zjedla viac.

Začala som žiarliť, že niekto iný môže jesť to isté čo ja a netlstnúť. A čo ja?? Veľa času som strávila plačom v sprche. Neviem si predstaviť, ako škaredo som vyzerala, tučná a zabalená do uteráka plačúca v rohu miestnosti, keď tam zrazu prišla spolubývajúca v domnení, že izba je prázdna. Videla ma a snažila sa ma upokojiť. Nemohla som si pomôcť, a tak som jej to celé povedala. Potom mi porozprávala svoj príbeh…

Ukázalo sa, že musela prejsť rôznymi diétami na chudnutie, aby sa dostala tam, kde bola. Ničila sa v posilňovni, ale nevidela žiadne výsledky. Bola úplne zúfalá, keď ju osud spojil s jednou celkom pôsobivou osobou. Prezradil jej tajomstvo chudnutia. Povedal jej, že modelky, herci, speváci, fitnes tréneri a všetci, ktorí majú telo, ktoré im ľudia závidia, schudli pomocou Keto Bullet.

Takto vyzerala moja spolubývajúca predtým a takto vyzerá teraz

Nie je to nejaký druh marketingovej schémy. Je to len super účinný produkt, ktorý uvedie telo do ketózy. Počula som už o keto diéte, ale nebolo možné ju dôsledne dodržiavať. Tento nápoj obsahuje prírodné živiny, ktoré telo potrebuje na spaľovanie telesného tuku a aktiváciu ketózy na 40 minút. Nástup účinku netrvá niekoľko dní a nebudete potrebovať špeciálnu diétu.

Uvarila mi čarovnú kávu Keto Bullet a ponúkla mi, aby som to vyskúšala. Počula som o tomto špeciálnom nápoji, ktorý sa pije s olejom počas keto diéty, ale z myšlienky na to, že to skúsim, mi prišlo zle. Ale tento nápoj nebol taký, ako som očakávala, bol úplne vynikajúci.

Bolo ťažké uveriť tejto rozprávke, ale došli mi možnosti. Sama som nedokázala schudnúť. Bola som pripravená zaplatiť čokoľvek, aby som sa dostala k tejto káve, a s potešením som zistila, že stojí rovnako ako moja bežná donáška pizze, ak si ju objednáte u výrobcu.

Najlepšie na tom je, že to funguje!! Schudla som 6 kg za 2 týždne! Okrem toho som dokonca nezmenila ani diétu ani cvičenie. Nenapchávala som sa, ale nemusela som sa obmedzovať. Len som pila túto lahodnú kávu ráno, len Keto Bullet, a to bolo všetko. Predtým som mala neustále pocit hladu a teraz som zabudla, aké to je, vďaka tomuto nápoju.

Predtým som bola strašne pomalá a teraz mám veľa energie. Začala som sa viac pohybovať a menej jesť. Okrem toho som pokračovala v jedení nezdravého jedla, ale nie v takom veľkom množstve ako predtým. Uplynul mesiac a ja som si všimla, že oblečenie mi je voľnejšie. Cestou do práce som jedného dňa takmer stratila nohavice, haha. Ale samozrejme, bola som rada, že sa to deje. Konečne môžem vyhodiť všetky svoje staré vrecové šaty a obliecť si niečo módnejšie a ženskejšie.

Nápoj je chutný a neuveriteľne účinný!

Už je to pol roka odkedy som začala piť Keto Bullet. Nemôžem uveriť, že som skutočne schudla 50 kg! Stále pijem túto chutnú kávu ráno a ani neuvažujem nad tým, že by som šla do posilňovne. Je oveľa krajšie byť štíhla. Môžete si dopriať každý pekný kúsok oblečenia, nemusíte zaberať dve miesta v hromadnej doprave, pochytíte pár obdivných pohľadov od chlapov a môžete chodiť v krátkych šortkách.

Mimochodom, vyskúšala som si urobiť rovnakú kávu podľa pôvodného receptu s olejom a nemohla som sa prinútiť dať si dva dúšky, bolo to hrozné. Účinok tiež nebol rovnaký ako má Keto Bullet. Pomohlo mi to úplne sa zmeniť. Cítim sa konečne pekná, žiadaná a hlavne zdravá. Chlapi sa za mnou obzerajú a páči sa mi to. Tiež jem všetko, čo chcem, a nepriberám.

Zjem svoj obľúbený hamburger ako predtým, ale teraz z neho nepriberám

Verte mi, zbaviť sa nadbytočného telesného tuku stojí za to. Skutočne – byť štíhla je úžasné. S Keto Bullet to nie je vôbec ťažké. Dámy, môžete veriť na zázraky! Ak vám cvičenie a diéta nepomáhajú, vytiehnite túto tajnú zbraň.

Veľa šťastia s cestou k štíhlej línii a tu je odkaz na ich oficiálnu webovú stránku, kde si môžete objednať kávu na chudnutie.

Keto Bullet forum, diskusia, komentáre, skúsenosti

Anna Hvizdošová

KATKA, ideš dievča! Zbožňujem ľudí ako si ty.

Alena

Váš príbehu ma skutočne chytil za srdce, čím skôr začnem chudnúť. Tiež neustále odkladám diétu, ale teraz sa to začína prejavovať na mojom zdraví a mám iba 32 rokov! Ešte som nepočula o Keto Bullet. Mala by som to skúsiť.

Líza Nicholsová

Oh, počítaj aj so mnou! Keto Bullet je nápoj novej generácie. Všetci moji rodinní príslušníci a priatelia s nímí schudli. Ale ja tiež makám v posilňovni. Tu sú moje výsledky.

Gabika Labková

Úžasné výsledky!! To je cesta, ako na to! Kiežby som sa dokázala prinútiť aj ja 🙁

Bea Goralová

Áno, kúpila som si ročné členstvo v super drahej telocvični a takmer nikdy tam nechodím. Nemám energiu, možno to vyskúšam.

Lenka Bosálková

Udržať si výsledky je naťažšie. Mala som veľký problém dokázať to. Podarilo sa mi schudnúť 10 kg a o pol roka neskôr sa to všetko vrátilo.

Karina

Po pôrode som nemohla schudnúť 5 kg. A potom, s Keto Bullet som schudla celých 39 kg!

Lýdia Bobrová

Nedávno som začal piť Keto Bullet. S výsledkami som spokojná už teraz. 9 kg za týždeň a pol, čo je pre mňa úplne neuveriteľné. Predtým som dokázala schudnúť maximálne 2 kg.

Martina Chovancová

Trvalo mi dlho, kým som po pôrode schudla. Bola som dokonca príliš lenivýána to, aby som vstala z gauča, nieto ešte niečo robila. Potom som skúsila ten nápoj a chytilo ma to. Posilňovňa, džoging aj kolieskové korčule. Môj manžel bol z toho všetkého zmätený, sledoval ma, ako som sa vracala k svojej váhe spred tehotenstva.

Jana Košútová

Spôsobuje to nejaké príznaky??

Petra

Aké príznaky to môže mať? Je to úplne prirodzené.

Ada Chalúpková

Vlastne áno, som naozaj citlivá a mám veľa alergií a pila som to bez problémov. A chutilo to naozaj dobre. Vďaka Keto Bullet som schudla 27 kg a určite to pomáha! Pozrite sa na moje fotky.

Latest Recipes