Keto Bullet Česká republika, návod, recenze, cena – čas zhubnout je tady!

Must Try

“Keto káva” na hubnutí

Máte potíže s hubnutím?

S Keto Bullet vám to půjde mnohem rychleji!

Katka Boráková

Zhubla jsem 7 kg, ale pak jsem přibrala 10 🙁

Zkoušela jsem se zbavit tuku na břiše pomocí intervalového tréninku + keto diety. Nejedla jsem více než 1200 kalorií denně, a nikdy jsem nejedla po 18. hodině večer. Pas se mi zmenšil o 8 cm za 2 měsíce této diety. Vážila jsem 58 kg, o 7 kg méně, než

když jsem začínala.

Potom jsem začala dělat výjimky kvůli večírkům… nebo narozeninám svého muže… a někdy jsem prostě dietu nedržela jen tak 🙁 O měsíc později jsem začala mít zase vypouklé břicho. Pak jsem se postavila na váhu a zjistila jsem, že mám o celých 10 kg více! Byla jsem tak tlustá, jako ještě nikdy ne. Nedokázala jsem si představit, že budu zase hladovět a dokonce po zbytek života.

Monika Horáková

Nejím nic, ale přesto nehubnu.

Po porodu jsem přibrala 28 kg. Když bylo mojí dceři 6 měsíců, přestala jsem kojit a začala jsem pracovat na tom, abych se dostala opět do formy. Opakovala jsem cvičení z videí na youtube, dělala jsem sklapovačky i planky. Kromě toho jsem přestala jíst pečivo a maso, abych hubla ještě rychleji. O dva měsíce později jsem ale zjistila, že jsem zhubla jen 4 kg.

Když jsem viděla, jak zbytečné bylo cvičení, začala jsem držet ještě přísnější dietu. Jedla jsem jen ovoce, netučné ryby a saláty. Měla jsem neustále hlad, přivádělo mě to k šílenstvía přesto jsem skoro nehubla. váha se mi zastavila na 75 kg… a nedalo se s tím nic dělat! Vrátila jsem se ke cvičení s obručí, každý den jsem s kočárkem chodila nespočet kilometrů, ale nebylo to k ničemu.

Jana Dubská

Snažím se zhubnout, zatímco můj manžel jí brambory a pizzu!

Už mě nebaví pokoušet se zhubnout, zatímco můj manžel jí všechno, na co má chut! Držím keto dietu (žádné ovoce, zelenina, obiloviny, sladkosti, ani pečivo), a můj manžel jī pizzu, smažené brambory, koláče a sladké pečivo k večeři… Tak u nás probíhá každý večer. Já si dělám kuřecí prsa a pro manžela vařím normální jídla. Vždy jsem uměla dobře vařit. Moje rodina miluje každé jídlo, které uvařím, ale já si nicz toho dát nemůžu. Čas od času podlehnu a ochutnám trochu omáčky, nebo si dám kousek pizzy. Proto mi trvá tak diouho zhubnout. Touto rychlostí hubnu 1-2 kg za týden. Chtěla bych mít 70 kg! Chci toho tak moc? V tuto chvíli vážím 76 kg.

Petra Gorská

80 % lidí, kteří nevydrželi držet dietu, se brzy zase vrátili ke své původní váze. Je to proto, že čím méně jíme, tím více se nám zpomaluje trávení. Tělo si uchovává tuk a hůře se ho zbavuje, jakmile se vrátíte ke svým normálním porcím.

Proto nemá smysl hladovět a vyčerpávat tělo. Místo toho zkuste dělat pravý opak. Zrychlete si metabolismus s pomocí Keto Bullet. Ketogenní MCT olej a pikolinát chromu, které tento nápoj obsahuje, vám zrychlí metabolismus a podpoří hubnutí bez rizika, že znovu přiberete.

Karel Vaněk

Rozumím vaší situaci. Někdy je těžké muset jíst pouze zdravá jídla, když si lidé kolem vás dopřávají. Nakonec dietu stejně porušíte, protože není snadné odolávat sladkostem, které máte stále u sebe. Pokud se tomu chcete vyhnout, doporučuji pít 1 šálek Keto Bullet každý den před snídaní. Za prvé se zbavíte pocitů hladu a nebudete mít chuť na sladká jídla a sacharidové pochoutky. Za druhé se vám přebytečné sacharidy nebudou v těle ukládat. Znamená to, že si budete moci užít pizzu s rodinou, aniž by vám to zkazilo postavu.

Pavel Pospíšil

Přísně diety často způsobují zastavení hubnutí, kdy už není možné zhubnout více. Abyste se tomu vyhnuli, doporučuji vrátit se k původním porcím jídla a každé ráno pít Keto Bullet. Je to káva s MCT olejem, která podporuje hubnutí a urychluje ho 2-3x

Keto Bullet co jetuk zmizí z vašeho těla jednou provždy

Keto Bullet je kávový nápoj, který potlačuje chuť k jídlu a vyvolává rychlé hubnutí v kombinaci s nízkosacharidovou dietou.

Jeden šálek Keto Bullet denně

 • Budete mít větší úspěch s keto dietou.
 • Zmírnění chuti k jídlu na 12-14 hodin.
 • Potlačení chuti na sladké a pečivo.
 • Energie na celý den.
 • Zvýšení pracovní kapacity a mozkové aktivity.
 • Zrychlení hubnutí.

1 měsíc užívaní Keto Bullet

Zkusili to, a fungovalo to!

Monika Horáková

Vážím 53 kg, to jsem měla, když mi bylo 15 let!

Začala jsem pít Keto Bullet a číslo na váze konečně začalo klesat! Nyní můžu jíst dokonce pizzu před spaním. Koupila jsem si permanentku do posilovny, abych mohla využít energii, kterou mi tato káva dává měsíc později jsem zjistila, že mám o 12 kg méně. Cítím se skvěle, ale všechno oblečení je mi teď velké. Zdá se, že budu muset vyrazit na nákupy!

Katka Boráková

Chuť k jídlu mi zmizela a s ní i moje staré tlusté já.

Je to úžasné! Skoro vůbec nemám chuť k jídlu! O měsíc později si moje tělo tak zvyklo na malé porce, že mi stačí jen trochu jídla a celý den nemám hlad. Po Keto Bullet jsem dokonce přestala mít chuť na svoje oblíbené pečivo. Zhubla jsem rychlostí světla, každý den o kilo. Nosím teď přiléhavé šaty, a už nemusím zatahovat břicho!

Jana Dubská

Už pro sebe nemusím vařit speciální jídla

S Keto Bullet mohu jíst všechno, co jí moje rodina, jako: pečené maso, ryby, polévky a dokonce i pečivo. Za měsíc jsem zhubla více, než na dietě, kterou jsem držela dříve. Vážím ted 64 kg. Chci zhubnout na 60 kg, myslím, že se mi to podaří za týden!

Káva, kterou lidé pijí, aby zhubli

 • Tajemství Keto Bullet je ketogenní MCT olej. Ten podporuje v těle proces ketózy (nedostatku sacharidů).
 • V tomto stavu tělo spaluje 3x rychleji, než na běžné dietě.
 • Pokud chcete držet keto dietu, Keto Bullet vám pomůže dostat se do ketózy už za 2-3 dny, místo za 2-4 týdny.
 • Kromě toho budete moci jíst sladká jídla, pečivo, A stále budete hubnout!

Jak Keto Bullet funguje?

 • Ingredience v Keto Bullet blokují ukládání sacharidů a tím zabraňují přibírání.
 • Čím méně sacharidů vaše tělo absorbuje, tím rychleji se dostane do ketózy.
 • Tuk se v ketóze spaluje 3x rychleji.
 • Keto Bullet také snižuje chuť k jídlu. S Keto Bullet budete mít garantováno, že si nezkazíte dietu.

Keto Bullet ingredience, vedlejší účinkyco tento nápoj obsahuje?

 • MCT olej. Vysoce kvalitní MCT olej získaný z přírodních ingrediencí. Pomáhá rychle dosáhnout ketózy, dodává tělu energii, zlepšuje paměť a pozornost a zvyšuje pracovní výkon.
 • Prvotřídní kava. Ručně sbíraná voňavá káva vyrobená z kvalitních kávových zrn s lahodnou chutí i vůní. Dodá vám energii na celý den.
 • Čekanka. Koncentrovaný přírodní extrakt z čekanky potlačuje chuť k jídlu a hlad, čistí tělo od nečistot a normalizuje hladinu krevního cukru.
 • Extrakt z kokosové dužiny. Dužina ručně sbíraných kokosů obsahuje vysokou hladinu zdravých živin, dodává tělu vitamíny a stimuluje metabolické procesy.
 • Pikolinát chromu. Efektivně a zdravě podporuje bezpečné hubnutí. Pomáhá spalovat kalorie, snižuje množství tuku v těle a potlačuje chuť na sladké.

Komentář odborníka

Nejtěžší bylo vytvořit produkt který lidem pomůže zhubnout, aniž by museli držet dietu a zároveň potlačí chuť k jídlu a zabrání tomu, aby po zhubnutí opět přibrali. Už je to 6 měsíců, co jsme Keto Bullet uvedli na trh. Podle tisíců recenzí od našich zákazníků se nám podařilo náš cíl splnit na 100%!

Honza Jonák, Vedoucí vývojového týmu Keto Bullet

Zjistěte o Keto Bullet více – dávkování

Může Keto Bullet pomoci s hubnutím i bez diety?

Ano, Keto Bullet funguje za každých okolností. Pro dosažení optimálních výsledků byste ovšem měli omezit cukr a pečivo a jíst více nízkosacharidových jídel.

Jak se Keto Bullet užívá?

Rozpusťte obsah 1 sáčku v 250 ml horké vody. Důkladně promíchejte a pijte před snídaní.

Kde si Keto Bullet mohu koupit?

Keto Bullet se prodává pouze zde, na oficiální webové stránce výrobce. Vyplňte objednávkový formulář níže. Potvrďte svoji objednávku s naším operátorem a balíček vám zašleme poštou.

Keto Bullet prodej, kde koupit nyní ještě levnější!

Pozor! Keto Bullet prodáváme do konce měsíce s 50% slevou!

1780 Kč

890 Kč

Jak se rychle a snadno dostat do formy: snadný trik pro úžasnou postavu

Minimální úsilí, maximální výsledky

Tukové polštáře, strie, přebytečná kila, celulitida… Zní vám to povědomě? Mně až donedávna ano. Po porodu jsem měla zničenou postavu. Měla jsem povislou kůži a několik kilogramů navíc. To vše se stalo bez ohledunato, že jsem se o sebe dobře starala po celou dobu těhotenství s mojí dcerou Alicí. Cvičila jsem a dokonce jsem šla na speciálín kurz, který mě měl naučit, jak si udržet krásné tělo. Studovat něco je ale jedna věc, ale dělat to správně je něco jiného.

Moje dcera byla náročné dítě a byla stále náladová. Nedařilo se mi ji uspat, takže jsem neměla žádný čas sama pro sebe. Nemohla jsem si najít ani několik minut na to, abych si zacvičila. Když Alici byl 1 rok, přestala jsem ji kojit a rozhodla jsem se na sobě začít pracovat naplno. Když jsem se podívala do zrcadla, nepoznávala jsem se. Měla jsem vypouklé břicho a spoustu tuku na zádech, kterého jsem se nemohla zbavit. Byla jsem sama sobě tak odporná, že jsem se rozhodla udělat cokoli pro to, abych se vrátila ke svému starému tělu.

Začala jsem tím, že jsem začala držet dietu. Přiznávám, že jsem trochu zhubla, ale kůži jsem měla stále povislou a vypadala jsem jako šarpej. Volná kůže těmto psům sluší, ale mně rozhodně neslušela. Kromě toho je téměř nemožné držet dietu s ročním dítětem. Vždy jsem nakonec skončila u sedvičů, nebo jsem jedla ovesnou kašli svojí dcery a polévky, a snažila jsem se počítat kalorie. Potřebovala jsem něco efektivnějšího, než jen zdravé stravování, protože mi to nestačilo.

Tenkrát jsem si vzpomněla na úžasný nápoj, o kterém jsem se dozvěděla na tom kurzu. Má úžasnou chuť, dodává tělu energii a získal si přezdívku “neprůstřelná káva”. Hlavním tajemstvím tohoto nápoje je MCT olej, který obsahuje. Tento olej má zdravé mastné kyseliny, které se vstřebávají do těla, spalují tukové zásoby, pomáhají zpevňovat pleť a umožní vám získat krásné štíhlé tělo.

Řekla jsem si, že rozhodně neublíží to zkusit. Našla jsem si recept na tento nápoj, ale připravit si ho bylo skoro nemožné. Pro přípravu neprůstřelné kávy musíte mít recept naprosto dokonale odměřený. I ta nejmenší chyba způsobí opačný účinek a vy budete místo hubnutí přibírat. Byla jsem ztracená, a už jsem si začínala myslet, že mi nic nepomůže. To ale nebyl konec…

Kamarádka mi řekla, jak tento problém vyřešila ona. Znala tento nápoj dobře, protože ho sama pila! Ukázalo se, že existuje instantní verze, která se jmenuje Keto Bullet.

Každý sáček obsahuje dokonale vyvážený poměr ingrediencí, takže nehrozí, že byste v něčem udělali chybu. Příprava nápoje je velmi snadná. Stačí rozpustit jedno balení v horké vodě. Já si do něho přidávám i trochu skořice. Je to lahodný nápoj, na který se každý den těším, protože mi opravdu chutná.

Moje kamarádka byla tak hodná, že mi poslala odkaz na webovou stránku výrobce, takže jsem si mohla koupit Keto Bullet se slevou. Objednala jsem si dvě balení za cenu jednoho, a balíček dorazil během pár dnů.

Další den ráno jsem už pila Keto Bullet. Má lahodnou kávovou chuť. Chutná tak skvěle, že jsem neměla vůbec hlad, takže jsem nejedla snídani, dala jsem si jen pár sušenek.

Dávám si jeden šálek tohoto nápoje ke svému večernímu sushi. Večer jsem pila Keto Bullet a díky tomu jsem neměla chuť k jídlu až do rána. Takhle účinkuje pikolinát chromu, který tento nápoj obsahuje. Zmírňuje pocit hladu a zasytí vás na dlouhou dobu. Kromě toho jsem měla stále spoustu energie, bez ohledu na to, že jsem celé dny běhala kolem svojí dcery.

Keto Bullet se stal mým oblíbeným energetickým nápojem. Chutná mnohem lépe než káva a další energetické nápoje. Všimla jsem si, že jsem začala hubnout už během prvního týdne, co jsem ho pila. Moje břicho se zpevnilo a celulitida skoro zmizela. Zhubla jsem na těch správných místech. Žádná dieta nedokáže to, co Keto Bullet. Většinou jsem měla hlad a tělo začalo spalovat svaly a tuk zůstal. Ale s Keto Bullet jsem ani nemusela držet dietu a měla jsem krásnou ženskou postavu, stejně jako před otěhotněním. Rozhodně to stálo za tu snahu.

Dámy, vezměte si ze mě příklad. Pokud se chcete dostat zpátky do formy, teď už víte, co máte dělat. Zde je odkaz pro ty, kdo chtějí vědět, kde jsem si Keto Bullet objednala. Právě teď ho prodávají se slevou!

Keto Bullet diskuze, zkušenosti, komentáře

Alena Janečková

Wow, to jsou úžasné výsledky! A dokonce i bez velké námahy. Skvělé!

Nora Pavlů

Vypadáte naprosto skvěle, ani bych neřekla, že jste nedávno porodila.

Šárka Lovecká

Sama nevím, jak se mám po porodu dostat do formy… Vám se to podařilo, vypadáte skvěle! Chápu to tak, že Keto Bullet pomáhá z těla odvádět přebytečnou vodu a zpevňuje kůži, že ano? Vaše výsledky jsou úžasné.

Lenka Cetkovská

Děkuji za informace, objednala jsem si Keto Bullet, balíček mi dorazil a jdu tuto kávu vyzkoušet. Chutná skvěle a hezky voní. Uvidíme, jaké výsledky mi přinese.

Viola Jonášová

Je to opravdu skvělý doplněk stravy. Dostala jsem se s ním do formy během měsíce. Zhubla jsem 12 kg, ani by mě nenapadlo, že to bude tak efektivní. Z těla mi odešla voda, zpevnila se mi kůže, i když mi všichni říkali, že je nemožné se povislé kůže zbavit. Pletli se 😀

Zuzana Petrů

Máte krásnou postavu. Moje břicho je po porodu dcery povislé a mám strie. Je pravda, že Keto Bullet opravdu funguje?

Viktorie Horáčková

Pro mě osobně byl Keto Bullet úplný zázrak. Zhubla jsem tak, jak jsem si vždycky přála, a to jen díky tomuto nápoji. Důležité je, že stačí dodržovat instrukce a všechno funguje jak má.

Katka Rusáková

Vypadáte úžasně

Monika Jankovcová

Objednala jsem si to s 50% slevou, děkuji za ty užitečné informace!

Romana Eliášová

Nemůžu říct, že bych měla problémy s váhou, ale Keto Bullet mě opravdu zachránil. Zkuste si to sami.

Petra Valentová

Hmm, zajímalo by mě, jestli mi to pomůže zhubnout 20-25 kg.. Co myslíte?

Pavel Galík

Moje žena tento nápoj pije, a díky ní ho piju i já. Chutná skvěle, hezky voní a zasytí vás. Navíc je zdravý. Je to lepší, než všechny ostatní kávy, a moje žena díky tomu vypadá luxusně. I já jsem zhubl, takže si nemůžu stěžovat. Je to moc dobrý produkt.

Helena Farská

Miluji takové produkty, které vám pomohou zhubnout, aniž byste museli držet přísné diety.

Jana Volná

Wow, kde byly tyto informace, když jsem je potřebovala? Našla jsem to až po 3 letech stresujících diet, běhání a cvičení… a zhubla jsem jen 7 kg, místo 24, které jsem potřebovala shodit.

Latest Recipes