Keto Guru Latvijā, lietošanas instrukcija, atsauksmes, cena – tievēšanas zāles, kas patiešām palīdz

Must Try

Keto Guru sastāvs, kā pasūtīt, forum, kāda ir

Keto Guru atsauksmes, lietošanas instrukcija

Keto Guru Latvijā, lietošana, kur var nopirkt, cena

Keto Guru ieguvumi, atsauksmes lv, pirkt, ka lietot

Fizisko aktivitāšu trūkums, kaloriju pārtikas pārpalikums uzturā, lēna vielmaiņa – tas viss noved pie liekā svara, kompleksiem un daudzām veselības problēmām. Keto Guru palīdzēs novērst tauku rezervju uzkrāšanos un sāks aktīvu kaloriju pārvēršanu lietderīgā enerģijā, kas nepieciešama augstai veiktspējai, izturībai un pilnvērtīgai aktīvai dzīvei. Šis līdzeklis ir labāks par moderno keto diētu! Galu galā jums nav jādomā par to, ko jūs ēdat. Pietiek regulāri lietot kādu brīnumlīdzekli Keto Guru un… zaudēt svaru!

Šajā rakstā varat lasīt par to, kāda ir Keto Guru, kā produkts darbojas, ka lietot saskaņā ar lietošanas instrukcija, kādas ir ieguvumi, kā pasūtīt, kur var nopirkt Keto Guru Latvijā un kāda ir tā cena. Lasiet arī atsauksmes lv, komentārus un viedokļus par Keto Guru forumos.

Kāda ir Keto Guru

Keto Guru svara zaudēšanai – inovatīvs komplekss svara zaudēšanai produktos, kas ļauj ātri un efektīvi atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Dabīgais sastāvs ir drošs ķermenim, veicina vieglu svara zudumu. Jūs varat iegādāties Keto Guru tikai oficiālajā ražotāja vietnē.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot Keto Guru

Keto diētas princips ir kļuvis īpaši populārs, pateicoties vielmaiņas procesu paātrināšanai, tauku dedzināšanai un muskuļu masas saglabāšanai bez nogurdinošām fiziskām aktivitātēm. Šodien ir iespējams pielāgot diētu un radīt keto diētas efektu, izmantojot produktu Keto Guru. Tagad zaudēt svaru ir viegli un bez nopietna uztura trūkuma.

Keto Guru – unikāla formula drošai un efektīvai svara zaudēšanai, kurai ir plaša pozitīva ietekme uz ķermeni. Kursu uzņemšanas produkts nodrošina šādu pozitīvu efektu:

 • aktīva tauku dedzināšana
 • pastiprināta vielmaiņa un paātrināta svara zudums
 • ķermeņa detoksikācija
 • liekā šķidruma izvadīšana no audiem, starpšūnu telpas
 • apetītes zudums

Pēc kursa pabeigšanas ievērojami uzlabojas stāvoklis, samazinās pietūkums, pazūd liekais svars, normalizējas vielmaiņa. Svarīga produkta priekšrocība Keto Guru ir maigs svara zudums, kurā zaudētie kilogrami vairs neatgriežas.

Pateicoties kursa ārstēšanai, nogulsnes var noņemt pat vissarežģītākajās vietās: sēžas rajonā, rokās, augšstilbu iekšējā un ārējā daļā. Pakāpeniski samazinās vidukļa un vēdera apjoms.

Sastāvs un derīgās īpašības

Zāļu svara samazināšanai Keto Guru ir tikai dabisks sastāvs: ekstrakti, ekstrakti, ārstniecības augu un augu esteri, eļļas, vitamīnu komplekss. Optimāla terapeitisko komponentu attiecība nodrošina mērķtiecīgu ietekmi ne tikai uz ķermeņa taukiem, bet arī uz organisma uzlabošanos kopumā. Sastāvs ir parādīts tabulā:

 • Aktīvā sastāvdaļa, kas atbild par svara zudumu. Komponents darbojas kā dabiskie ketonķermeņi, sadala tauku šūnas un pārvērš tās enerģijā
 • Atbild par tauku šūnu sadalīšanos no viscerālajiem taukiem, pārvēršot tās enerģijā
 • Paātrina vielmaiņas procesus, iznīcina tauku šūnas, samazina zemādas tauku apjomu, stimulē veselīgu vielmaiņu, kas uz ilgu laiku iedarbina dabiskos svara zaudēšanas mehānismus
 • Uzlabo vielmaiņu un nodrošina ātru svara zudumu

Sastāvā ir vitamīni un minerālvielas, kas papildina aktīvo vielu darbību, ekstrakti un augu ekstrakti, kuriem ir detoksikācijas, diurētiska un reģenerējoša iedarbība. Kursa laikā uzlabojas matu, ādas un nagu stāvoklis.

Daudzkomponentu sastāvs ir agresīvs pret tauku šūnām, iznīcina to membrānu un novērš jaunu lipocītu veidošanos. Mēnesi vēlāk zemādas tauku apjoms samazinās gandrīz par 30-35%.

Ražotājs sniedz datus par veiktajiem pētījumiem, saskaņā ar kuru rezultātiem vairāk nekā 70% subjektu vairākos kursos varēja samazināt svaru līdz 10 kg, vairāk nekā 38% zaudēja svaru līdz 6-7 kg 1-2 kursos. Pētījumi neattiecas uz grūtniecēm un bērniem, tāpēc ir ļoti grūti spriest par svara zaudēšanas zāļu drošību vai kaitējumu.

Kā Keto Guru palīdz zaudēt svaru

Produkts Keto Guru stimulē ķermeņa paša resursus, lai aktīvi sadedzinātu taukus. Kursu pielietošana stabilizē rezultātus, palīdz iedarbināt svara zaudēšanas mehānismu, kas turpinās arī pēc terapeitiskā kursa pabeigšanas. Zāles palīdz samazināt svaru šādu parādību dēļ:

 • vielmaiņas aktivizēšana – vāji lēni vielmaiņas procesi traucē svara zudumu, maina asins plazmas sastāvu, elektrolītus
 • liekā šķidruma izvadīšana – mitruma uzkrāšanās veicina tūsku, palielina svaru, “atbrīvo” zemādas tauku masu
 • detoksikācijas efekts – līdzeklis izvada toksīnus, toksīnus, iedarbojas attīroši uz zarnu traktu
 • aizcietējumu profilakse – zāles nodrošina stabilu regulāru izkārnījumu, novērš sastrēgumu resnajā zarnā

Pēc terapijas kursa ar produktiem Keto Guru tiek atjaunota asinsvadu sieniņu struktūra, uzlabojas ādas, matu, nagu plāksnes stāvoklis, normalizējas asins sastāvs. Cilvēks jūt dziedināšanu, pateicoties ķermeņa attīrīšanai, svara zudumam.

-50%

Latest Recipes