Motion Mat Polska, cena, komentarze, jak stosować – twój osobisty masażysta

Must Try

Motion Mat gdzie kupić, efekty, co to jest

Motion Mat cena skupu, Polska, forum

Motion Mat przeciwwskazania, opinie, cena

Motion Mat forum, jak stosować, komentarze

Mięśnie, z powodu długiego, monotonnego obciążenia, „zamarzają” w stanie skurczonym, tracąc zdolność do relaksacji. Taka nić uciska kręgi, nienaturalnie je zbliżając, ograniczając ruchomość i ostatecznie powodując zniszczenie krążków międzykręgowych, obrzęki, stany zapalne i ból… Jeśli pozostawi się taką sytuację przypadkowi, kręgosłup może się zapaść, pojawią się wypukłości, a następnie przepukliny…

Mata do akupunkturyMotion Mat to proste i niedrogie rozwiązanie pozwalające na utrzymanie mięśni pleców i szyi w stanie rozluźnienia, w porę łagodzącym napięcie i ból. Kompaktowa złota rączka, która jest zawsze pod ręką i gotowa do pomocy!

Przyjrzyjmy się, co to jest Motion Mat, jak działa produkt, jak stosować zgodnie z instrukcją, jakie są zalety, do czego służy mata, gdzie kupić Motion Mat w Polska i jaka jest jej cena skupu, a także przeanalizujmy opinie , komentarze i opinie o Motion Mat na forum.

Co to jest Motion Mat

Aplikator do masażu jest łatwy w użyciu w domu. Jeśli położysz się na nim wieczorem, mikromasaż uspokoi układ nerwowy i zapewni normalny sen. Masaż grawitacyjny jest skuteczny, bezpieczny, poprawia stan zdrowia, pomaga rozładować napięcie mięśniowe i dobrze się zrelaksować o każdej porze dnia.

Mata do akupunktury Motion Mat to tekstylne podłoże z plastikowymi kolcami, których kształt zapewnia uderzenie bez ryzyka uszkodzenia skóry. To nie są ostre igły. Efekt jest delikatny i delikatny.

MataMotion Mat przeznaczona jest do refleksoterapeutycznego działania na strefy refleksogenne ciała: łagodzi bóle pleców i innych części ciała, poprawia krążenie krwi, łagodzi wzmożone napięcie mięśniowe.

Mata masująca Motion Mat może służyć nie tylko do masażu pleców, ale również stóp. W ten sposób oddziałujemy na strefy odruchowe, a przez nie na niemal wszystkie narządy i układy organizmu.

Nieruchomości Motion Mat

Masaż grawitacyjny to tradycyjna metoda stosowana od wielu lat, która okazała się skutecznym, bezpiecznym sposobem na poprawę zdrowia, uśmierzanie bólu i zwiększenie rezerw czynnościowych.

Efekty:

 • Mata do akupunktury to tekstylne podłoże z plastikowymi kolcami, których kształt zapewnia uderzenie bez ryzyka uszkodzenia skóry.
 • Mata przeznaczona jest do refleksoterapeutycznego działania na strefy refleksogenne ciała: łagodzi bóle pleców i innych części ciała, poprawia krążenie krwi, łagodzi wzmożone napięcie mięśniowe.
 • Matę można stosować do masażu stóp w celu oddziaływania na strefy refleksogenne, a przez nie na niemal wszystkie narządy i układy organizmu.

Jak nakładać matę do masażu Motion Mat

Na macie masuj plecy, biodra, brzuch, dolną część pleców, ramiona, stopy. Jeśli masz wrażliwą skórę, możesz skorzystać z masażu w cienkim ubraniu. Zaleca się używanie maty przez 15-20 minut dziennie.

 • Użyj maty przed snem, aby się zrelaksować, złagodzić napięcie i zmęczenie
 • Połóż się na macie na 5-30 minut. Poczujesz ciepło rozchodzące się po skórze. Jeśli na początku bolesne jest leżenie na aplikatorze nagim ciałem, załóż cienkie ubranie. Bardzo szybko przyzwyczaisz się do tego, dyskomfort szybko zniknie
 • Możesz usiąść na dywaniku, tworząc efekt antycellulitowego masażu pośladków
 • Podkładając pod aplikator Motion Mat zrolowany ręcznik możesz zwiększyć efekt lub go przekierować. Na przykład masuj obręcz barkową i szyję

Nie stosować maty na zranioną skórę, na skórę z wypukłymi pieprzykami, brodawczakami, nowotworami. Motion Mat nema przeciwwskazania!

Zasada działania i zalety maty masującej Motion Mat

Maty masujące posiadają podłoże z tkaniny, tworzywa sztucznego, silikonu lub gumy, do którego mocowane są płytki z igłami lub kolcami, dlatego też nazywane są „matami kolczastymi”. Należy położyć się na macie lub mocno docisnąć ją do części ciała, która wymaga terapii. Wiele małych zastrzyków oddziałuje na zakończenia nerwowe, aktywuje ich pracę, co skutkuje poprawą krążenia, przemiany materii, łagodzi skurcze i ból. Przy regularnym stosowaniu dywanu obserwuje się „reakcję” organizmu:

 • Poprawia się ogólne samopoczucie
 • Sen jest normalizowany, napięcie nerwowe zostaje złagodzone
 • Normalizują się procesy metaboliczne, przepływ krwi do narządów i tkanek
 • Następuje rozluźnienie mięśni głębokich w przypadku zespołu bólowego
 • Przyspiesza regenerację skóry i tkanek błon śluzowych
 • Poprawia funkcjonowanie narządów wewnętrznych
 • Wzrost wydajności i jakości życia

Widzimy, że zasada oddziaływania na ciało masażu klasycznego i kłującego dywanu jest podobna, bo. Ma na celu stymulację zakończeń nerwowych oraz aktywację pracy narządów wewnętrznych i układów organizmu człowieka.

-50%

Latest Recipes