NikotinOff Türkiye, fiyatı, nasıl kullanılır, uzman görüşleri – eda suna ve hayatındaki en değerli iki insanın sigarayı bir haftada nasıl bıraktıklarının hikayesi!

Must Try

Eşim Cem neredeyse 20 yıldır sigara tiryakisi. Alıştığım için yıllardır ben de ona katlanıyorum.Oğlumuz Aslan 17 yaşında ve o da sigara içiyor.Önceleri saklıyordu ama artık iyice rahat ve saklamaya ihtiyaç bile duymuyor.

Ekonomik kriz sonrası 2008’de işimi kaybettim ve paketler dolusu sigara almak bütçemize zarar vermeye başladı.Bu yüzden ailemin erkeklerini bu zararlı alışkanlıktan kurtarmaya karar verdim. Tabii ki beni dinlemediler. Aslında sigaranın yol açtığı rahatsızlıkların tedavisi çok pahalı. Tiryakilerin kanser, iktidarsızlık ve cinsel güç azalması, görme bozuklukları ya da sinir sistemi lezyonu gibi rahatsızlıklara daha kolay yakalandıkları biliniyor.

Geçen ay eşim bu hastalıklardan birine yakalandı. Rahat nefes alamıyordu ama sigarayı bırakmak da istemiyordu.Nikotin bandı kullanmaya başladı ancak işe yaramadı.Üstelik bize sigaradan daha pahalıya mal oldu. En hesaplı ürünü seçmeye karar verdik. Bırakabileceğini düşünmüyordum. Sevgili eşim bu kötü alışkanlıkla yavaş yavaş kendini öldürüyor ve oğlumuz da onunla aynı şekilde.Çok ağladım ama çözüm bulamıyordum.

NikotinOff nedir

Bir gün nikotin bandı almaya gittiğimde birisi dikkatimi çekti. Bu kişinin, benim ve Cem’in liseden arkadaşımız Murat olduğunu anladım. Murat nikotin bandı aldığımı gördü ve bana farklı bir tavsiyede bulundu. Cem gibi o da liseden beri içiyordu ama birkaç ay önce NikotinOff sayesinde bırakmış. Bu şurup yeşil çilek, zencefil, safran, dağ nanesi ve meyan kökünden oluşuyor. Bu yeni bir şurup ve herhangi bir promosyonu ya da o tarz bir şeyi yok. Ama NikotinOff sigaradan kurtulmak için oldukça etkili bir yöntem. Murat bir haftada bırakmış. Dürüst olmak gerekirse inanmadım. Bir sürü şüphemiz vardı çünkü biz neredeyse her şeyi denemek zorunda kalmıştık!

Akşam üstü NikotinOff hakkında internette araştırma yaptım. Gerçekten işe yarayan, Amerika menşeli bir şurup. Doktor James Dinn tarafından geliştirilmiş. Amerika ve Kanada’da birçok insan NikotinOff sayesinde sigarayı bırakmışlar.

Tabii ki sipariş ettim. Sipariş etmesi de oldukça kolaydı. İki gün sonra bir paket aldık. NikotinOff.

Bu tedavi Çin’de binlerce yıllarca kullanılıyormuş. Tek yapmanız gereken bu şurubu düzenli olarak tüketmek. Sigarayı bırakmanızı sağlayacaktır. Cem NikotinOff ‘u kullanmaya başladıktan 5 gün içinde sigarayı bıraktı.İnanılmaz bir etkisi vardı.

Ama oğlum içmek istemedi. Babası ve ben eğer kullanırsa istediği gibi sakallara ve kaslara sahip olabileceğini söyledik ve o da buna inandı. Oğlumuzun sağlıklı olmasını istiyoruz. Çünkü gerçek mutluluk sağlıktır. O da 7 gün içinde bıraktı ve bize yaptığı açıklama artık içmek istemediği şeklinde.

Bu teknolojinin sonunda herkes tarafından kabul görmesinden dolayı çok mutluyum. Birçok insan şurubun başarısına inanmadı, yüzlerce laboratuvar testi yapıldı, testler yinelendi ve onaylandı.Ve işte başarı! NikotinOff bu zor alışkanlıktan kurtulmak için etkili ve güvenli bir yöntemdir.

İlk siparişinizi şimdi verebilirsiniz. Resmi tedarikçisinden %50 indirimli alabilirsiniz.

Yorumlar

Cemal Aksu

Bu şurubun Amerika’da çok popüler olduğunu duymuştum. Oldukça farklı ve yeni bir şurup. Ve çok da güvenli. Herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Birkaç gün kullanınca sigara tiryakiliğinden kurtuluyorsun ve içme de bir zahmet ))

Giray Sünel

NikotinOff’u 2 yıl önce kullandım ve bana faydası oldu. Son zamanlarda oldukça stresli olmam yüzünden sigaraya tekrar başlamıştım. NikotinOff’u buldum. Bu şurup yine beni kurtardı ve 2 gün içinde bıraktım!

Cemil Sanrıl

Çok kolay kullanımı var herkes bana nasıl bıraktığımı soruyor. Kitaplar, bandlar, sakızlar hiç işe yaramıyor. NikotinOff tek kesin çözüm! Online olarak resmi sayfalardan sipariş ettim. Mükemmel. Daha önceden bu şurubu duymadığım için çok pişmanım.

Asuman Perte

Sigara yüzünden işimi kaybetmek üzereydim. Kapalı alanda sigara içme yasağından dolayı istifa etmek zorunda kalacağımı düşündüm zira sigarasız bir hayat düşünemezdim. NikotinOff’u bana arkadaşım önerdi. Onun eşi birkaç gün içinde bırakmış. Ben de kendim için sipariş ettim. 2 hafta sonra bıraktım ve canım artık istemiyor bile. Kızlar, NikotinOff sayesinde kilo almadan sigarayı bırakabilirsiniz. Herkese tavsiye ederim. Ben NikotinOff’u resmi sitelerinden sipariş ettim Tabii ki böyle etkili bir şurubu sıradan mağazalarda bulamazsınız.

Kamuran Gemlikli

Bu bir mucize! Herkes bana nasıl bıraktığımı soruyor. Arkadaşlar, diğer tüm ürünler fasa fiso! Gerçek çözüm NikotinOff. Gerçekten işe yarıyor! Resmi siteden sipariş ettim işte linki: NikotinOff. Harika! Bu şurup hakkında daha önce duymamış olmam çok üzücü.

Mehmet Armutlu

Amerika’da çok meşhur olduğunu duymuştum. Sigaraya karşı harika bir yöntem. Oldukça güvenli bir yöntem. Tek yapmanız gereken bu şurubu kullanmak ve sonuçlarını kendi gözlerinizde görmek. Resmi sitelerinden sipariş ettim. NikotinOff şurubunu bizzat kendim denedim ve gerçekten işe yaradığına şahit oldum. İki haftadır kullanıyorum ve işe

Sigara içmek alışkanlık değil, bağimliliktır ve sigara 1 numaralı katildir. Ama tedavi edilebilir!” bir narkologla dürüst röportaj

Türkiye, tütün ürünleri tüketiminde dünya liderlerinden biridir. Dünya Sağlık Örgütü’ne göre dünyada tütüne maruz kalma nedeniyle yılda yaklaşık 8 milyon insan ölüyor.

Bilimsel araştırmalar, ergenlikte sigara içmeye başlayanların (sigara içenlerin% 70’inden fazlası bu yaşlarda başlar) ve 20 yıl veya daha uzun süredir sigara içenlerin hiç sigara içmeyenlere göre 20-25 yıl önce öleceğini göstermiştir.

Sigarayı bırakmanın zorluğunun ana nedeni, sigara içen kişinin sigaradan gerçek zevk ve destek almasıdır, ancak nikotin bağımlılığını ve sigaranın gerçek nedenlerini fark ettikten sonra üçe kadar sayarak bırakması kolay. Ve zaten üç-dört hafta sonra neden bu kadar uzun süre sigara içtiklerine şaşırır ve sigara içmemenin mutluluk olduğunu anlarlar!” narkolog doktor Yusuf Demir söylüyor.

Dr.Yusuf Demir, narkolog, 25 yıllık deneyim

Dr. Demir, sigara her zaman bağımlılık yapar mı?

Bir kişi haftada beşten fazla sigara içmiyorsa, bu tür sigara içmeye epizodik denir. Ama daha fazlasıysa, o zaman zaten tütün bağımlılığından bahsediyoruz.

Araştırmalar göstermiştir ki, bağımlılık oranında nikotin eroinden daha hızlıdır, bu nedenle tek bir sigara içerken nikotine alışabilirsiniz!

Nargile hakkında ne söyleyebilirsiniz?

Nargile içen bir kişi, sigara içtiğinden çok daha fazla bir doz karbon monoksit alır. Bir nargile içtikten sonra uyuya ve asla uyanamayabilirsiniz.

Son zamanlarda çeşitli elektronik sigaralar ve buharlar moda oldu, herkes sigara içiyor, hatta okul çocukları. İnsanlar reklamlara inanıyor ve reklamlar, buharların sigaradan yüzde 90 daha zararsız olduğunu söylüyor.

Vapes ve aikos (tütün ısıtma sistemleri), hafif sigaralarla aynı şekilde sigarayı bırakmanın güvenli bir yolu olara teşvik edilir, ancak bu tamamen saçmalıktır.

Sigara içen kişiler, patlamış mısır işçilerinde gelişen “patlamış mısır hastalığından” muzdariptir: tatlandırıcıların sürekli solunması zatürreye neden oluyor. Dahası, buharlara anestezikler eklenir, nikotin ağız boşluğunu daha az tahriş eder ve daha fazlası içilir.

Elektronik sigaralar, sigaraya sağlıklı bir alternatif olarak kabul edilemez!

İçlerinde nikotin yok ama propilen glikol, gıda gliserin, kokular, toksinler ve kanserojenler var. Ek olarak, elektronik sigaralarda bulunan gliserin, bronşların ve akciğerlerin mukoza zarının iç tabakasını tahrip eder, bu da bu hücrelerin işleyişinin bozulmasına ve sonuç olarak kansere yol açabilir.

Birçok sigara kullanıcısı aşırı kilo alma korkusuyla sigarayı bırakmaya korkar. Bu korkunun bir temeli var mı?

Bu, sigara içmeyle ilgili başka bir efsanedir, esas olarak irade yöntemini kullanarak sigarayı bırakmaya çalışan, nikotini şekerle değiştiren vb. Nikotin bağımlılığının acısı, akut açlığa çok benzer, bu nedenle iki duygu genellikle karıştırılır.

Sigara içmeden aynı rahatlama hissini yaşamak için, birçok insan aşırı yemeye başlar – bu nedenle (ve metabolizmanın değişmesi nedeniyle değil) insanlar genellikle şişmanlar. Dikkat burada şu önemlidir: ne zaman, ne ve ne kadar yediğinize yönelik bir menü oluşturun.

Sigara içmenin vücut için riskleri nelerdir?

Kansere yakalanma riski ile sigara kullanımı arasındaki ilişki 1964 yılında tespit edildi. O zamandan beri, sigara ile ilişkili hastalıkların listesi giderek arttı.

Tüm vücut baştan ayağa sigara içmekten muzdarip!

Beyin

Sigara, inmenin ana nedenlerinden biridir. Beyne giden kan akışında ani bir bozulma olduğunda bir inme meydana gelir. Hafıza kaybına, konuşma kaybına, felce ve hatta ölüme yol açabilir.

Sigarayı bıraktıktan sonra inme riski giderek azalır. 5 ile 15 yıl arasında, inme riski sigara içmeyen bir kişinin tipik seviyesine iner.

Sigara, inmenin ana nedenlerinden biridir. Beyne giden kan akışında ani bir bozulma olduğunda bir inme meydana gelir. Hafıza kaybına, konuşma kaybına, felce ve hatta ölüme yol açabilir.

Sigarayı bıraktıktan sonra inme riski giderek azalır. 5 ile 15 yıl arasında, inme riski sigara içmeyen bir kişinin tipik seviyesine iner.

Ağız boşluğu, boğaz, gırtlak ve yemek borusu

Yemek borusu, yiyecekleri ağızdan mideye taşıyan kaslı bir tüptür. Larinks, havanın akciğerlere girip çıkmasına izin verir. Sigara içmek ağız, boğaz, gırtlak ve yemek borusu kanserine yol açar. Sigara içenlerin sigara içmeyenlere göre daha fazla diş eti problemi vardır.

Sigarayı bıraktıktan sonraki 5 yıl içinde bu organların onkolojik hastalık riski yarı yarıya azalır. Sigarayı bırakan kişiler soğuk algınlığı, grip, bronşit ve zatürreye daha az eğilimlidir. Sigarayı bırakan kişiler daha az öksürük, yorgunluk ve nefes darlığı yaşarlar.

Akciğerler

Sigara içmek akciğer kanserine yol açar:

 • Sigara içenler daha çok akciğer kanserine yakalanma riski altındadır;
 • sigara içen erkekler için bu risk sigara içmeyenlere göre 23 kat daha fazladır;
 • sigara içen kadınlar için risk 13 kat daha fazladır;
 • nefes yollarına zarar verir ve kronik obstrüktif akciğer hastalığına (KOAH) yol açar.

Sigarayı bıraktıktan sonraki 2 hafta ile 3 ay arasında akciğerler daha iyi çalışmaya başlar. Sigarayı bıraktıktan sonra KOAH’dan ölüm riski tamamen ortadan kalkar. Sigarayı bıraktıktan 10 yıl sonra akciğer kanserine yakalanma riski sigara içenlerin neredeyse yarısı kadardır.

Kalp

Sigara içmek koroner kalp hastalığına ve arterlerin sertleşmesine (ateroskleroz) yol açar.

Sigara içmek abdominal aort anevrizmasına neden olur, örn. büyük bir arterin duvarlarının kalınlaşması, patlayarak ölüme neden olabilir.

Sigarayı bırakan kişiler, aort anevrizmasından ölme riskini yarı yarıya azaltabilir. Sigarayı bıraktıktan bir yıl sonra koroner kalp yetmezliği gelişme riski yarı yarıya azalır. 15 yıl içinde risk seviyesi sigara içmeyenlerinkine yaklaşır.

Mide

Sigara içmek mide kanserine yol açar, bu da mide hücrelerinin dejenerasyonundan ve kontrolsüz büyümesinden kaynaklanır. Birçok kanser gibi mide kanseri de diğer organlara yayılabilir.

Sigarayı bırakanlar, peptik ülser ve mide kanseri riskini en aza indirir.

Ve bunun gibi. Bütün bunlar, her insan organı için oldukça geçerlidir.

Dr. Demir, pasif içicilik gerçekten insan sağlığı için daha az tehlikeli değil mi, bu tehlike ne kadar gerçek?

Bunu söyleyeceğim, sigara içmeyenlerin yanında, özellikle kapalı alanlarda sigara içiyorsanız, kendinizi cinayetin suç ortağı olarak kabul edin. Dumanlı bir odada bulunan kişide birkaç dakika içinde baş ağrısı, mide bulantısı ve oksijen yoksunluğu gelişir. Bunun nedeni, kana nüfuz eden, hemoglobini bağlayan, onu oksihemoglobine dönüştüren, ve sonuç olarak vücudu oksijenle doyurmayı bırakan karbon monoksittir.

Karbon monoksite ek olarak tütün dumanı şunları içerir:

 • nitrik oksit – nefes almayı zorlaştıran bronşları daraltır;
 • aldehitler – boğazı ve bronşları tahriş eder, sinir sistemini engeller;
 • hidrojen siyanür – bronş ağacının kirpikleri üzerinde zararlı bir etkiye sahiptir, akciğerlerde toksik maddeler birikmeye başlar ve akciğer hastalıkları gelişme riskini artırır;
 • akrolein – solunum yolu ve bronşların zarlarını tahriş eden, tütünün eksik yanmasını sağlayan bir üründür;
 • nitrosamin – beyni olumsuz etkileyen güçlü bir kanserojendir.

Sürekli tütün toksinlerinin etkisi altında olan çocuklar uyuşuk, halsiz, hasta veya agresif, dikkatsiz, aşırı aktif hale gelirler, konsantre olmaları zordur.

Pasif içicilik özellikle doğmamış bir çocuğun sağlığı ve yaşamı için tehlikelidir. Hamilelik sırasında solunan toksinler ve zararlı maddeler sadece annenin kanına değil bebeğin kanına da nüfuz eder.

Evcil hayvanlar da tütün dumanından muzdariptir. Örneğin, onlarda obezite ve hatta bazı durumlarda kanser geliştirebilir.

Ve tüm bu dehşetlere rağmen, insanlar sigara içmeye devam ediyor! Sigarayı bırakmak ne kadar zor mu?

Bugün herkes biliyor ki, insanların sigara içmeye devam etmelerinin tek nedeni, sigarayı bırakma girişimlerinin başarısız olması ya da denemekten bile korkmaları. Sigara içenlerin çoğu uyuşturucudan korkar, ama aslında onlar da uyuşturucu bağımlısı.

Maalesef toplumumuz, sigarayı sağlığa zararlı olabilecek hoş olmayan bir alışkanlık olarak hafif bir şekilde ele almaktadır. Nikotin bağımlısı olmak korkunç, ama ona tüm hayatınız boyunca ona bağımlı olmak daha da korkunç.

Fakir bir sigara içen çok şey kaybeder:

 • Sağlik
 • Enerji
 • Para
 • Özgüven
 • İç huzur
 • Cesaret
 • Durdurulabilirlik
 • Özgürlük
 • Öz saygi

Neredeyse tüm sigara içenlerin nikotin olmadan da geceleri iyi geçirdiğini unutmayın. Nikotini bırakmaktan kaynaklanan rahatsızlıklar onları uyandırmaz bile. Çoğu ilk sigarasını yakmadan önce yatak odasından çıkar; önce kahvaltı yapar; bazıları işe gelene kadar bekler. On saatlik uyku süresi boyunca nikotinden uzak durabilir ve endişelenmezler, ancak gün içinde on saat sigara içmeden geçirirlerse saçlarını yolmaya başlarlar.

Sigarayı bırakmayı kolaylaştırmanın anahtarı, başarılı olmanız ve bırakma döneminde (en fazla üç hafta) sigaradan tamamen uzak durmanızdır. Doğru şekilde ayarlarsanız, sigarayı bırakmanın gülünç derecede kolay olduğunu göreceksiniz.

Yine de, “sigarayı bırakmanın gülünç derecede kolay olduğu” konusunda sana katılmıyorum. Pek çok insan, sırf kendi isteğiyle, hayatından sonsuza kadar sigara atma iradesine sahip değildir. Bir kişi bağımlılığından kurtulmak için başka ne gibi önlemler alabilir?

Sigarayı bırakmaya yardımcı olan ilaçlar vardır. Bu tür ilaçların başlıca iki türü vardır. Nikotin replasman tedavisi olabilir: yamalar, sakız, özel inhalatörler, nikotin spreyleri. Sigarayı bırakmadan önceki nikotin geçmişini taklit ederler ve bir kişiyi tehlikeli sigaradan “güvenli” nikotin tüketimine, dozajı kademeli olarak düşürerek aktarırlar. Tedavi birkaç aydan bir yıla kadar sürebileceğinden ilaç rejimini tam olarak takip etmek ve sabırlı olmak önemlidir.

Bunun alternatifi, ilk olarak nikotinin etkilerini bloke eden (sigara artık zevk vermez) ve ikinci olarak nikotinin depresyonunu azaltan nikotinsiz ilaçlardır. Kişi sigarayı zevkle ilişkilendirmeyi bıraktığında psikolojik bağımlılık bozulur ve tekrarlama olasılığı azalır. Bu tür ilaçlarla tedavi, ortalama 4-6 hafta içinde çok daha hızlıdır. Bazı hastalarım nikotinsiz bir ilaç kullanarak 3 hafta içinde bağımlılıkla “uğraştı”.

Belirli bir ilaçtan mı bahsediyorsun? Bize daha fazlasını anlata bilir misiniz.

Uygulamam sırasında farklı ilaçlarla çalıştım, ancak yalnızca NikotinOff sürekli olarak iyi sonuçlar veriyor. Ne yazık ki, nikotin replasman tedavisinin savunulamaz olduğuna bir kereden fazla kez ikna oldum. Nikotin dozunu birkaç ay içinde kademeli olarak düşürmek ve delirmemek için gerçekten büyük bir motivasyona ihtiyacınız var.

İlk günler sigarayı bırakmanın en zor olduğu günlerdir, ancak NikotinOff kötü bir “alışkanlıktan” sağlıklı bir yaşam tarzına geçişi kolaylaştırabilir. Bu doğal ürün, yeni nesil nikotinsiz ilaçlara aittir ve tam anlamıyla nikotini vücuttan “dışarı atar”. Şurubun hafif bir bitkisel tadı vardır, bu yüzden onu almak sadece daha sağlıklı değil, aynı zamanda nikotin replasman ilaçlarından daha hoştur.

Ürünün özellikleri:

 • küçük dozlarda bile nikotin içermez;
 • nikotin açlığı nöbetlerini bloke ederek fiziksel depresyon semptomlarını hafifletir;
 • açlık hissini ortadan kaldırır, böylece kalbi, karaciğeri ve akciğerleri aşırı yememeye ve aşırı yüklememeye izin verir;
 • anksiyete, korku ve panik duygusuyla ifade edilen psikolojik bağımlılığı ortadan kaldırır;
 • solunum sisteminden katran ve diğer toksik maddeleri uzaklaştırır;
 • sinir sisteminin durumunu normalleştirir, uykusuzluğu ve sinirlilik nöbetlerini giderir;
 • nikotinden etkilenen organ ve dokuları yeniler;
 • nikotin bağımlılığı için tedavinin seyri diğer ilaçlara göre minimum zaman alır.

NikotinOff içindekiler, içeriğibileşim

 • Bileşen. Dr. Yusuf Demir’in yorumu
 • Yeşil Çilek. Akciğerlerdeki katranı temizler. Havuçtan 50 kat daha fazla antioksidan hücre içerir. Bu nedenle akciğer detoksunun vazgeçilmez bir unsurudur.
 • Zencefil. Güçlü bir antioksidandır. Akciğerlerdeki mukusu temizler. Akciğerlerden çeşitli toksinlerin, mukusun ve istenmeyen parçacıkların uzaklaştırılmasına yardımcı olur.
 • SafranToksinler. Zararlı kimyasalları dezenfekte eder. İçerdiği demir faktörü sayesinde kan hücrelerinin daha fazla oksijen almasına yardımcı olur. Cildi temiz ve gençleştirir.
 • Dağ Nane. Nefesi ve doğal yoldan ciğerleri temizler. Nane ve nane yağı, solunum kaslarınızı gevşeterek rahatça nefes almanıza yardımcı olur.
 • Meyan Kökü. Öksürük gidericidir. Anti-enflamatuar ve antioksidan özellikleri boğaz ağrısını, kuru öksürüğü veya alerjene maruz kalmayı önler ve akciğer enfeksiyonlarını tedavi eder.

Hastalarıma 30 günlük bir kurs geçmelerini tavsiye ederim. NikotinOff alım rejimi çok basittir: Yemeklerden sonra günde 3 defa, bir bardak ılık suyla bir kaşık şurup için

NikotinOff için reçete almak için doktora gitmem gerekiyor mu? Eczanelerde bulabilir miyim?

Reçete için doktora gitmeye gerek yok, reçetesiz verilir. Bir diğer konu, şimdi eczanelerde, Nikotinofff Plus, NikotinoPro, NikotinStop ve benzer bir ada sahip ilaçların insanları yanıltmasıdır. Ek olarak, zararlı nikotin içerirler ve çok daha pahalılar. Bunun nedeni, nikotin replasman ilaçlarının üretilmesinin daha pahalı olmasıdır. Yani, nikotin replasman tedavileri artık kullanılmıyor. Kendiniz düşünün, nikotin kullanma şeklinizi değiştirecek ve yavaş yavaş miktarını azaltmaya başlayacaksınız, aylar sürecek ve sonuç 50/50 olacak. Aynı başarı ile içilen sigara sayısını azaltabilirsiniz ancak bir gün eskisi gibi gevşeyecek ve yeniden sigara içmeye başlayacaksınız. İnsan ruhu böyledir: sonuca mümkün olan en kısa sürede ihtiyacımız var.

Bu yüzden nikotinsiz tedavide ısrar ediyorum – daha hızlı, daha etkili, daha güvenli ve daha karlı.

Ne yazık ki, etkili olduğu kanıtlanmış olan NikotinOff şurubunun eczanelerde bulunması zor. Bu, eczanelerin gerçekten yardımcı olan bir ürünü satmasının kârsız olmasından kaynaklanmaktadır, çünkü sağlıklı bir kişi eczaneye daha fazla para getirmeyecektir. Bu ilaç eczanelerin raflarında bol miktarda bulunursa, Türk ilaç mafyası büyük kayıplar yaşayacaktır. Sonuçta, ilaç endüstrisi öncelikle ticari bir iş! Avrupa’da bile. Ancak bu endüstri o ülkelerde devlet tarafından kontrol ediliyor.

Lütfen bize “Nikotinsiz Türkiye” programından bahsedin

Program, “Dünya Doktorları” birliği tarafından organize edilmektedir, programın yürütüleceği ülke yıllık olarak seçilmektedir. Bu, televizyonda tütün karşıtı sosyal reklamcılık da dahil olmak üzere bir dizi olaydır. Örneğin, geçen yıl Almanya’da nikotinle başarılı bir şekilde savaşıldı ve sigara içenlerin yüzdesi ⅓ düştü, bu da neredeyse 1,5 milyon kişi. Bu yıl parti Türkiye’ye düştü. Program ayrıca sigarayı bırakmaya ve sağlığına kavuşmaya karar veren kişileri desteklemek için NikotinOff’un tercihli dağıtımını da içeriyor.

Ürünü internetten sipariş eden tüm Türk vatandaşlarına% 50 indirim uygulanmaktadır.

298 TL

149 TL

Size kolaylık sağlamak için, portalımız Dünya Birliği Doktorları ile birlikte NikotinOff’u indirimli bir fiyata almak için çevrimiçi bir başvuru formu yerleştiriyor – kullanımı, kullananlar

Aşağıdaki talimatları izleyin:

 • NikotinOff’u almak için makalenin sonundaki resmi çevrimiçi başvuru formunu doldurun;
 • Yönetici sizi arayacak ve sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacaktır. Teslimat adresi de teyit edilecek;
 • 1-3 gün içinde kurye siparişinizi size getirecek.

Promosyon ne kadar sürecek?

NikotinOff’un tercihli dağıtımı 2 aydır devam ediyor. Halihazırda Türkiye’de binlerce kişi programa katıldı. Promosyon, stoklarımız bitene kadar devam edecek. NikotinOff’u satın alan herkes, ürünün etkinliğini 1’den 10’a kadar bir ölçekte derecelendirmeye davet ediliyor. Bugüne kadar ankete 3000’den fazla kişi katıldı, ortalama puan 10 üzerinden 9,97 idi. Gördüğünüz gibi NikotinOff, binlerce Türk vatandaşının tamamen sigarayı bırakmasına yardımcı oldu ve sağlığına kavuşturdu.

NikotinOff nerede satılır

Dr. Demir, detaylı röportaj için teşekkürler! Eklemek istediğiniz başka bir şey var mı?

Tüm okuyucuların zararlı bağımlılıklardan kurtulmasını ve 100 yaşa kadar sağlıklı ve güçlü olmasını diliyorum! Sağlığınıza ve sevdiklerinizin sağlığına dikkat edin!

NikotinOff kullanıcı yorumları

Hakan Şimşek, 35 yaşında

Bu yaştaki birçok kişi henüz sigara sorunu yaşamasa da öksürük ve nefes darlığı bana işkence etti. Sigarayı birçok kez bırakmaya çalıştım, ancak sadece NikotinOff’tan sonra altı aydır sigara içmedim. Sigara içen arkadaşların eşliğinde bile, sigara içmek istemiyorum.

Vedat, 47 yaşındayım

Gençliğimden beri sigara içiyorum, yani deneyimliyim. Kendim için korkutucu bir şey olduğunu hiç düşünmemiştim ama işyerinde geçtiğim tıbbi komisyon beni düşündürdü. Bilgisayar teşhisi, akciğerlerin, bronşların (öksürmeğe alışkınım) ve ayrıca kan damarlarının acınacak durumda olduğunu gösterdi. Doktor, sigarayı bırakmayı şiddetle tavsiye etti. Bunu iradeli bir yöntemle yapmaya çalıştım, fakat faydası olmadı. Bağımlılığın üstesinden gelmeme ve sigaranın mevcut sonuçlarından kurtulmama yardımcı olacak ilaçlar arıyorum. Karım şurubunuz hakkında bilgi buldu, sizden satın almak istiyorum ama anladığım kadarıyla onunla tedavi edilmesi uzun zaman alıyor. Bu süreç nasıl hızlandırılabilir?

Dr. Demir

Vedat, merhaba. Uzun bir deneyime sahip bir sigara içicisiniz ve bu nedenle iyileşme sürecinin 1 gün içinde olmayacağını kendinizi hazırlamanız gerekir. NikotinOff şurubu kullanmaya yönelik tüm kurallara uyun: alım sürecini sonuna kadar tamamlayın – 30 gün. Bronşlar ve akciğerler yavaş yavaş temizlenecek, kalp ve kan damarlarının çalışması iyileşecektir. Nikotin bağımlılığından ayrılma sürecini hızlandırmak için su tedavileri ve fizik tedavi de öneriyorum.

Sevda Aydemir, 27 yaşında

Okul çağından beri gizlice sigara içiyorum ama çocuk sahibi olma zamanı geldiyinde ben de bırakmaya karar verdim. Yeterli iradem yoktu – depresivleştim. Alçı ve hapları denedim, ancak sigara içmek istemekten vazgeçmemekle beraber aynı zamanda 10 kilodan fazla fazla kilo aldım. Almanyalı kocam, acılarıma bakarak geçen yıl Almanya’da yapılan aynı program kapsamında bana NikotinOff satın aldı ve … Yaklaşık bir yıldır sigara içmiyorum ve şimdi bir bebek bekliyoruz!

Ali, 33 yaşında

Sigara içen biri olarak deneyimim yaklaşık 15 yıldır. Benim yöntemim. NikotinOff (nikotinik reseptörleri kapatır) + yatıştırıcı (stresi azaltır) + vitaminler. Sigara içmek için akut istek duymamın nedeni, stresdir. Stres yoksa – sigara içmek de yok. Hayatımda hiç stresin olmaması mümkün değildir. Bu nedenle ilaç kullanmam şart. Sigara içmeye devam etmeme göre daha az yan etkisi var.

Davut Doğulu, 45 yaşında

Daha önce sigarayı bırakmamı öneren herkesi ittim fakat sağlık sorunlarım başladığında bırakmanın yolunu aramaya başladım. Hiçbir akıllı yöntem yardımcı olmadı, bu şurupun bir kursunu içtikten sonra kurtulmam mümkün oldu. Tabii tam sağlığa dönmem mümkün değil ama artık çok daha iyi hissetmeye başladım, migrenler geçti, koku alma duyumu geri geldi.

Leyla İpek, 39 yaşında

İş yerindeki bir meslektaşım sigara yüzünden kansere yakalandı, bu yüzden tüm ekip sigarayı bırakmaya karar verdi. Bu sorunu hızla çözmeme yardımcı olduğu için teşekkürler NikotinOff.. Artık benden tütün kokmuyor, tırnaklarım beyazlaştı ve dişlerdeki sarılık kayboldu. Bunu neden daha önce yapmadığımı anlayamıyorum.

Latest Recipes