RedenHair Türkiye, fiyatı, nasıl kullanılır, uzman görüşleri – kocanızın saçının dökülmesi ailevi bir soruna mı dönüştü?

Must Try

Ben bir çıkış yolu buldum!

Herkese selam!

Size kocamı kel kalmaktan nasıl kurtardığımı ve kendi saçlarımı uzatmayı nasıl başardığımı anlatmak istiyorum!

Kocam gençken, son derece gür saçları vardı. Herkes kıskanırdı. Yaşıtlarının kısacık saçları varken Hakan uzun ve gür saçlara sahipti. İnce ve atletik vücudu ile birlikte çok yakışıklıydı! Yani, ona ilk görüşte aşık oldum…

Ne demek istediğimi göstermek için onun 22 yaşındaki bir resmini paylaşıyorum. Nasıl buldunuz hanımlar?

Fakat 30’dan sonra Hakan’ın saçları hızla dökülmeye başladı. Tahmin edebileceğiniz gibi ilerleyen yaşın, stresin, hayatın zorluklarının etkisi kendini göstermeye başladı. Sabahları kalktığında yastığının üzeri saç dolu oluyordu! 35 yaşına geldiğinde başının tepesinde gözle görülür kel bölgeler oluşmuştu.

Sizce bu duruma üzülüyor muydu? Hayır, hiç umursamıyordu! Saçını kestirmek bile istemiyordu. Mevcut halinin iyi olduğuna inanıyordu. Saçını, uzun kısımlarını kel bölgenin üzerine denk gelecek şekilde tarayarak sorunu çözdüğünü düşünüyordu. İşe o şekilde gidiyordu. Halbuki çok berbat görünüyordu.

Bu arada, Hakan’ın bir süpermarkette satış temsilcisi olduğunu belirtmeliyim. Yani müşterilerle doğrudan muhatap olan bir görevdeydi. Hangi müşteri böyle pasaklı görünen birinden alışveriş yapmak ister?

RedenHair nedir

Şimdi, onunla aynı yatağı paylaşmanın nasıl bir his olduğunu düşünün. Ona karşı duyduğum cazibe yok oldu. Sürekli bahaneler uydurarak sevişmekten kaçınmaya başladım. Bir misafirliğe veya bir kafede bir şeyler içmeye gideceğimiz zaman… Ben güzel giyini, manikür yaptırır, saçlarıma güzel bir şekil verirdim. Hakan’a ne demeli? O tepesi kel kalan başındaki dağınık saçlarını at kuyruğu yapmakla yetinirdi. Utanılacak bir durumdu! Ondan boşanma raddesine gelmiştim ama iki çocuklu bir anne olarak kendimi tutuyordum.

Ağlayarak Hakan’dan bir endokrinolog veya trichologisti ziyaret etmesini istedim. Kocam gençken, son derece gür saçları vardı. Herkes kıskanırdı. Yaşıtlarının kısacık saçları varken Hakan uzun ve gür saçlara sahipti. İnce ve atletik vücudu ile birlikte çok yakışıklıydı! Yani, ona ilk görüşte aşık oldum… Ona bir gün saç ektirmesini önerdim. Paranın canı cehenneme. Bir yerlerden bulabilirdik! Ama Hakan saç ektirmek yerine kendi kafasına sıkmayı tercih edeceğini söyledi.

İşte o zaman kocamın saçını eski haline getirmek için yapılabilecek en iyi şeyin ne olduğunu araştırmaya karar verdim! Binlerce siteye inceledikten sonra RedenHair serumu hakkında yapılmış yorumlar buldum. Hakan’ın bu serumu kullanması için onu zorlamam gerektiğini biliyordum. Serumu masaya koyup ciddi bir ses tonuyla kullanmasını söyledim.

Bu serumun adı RedenHair . Ben üreticiden satın aldım. Teslimatla ilgili hiçbir sorun yaşamadım. Zamanında elime ulaştı.

Web sitesinde RedenHair serumunun güçlü doğal saç büyüme aktivatörleri kompleksi içerdiği belirtiliyor. Bu tür maddeler konusunda uzman değilim, ancak sitede serumun içeriğinin patentli olduğu yazılı. Bu, ürüne inanmak için bana yeterli.

Hakan, serumu denemek konusunda pek hevesli değildi ama haftada 3-4 kez serumla kafa derisine masaj yapmama izin verdi. Böylece bir sağlık işlemini tutkulu bir sürece dönüştürebildik.

Kısa sürede faydasını gördük! Serumu yaklaşık bir ay kullandıktan sonra başındaki kel bölgelerde saç çıkmaya başladığını fark ettik. Yeni çıkan saç bir süre sonra normal siyah saça dönüştü. Sonra kıvrılmaya ve gürleşmeye başladı. Sonunda Hakan doğru kararı vererek saçlarını normal bir erkek gibi kestirdi. Şimdi başka birisi gibi görünüyor! Ayrıca, kel bölgelerde çıkan yeni saç hiç de garip görünmüyor.

RedenHair içindekiler, içeriğibir gün kahvaltı yaparken Hakan şöyle demesin mi?

Rüya, RedenHair serumunu neden daha önce bulmadık?

Yani benim hatam olduğunu mu söylüyorsun? hahaha

Benimle tartışmaya girmedi. Tam tersine, küçük bir çocuk gibi sevinçliydi! Birkaç kutu daha sipariş etmemi istedi. Kim bilir belki bir mucize gerçekleşir ve saçları yeniden beline kadar uzar.

Ama Hakan bu durumdan hâlâ uzak. Yaklaşık 4 aylık RedenHair kullanımından sonra Hakan saçlarına tarz vermeye başladı. Yakışıklı olduğunu kabul etmelisiniz! Eskisinden çok daha iyi görünüyor. Aşk hayatım kurtuldu.

RedenHair kullanımı, kullananlar

Bazen ben de bu serumu kullanıyorum. Mükemmel bir ürün! Saçımın kalitesi arttı.Pürüzsüzleşti, daha yumuşak oldu ve güneşte güzelce parlıyor. Ama asıl mesele şu ki, saçlarımı ayda iki kez boyatsam bile dökülmüyor, kırılmıyor. Tarağımda neredeyse hiç saç teli yok.

Saçım 3 ayda bu kadar uzadı.

RedenHair nerede satılır

Gördüğünüz gibi, serum hem erkekler hem de kadınlar için uygun. Saçlarınız zamansız dökülüyorsa bu serum sizin için! Fiyatı da uygun. Özel kampanya döneminde satın alırsanız daha da uygun çünkü %50 tasarruf edebilirsiniz. Her koşulda, saç ektirmekten çok daha ucuz. RedenHair ile saç ektirmeye ihtiyacınız kalmaz!

RedenHair kullanıcı yorumları

Burcu

Öneriniz için teşekkürler! Benim kocamın da saçı dökülüyor… Başının arkasında kel bir bölge oluştu. Şakaklarında ise birkaç tutam saç kaldı. Artık gözüme hiç seksi gelmiyor!

Altan

Kocanız vurdum duymaz bir tip. Ben tam tersi bir insanım. Çok erken yaşta kel kaldığım için üzgünüm ve bu nedenle bazı komplekslerim oluştu. Bugüne kadar çok şey denedim ama hiçbir şey işe yaramadı. Bu serumun bana faydası olursa size müteşekkir kalacağım!

Suat

Bu serum gerçekten mükemmel bir ürün! Başımın ön kısmındaki kel kısım 2 ay içinde kayboldu.

Cihan

Verdiğiniz bağlantı için teşekkürler. İki şişe sipariş ettim daha ucuza geldi.

Gökhan

Benim de aynı problemim var. Kelleşiyorum. Ama kısa saç kesimi bana yakışmıyor. Bir yıldır saç uzatma ürünü arıyordum. Bu paylaşımınız için teşekkürler!

Remzi

Bu arada, başınızı bu serumla yıkarsanız, sakal kıllarınız da kalınlaşır.

Semra

Bu serumun bana da faydası oldu. Eskiden saçlarımı hep küt kestirirdim. Şimdi, serumu kullandıktan 3 ay sonra saçlarım omuzlarıma ulaşıyor.

Tarık

Bir erkeğin kel olmasının nesi yanlış? Kellik, yüksek testosteron seviyesine sahip olduğu anlamına gelir.

Serpil

Tarık Bey, her şeyden önce, iyi görünmüyor!

Emel

Bu seruma aşık oldum. Bir yıldır kullanıyorum! Uygun fiyatlı ve etkilidir. Saçı dökülmüş veya dökülen herkese tavsiye edilir 🙂

Oya

Bu serum mucizeler yaratıyor! Saçımı siyahtan sarıya açtığım için sürekli dökülüyordu. Bu serum saçlarımı onarmaya yardımcı olan tek ürün.

 

Latest Recipes