Rhino Gold Gel Česká republika, cena, návod, zkušenosti – pomstil jsem se své bývalé na třídním srazu, když jsem ji tvrdě ošukal na záchodě

Must Try

Přidáno: dnes / Zaslal: Adam

Jmenuji se Adam, je mi 29 let. Toto je příběh o tom, jak jsem dal své bývalé přítelkyni lekci a zbavil se komplexů v posteli.

Nyní je v mém osobním životě všechno super! Ale nebylo tomu tak vždy. Na střední škole jsem byl divný: brýle přes půl obličeje, plachý, zamilovaný do matematiky a největší krásky ze školy, Viky. Na rozdíl od matematiky byli do Viky zamilovaní všichni kluci. Gymnastka, blondýnka, nohy dlouhé až do nebe, prsa velikosti 4, ze kterých vstával i učitelům…

Ale duše tohoto andělského stvoření se ukázala být zlá. Viky mě odkopla a zostudila před společnými přáteli. Ale já jsem se jí pomstil o 10 let později! Pomsta byla sladká, velká. A tlustá! Ale o tom později.

Jak jsem řekl, byl jsem tichý kluk. Školní atleti mi nadávali “čtyřočko” za brýle s tlustými čočkami. Když tedy za mnou Vikypřišla a pozvala mě na maturák, byl jsem ohromen štěstím. Kolik let jsem si v noci tajně honil nad její fotkou, a najednou jsem dostal takovou šanci! Samozřejmě bylo divné, proč si Viky vybrala mě, a ne nějakého hezounka. Ale jaký je v tom rozdíl, když vám štěstí zaklepe na dveře?

A pak nastal maturitní ples. Vedl jsem si Viky a byl jsem na sebe hrdý. Kluci se na mě dívali závistivě, holk nevěřícně. Téže noci jsme s Viky spali. Bylo to poprvé, a pak jsem se do ní ještě více zamiloval! Ale Viky byla v posteli chladná jako ryba: odtáhla se a znechuceně se zamračila, když jsem ji požádal o vykouření.

Rhino Gold Gel ingredience, vedlejší účinkyhřebík do rakve mužského ega

Po plese jsme se s Viky vídali ještě několik dní. A pak mi poslala SMS. Skoro jsem smutkem selhal na zkouškách na univerzitě. A brzy jsem se dozvěděl, že Viky rozšířila drby o našem neúspěšném sexu po celém městě. všem řekla, že nejsem žádný pořádný milenec, a můj malý pen jeprý dobrý tak akorát místo párátka. Dokážete si představit, jaký úder pro mou sebeúctu to byl?

Doma jsem si ho změři pravítkem. Při erekci zanedbatelných 12 cm! A já si dřív myslel, že mám alespoň 15 cm a bylo mi to jedno. Najednou jsem nevěděl, co s tím.

Naštěstí se mi na vysoké škole podařilo trochu zapomenout. Občas jsem se s někým vyspal, ale ne z velké lásky, ale spíš abych zapomněl, jaké to bylo s Viky. Pak jsem dostal diplom, začal jsem pracovat a našel si stálou přítelkyni – stejně tichou šedou myš jako já. Po 2 letech mě opustila – říkala, že se mnou v posteli necítí nic.

To byla poslední kapka. Rozhodl jsem se podstoupit operaci zvětšení penu. Šel jsem na kliniku, dali mi datum – za 2 měsíce.

Jednou jsem na internetu narazil na reklamu na gel, který zvětšuje pen na délku až 8 cm a tloušťku až 3 cm. Podíval jsem se na recenze na jiných webech, kluci zveřejňovali obrázky před a po… Byl to šok! Ukázalo se, že pro zvětšení penu nemusím na operaci! Takže jsem na nic nečekal a objednal jsem si tento přípravek – Rhino Gold Gel.

Dříve jsem netušil, že pen lze zvětšit krémem nebo gelem. Ukázalo se, že je to docela možné. A bezpečné pro zdraví, na rozdíl od chirurgického zákroku. Rhino Gold Gel sestává z výtažků z exotických rostlin. V příbalovém letáku píšou, že tyto extrakty zvětšují pen o téměř 8 cm za 1 měsíc. Byl jsem inspirován a začal jsem!

Uplynulo 1,5 měsíce. Místo drobných 12 centimetrů jsem měl v kalhotách 20 centimetrovou kládu. Nejde jen o úspěch – jedná se o obrovský průlom!!!

Operaci jsem samozřejmě zrušil. O týden později jsem dostal pozvánku na třídní sraz. Viky psala do skupinky na Facebook, že tam bude také. To byla příležitost se jí pomstít za moji tehdejší hanbu!

Na sraz jsem se hodil do gala a polil jsem se drahým parfémem od hlavy k patě. Už dávno jsem nebyl ten hubený šprt jakopřed deseti lety. Ale Viky mě poznala a řekla, že jsem se změnil k lepšímu. Celý večer mě neopustila a po několika koktejlech se pěkně opila a táhla mě na toaletu, abych si „vzpomněl na své mládí“. Pomalu mi rozepnula poklopec, vytáhla můj pen z kalhot a údivem vykřikla… Jistě očekávala, že uvidí „párátko“.

Potom jsem jí násilím strčil pen do úst. Sotva se s ním vyrovnala, bojovala, dusila se… A já jsem byl bez sebe nadšením a touhou po pomstě. To máš, Viky, za „párátko“, za mou hanbu, za pošlapanou sebeúctu! Tady to máš!

Ráno po večírku mi zavolala. Ale její číslo jsem si zablokoval. Chápu, že jsem se zachoval jako pitomec. Před 10 lety to ale byla ona, kdo mě před všemi zesměšnil! Nikomu nedoporučuji brát si ze mě příklad. Ale zvětšit si pen s tímto gelem můžete. A hned vám řeknu proč.

Rhino Gold Gel sestává ze 4 účinných látek: mák peruánský, l-arginin, pastaly rozprostřené a muira puama. Tyto komponenty rozšiřují cévy a kavernózní tělíska penu a stimulují růst jeho tkání. A jak Rhino Gold Gel ovlivňuje potenci! Pokud jsem to dřív mohl dělat 1-2krát týdně, nyní bez problémů zvládám 5-6krát za noc.

Účinek od Rhino Gold Gel s vámi zůstane celý život. Zvětšil jsem si pen před 7 měsíci. Za tu dobu se nezmenšil ani o milimetr. Ve stavu erekce má stále 20 cm.

Teď chodím s 19letou modelkou Evelinou. Je nadšena mým penem a láskyplně mu říká sexuální mašina. Takže, chlapci, máte také šanci ošukat ty nejlepší dívky ve vašem městě. Neztrácejte čas a objednejte si Rhino Gold Gel na webových stránkách výrobce.

Komentářů

Viktor

Páni, to je rozdíl

Pavel

To není špatné! Přesvědčil jsi mě. Objednávám: D

Vojtěch

Objednáno!!!

Vláďa

Mám dlouhý, ale strašně tenký pen, myslíte si, že mi to pomůže s tloušťkou? Nechci si ho prodlužovat, protože už mám 17 cm, ale je strašně tenký 🙁

Alice

Docela síla, co jsi Viky provedl….

Laura

Alice, ale Wiktoria se také chovala hrubě a všem řekla o „párátku“

Matěj

Tímto gelem si mažu pen už 2 týdny dvakrát denně. Erekce je mnohem lepší. Manželka je nadšená

Kamil

Také doporučuji Rhino Gold Gel Funguje lépe než jakékoli afrodiziakum a pen se znatelně zvětší.

Martin

Hlavně že všechy pořád říkají, že na velikosti nezáleží a pak se ukáže, že jo: /

Jarek

Objednávám !!! fotky jsou skvělé

Robert

a je to z Česka nebo ze zahraničí ??

Matouš

pokud vím, posílají to z Česka

Rhino Gold Gel co je, dávkovánímalý pen není rozsudek!

Jak jsem si zvětšil pen o 5 cm

AHOJ!

Jmenuji se Radek a sám, bez chirurgického zákroku, jsem byl schopen zvětšit si pen z 10 na 15 cm.

Řekněme, že 15 cm nestačí a ženský na to neletí? „Nebudu se hádat. A nejednou jsem narazil na neukojitelné dámy, kterým nestačí ani 20 cm. Ale pokud to porovnáte s tím, co příroda „nadělila“ mně, rozdíl je obrovský a jsem 100% spokojen!“

Doufám, že vám moje zkušenost pomůže. Když to šlo u mě, u vás to půjde taky!

Něco o mně

Ve věku 15-16 let jsem, stejně jako všichni kluci, srovnával svůj pen s velikostí penu svých kamarádů a spolužáků, tajně jsem je špehoval na záchodě a v šatně (dobře, kdo to nedělal?) A z nějakého důvodu byl výsledek vždy ne ve můj prospěch. “ „V té době už měli všichni chlapci v kalhotách něco, čím se mohli před holkou pochlubit. A můj kamarád měl pen jako dospělý mužský – alespoň 20 cm. Nicméně jsem nezoufal, myslel jsem si, že moje„ dítě “poroste až do 18 let.”

Na univerzitě se o mě začaly zajímat dívky. Vždycky jsem byl milý, společenský a atletický chlap a snadno jsem je okouzlil. Ale dál než k 1-2 nocím jsem se s žádnou nedostal. V podstatě se tiše vytratily po sexu a nezvedaly telefon, když jsem jim volal. A jedna mi řekla, že mám pen jako dítě. Ařekla to i svým kamarádkám – téměř jsem ostudou utekl z univerzity.”

Dokonce ani po 25 letech se můj pen ani trochu nezvětšil. Proto jsem se v průběhu let začal stydět ještě víc. Všechno bylo zhoršeno skutečností, že jsem velmi vysoký (téměř 2 metry) a svalnatý.“ „Když mě dívky poznaly, očekávaly, že můj„ přítel “je stejně velký jako já. A co bych jim mohl nabídnout? Nešťastných 10 cm?“

Když jsem začal pracovat a dostával stabilní příjem, první věcí, kterou jsem udělal, bylo obrátit se na sexuálního terapeuta v naději, že mě pošle na operaci pro zvětšení penu. Doktor však řekl, že to je až ta poslední metoda. Je lepší jít na fórum PEers – mužů, kteří praktikují PE (anglická zkratka pro zvětšení penu – zvětšení penu přirozenými metodami). Tito pánové již z osobní zkušenosti vědí, jak proměnit trapné pindíky v normální chlapské peny!“

Šel jsem na toto fórum a byl jsem v šoku! Zatímco já jsem si potichu zoufal, chlapi tady jednali a dosahovali úspěchu… Ukázalo se, že existuje mnoho různých způsobů, jak zvětšit svůj pen – od lidových prostředků po cool speciální technologie.“

Obecně jsem se za 6 měsíců na tomto fóru stal sám zkušeným “zvětšovatelem” a mohu se podělit o své zkušenosti s ostatními.“

Toto jsou techniky, které jsem vyzkoušel na sobě.

Cvičení na zvětšení penu

Musel jsem zaplatit slušné peníze za přístup k souboru cvičení. Na oplátku jsem obdržel řadu online lekcí se základními technikami, díky nimž se podle autorů můj pen zvětší za pět měsíců o 5-8 cm.

Teprve později jsem zjistil, že tato cvičení lze najít na internetu zdarma – vygooglete si jelqing a osušková cvičení. „Provozoval jsem „ cvičení penu“ každý den po dobu 3 měsíců, ale pak jsem přestal kvůli neefektivnosti. Pen nerostl – byl stále stejný, 10 cm dlouhý a 2,5 cm po obvodu.“

Prášky

Prášky na zvětšení penu a zvýšení potence jsou mezi zvětšovateli oblíbené. „Vyzkoušel jsem jen dvoje – domácí a čínské. Po jejich užívání je větší chuť na sex než obvykle. Nadrženost je obrovská! Po čínských pilulkách byl vždy v polovzrušenm stavu a proto se zdál větší.Ale jakmile jsem přestal s pilulkami, vrátil se ke své původní velikosti. Opět jsem ztratil čas a peníze. A to je hlavní nevýhoda tablet.

Prodlužovač

Na základě doporučení chlapců na fóru jsem se rozhodl koupit si poslední prodlužovač penu. „Na webových stránkách výrobce bylo napsáno, že pokud budete nosit toto zařízení po celou dobu (od 4 do 8 hodin denně), pak vyroste o 0,5 cm za měsíc!“ – “Aspoň pár centimetrů by pomohlo!”, řekl jsem si.

Prodlužovač není levné potěšení! Musel jsem ušetřit nějaké peníze v naději, že moje výdaje budou mít přinejmenším nějaký účinek.

Rozhodl jsem se nosit nástavec po celou dobu, nejméně šest měsíců – v práci i doma. Ukázalo se, že to není tak snadné! Je dost nepohodlný, dře a mačká žalud. Tu a tam jsem ho musel sundat, namasírovat žalud a znovu nástavec nasadit. „Všechny ty manipulace jsem prováděl na toaletě v práci a mí kolegové už začali něco tušit. Ale odvážně jsem vydržel všechny vtipy a chichotání za jediným účelem – aby se můj pen jednoho dne zvětšil.“

Prodlužovač jsem nosil šest měsíců a nevyrostlo nic! Kde je sakra slibovaných 0,5 cm za měsíc?

Krémy a gely

Na internetu je spousta reklam na krémy a gely na zvětšení penu. Jednou jsem si koupil takový krém v sex shopu. Ukázalo se však, že jde o běžný podvod za drahé peníze.“ Potom kluci z fóra navrhli nový přípravek. Rhino Gold Gel Chválili ho i ti, kteří byli v krémech zklamáni. Nejdřív jsem pochyboval (prodlužovače se tu také vychvalovaly!), ale rozhodl jsem se to zkusit. “

Princip je jednoduchý: musíte aplikovat gel na pen ve stavu neúplného vzrušení ráno a večer. V ideálním případě by měl být kombinován s masáží, ale já jsem byl líný a nedělal jsemto pokaždé. V příbalovém letáku se píše, že gel se skládá z bylinných výtažků, které vyplňují pen krví a zvyšují produkci testosteronu, což vede k růstu.”

Výrobce nezklamal! Během týdne se mi pen zvětšil o 1 cm. Pro někoho to je maličkost, ale byl jsem opravdu nadšen! Alespoň někde reklama nelže!“

Trvalo mi 1 měsíc a 1 balení Rhino Gold Gelu, abych dosáhl požadované velikosti. Na konci kúry mi pen dorostl až na 15 cm. Nakonec jsem se cítil jako plnohodnotný muž!“

Právě v tu dobu jsem potkal svou dívku – velmi okouzlující, krásnou a s nádhernou postavou. Chtěl jsem ji jako šílený, se vším všudy.“ Rhino Gold Gel zvětšil můj pen, ale komplexy v mé hlavě stále zůstaly.

Jednou jsem s ní šel na skleničku a hodně jsme pili, a měli jsme upřímný rozhovor. Přiznala se mi, že miluje velké peny a řekla mi, jak velké péro měl její bývalý.“

Je dobré, že jsem byl v té chvíli opilý a nemyslel na své komplexy. Naopak, obrátil jsem se na ní a řekl, že se mnou to nebude o nic horší.“

V posteli byla nadšená! Udělala se několikrát, znovu a znovu, poškrábala mi záda… Během jedné noci jsem ji šukal až čtyřikrát.“

Následující ráno mě napadlo, že asi předstírá orgasmus, a vůbec, že na ní nemám. Ale první věc, kterou jsem slyšel, když se probudila, bylo:

Ten teda je! Už dlouho jsem se necítila tak dobře!

Ne, nevysmívala se. Jsme pořád spolu a nemá ani ponětí, že moje„ dlouhá klobása “(jak ráda nazývá moje péro) jednou sotva dosáhla na 10 cm délky.“

Rhino Gold Gel prodej, kde koupit – сhcete si také zvětšit pen? Určitě se vám to podaří!

Napsal jsem tento příspěvek pro každého, kdo má stejné problémy jako já. Původně jen na fórum, ale teď ho sdílím. Dokonce ani pokročilí “prodlužovači” nevědí o Rhino Gold Gel, co pak obyčení chlapi?

Proto neopakujte mé chyby! Neplýtvejte časem a penězi na zbytečné metody rozšíření penu. Čím dříve začnete jednat, tím dříve se zbavíte komplexů a začnete žít jako normální muži.“

Rhino Gold Gel recenze, diskuze, komentáře

Tomáš

Viděl jsem tento příspěvek na fóru. Tenhle chlapík je s námi už dlouho. Je normální, můžete mi věřit. Mimochodem, Rhino Gold Gel jsem mu poradil já.

Eduard

Zkusil to někdo jiný? Pomohlo to ještě někomu?

Karel

Používám 7 měsíců – plus 2 cm

Radim

Kecy, nějaký krémy. Nechápu, proč mu neseděl prodlužovač.

Stanislav

No páni, všichni ostřílení prodlužovači jsou tady! Jak se vám nosí nástavec? Rhino Gold Gel jsem vyzkoušel před šesti měsíci. Zvětšil se mi o 4 cm a jsem šťastný!“

Ester

Můj přítel ten gel používal – výsledek je skvělý!

David

Poprvé slyším, že se dá pen zvětšit. Vždycky jsem si myslel, že prostě vyrostl, jak vyrostl, a není v naší moci to napravit.“

Karel

Prodlužovač je fakt na prd, souhlasím. Ale gel opravdu funguje. Používám ho 2 týdny – a můj chlapec “roste!”

Robert

Lidé nemají co dělat. Zdá se, že je pro autora jeho pen v životě hlavní prioritou.“

Tibor

Je snadné soudit, kdy máte kalhotách všechno jak má být. Ale pokud je pen opravdu malý – mám s ním do konce života jen čůrat? Chci také mít sex!“

Jan

Zajímavé téma! Objednal jsem si balení na vyzkoušení, díky!

 

Latest Recipes