Simpla 360 Slovensko, cena, skúsenosti, navod na pouzitie – lepší ako botox!

Must Try

 • Vyhladzuje vrásky
 • Napína vašu tvár
 • Zlepšuje štruktúru pokožky
 • Sťahuje póry

4 príčiny starnutia

Nedostatok hydratovania:

 • Hydratácia – je determinujúci faktor mladosti

Nedostatok kolagénu:

 • Pokožka stráca svoju elasticitu
 • Pokožka tváre nasáva

Toxíny v tele:

 • Pleť sa zhoršuje
 • Pokožka stráca imunitu

Vplyv uv lúčov:

 • Poškodená lipodová vrstva
 • Ničenie ochranných bariér

Hĺbková regenerácia buniek a pokožky tváre

Hlavné tajomstvo mladosti!

Komplexný prístup k omladeniu pokožky 3 v 1

Hydratovaní:

 • Aktívne zložky prenikajú do pokožky
 • Vyhladia vrásky, spôsobia, že vaša pleť bude vyzerať zdravšie

Výživa:

 • Dodáva vašej pokožke vitamíny a mikro živiny
 • Stimuluje produkciu kolagénu a elastínu

Obnovuje pokožku:

 • Kolagén a elastín vyhladzuje vrásky
 • Sérum vytvára strat protector na povrchu pokožky

Objavte sérum Simpla360 pre vašu pleť – čo je, výhody

 • Niacínamid. Zvyšuje prirodzenú produkciu kolagénu. Vytvorením neviditeľnej vymodelovanej škrupiny, „efektu druhej kože“, simpla360 okamžite kontúruje tvár.
 • Má dlhotrvajúci liftingový efekt. Redukuje vrásky a chráni pokožku pred vonkajšími faktormi.
 • Retinylpalmitát. Pôsobí antisepticky, stimuluje syntézu kolagénu a potláča tvorbu melanínu – pomáha zbaviť sa vyblednutej pigmentácie a zvyškoch po akné.
 • Extrakt z bambusových listov. Hydratuje pokožku tváre a krku, bojuje proti fotostarnutiu, obnovuje bariérové funkcie pokožky, dodáva jej vitamíny a mastné kyseliny.

Hydratovanie a výživa

Aktívne hydratovanie a vyživovanie propaguje zrýchlené obnovenie buniek. Sérum Simpla360 regeneruje vrchnú vrstvu pokožky.

Zloženie sérumu zaistí rýchle odstránenie vrások!

 • Bunky dostávajú dostatok hydratácie
 • Doplnenie zásob vitamínov
 • Ochraňuje pred vfplyvmi životného prostredia

Intenzívna ochrana pokožky

 • Aktívna hydratácia. Molekuly v sérume Sérum Simpla360 s formulou proti starnutiu zachytávajú vlhkosť vzduchu, prenikajú do hlbších vrstiev kože a vyživujú bunky.
 • Obnovenie pokožky. Antioxidanty obsiahnuté v sérume prenikajú do najhlbších vrstiev kože a naplnia bunky, ktoré nahradia toxíny.
 • Vyhladzuje vrásky. Regenerovaná pokožka začína produkovať kolagén, ktorý aktívne vyhladzuje vrásky.

Sérum Simpla360 sa jednoducho aplikuje – nežiadúce účinky, dávkovanie

2 kroky k obnoveniu pokožky:

 • Jemne si vyčistite vašu pokožku odstránením make-upu a nečistôt s čistiacou vodou alebo tonikom.
 • Aplikujte sérum krúživými masážnymi pohybmi, vyhýbaním sa oblasti okolo očí. Na dosiahnutie maximálneho účinku sérum používajte ráno a večer po dobu 30 dní.

Dosiahnete:

 • Jemnejšiu a elastickejšiu pokožku
 • Zdvihnutú a napnutú tvár
 • Odstránenie všetkých nedostatkov
 • Zdravá a žiarivá pleť

Účinok sérumu Sérum Simpla360 bol klinicky dokázaný

Účinok po pár dňoch použitiaVaša pokožka omladne ani sa nenazdáte.

Profesionáli považujú sérum Simpla360 za lepší ako je botox!

Účinok Sérum Simpla360 bol dokázaný desiatkami výskumníkov, vedcov patentov a dlhodobých pokusov.

Receptúra Simpla360 s uniguličkami je rovnako účinný tak pri starých vráskach ako aj pri vývoji znakov starnutia.

Simpla360 sérum je najsilnejší a najvhodnejší výrobok v starostlivosti o pleť proti starnutiu, vďaka maximálnej koncentrácii zložiek proti starnutiu.

V roku 2023 bol Sérum Simpla360 uznaný ako jediná alternatíva popri omladzovacích injekciách.

Darina Budovínová, Dermatológ, PhDr. v medicíne

Simpla 360 kde kupit, predaj, objednať – lepší ako botox!

-50%

Nadmerná starostlivosť o pleť spôsobuje jej predčasné starnutie

Trendový formát „všetko v jednom“ nahradil hromady fliaš a túb.

Kórejské viacstupňové ošetrenie pozostávajúce z 10 produktov aplikovaných jeden po druhom bolo v móde len nedávno.

Tento systém však rýchlo zlyhal. Minimalizmus je teraz trendy. Kozmetológovia uznali, že veľa kozmetických prípravkov je nepraktických a dokonca nebezpečných pre pokožku. Nadmerná starostlivosť často vedie k zápalom, akné a dokonca k skorému starnutiu pokožky.

Starostlivosť o pokožku, zjednodušene (konečne!)

Prišiel nový trend, ktorý nahradil kórejskú starostlivosť o pleť, volá sa to kozmetická diéta. Ázijci a potom aj Európania si začali vyberať inteligentné komplexy „všetko v jednom“, aby nahradili celý rad krémov, sér a tonikov. Slušným príkladom, ktorý si získava srdcia žien, je multikomplex Simpla 360.

Je pravda, že jedna nádobka tohto doplnku môže nahradiť desiatky kozmetických produktov starostlivosti o pleť, dokonca vrátane celkových krémov? Poradí si tento produkt s vráskami? Odborníčka na krásu a spoluzakladateľka značky Simpla 360, Sarah Gardenerová.

Redakcia: Dobrý deň, Sarah! Ešte pred rokom každá žena snívala o tom, že bude mať veľa kozmetiky. Teraz odborníci odporúčajú ľuďom minimalizovať produkty starostlivosti o krásu. Čo je zlé na viacstupňovom prístupe?

SG: Viacstupňová starostlivosť o pleť nie je taká dobrá, ako hovorí marketing. Len si predstavte vrstvy tohto koláča na vlastnej tvári: peeling, booster, emulzia, esencia, sérum, tonikum, pleťová voda, mlieko, hydrofilný olej, náplasti, masky, to sú veci, ktoré treba robiť každý deň, nielen raz týždenne. Výsledkom je, že pokožka absorbuje viac, ako by mala. Upchávajú sa póry, narušuje sa prirodzená regenerácia pokožky a poškodzuje sa lipidová bariéra.

Výsledok používania mnohých riešení starostlivosti o pleť

Rôzne prísady nie vždy navzájom dobre interagujú a môžu „hniť“. Pokožka sa stáva citlivejšou, náchylnejšou na akné, alergie, začervenanie atď. Okrem toho sú ponúkané nové produkty ako riešenie na zakrytie problémov, ktoré spôsobujú iné produkty.

Redakcia: Takže nasledovaním nového trendu, nasadením kozmetickej diéty, dáme našej pleti pauzu od neustáleho namáhania a necháme ju dýchať?

Sarah Gardener: Áno, to je správne. Kozmetická diéta je riešením mnohých kožných problémov, ktoré sú spôsobené nadmerným používaním produktov starostlivosti o pleť.

Syndróm nadmernej starostlivosti o pleť – vrásky, zápaly, matná pleť

Redakcia: Takže mínusov je viac ako plusov.

SG: Áno, je to tak. Preto sa objavil dopyt po výkonnom univerzálnom produkte, ktorý by mohol nahradiť tri až štyri a viac produktov.

Redakcia: Ach áno, to by uľahčilo život! Najmä na dovolenke mi kozmetika zaberá takmer polovicu batožinového priestoru.

SG: Verte mi, nie ste v tom sami. Kedysi som si musela vyberať, čo si vezmem na dovolenku, či už to znamenalo vybrať si medzi kozmetikou alebo ďalším párom topánok. Moje kolegyne robia to isté. Hovorili sme o tom a dospeli sme k záveru, že musíme vyvinúť miernu, ale účinnú formulu, ktorá by pleti poskytla všetko, čo potrebuje, bez toho, aby to preháňala. Ale napokon, neboli sme chemici ani nejakí vedci! (Smiech).

Redakcia: Ale predsa sa vám to len podarilo! Gratulujem! Radi by sme sa dozvedeli viac o vašom produkte.

SG: Ďakujem! Nebolo to ľahké, ale zvládli sme to!

V súlade s vedeckou spoluprácou so spoločnosťou Oligo U-Smart sme vyvinuli unikátny kus technológie, unisphere. Technológia využíva malé častice vysoko koncentrovaných granúl perlového prášku a biologicky aktívne látky.

Pri aplikácii na pokožku sa zahrievajú a okamžite prechádzajú cez epidermis. To umožňuje zložkám ľahko preniknúť do hlbokých vrstiev pokožky bez toho, aby uviazli na povrchu epidermy, ako to robí zastaraná kozmetika. A keďže vonkajšia vrstva unisphere má reflexný efekt, tón pleti na tvári vyzerá zdravšie a textúra pleti je hladšia. Je to také dobré, že sa môžete vyhnúť používaniu tonerov.

Vďaka Oligo U-Smart sa každá kozmetická kvapka dostane tam, kam potrebuje a urobí svoju prácu, ktorou je hydratácia, vyrovnanie tónu pleti, rozjasnenie pleti a vyhladenie vrások.

Pokožka pod mikroskopom pred a po použití Simpla 360

Hlavná myšlienka tejto technológie bola použitá na vytvorenie cenovo dostupného minimalistického produktu krásy, multikomplexu, Simpla 360. Tento doplnok úspešne nahradí takmer všetky vaše kozmetické produkty:

 • denné a nočné krémy
 • krémy na tmavé kruhy pod očami
 • pleťové vody a toniká
 • tonery
 • séra proti starnutiu
 • BB krémy
 • highlightery

Nebolo to ľahké, ale zvládli sme to. Náš tím strávil viac času v laboratóriu ako doma, štúdiom práce zahraničných vedcov a zavádzaním teórie do praxe…

Výsledky boli oveľa lepšie, ako sme očakávali, účinnosť Simpla 360 sa pohybuje od 93 % do 99,9 %.

1 sérum namiesto desiatok skúmaviek a téglikov

Simpla 360 pomáha zachovať mladistvosť a odstraňuje suchosť, podráždenie, vrásky a iné nedokonalosti zrelej pleti.

Redakcia: Wow, nemôžem sa dočkať, až to vyskúšam! Mimochodom, aké ingrediencie boli použité na výrobu tohto multikomplexu? Alebo je to, ako sa hovorí, firemné tajomstvo?

SG: Žiadny výrobca nemá právo uchovávať zložky svojich produktov v tajnosti. To je v rozpore s právami spotrebiteľov.

Simpla 360 obsahuje vysokú koncentráciu kyseliny hyalurónovej, niacínamidu, chitosanu, bakuchiolu, rastlinných pigmentov. Čerešničkou navrchu je perlový púder, ktorý dodáva pleti lesklý vzhľad alebo ako sa hovorí „photoshop efekt“.

Redakcia: Sarah, nesnažím sa vyvrátiť reputáciu, ktorú pripisuješ svojmu produktu, ale neobsahuje väčšina produktov kyselinu hyalurónovú? V čom je Simpla 360 lepšia ako jej alternatívy?

SG: Na rozdiel od svojich konkurentov, ktoré obsahujú typickú kyselinu hyalurónovú, ktorá nie je schopná preniknúť do pokožky, pretože má veľký povrch, a ktoré upchávajú póry zanechaním vrstvy na tvári, Simpla 360 obsahuje nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú (preosiatu našou patentovanou technológiou TESK Split™), ktorá zlepšuje penetráciu do epidermy a posilňuje jej účinok. Výsledkom je, že bunky dostávajú výživu a pokožka sa stáva pevnou.

Redakcia: A čo jeho vizuálne účinky? Napríklad, ak si toto sérum kúpi žena nad 40 rokov. Koľko času by potrebovala, aby sa zbavila vrások?

SG: Všetko závisí od stavu pokožky. 2 týždne sú pre niektorých ľudí dosť dlho, ale pre iných to môže trvať mesiac alebo dva. Každý má vždy výsledky, ktoré si všimnete nielen vy, ale aj ľudia okolo vás. Ak používate Simpla 360 jeden až dva krát denne, potom aj tá najodolnejšia pokožka bude mať po týždni atraktívny tón, hladkosť a lesk.

Počas klinických skúšok multikomplexu sme zorganizovali cieľovú skupinu pozostávajúcu zo 40 žien vo veku od 25 do 60 rokov. Mali sme jeden cieľ, a to pozorovať mikroskopické zmeny pokožky po použití Simpla 360. Takto vyzerali naše účastníčky po mesiaci.

Redakcia: Je to naozaj skvelé! Aj ja chcem tento produkt! Povedzte mi, kde si môžem ja a naši čitatelia kúpiť Simpla 360.

SG: Dá sa kúpiť iba na našej oficiálnej stránke. Dôvodom je, že nám už viac ako 20 svetoznámych značiek triedy „lux“ dalo ponuky, ale len na zakúpenie práva na náš produkt. Aj keď nám za to ponúkli 6-cifernú sumu, odmietli sme to.

Pre nás je dôležité, aby si každá žena (bez ohľadu na sociálnu triedu) mohla dovoliť produkt, ktorý skutočne funguje bez prirážky za názov značky atď. To je dôvod, prečo nepridávame značkovú cenu a chránime náš produkt pred falzifikátmi. Simpla 360 je možné zakúpiť iba na oficiálnych webových stránkach.

Redakcia: Sarah, sľubujeme, že zverejníme odkaz na objednávku! Som si istá, že ženy budú milovať váš produkt!

Chcela by som sa osobitne poďakovať Sarah Gardenerovej za všetky užitočné informácie a všetok čas a úsilie, ktoré venovala tomu, aby to dostala online. Zverejňujeme tiež odkaz na objednávku multikomplexu Simpla 360:

Simpla 360 komentáre, diskusia, forum, recenzie

Júlia

Ďakujem za užitočné informácie. Mám nespočetné množstvo téglikov produktov starostlivosti o pleť, no vrásky mi vôbec nezmiznú.

Sára

Veľmi zaujímavá technika. Nikdy predtým som nepočula o technológii unisphere skin. Určite to vyskúšam. Teraz ho kupujem aj kamarátkam ako darček.

Jana

Zo všetkého, čo mám vo svojom arzenáli starostlivosti o pleť, Simpla 360 je naozaj jediný, vďaka ktorému moja tvár opäť vyzerá normálne. Nemyslela som si, že by som mohla zmeniť svoju tvár a urobiť ju žiarivejšou bez injekcie. Používala som ho 2x denne, ráno aj večer, a som maximálne spokojná. Po prvé, moja pokožka sa cíti oveľa lepšie a krajšie. Namiesto 55 rokov, vyzerám, akoby som mala menej ako 40 rokov, nič lepšie sa už nedá 🙂

Alica75

Ahoj ! a ďakujem za poučný článok!

Erika

Zvykla som si dôverovať kvalite, ktorú zabezpečujú značky ako Chanel alebo Estee Lauder, ale v poslednej dobe som si všimla, že účinok, ktorý mali, sa zhoršuje. Tu nám ukazujú také úžasné výsledky, ale bez ohľadu na tomu nedôverujem dosť, aby som si dala sérum na tvár.

Milka

Ahoj. Kedysi som si myslela to isté, vždy, keď som si kúpila make-up, zaplatila som 70 eur za nádobku, ako keby cena bola dostatočná na záruku kvality. Ale neskôr som začala čítať o zložkách v týchto produktoch starostlivosti o pleť. Odporúčam vám urobiť to isté a skutočne si prečítať, čo je napísané na štítkoch vecí, ktoré kupujete. Často sú plné glycerínu, vody a chemikálií. Vyhladzujúci efekt je daný len vďaka kremíku, ktorý je do nich zapracovaný. Teraz kupujem len veci, ktoré majú veľa účinných látok. Rozhodla som sa dať Simpla 360 šancu. S výsledkami som viac než spokojná. Toto sérum je jednoducho úžasné! Nemôžem povedať, že to fungovalo okamžite, ale výsledok je vidno na mojej tvári. Akoby som omladla o 5 rokov.

Kamila Jusková

Absolútne úžasné!

Ilona Harková

Dámy, používam ho už 3 týždne a moje vrásky skutočne miznú! Jasne vidím rozdiel s vráskami vedľa očí.

Tina

Podľa toho, čo som pochopila, vyvinúť kozmetický produkt je nesmierne ťažké, no ešte ťažšie je dostať ho na trh. Urobili ste úžasnú prácu. Som hrdá, že tu máme takých serióznych odborníkov.

Barbora1_1

Ak mám byť úprimná, ani som neverila, že obyčajné sérum dokáže premeniť moju tvár. Mám doma toľko rôznych kozmetických prípravkov, ale nič mi nikdy neprinieslo také výsledky.

Laura

Som alergická na toľko vecí, ale toto sérum je jednoducho úžasné! V prvom rade mi po jeho použití nevypadnú žiadne vlasy. Po druhé, naozaj vyzeráte mladšie. Pokožka mojej tváre je šťastná.

Broňa

Ďakujem za článok! Keď pôjdete nabudúce niečo testovať, vezmite si ma prosím so sebou ako modelku!

Hedviga_Giga

Môj manžel mi dal toto sérum na naše výročie. Najprv som sa rozčúlila, že je to nejaký odpad, značka nie je známa. Zvyčajne dostanem babor alebo biologic. Ale tento prípravok ma príjemne prekvapil. Účinok nie je horší ako u luxusného produktu. Moja pokožka žiari!

Klára H.

Zdá sa, že všetci sú skutočne spokojní s výsledkami, ktoré im tento produkt poskytuje. Objednala som to aj pre seba

Karina B.

Sérum je ľahké, neupcháva póry. To spôsobilo, že môj zápal a slabý tón pleti zmizli. O týždeň neskôr tmavé kruhy pod očami zmizli tiež. Bola som rada, že účinok bol taký rýchly. Ale samozrejme to trvalo trochu dlhšie, kým som sa zbavila vrások. Ale oplatilo sa čakať. Pleť mám sviežu, žiarivú a vyzerá, ako keby som bola u kozmetičky. Budem to kupovať pravidelne.

Diana

Milujem používať iba ekokozmetiku, pretože nie je testovaná na zvieratách a pri jej výrobe sa nepoužívajú žiadne chemikálie.

Mariana_44

Ahoj všetci! Píšem recenziu na Simpla 360. Tento produkt ovplyvnil môj život osobne. Naozaj premieňa pokožku a nahrádza celú hromadu produktov starostlivosti o pleť. Len za to, že je taký univerzálny, dala by som mu super vysoké hodnotenie. A tgo nehovorím nič nič o účinkoch, pretože to naozaj musíte vidieť, aby ste tomu uverili. Som jednoducho potešená. Kedysi som musela absolvovať biorevitalizáciu alebo podobný proces, aby som dosiahla tieto výsledky. Teraz môžem vyzerať skvele a vyhnúť sa injekciám. Moja pokožka je po použití tohto séra tak hladká a lesklá.

Latest Recipes