Toxic OFF Slovensko, cena, komentáre, navod na pouzitie: detox – všeobecné očistenie tela ako vyhnať parazity, schudnúť a zlepšiť svoju pohodu

Must Try

Nánosy, toxíny, pesticídy a parazity pomaly zabíjajú populáciu – senzačné vyhlásenie. Štokholmskej lekárskej komory (SMP).

Podľa SMP človek ročne skonzumuje 10 – 15 kg GMO, pesticídov, konzervačných látok, rastových hormónov a ťažkých kovov. Spolu s týmito látkami vstupujú do tela parazity, ktoré majú vo väčšine prípadov nezvratné následky: od oslabenia imunity po rozvoj závažných chorôb. Podľa štatistík WHO zomiera každý rok na parazitickú infekciu asi 1 000 000 ľudí.

Únava, depresie, poruchy spánku, bolesti hlavy, choroby kože a kĺbov sú dôsledkom intoxikácie tela škodlivými látkami a parazitmi

Osoba môže byť vyšetrovaná roky. Každý z lekárov bude liečiť pacienta na jeho vlastnú, profilovú chorobu, nikdy však nedosiahne skutočnú príčinu. A nejde o zlú kvalifikáciu, ale o to, že parazity sa nepovažujú za hlavnú príčinu choroby. A márne. Podľa štatistík v 91% prípadov infikovaní pacienti ani len netušili, že majú parazity,“ – hovoria parazitológovia.

SMP: „Takmer 75% svetovej populácie sú nositeľmi parazitárnych chorôb

V nasledujúcich 10 rokoch sa počet úmrtí zdvojnásobí! “

Parazity kolonizujú telo. Absorbujúc z neho všetky užitočné látky a stopové prvky, oslabujú ľudské zdravie. Keď sa škodcovia usadia v cievach, tvoria sa v nich krvné zrazeniny, ktoré spôsobujú srdcové infarkty, mŕtvicu a ďalšie kardiovaskulárne ochorenia. Kolonizácia celých orgánových systémov parazitmi a ich odpadové látky vyvolávajú tvorbu infekcií a nádorov.

 • Parazit Echinococcus v ľudskej pečeni
 • Hlísty v ľudskom čreve
 • Pečeňová motolica v ľudskom tele
 • Opisthorchiáza v ľudskom tele

Podľa Štokholmskej lekárskej komory vyvolali toxíny a deštruktívna aktivita parazitov v tele tvorbu chronických onkologických ochorení a AIDS u 64% pacientov.

Toxic OFF čo je, výhody – ako pomôcť telu?

Hovorca SMP – Ivan D. Lunden, parazitológ-imunoló

Fyzická slabosť, ospalosť, zlá nálada, apatia a depresia – pokroková medicína už tieto príznaky nepovažuje za nepodstatné. Označujú závažné choroby vrátane parazitických.

Pacienti za mnou často prichádzajú s príznakmi chronickej únavy. Už obišli niekoľko špecialistov a dostali od nich iba recepty na kúru vitamíno-energetickými nápojmi alebo imunostimulantmi. Ale bez kvalitného detoxu sú tieto lieky bezmocné.

Mnoho ľudí sa mýli v domnienke, že detoxikácia je potrebná iba pri chudnutí. Zlé zdravie a slabá imunita sú výsledkom života v modernej metropole. Detoxikácia eliminuje tieto a ďalšie príznaky čistením tela od parazitov a jedovatých látok (nánosy, toxíny, pesticídy, kovy).

Existuje niekoľko detoxikačných metód: pomocou procedúr (výplach gastrointestinálneho traktu a hydrokolonoterapia) a pomocou liekov (aktívne uhlie, oxid kremičitý, lignín atď.). Tieto metódy sú však zastarané a vyžadujú špeciálne školenie a dohľad.

Veda nezostáva stáť a prípravok vyvinutý parazitologickými vedcami Toxic OFF to dokazuje

Toto je domáci prostriedok na detoxikáciu. Je mnohokrát účinnejší ako zastarané metódy a nevyžaduje návštevu špecializovanej kliniky.

Od prvých dní užívania Toxic OFF neutralizuje pôsobenie škodlivých látok, potláča vitálnu činnosť parazitov a odstraňuje ich z tela – nežiadúce účinky, dávkovanie

V zložení Toxic OFF nie sú žiadne antibiotiká a iné agresívne látky. Produkt pôsobí šetrne, bez narušenia prírodných procesov, pretože obsahuje prírodné extrakty a výťažky:

 • Embilika. Silný antioxidant. Odstraňuje toxíny. Čistí pľúca, krv, lymfu, pečeň a obličky. Eliminuje patogénne mikroorganizmy a má imunomodulačný účinok.
 • Výťažok z paliny. Zastavuje vitálnu činnosť aj tých najaktívnejších parazitov. Paralyzuje ich, potláča schopnosť reprodukovať a odstraňuje ich spolu s vajíčkami z tela.
 • Gotu kola. Stimuluje odtok žlče, ktorý pomáha očistiť gastrointestinálny trakt od stagnácie, parazitov, ich lariev a vajíčok. Zlepšuje trávenie.
 • Kurkuma. Má protizápalové a protinádorové účinky. Neutralizuje onkogénnu flóru v tele. Potláča životne dôležitú aktivitu mikróbov a vírusov.
 • Zeler. Obnovuje tkanivo poškodené parazitmi. Obnovuje črevnú mikroflóru a zvyšuje ochranné funkcie tela.

Toxic OFF kde kupit, predaj, objednaťvýsledky laboratórneho výskumu

Štokholmský parazitologický ústav

V roku 2019 Toxic OFF bol testovaný v nezávislom laboratóriu Štokholmského parazitologického ústavu. Účinnosť prípravku bola zaznamenaná u všetkých subjektov.

 • Kompletné čistenie tela od parazitov a toxínov 98% subjektov
 • Normalizácia fungovania orgánov všetkých systémov 97% subjektov
 • Zvyšovanie fyzickej vytrvalosti a výkonu 96% subjektov
 • Zníženie hmotnosti o 5-10 kg 89% subjektov
 • Prechod na ľahkú formu chronických chorôb 81% subjektov

Navyše po kúre s Toxic OFF si subjekty zlepšili spánkový režim, zlepšili stav svojej pokožky (zmizli papilómy a psoriáza), zlepšili pohyblivosť kĺbov, zastavili prejavy sezónnych alergií a alergií v domácnosti a zvýšili mozgovú aktivitu.

Z toho vyplýva, že detox nikomu neublíži a je veľmi odporúčaný pre tých, ktorí často konzumujú zeleninu, mäso, sladkosti, kávu a alkohol

Toxic OFF musíte bezpodmienečne doplniť do lekárničky, ak prichádzate do kontaktu so zvieratami, zeminou (záhrada/zeleninová záhrada); ak aktívne využívate verejnú dopravu alebo toalety.

V tejto fáze prebiehajú rokovania s farmaceutickými spoločnosťami o dodávke prípravku na všetky pulty lekární za pevnú cenu výrobcu. O všetkých nuansách budeme určite informovať populáciu, zatiaľ však výrobca ponúka Toxic OFF na oficiálnej webovej stránke a obmedzuje marže pre farmáciu a maloobchod.

Komentáre

Natália Martynová:

Áno, teraz je desivé ísť do obchodu – kamkoľvek pozriete, všetky výrobky obsahujú konzervačné látky a emulgátory, GMO a ďalšie odpady.

Kristína Mrázová:

Nikdy som nepočula o takej očistnej metóde, ďakujem za tip. Kúru si určite musíte kúpiť a skúsiť vypiť, určite to nebude prebytočné.

Ľudmila Neveselá:

Len nedávno som na jednom fóre čítala o Toxic OFF a objednala som. Teším sa na dodanie, dúfam, že to pomôže. Máme doma 2 psy, venuje sa im manžel. Tak som si všimla, že za posledný mesiac výrazne schudol a pravidelne sa sťažuje na všetky príznaky, ktoré sú popísané v článku. Som si istá, že môj manžel má parazity.

Karina:

Keďže sa už taký intímny rozhovor začal, priznám sa, že aj naša rodina mala taký problém. Ale vedela som o Toxic OFF dlho sa ním liečila aj moja sestra. Začali sme to teda hneď brať a rýchlo sme sa uzdravili. Ú

Sveťa:

Je nevyhnutné umyť si ruky po kontakte so zvieratami!

Vika:

Pani, pravdepodobne ste sa nikdy nestretla s parazitmi, takže uvažujete takto. Celé leto som trávila s kvetmi v záhrade. Aj keď som nezabudla na ďalšie preventívne opatrenia s rukavicami a iné, túto infekciu som chytila.

Nina:

Ach, som taká podozrievavá! Už som našla všetky príznaky. Idem si objednať tento prostriedok na prevenciu.

Žena z Marsu:

Áno, teraz veľa lekárov odporúča absolvovať detox, hovorí sa, že je to pre telo veľmi dobré. Predtým som nechápala pointu, ale teraz už áno. Tieto GMO a ďalšie veci nás skutočne zabíjajú. Teraz si objednám tento Toxic OFF a sám si detox doma.

Peter:

Predtým som kvôli detoxikácii každý rok chodil na špeciálnu kliniku alebo som chodil do sanatória, kde som mal úplne vymytý tráviaci trakt. Účinok po detoxe je super. Zdravotný stav je vynikajúci. Rok som určite nebol na nič chorý.

Irina Melniková:

Úžasný produkt, mama ma s ním zoznámila. Má rada detoxikačné produkty, vždy na špeciálne diéty. Po ukončení kúry s Toxic OFF bola vizuálne mladšia. Tiež som sa rozhodla pre detoxikáciu. Objednala som si balíček. Ospravedlňujem sa za podrobnosti, ale bola som zaskočená, keď som uvidela, čo zo mňa vychádza.

Nočná mora! Absolvovala som úplne celú kúru. Teraz sa nesťažujem na svoje zdravie, hoci migrény som sa predtým obávala. Tiež som si všimla, že sa mi ľahšie pracovalo (som účtovníčk),mozog mi začal lepšie fungovať. Vo všeobecnosti odporúčam všetkým.

Slečna X: Irina Melniková

Nerozumiem, prečo by sa tu mali písať také príbehy?

Alexa22: Slečna X

To, čo je prirodzené, nie je hanba!

Oľga:

Ahoj. Hľadala som niečo na parazity a našla som tento článok. Teraz objednávam. Celá rodina bola testovaná a našli sa parazity. Ani neviem, odkiaľ sa táto nepekná vec vzala, kupijeme všetky potraviny na trhu.

alena.martunko: Oľga

Teraz nevieš, kde je lepšie. Trh je živnou pôdou pre mikróby, neexistujú žiadne podmienky na skladovanie potravín (mäsa a rýb). A supermarket je plný chemikálií.

Alexej:

Dobrý deň, ďakujem za informáciu. Trpeli sme 2 týždne, snažili sme sa liečiť ľudovými metódami. To všetko je nezmysel! Hneď ako sme začali užívať tento antiparazitárny liek, okamžite sme sa cítili lepšie. Nafukovanie a zvracanie zmizli druhý deň. Po týždni testy preukázali úplné zotavenie.

Monika:

Správne píšete – parazity si môžete vyzdvihnúť v hromadnej doprave, v kancelárii, na pošte a v potravinách. Manžel napríklad miluje krvavý steak, takže máme antiparazitárne lieky, ktoré nevychádzajú z používania. Boh spasí človeka, ktorý spasí seba. Teraz si objednám Toxic OFF pre oboch.

Nikita:

Koľko druhov parazitov existuje, sa zatiaľ neskúmalo, ľudia však už teraz ich vinou trpia. Počul som, že existuje 19 druhov parazitov, ktoré môžu človeka aj zabiť. Musíme ich zabiť rôznymi liekmi a antibiotikami.

Stanislav Doktor Baryševský:

Antibiotiká nepomôžu zbaviť sa parazitov; toto je širokospektrálne liečivo. V takom prípade potrebujete prostriedok, ktorý lokálne zasahuje v zóne pôsobenia parazitov a potláča ich životne dôležitú činnosť. Alternatívou je Toxic OFF. Antiparazitické prípravky jednoducho likvidujú škodcov a tí prirodzene opúšťajú telo.

OliviaF.: Stanislav Doktor Baryševský:

Ďakujem, o antibiotikách som už pochopila. Lekár tiež uviedol, že antibiotiká nemajú žiadny vplyv na parazity, zabíja sa iba flóra tela a naopak pomáhajú parazitom sa tam množiť.

Nikc8888: OliviaF.

Prečo sa otráviť chémiou a antibiotikami, ak si môžete zvoliť lieky s prírodným zložením. Nerozumiem tejto hlúposti…

Mariána:

Tu je moja objednávka. Spustenie silného detoxu!

Mačka priniesla parazity z ulice

Čo by mali vlastníci a ich rodiny robiť?

Ahoj! Som tu znova s ​​vami, ja, Max Hrdlička. A tento príspevok odporúčam všetkým, ktorí majú domáce zvieratá.

Pred šiestimi mesiacmi sa v našom dome objavila mačka. Vracal som sa z práce a uvidel som pri vchode taký nadýchaný zázrak.

Mačka bola zjavne bez domova: skleslá a s useknutým chvostom. Podľa všetkého jej odmrzol alebo ho stratila v bitke so psami.

S manželkou sme sa okamžite rozhodli nechať si mačku: nakŕmili sme ju, umyli, vyčesali, nazvali sme ju Alfi a zamilovali sme sa na prvý pohľad. Len za týždeň sa zmenila na dobre najedenú a spokojnú cicu, ktorá takmer nestvára žiadme neplechy, chytá myšičky a rada leží v našom lone…

Ale Alfi sme neodčervili. Úprimne povedané, ani len netušili, že je to nevyhnutné. Mysleli sme si, že ju stačí len okúpať v šampóne. A veľmi sme to oľutovali!

Ako prvá ochorela manželka. Bez zjavného dôvodu sa na jej tele začali objavovať zvláštne červené plaky: najskôr na ruke, potom ešte niekoľko na chrbte a bruchu. Nikdy predtým nemala alergiu. Ale žena prestala pre istotu jesť ovocie a sladkosti. Ćo ak je dôvod v nich?

Diéta nepomohla – plaky nezmizli. Naopak, zväčšovali sa a na perách sa objavil nehojaci sa opar. A navyše manželka začala na jedlo reagovať akosi zvláštne. Celý čas bola hladná! Vážne, nikdy predtým som nevidel 50-kilogramové dievča zničiť bravčové koleno na jednom posedenie a po 10 minútach si opäť pýtala viac…

A potom ma postretol podobný osud. Je pravda, že plakov bolo iba päť, ale tak veľmi ich svrbeli! Škrabal som si ruky, až kým neboli krvavé, a nemohol som si pomôcť. Bol som hladný, ale nebolo to také silné ako u manželky. Ale objavila sa zápcha: nemohol som ísť na toaletu 3-4 dni.

Už sme chceli navštíviť lekára, aby sme aspoň trochu pochopili, čo sa s nami deje. „Diagnóza“ však na seba nenechala dlho čakať. Prinajmenšom som nemusel minúť veľa peňazí za vyšetrenia!

Alfi to raz nestihla do záchodiku a spravila potrebu priamo na zem. Išiel som to upratať a podľa toho, čo som videl, mi vlasy stáli dupkom. Vo výkaloch sa rojili obrovské červy! Varujem vás, podívaná to nie je pre slabé povahy, ale kvôli presvedčivosti musím TOTO zverejniť.

Takže odtiaľto fúka vietor! – Myslel som. – Ukazuje sa, že sme boli s manželkou infikovaní červami z mačky!”

Nevedel som, čo mám robiť a išiel som po radu k susedovi. Má doma 2 mačky a psa, v týchto veciach má skúsenosti.

Sused ma pokojne vypočul a povedal, že v ich rodine nie sú problémy s červami. Keď boli ich domáce zvieratá malé, niekedy tiež priniesli parazity z ulice. A nakazili sa nimi viackrát. Ale potom im bol odporučený takýtio postup. Zdieľam to s vami.

 • Každé 3 mesiace odčervujte mačku veterinárnymi liekmi – aj keď domáce zviera nejde von. Aj vy môžete na topánkach priniesť vajíčka parazitov a infikovať zvieratá. A zároveň aj seba.
 • Kúpte si bylinné kapsuly Toxic OFF a užívajte ich dvakrát ročne po dobu 10 dní – aj keď nemáte parazity, na prevenciu. Ale naopak, je lepšie sa zdržať používania farmaceutických antihelmintických tabliet. Účinok z nich je ako fľaša whisky vypitá na jeden dúšok: nie každá pečeň znesie toľko jedov!
 • Ak sa potvrdí helmintická invázia (červy vo výkaloch domáceho maznáčika), odporúčajte Toxic OFF všetkým, s ktorými ste nedávno boli v kontakte: priateľom, príbuzným atď.

Doma sme si objednali antihelmintikum pre Alfi a Toxic OFF pre seba. Mimochodom, upozorňujeme: Toxic OFF sa predáva iba na oficiálnych webových stránkach výrobcu. Ale to je ešte lepšie – stopercentná záruka proti falzifikátom a podvrhom.

Tovar dorazil rýchlo, bez meškania. Okamžite sme ošetrili mačku: dali sme jej pilulku a nasledujúce ráno boli výkaly už čisté, bez červov. Ďalšiu tabletku dáme o 3 mesiace.

S manželkou sme sa ale liečili dlhšie. Plaky na mojich rukách zmizli až po 4 dňoch. A na 5. deň som išiel na toaletu a takmer som od znechutenia omdlel

Vyliezla zo mňa obrovská guľa červov!

Potom to napodiv bolo jednoduchšie. Červy postupne vychádzali ďalšie 2 dni. A potom svrbenie a záchvaty hladu postupne zmizli.

Manželka tiež pokračovala v liečbe: opar zmizol, vyrážka zmizla. Vrátil sa jej normálny apetít a už ma nešokuje hrdinskými porciami.

Už sa nebojíme, že Alfi prinesie z ulice nejaké ďalšie škaredé veci. S Toxic OFF sme chránení, aby sme s radosťou pustili mačku do postele a dokonca ju pobozkali. Mimochodom, v chladnom počasí hreje lepšie ako vlnená deka!

Ani vy nečakajte, až z vás červy vylezú hrsťami. Odčervujte nielen domáce zvieratá, ale aj seba. Osobne som sa ubezpečil, že to možete urobiť práve teraz, keď dočítate tento text. Ako bloger som sa s výrobcom dohodol na 50% zľave pre mojich odberateľov. Tí s domácimi miláčikmi to ocenia. Starostlivosť o zvieratá aj tak nie je lacná záležitosť. Nenechajte si preto ujsť príležitosť ušetriť peniaze a chrániť svoju rodinu pred nepríjemnými parazitmi.

Toxic OFF forum, diskusia, skúsenosti, recenzie

Anna

A čo zloženie tohto prípravku? Na svoje si prídu alergici

Fero

Palina, kurkuma, gotu kola, amla, zeler. Dostatočne neškodné zloženie

Ján

Robím to už dlho. Mačka si chodí sama, príde domov jesť a spať. Mimochodom, spáva aj s nami. Nebojíme sa červov. 3 roky užívame Toxic OFF 1 – 2 krát ročne – nikdy sme sa ničím nenakazili.

Karol

Tak to je vec! Ako som dostal psa, trpím na akné. Krémy, masti a odmietanie sladkostí už dlho nepomáhajú. Ďakujem autorovi za radu. Urobím ako si napísal

Andrej

Ako biochemik poviem: veľmi účinný prostriedok. Byliny v Toxic OFF sú bezpečné pre ľudí a zvieratá, ale mimoriadne toxické pre parazity. Navyše pre všetkých – nielen pre hlísty a pásomnice. Toxic OFF ničí lambliu v pečeni, toxokaru, motolice, proti ktorým sú bežné antihelmintické lieky bezmocné. Toxic OFF pomáha aj so zmiešanými inváziami, keď v ľudskom tele žije niekoľko druhov parazitov.

Katka

Rok som mala pupienky na čele a neustále relapsy herpesu v dôsledku červov. Užívala som Toxic OFF a za týždeň bolo všetko preč.

Petra

Nemám žiadne zvieratá, ale dieťa si túto špinu prinieslo z pieskoviska pred rokom. Presne rovnaké príznaky. Bol ošetrený kapsulami Toxic OFF a všetko je v norme. Ďakujem mamine za radu!

Klára

Nehovorili ste nič nové) Tieto tobolky beriem už 4 roky na prevenciu

Nikolas

Máte nádhernú mačku! Aj ja chcem takú!

Valéria

Čítala som, že každý druhý človek má u nás červy. A veľa ľudí o tom nevie.

Andrej

Máš pravdu. 70% helminthických invázií sa vyskytuje v latentnej forme a sú detekované iba na základe analýz. Preto je ochrana pred parazitmi nevyhnutnosťou ako čistenie zubov alebo umývanie tváre.

Latest Recipes