UPSIZE Kosovë, përdorimi, opinionet, çmimi – krem per rritjen e gjoksit

Must Try

UPSIZE përbërja, përdorimi, blihet Kosovë

UPSIZE opinionet, çmimi, komentet

UPSIZE komentet, blej, opinionet, blihet

UPSIZE çmimi, Kosovë, përdorimi, blej

Gjoksi femëror është një objekt i vëmendjes së përgjithshme, nuk ka kuptim ta mohojmë këtë fakt. Tashmë në një nivel nënndërgjegjeshëm, është formuar një instalim, dhe jo vetëm midis seksit të drejtë, por edhe midis burrave, që gjoksi të jetë i harlisur dhe elastik. Thjesht kushtoni vëmendje, pasi tashmë në rininë e tyre, vajzat që madhësia e gjoksit nuk është shumë e madhe, vendosin peceta ose leshi pambuku në sutjenat e tyre, vetëm për të tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Duke u pjekur pak, mendimet janë ende të njëjta, vetëm metodat ndryshojnë pak. Dhe nuk ka absolutisht asgjë të keqe apo përçmuese në këtë.

Kjo pyetje është menduar për një kohë të gjatë, dhe jo vetëm pronarët e madhësive të vogla të gjoksit, por edhe ekspertët shkencorë. Janë bërë shumë zhvillime, si rezultat i të cilave shkencëtarët kanë arritur të krijojnë një ilaç natyral për zmadhimin e gjoksit. Ai u bë menjëherë shumë i njohur, pasi garanton zmadhimin e gjoksit me dy madhësi dhe është absolutisht i sigurt për shëndetin e grave. Ky ilaç ishte një krem ​​UPSIZE, kur përdorni të cilin gjoksi rritet me disa madhësi.

Le të shohim se çfarë është UPSIZE, si funksionon produkti, cilat janë përparësitë e tij ndaj analogëve në Kosovë, si ta përdorim atë sipas udhëzimeve për përdorim, ku të blejUPSIZE dhe cili është çmimi i tij, si dhe të analizojmë komentet dhe opinionet rreth UPSIZE.

Përbërësit e kremit dhe efekti i tyre në trup

Ilaçi UPSIZE u krijua vetëm në bazë të aplikimit të cilësive të dobishme të secilit përbërës. Kjo është për shkak të mungesës së një ndikimi negativ të drogës në sfondin hormonal të një gruaje. Vaji përbërja nga përbërësit e mëposhtëm:

 • Vaj esencial trëndafili. Ndikon në mënyrë aktive në lëkurën e dekoltesë, duke e shtrënguar atë dhe duke rritur turgorin. Në të njëjtën kohë, vaji mbron gjoksin dhe parandalon strijat e shëmtuara
 • Ky komponent ngadalëson procesin e plakjes, stimulon rritjen e bustit dhe fillon procesin e përtëritjes
 • Rrënja Pueraria mirifica. Ofron ushqimin e nevojshëm për indin e gjëndrave dhe qelizat e lëkurës së bustit. Përveç kësaj, bima mbron trupin nga efektet e dëmshme të mjedisit, të cilat provokojnë plakjen e parakohshme të indeve
 • Ekstrakti i rizomës së asfodeloidit të anemarhenës. Kjo bimë do të përshpejtojë qarkullimin e gjakut në zonën e gjoksit, do të bëhet pengesë për formimin e mpiksjes së gjakut ose bllokimin e venave. Përveç kësaj, bima është një antioksidant që lufton radikalet e lira, të njohura si provokuese të kancerit
 • Vaji i makadamisë është një acid palmitik i pangopur që gjendet në lëkurën e njeriut. Vaji kujdeset në mënyrë të përkryer për gjinjtë e pambrojtur të femrave, e ushqen dhe e hidraton atë, e zbut dhe normalizon rrjedhjen e gjakut
 • Gjalpi Shea është një nga elementët kryesorë mbrojtës dhe zbutës. Si pjesë e caristerols, duke prodhuar efektin e rigjenerimit, dhe duke aktivizuar prodhimin e kolagjenit. Procesi i plakjes në zonën delikate të dekoltesë ngadalësohet, gjë që do ta mbrojë këtë zonë nga dehidratimi dhe rrudhat
 • Vaji jojoba – është përgjegjës për nivelin e hidratimit të lëkurës së gjirit gjatë gjithë ditës, përveç kësaj, ndihmon në normalizimin e prodhimit të sebumit
 • Vitamina E do të bëhet një frenues i fuqishëm në procesin e plakjes. Do të përmirësojë mikroqarkullimin e gjakut, do të rivendosë indet, veçanërisht në zonat problematike ku janë të përqendruara plagët, strijat ose plagët

Këta elementë përbëjnë një formulë unike për zmadhimin e gjoksit, efektive dhe praktikisht të sigurt për gratë e moshave të ndryshme.

Si të përdorni UPSIZE

Për mënyrën e përdorimit të kremit UPSIZE, prodhuesi shpjegon lehtësisht dhe qartë. Udhëzimet për përdorim nuk janë të përfshira me tubin e kremit, por duhet studiuar më poshtë.

Për të arritur rezultate maksimale, duhet të ndiqni të gjitha rregullat.

Si të përdorni:

 • Lani tërësisht dhe butësisht zonën delikate të dekoltesë femërore
 • Me lëvizje të lehta, me fshirje të lehtë, thajeni gjoksin me një peshqir
 • Mblidhni një sasi të vogël vaji dhe aplikojeni fillimisht në njërën pjesë të gjoksit. Fërkojeni me lëvizje të buta, duke e masazhuar lehtë në formë rrethi, derisa ilaçi të përthithet plotësisht në lëkurë. Procedura zakonisht zgjat 10 minuta
 • Kaloni në gjëndrën tjetër. Merrni kohën tuaj, sepse procesi duhet t’ju sjellë vetëm emocione të këndshme dhe jo shqetësim
 • Hapi i fundit është masazhi i të dy gjëndrave. Masazhojeni butësisht me lëvizje rrethore për 5 minuta

Përsëriteni manipulimin të paktën 2 herë në ditë – në mëngjes dhe në mbrëmje. Për disa, rezultati mund të shfaqet brenda një jave, ndërsa të tjerëve do t’ju duhet një muaj për metamorfozë. Prodhuesi pretendon se së shpejti forma e gjirit do të bëhet më e rrumbullakosur dhe e këndshme, gjëndrat do të mbushen dhe madhësia do të rritet.

Sipas premtimeve të prodhuesit, blihet kremi për zmadhimin e gjoksit do të ngrejë dhe zmadhojë gjëndrat pa ndikuar në shëndetin dhe sfondin hormonal të një gruaje.

45 EUR

90 EUR

Latest Recipes