Valgus 2 in 1 Česká republika, cena, recenze, návod – zdravá chůze po celý život

Must Try

Valgus 2 in 1 zkušenosti, diskuze, Česká republika

Valgus 2 in 1 zkušenosti, diskuze, Česká republika

Valgus 2 in 1 zkušenosti, diskuze, Česká republika

Valgus 2 in 1 cena, recenze, komentáře

Problém vzhledu hrbolků na palci u nohy je známý mnoha lidem. Podle statistik se s ním nejčastěji potýkají dívky, které dávají přednost nošení bot na vysokém podpatku. Noha pod zátěží se začíná deformovat, v důsledku toho se na palci objeví zákeřná kost. Pokud hned nezareagujete, postupně kost poroste a bude více trčet, což povede nejen k estetické vadě, ale také k velkým bolestem při chůzi.

Bylo prokázáno, že valgózní dlaha Valgus 2 in 1 zabraňuje růstu kosti. Snadno se připevňuje na nohu a během používání nezpůsobuje nepohodlí.

Držák se skládá výhradně z hustého měkkého materiálu, díky kterému je nošení pohodlné: netlačí, nedře ani se nezařezává do pokožky. V látce je všita plochá kovová tyč, která napomáhá k abdukci palce a snižuje jeho zakřivení.

Pojďme si rozebrat, co je Valgus 2 in 1, jak nástroj funguje, jaké jsou jeho výhody, jak jej používat podle návodu k použití, kde koupit Valgus 2 in 1 a jaká je jeho cena prodej v Česká republika, a také si rozebrat recenze, zkušenosti, komentáře a diskuze na Valgus 2 in 1 na formulářích.

Co Valgus 2 in 1?

Korektor Valgus 2 in 1 je určen k oddělení prstů na nohou a přispívá k prevenci a korekci hallux valgus deformity kostí a nemocného prstu na noze. Řeší problémy, které vznikají při nošení těsných bot a podpatků. Je vyrobena z vysoce kvalitního – polymeru. Bez zápachu.

Hlavní funkce korekčních prstů:

  • Zmírňuje bolest palcové kosti – změkčuje, chrání a zklidňuje bolavé klouby
  • Zabraňuje tření 1. a 2. prstu nohy
  • Absorbuje tlak a tření
  • Chrání před nárazy
  • Pomáhá vrátit prsty na nohou do jejich přirozené polohy
  • Zabraňuje vzniku mozolů a kuří oka
  • Vyrovnává kloub palce

Silikonový korektor lze nosit v botách nebo teniskách, aby okamžitě zmírnil každodenní nepohodlí a bolest prstů. Každodenní nošení silikonových chráničů jemně vrátí vaše prsty do jejich přirozené polohy. Tlak nakonec vyrovná klouby prstů

Jak to funguje

Valgus 2 in 1 jedná se o silikonový korektor na palec u nohy, který v budoucnu napomůže tomu, aby se na palci u nohy nevytvořil hrbolek a sníží zátěž postiženého kloubu při chůzi. Pomocí ortézy bude váš křivý kloub držen ve správné poloze po celou dobu nošení. Je také pohodlnější k němu obouvat boty, snižuje se bolestivost kloubů dolních končetin.

Silikonové vycpávky s 2prstovým vymezovačem chrání kloub palce před tlakem. Korektor je účinný na predispozici k deformitám chodidla a je prevencí vzniku „kostí“. Kroužek bezpečně fixuje produkt.

  • Distanční korektor ulevuje od bolesti způsobené vbočenými prsty, zlomeninami, kladívkovým prstem
  • Držák palce narovnává deformované prsty, snižuje namáhání hlaviček metatarzů a snižuje riziko tření
  • Korektor je účinný při predispozici k deformitám chodidla a je prevencí tvorby kosti

Bandáž prvního a druhého prstu s přepážkou mezi prvními prsty umožňuje řešit problém hallux valgus, přispívá k anatomicky správnému uspořádání nehtových plotének.

Nastaví prst do správné polohy a skutečně jej fixuje po dobu 24 hodin denně, což poskytuje výrazný terapeutický účinek. Držák palce a chodidla Valgus 2 in 1 zastavuje rozvoj deformací kloubů palce u nohy, normalizuje tonus vazů a svalů nohou k vytvoření fyziologicky správného postavení palců u nohy. Ortézu palce a chodidla Valgus 2 in 1 lze používat ve dne i v noci a lze ji také nosit v botách.

K čemu je potřeba Valgus 2 in 1?

Špatná poloha palce? Vyčnívá kost na palci? Tření, zánět a mozoly? Potřebuješ Valgus 2 in 1. Bandáž fixuje palec ve správné poloze a silikonová podložka chrání „kost“ před odřením o boty.

Při pravidelném nošení pomůže interdigitální rozpěrka snížit namáhání postižené oblasti tím, že udržuje kloub ve správné poloze. Při špatné poloze prstů často dochází k nepříjemným pocitům z tření sousedních prstů o sebe a tento držák palce nohy jemně roztahuje prsty, řeší problém meziprstních mozolů, pomáhá snížit únavu nohou, zmírňuje pálení a bolestí nohou a zajistí pohodlí při chůzi v uzavřené obuvi. Valgus 2 in 1 nema vedlejší účinky!

Pohodlný oddělovač prstů Valgus 2 in 1 pro zmírnění příznaků hallux valgus se nasazuje na všechny prsty najednou a uvádí je do anatomicky správné polohy.

Gelová podšívka snižuje tření kostí na botách, zabraňuje vzniku kuřích ok, kuřích ok a bolestivých „boulí“ na nohou.

Interdigitální držák je vyroben z hypoalergenního ortogelu, má univerzální velikost díky výjimečné elasticitě a měkkosti materiálu, bezpečně fixuje prsty bez mačkání pokožky a bez narušení krevního oběhu.

2600 Kč

1300 Kč

Latest Recipes