Vean Česká republika, co je, recenze, dietni stranky – jak rychle a efektivně zhubnout

Must Try

Vean program na hubnuti, stranky, vysledek, co je

Vean dieta, jidlo, psychologie, zivotni rezim, zhubnout

Vean produkt, plan, zdatnost, zdravi, komentare

Vean dietni stranky, jak funguje, produkt, zhubnout, recenze

Ve snaze zhubnout lidé zpravidla začnou sledovat svou stravu a zavádět další fyzickou aktivitu do své každodenní rutiny. Mnoho lidí si zakládá speciální deníky, ve kterých si počítají vydané a přijaté kalorie. Aplikace na hubnutí jsou jedním z nástrojů, které mohou pomoci v tomto úkolu.

Vean pomáhá sestavit správný výživový jídelníček, tréninkový plán a získat odměny za jejich dodržování. K dispozici je chatovací místnost pro komunikaci s podobně smýšlejícími lidmi. Můžete se ptát a sdílet své úspěchy. Tento program jasně ukazuje, že pro hubnutí není vůbec nutné držet přísné dieta. Vean pomáhá sestavit správný výživový jídelníček, tréninkový plán a získat odměny za jejich dodržování. K dispozici je chatovací místnost pro komunikaci s podobně smýšlejícími lidmi. Můžete se ptát a sdílet své úspěchy. Podívejme se, co je Vean, jak funguje a jaké jsou výhody Vean oproti podobným programům v České republice. Můžete si také přečíst recenze, komentare a vysledek na Vean na fórech.

Co se stalo?

Vean je vaším osobním průvodcem zdravého životního stylu. Ať už je vaším cílem zhubnout, přibrat, budovat svalovou hmotu nebo jednoduše zlepšit své zdraví, aplikace vám přizpůsobí personalizovaný výživový plán na základě vašich preferencí a fyziologických údajů.

Vean umožňuje zdatnost přizpůsobit a přehrávat přizpůsobená cvičební videa. Vyberte si ze silového tréninku, kardia, jógy nebo strečinku. Nastavte libovolnou dobu od 5 do 60 minut. Postupujte podle pokynů video trenéra, abyste přesně věděli, co dělat!

Služba, jejímž prostřednictvím mohou uživatelé kontrolovat svou váhu s podporou výživových mentorů. S aplikací Vean si můžete vést jídelní deník, sledovat fyzickou aktivitu a úspěšně hubnout. Nyní je počítání kalorií a ztráta přebytečných kilogramů velmi snadné!

Jak aplikace funguje?

Vyhrajte psychologický boj s nadváhou! Zůstaňte soustředění a zhubněte! Můj trenér hubnutí motivuje, pomáhá bojovat s hladem, přejídáním, pokušeními, leností a dalšími překážkami.

Vean dietni stranky je účinný program na hubnutí založený na principech a osvědčených postupech jógy. V aplikaci jsme vybrali a zkombinovali nejúčinnější cviky z jógových ásan a jednoduchých cviků na hubnutí a spalování přebytečných tuků i nastartování a zrychlení fyziologických procesů metabolismu a metabolismu. Jednoduchá cvičení vám umožní harmonicky a rychle snížit váhu. Aplikace obsahuje 3 tréninkové programy a více než 50 různých tréninků, kterými lze nejen zhubnout, ale také zlepšit svalovou sílu, rozvíjet flexibilitu a lehkost v těle.

Výhody Vean

Vean zivotni rezim je výkonný nástroj, který vám pomůže sledovat vaše fyzické zdraví a zefektivnit váš tréninkový systém. Program má velké množství tréninků s podrobným popisem a dokonce i video soubor, ve kterém můžete vidět, jak se to či ono cvičení provádí. Tréninky jsou rozděleny podle následujících kritérií: úroveň (začátečník, středně pokročilý nebo pokročilý), vybavení (podle potřeby), svalové skupiny. Vean vybere dietu a cvičení v závislosti na vašem psychologie!

Vlastnosti aplikace:

 • Poslouchejte svou vlastní hudbu při cvičení
 • Velké množství programů, které budou vyhovovat každému: pro trénink v posilovně, bez náčiní, pro začátečníky a další
 • Výběry pro studium různých svalových skupin: pro sportovce, kardio trénink, silné jádro, silné a embosované břicho, hýždě, hrudník atd
 • Vyhledejte si individuální plán pro svalovou skupinu, cíl a vybavení
 • Délka tréninku. Od 5 minut do půl hodiny

Programy vybírají a provádějí profesionálové, takže každé cvičení bude co nejúčinnější. Dělejte vysoce intenzivní břišní programy od plan Vean, zahřejte se před během, cvičte jógu a pravidelně si dopřejte obohacující a zdravé zážitky.

Aplikace Vean – nejen počítadlo kalorií!

Pokud jde o hubnutí a celkové fyzické zdraví, je téměř nemožné dosáhnout dobrých ukazatelů a jakéhokoli hmatatelného pokroku, pokud nebudete dodržovat určitou dietni. Do této kategorie patří několik aplikací, které vám v tomto ohledu budou skvělými pomocníky.

Vean za zdravi – nejvíce hodnocená aplikace, která vám pomůže zhubnout. Přesným zadáním antropometrických údajů (váha, jidlo, výška) při instalaci programu uživatel zjistí osobní příjem kalorií, který je nutné den po dni dodržovat, aby zhubnul. Vývojáři aplikace tvrdí, že Vean má řadu funkcí, které jí umožňují být o krok napřed před konkurencí.

Vlastnosti aplikace:

 • Aplikace se může pochlubit největší databází potravin – obsahuje více než 4 miliony jednotlivých potravin a pokrmů. Databáze je pravidelně aktualizována
 • Součástí programu je čtečka čárových kódů, která usnadňuje vyhledání požadovaného produktu v databázi

Vean program na hubnuti je aplikace, která vám umožňuje sledovat rovnováhu kalorií a vést si deník jídla. Program se může pochlubit příjemným rozhraním, velkým množstvím funkcí a dokonce i výběrem individuální stravy pro každého. Okamžitě po spuštění nabízí Vean malý test s několika otázkami, abyste určili cíle a dozvěděli se něco málo o vašem uživateli. Na základě těchto odpovědí budou vybrány denní cíle, předpokládaný pokrok a osobní plán.

Program je opravdu velmi multifunkční, takže pokud uvedete všechny jeho přednosti a možnosti, pak by mohl být výše uvedený seznam 2x delší.

Vean Česká republika, zivotni rezim, vysledek, zhubnout – nikdy jsem nesnila o tom, že se stanu dietoložkou, ale touha změnit svůj život a pomáhat ostatním lidem mě přivedla k této příležitosti

Diana Horáková má teprve 27 let. Získala bakalářský diplom z psychologie na Masarykově Univerzitě a chtěla si otevřít soukromou ordinaci. Její plány se ale změnily, když si udělala test.

Nikdy jsem se necítila špatně kvůli svojí nadváze. Měla jsem problémy s váhou, ale ignorovala jsem je. Samotest, který většina psychologů před otevřením praxe dělá, mi pomohl podívat se na svoji situaci jinýma očima.

Když jsem si dělala tento test, musela jsem se zaměřit na svůj přístup k sobě a svému tělu. Ukázalo se, že jsem často jedla, i když jsem neměla hlad: dělala jsem to automaticky, například kdykoli jsem se dívala na film, musela jsem u toho něco jíst. Jídlem jsem se odměňovala i za úspěšné studium. Měla jsem i jiné zlozvyky, a nakonec jsem skončila na 90 kg. Vím, že to nebylo tak hrozné, ale rozhodně jsem nebyla zdravá.

Samozřejmě to mělo vliv i na můj životní styl. Nechodila jsem na rande a vyhýbala jsem se často i svým přátelům. Sama sobě jsem říkala, že mám moc práce, ale teď už vím, že důvody byly jiné.

Jednoho dne jsem se na sebe podívala u snídaně a uvědomila jsem si, že musím začít držet dietu, takže jsem si připravila dietní plán s nízkým kalorickým příjmem, nečekala jsem ani do pondělí a začala jsem jíst jinak. Co k tomu říct? Bylo to opravdu těžké! Měla jsem pořád hlad, snila jsem o svých oblíbených jídlech. Za 3 týdny takové diety jsem zhubla jen 5 kg. Na to, jak moc jsem u toho trpěla, to rozhodně bylo málo.

Vean co je, program na hubnuti, psychologie, zdatnost – – moje zkušeností a vzdělání v psychologii mi pomohly podívat se na můj problém jinýma očima

Když jsem si uvědomila, že přebytečnou váhu neshodím tak, že se budu trápit dietami, rozhodla jsem se využít své silné stránky. Znalosti z psychologie, které jsem získala na univerzitě a při praxi. Musela jsem si položit spoustu otázek.

Vean produkt, dietni stranky, zhubnout – kdy jím? Jak to dělám? Proč se chodím neustále dívat do lednice?

Musela jsem si odpovědět a tyto a další otázky. Potom jsem si vytvořila plán postupné změny svých stravovacích návyků. Musela jsem k sobě být upřímná, což bylo těžké, ale stálo to za to! Zhubla jsem 14 kg za 3 měsíce.

Program, který jsem pro sebe připravila, neznamenal pouze změnu stravování, ale také lepší naslouchání svému tělu. Doslova jsem poslouchala svoje tělo a porozuměla tomu, co chce. Pak jsem na to reagovala. Přátelé mě přestali poznávat, samotné hubnutí už nebylo tak důležité, šlo o celkovou transformaci. Přebytečná váha mi zmizela spolu s pochybnostmi, obavami a strachem.

Moje nejlepší kamarádka byla první, kdo mě požádal, abych mu pomohla zhubnout. Varovala jsem ji, že nepůjde o standardní dietu a cvičení. Je nutné, aby k sobě byla opravdu upřímná. Souhlasila s mými podmínkami a zhubla 20 kg nadváhy. A tady začíná ta zajímavá část…

Vean jak funguje, zdravi, dieta, plan, jidlo – nejprve mě o pomoc s hubnutím začali žádat moji přátelé a potom i lidi, které jsem vůbec neznala

Psali mi a volali s tím, že jim někdo doporučil, aby zkusili moji metodu. Takovou zodpovědnost jsem ale nechtěla mít: musela jsem se naučit více. V tu chvíli jsem se rozhodla změnit profesi.

Protože jsem měla základní medicínské vzdělání, nebylo těžké získat certifikát výživové poradkyně. Po půl roce jsem začala se svojí metodou pracovat vážně. Navíc jsem díky školení poznala spoustu skvělých lidí – skutečné odborníky, kteří mi nabídli, že na mojí metodě budou spolupracovat. A tak se zrodil Vean.

Nyní je to plnohodnotný program, který bere v úvahu doslova všechno!

 • Zdraví, věk a pohlaví
 • Vaše cíle
 • Vaši fyzickou aktivitu
 • Pitný režim a vaše standardní stravování

Nejdůležitější je to, že program Vean je navržen tak, aby vám pomohl zlepšit vaše návyky – nejde tedy o stejné schéma pro každého. Pro získání personalizovaného programu si musíte udělat test. Po otestování systém analyzuje vaše odpovědi a vybere vhodné potraviny a stravovací a tréninkový režim.

Všichni chtějí samozřejmě vědět, jakých výsledků s tímto programem dosáhnete. Jsme si jistí, že vše děláme dobře. Každý, kdo pečlivě dodržuje všechna naše doporučení, změní svůj život. Výsledky se liší podle individuálních charakteristik těla. V průměru s programem Vean můžete zhubnout až 10 kg za 4 týdny.

-7 kg za 6 týdnů

– 30 kg za 11 týdnů

– 23 kg za 8 týdnů

Tyto výsledky jsou skutečně ohromující. Hlavní ale je, že jsem tuto metodu vyzkoušela na sobě a mohu potvrdit, že opravdu funguje. Nejde jen o další rady, jak rychle zhubnout. Jde o začátek vašeho nového života, o cestu k vašemu nejlepšímu já. Když se vydáte na tuto cestu a chcete být zdravější a štíhlí, získáte nejen podobný plán, ale také podporu od profesionálních dietologů, psychologů a trenérů.

Chcete to zkusit? Je to snadné! Udělejte si test, pořiďte si zkušební verzi programu, nebo si kupte plný kurz a získejte krásnější tělo na dlouhou dobu s Vean.

Vean komentare, recenze

Jana Valentová

Přísné diety způsobí jen to, že po dietě přiberete třikrát tolik. Přerušovaný půst je nebezpečný, cvičení je náročné. Jsem si jistá, že Vean nabízí optimální metodu!

Julie Janečková

Je správné nejprve změnit své stravovací návyky a potom se pomalu zbavovat přebytečné váhy! Jsem uprostřed svojí cesty, ale už jsem zhubla 7 kg.

Lenka Pavelková

I já jsem už dosáhla prvních výsledků s programem Vean.

Antonín Peterka

Doufám, že tento program není jen pro ženy. Už dlouho sním o sportovní postavě bez nadváhy, ale nedaří se mi zbavit se zlozvyků…

Diana Horáková

Samozřejmě, že není jen pro ženy! Vean je pro všechny. Mnoho mužů tento program používá a dosahují skvělých výsledků.

Kristýna Novotná

Zajímalo by mě, zda tento program můžu používat i bez rad od odborníků.

Diana Horáková

Ano, ale nejprve si musíte udělat test, abyste získala individuální schéma na základě vašich návyků a potřeb.

Markéta Eliášová

Chci se také podělit o svoje výsledky! Je to úžasné, nikdy dříve se mi nepodařilo zhubnout 20 kg! Díky Dianě a Vean !

Latest Recipes