Veniselle Česká republika, cena, recenze, návod – je krém na léčbu křečových žil

Must Try

Kupte si Veniselle, krém proti křečovým žilám, dostupný s doručením.

Veniselle co je – zdravé žíly a ladné pohyby

 • Pro prevenci a léčbu křečových žil
 • Zlepšuje krevní oběh
 • Ulevuje od příznaků, jako je: zánět, těžkost nohou, křeče a otoky
 • Efektivitu prokázali flebologové z Lékařské fakulty v Praze

Podle statistik trpí jeden ze 4 lidí poruchami žilního systému. Těžké nohy, bolest a otoky nohou postihují muže i ženy. Krém Veniselle obsahuje přírodní ingredience a léčí žilní nedostatečnost už od prvního použití. Tento produkt hydratuje pokožku a rychle ulevuje od bolesti, otoků a únavy nohou. Kromě toho posiluje cévní stěny a zlepšuje propustnost cév.

Co jsou křečové žíly a co je způsobuje?

Křečové žíly jsou patologické změny v žilách dolní části těla, které zahrnují rozpínání, deformaci, narušení chlopňového systému, špatnou propustnost a návratnost krve.

Příčiny křečových žil:

 • sedavý životní styl
 • nedostatek fyzické aktivity
 • velká zátěž nohou
 • dědičné poruchy cévních stěn
 • nadváha
 • hormonální nerovnováha
 • těhotenství

Jak poznat křečové žíly. Hlavních pět příznaků

Modré vystouplé žíly se neobjeví hned ze začátku onemocnění cév. Ve většině případů tomu předchází:

 • náhlá slabost nohou
 • svědění, pálení, křeče v nohou
 • otoky, boule
 • změna barvy kůže, modřiny
 • tmavé pavoučité žíly

Nebezpečí, riziko a dlouhodobé následky křečových žil

Kromě mnoha příznaků křečové žíly vedou také k narušení krevního oběhu. Chlopně v žilách přestanou fungovat tak, jak by měly. Kvůli tomu cévy nedodávají dostatek krve do spodní části těla, dochází k městnání krve a bolestivým vředům. Někdy se může krev dokonce infikovat a vést k nutnosti amputace končetiny, nebo trombózy, která může vyústit až v úmrtí.

Zdravé a krásné nohy s Venuselle

 • 93 % méně zánětlivých markerů v krvi
 • 89% zmenšení velikosti cév
 • 97% úleva od bolesti, únavy a otoku

Veniselle vám dodá krásné, lehké a zdravé nohy – ingredience, vedlejší účinky

V roce 2019 flebologové z Lékařské fakulty v Praze vytvořili tým vědců, který vytvořil tento revoluční produkt. Veniselle získal ocenění jako jediný skutečně efektivní produkt pro léčbu konkrétních oblastí křečových žil. Jedna celá kúra s tímto krémem kompletně napraví poškozené žíly. Dříve to bylo možné jen díky invazivní operaci a pomocí aktivních ingrediencí. Veniselle dokáže zlepšit zdraví žil jen za 40 dní:

 • Extrakt z jírovce. Obsahuje glykosidy aesculin a aescin, které přispívají ke zdraví žil tím, že: posilují cévní stěny; urychlují průtok krve; mají silný zklidňující účinek na hematomy, boule a vředy; snižují viskozitu krve a riziko vzniku trombózy.
 • Extrakt z květu heřmánku. Má protizánětlivé a protikřečové účinky, zvyšuje elasticitu cév a zlepšuje krevní oběh.
 • Extrakt z kopřivy. Obsahuje vysoké množství rostlinných kyselin a flavonoidů. Ulevuje od zánětu, posiluje cévy, zpevňuje je a odstraňuje krevní sraženiny.
 • Mentol. Má chladivý účinek, snižuje viskozitu krve, podporuje rozkládání tuků, zlepšuje krevní oběh a ulevuje od otoků.
 • Kofein. Kofein skvěle posiluje cévy. Stimuluje krevní oběh, udržuje cév zdravé a elastické a dodává pleti zdraví.
 • Panthenol. Vyživuje a hydratuje pokožku, urychluje hojení ran.
 • Extrakt z červené papriky. Skvělý zdroj vitamínu C a bioflavonoidů. Udržuje krevní oběh v pořádku a ulevuje od bolesti.
 • Extrakt z pelyňku. Posiluje cévy, zlepšuje jejich elasticitu, ulevuje od bolesti při dlouhých procházkách, předchází trombóze a ulevuje od pavoučitých žil.

Krém Veniselle byl vytvoen na základě výzkumu od předních flebologů z pražské Lékařské fakulty. Tento produkt prošel všemi nutnými klinickými testy a má patenty a certifikáty od mezinárodní asociace kontroly kvality léčivých přípravků.

Jak se Veniselle používá – dávkování

Jemně vmasírujte malé množství krému do postiženého místa. Počkejte, dokud se krém nevstřebá (3-5 minut). Opakujte ráno a večer.

Veniselle prodej, kde koupit – je krém na léčbu křečových žil

Stará cena: 1780 CZK

Aktuální cena: 890 CZK

Veniselle diskuze, zkušenosti, komentáře

Jana Horáková

Je to skvělý produkt na pleť. Koupila jsem to pro svoji babičku, moc si to pochvaluje

Honza

Už jsem o tom krému slyšel, používají ho všichni sportovci. Funguje, je opravdu efektivní.

Alice Janečková

Kupte si Veniselle a na nic nečekejte! Začněte se 2 tubami, pokud jsou vaše žíly již oteklé. Nemohu říci, že křečové žíly okamžitě zmizely. Nejprve zmizel pocit těžkosti. Dokonce jsem začala zase nosit své 8-10 cm vysoké podpatky. Pocitově mi přestaly otékat. Asi po měsíci mi zmizely modré pavoučí žíly. No a uzlíky a srůsty na nohou mi zmizely asi za 4 měsíce všechny dohromady. Ale byly obrovské. Doporučuji všem, aby to vyzkoušeli.

Daniela

Mám křečové žíly a je mi jen 27 let. Flebolog pokrčil rameny a řekl, že s tím nejde nic dělat. Chtěla bych tento krém zkusit, možná mi nakonec opravdu pomůže.

Alena

Chci si koupit 3 balení rovnou teď. Můžu získat slevu?

Aleno, konzultant z obchodu Healthlife

Nyní ve slevě. Veniselle krém se slevou 50%.

Karel

Otékají mi nohy každý den. Kromě toho mě semtam také bolí. Nemám čas na doktory, tak jsem si objednal tento krém. Zkusím to a uvidím.

Lenka

Pracovala jsem jako manažerka restaurace. Strávila jsem 12-16 hodin denně na nohou, někdy úplně v kuse. Zpočátku se mi tento životní styl líbil, protože mi zaručoval, že neztloustnu, ale po letech se to podepsalo na mých nohách. Začaly mě neustále bolet a já se stala závislou na lécích proti bolesti. Pak se mi na nohou z ničeho nic objevily modré pavoučí žíly a následovala příšerná bolest, které jsem se někdy mohla zbavit jen s pomocí injekcí. Život byl najednou peklo.. Lékaři jen pokrčili rameny a navrhli operaci. Díkybohu jsem na to nepřistoupila a dozvěděla jsem se o Veniselle! Neřekla bych, že fungoval okamžitě, ale po 3 měsících se můj stav výrazně zlepšil. Teď už mě nic netrápí.

Jak se zbavit křečových žil: pomohl mi lék, o kterém se v televizi nemluví

Vše začalo neškodnou cévní síťkou, která se objevila v prvním trimestru těhotenství. Zvětšilo sae mi bříško a současně s ním i má váha. Jen tak pro úplnost – přibrala jsem dokonce 20 kilo. Pohyb byl pro mě náročný. Nohy mě bolely a otékaly a čím víc se blížil porod, pokryly se modrohnědou síťkou tvořenou z žilek, vypadalo to jako osnova pro piškvorky.

Doktor, kterému jsem věřila, řekl, že jde o křečové žíly a v těhotenství tím trpí každá druhá. Souvisí to s naším ženským fyziologickým uspořádáním. Jenže mastičky, které mi dopoiručil, vůbec nepomohly. Jejich účinek byl slabý. V kompresních punčochách bolest sice ustoupila, ale ne nadlouho. 6íly my také otékaly.

Když se narodil můj Diego, musela jsem své boláky odsunout na druhou kolej. Syn byl velmi neklidný, manžel v práci a já na roztrhání. Syn neustále vyžadoval pozornost, pořád jsem ho musela nosit. Pak poporostl, začal lézt a bylo to ještě těžší. Během okamžiku ochutnává písek z kočičí toalety nebo ochutnává tátovy boty. Někdy jsem se za celý den tak naběhala, že jsem k večeru už sotva vlekla nohy za sebou.

V noci jsem nemohla spát, trpěla bolestmi, vypadalo to, jako by mi nohy pálili rozžhaveným železem. A když nejdeme na procházku do parku, tak nespím kvůli pocitu viny. Jaká jsem matka… Neschopná.

V té době mi v šatníku nezůstala ani jedna sukně, i když mi postava dovolovala nosit i mini (díky genetické výbavě a aktivnímu synovi jsem se rychle vrátila do formy). Strašně jsem se styděla za své nohy, pokryté modrými uzlíky a hrbolky, a schovávala jsem je pod kalhoty.

Dle očekávání, na klinice mě ničím pozitivním nepotěšili. Žíly byly ve špatném stavu. Lékař řekl, že musím jít do nemocnice na odstranění křečových uzlin. A po operaci doufat v zázrak. Protože žáfné záruky neexistují. K recidivě může dojít kdykoli.

Z takových vyhlídek se mi udělalo zle. Riskujete své zdraví, jdete pod skalpel chirurga, ale žádné záruky neexistují.

Dlouho jsme s manželem řešili, co dělat. Nakonec jsme se rozhodli operaci odložit a zkusit se poohlédnout po nějakém léku. Zeptali jsme se našich známých. Manželův kolega řekl, že jeho matku vyléčila jedna léčitelka. Vysvětlil nám, kde ji najít.

Urazili jsme dlouhou cestu (600 km jedním směrem), ale nepodařilo se nám setkat se s čarodějkou – stará žena již zemřela. Protože neměla děti, podělila se o své poznatky se sousedkou. Ta nám řekla, že jírovec, pelyněk a heřmánek mi vyléčí žíly.

Po návratu domů jsem začala hledat na internetu léky obsahující tyto byliny. A ukázalo se, že tyto a další antivarikózní složky obsahuje krém Veniselle. Objednala jsem ho. A ne nadarmo! Stařenka se nemýlila!

Už po dvou dnech používání Veniselle cítila jsem, jak mě něco lechtá na holeních. Je těžké to popsat slovy, jakoby takové mravenčení. A pak otok zmizel.

O týden později mě přestaly bolet nohy – i když jsem varikózní bulku zmáčkla. Pocit tíže v nohou zmizel, bylo mnohem snazší chodit. Zdálo se mi, že se vznáším nad zemí.

Dlouhé procházky v parku, který můj syn tak miluje, nás oba tak bavíí. Mohli bychom běhat až do večera!

Neříkám že to bylo rychlé, ale tento krém mi pomohl a dal mi nohy do pořádku. Potíže se vyřešily. Žíly zesvětlaly. Pavoučí žíly jsou pryč a já zase můžu nosit minisukně a šaty. Stálo to jen dva měsíce a 3 tuby. Veniselle.

PS: V době, kdy píšu tento příspěvek, uběhlo asi 8 měsíců a ani náznak křečových žil! Doufám, že to bude pokračovat i nadále.

Jsem ráda, že jsem s operací nesouhlasila. A ty na ti nepřistupuj! Proč podstupovat taková rizika, když existuje tak dobrý produkt?

Můj případ budiž pro vás příkladem – zdraví nelze opomíjet. Sama vím, jak může být nemoc nesnesitelná, a tak jsem se rozhodla podělit se o svůj příběh.

Veniselle se slevou -50%

Objednávkou na oficiálních stránkách se chráníte před paděláním a nekvalitními surovinami.

Komentářů

Lucia11

Dobré odpoledne, Irene, četla jsem tvůj příběh, vzal mě za srdce. A jeho konec mě přímo rozplakal, jsem za tebe tak šťastná, Bůh ti žehnej! A tento krém doporučím všem, kteří mají podobný problém.

Viksi

Je mi 27 a jsem již ve druhém stádiu křečových žil. Flebologové radí jedině operaci – jinak neumí problém odstranit. Tenhle bych chtěla zkusit, třeba mi to taky pomůže.

JuliBMW520

Берите Veniselle a nebudete litovat! A rovnou si objednejte 2 balení, pokud už máte pokročilé křečové žíly. Neříkám hned, ale křečové žíly jsou pryč. Nejprve zmizela tíha v nohách. Dokonce jsem zase začala nosit 8‑10 cm vysoké podpatky. Přestaly mi otékat nohy. Někdy po měsíci modrá žilní síťka zmizela. No a uzlíky a boule na nohách za 3 měsíce zmizely určitě. A byly obrovské. Nyní tento krém doporučuji všem.

HappyMary

Chápu tě. Pořádám různé akce. Dříve mi každý pohyb způsoboval diskomfort. A brala jsem pilulky a dělala si obklady ze zelí. Vše bez výsledku. Pak jsem se dozvěděla o Veniselle… Zpočátku to nepomáhalo. Pak jsem si uvědomila, že v mé fázi to asi potřebuji používat 2x denně a nemýlila jsem se! Přímo jsem ožila! Moje léčba trvala trochu déle, zřejmě vše závisí na stádiu nemoci, ale zato ten výsledek:

Marissa55

Mám výrazné křečové žíly. Před třemi lety mi dělali skleroterapii jedné nohy. Nyní, po těhotenství a porodu je na druhé noze jasně viditelná žíla. Chápu, že operace není řešení, ale nic z toho, co mi doporučil lékař, nepomohlo.

Anastasia

To stejné u mě. Během těhotenství mi nohy silně otékaly. Vylezly mi žíly. No, můžu si za to sama – přibrala jsem 27 kilo. Kupovala jsem si různé mastičky, nic nepomáhalo.

TrulyDina77

Nepomáhá to, protože nevíte, co ty krémy obsahují. Korupce řádí všude a u nás obzvlášť! Farmaceuticlké firmy platí za to, že se jejich produkty prodávají. A ty obsahují samou chemii, nic prospěšného. Kdo víc zaplatí, toho zboží se prodá rychleji. Vím, o čem mluvím. Má matka zemřela na užívání všech těch špatných léků, přitom bylo možné ji zachránit…

NoName

O čem to mluvíte! Obviňujete lékárnu ze smrti své matky? Nezlobte se na mě, ale možná ji stačilo jen odvézt na dobrou kliniku??A tenhle krém Veniselle fakt super! Viděl jsem, jak to zafungovalo na mou sestru. Nohy má nyní jako dívenka. A to je setře 48 let.

874666772

Dostala jsem balíček. Přečetla jsem si složení – vše je naprosto přírodní. Vyzkouším a o výsledcích napíšu později. Doufám, že mi to pomůže.

Victory8888888

Má teta podstoupila operaci, odstranili jí uzliny a krevní sraženiny. Vše se zdálo být v pořádku, ale pak se žíly zase objevily. V podstatě bylo vše v pořádku, ale pak se zase objevily žíly. Někdy po dvou letech asi.

NastyFlower

No já nevím, možná jen neschopný lékař? Moje sestra sedm let po operaci nemá ani jednu viditelnou žílu. Možná kdyby se dozvěděla o tomhle krému dřív, nemusela by operaci podstupovat.

Daryna

Také jsem slyšela o tomto krému. Říkají, že jeho účinky jsou super!

Violetta00

Používám krém Veniselle už tři měsíce. Věřte nebo ne, pomalu mi zlikvidoval cyanózu, natelké žíly, zanícené boláky i boule. Jako důkaz přikládám ke komentáři fotku před a po:

NikolettaDDD

Holky, děkuju vám za zpětnou vazbu! Ten krém si hned objednám. Už nemám sílu dál trpět ty své strašné žíly na nohách 🙁 operace se bojím. Co když se najednou něco pokazí… А já mám rodinu.

Objednej si Veniselle se slevou -50%

Stará cena: 1780 CZK

Aktuální cena: 890 CZK

Latest Recipes