Veniselle Slovensko, recenzie, cena, navod na pouzitie – je krém na liečbu kŕčových žíl

Must Try

Kúpte si Veniselle, krém proti kŕčovým žilám, dostupný na doručenie – čo je, výhody

Zdravé žily a ladný pohyb:

 • Na prevenciu a ošetrenie kŕčových žíl
 • Zlepšuje cirkuláciu
 • Zmierňuje príznaky ako: zápal, ťažobu, kŕče a opuchy
 • Účinnosť preukázali flebológovia zo Štokholmskej akadémie zdravia

Podľa štatistík má každý štvrtý človek venóznu patológiu. Ťažkosti, bolesti a opuchy nôh pociťujú muži aj ženy. Krém Veniselle pozostáva z prírodných zložiek, lieči všetky príznaky žilového refluxu a zlepšuje žily už od prvého použitia. Doplnok hydratuje a preniká do pokožky a rýchlo zmierňuje bolesti, opuchy a unavené nohy. Okrem toho posilňuje steny ciev a zlepšuje priepustnosť ciev.

Čo sú kŕčové žily a čo ich spôsobuje?

Kŕčové žily sú patologickou zmenou žíl dolnej polovice tela, pri ktorej dochádza k ich rozšíreniu, deformácii, narušeniu chlopňového aparátu, zlej priechodnosti a refluxu krvi.

Príčiny kŕčových žíl:

 • Sedenie, sedavý spôsob života
 • Nedostatok fyzickej aktivity
 • Veľké zaťaženie nôh
 • Dedičné slabé steny krvných ciev
 • Nadváha
 • Hormonálna nerovnováha
 • Tehotenstvo

Ako rozpoznať kŕčové žily. 5 hlavných príznakov

Modré vyčnievajúce zhluky žíl sa pri venóznej nedostatočnosti nezobrazia okamžite. Vo väčšine prípadov im predchádza:

 • náhla slabosť nôh
 • svrbenie, pálenie, svalové kŕče v nohách
 • opuchy, hrbole
 • zmena farby kože nôh, modriny
 • tmavomodré pavúčie žily

Nebezpečenstvo, riziko a dlhodobé dôsledky kŕčových žíl

Kŕčové žily vedú okrem mnohých symptómov aj k narušeniu prietoku krvi. Chlopne krvných ciev sa prestanú zatvárať tak tesne ako predtým. Výsledkom je, že krv v cievach klesá do dolnej polovice tela, stagnuje a tvorí bolestivé preliačiny a vredy. Niekedy, čo je horšie, môže infikovaná krv viesť k amputácii končatiny alebo sa môže vytvoriť trombóza a spôsobiť smrť.

Zdravé a krásne nohy s Veniselle

 • 93 % menej zápalových markerov v krvi
 • 89% zmenšená veľkosť žíl
 • 97% úľava od bolesti, únavy a opuchov

Veniselle je tu na to, aby boli vaše nohy ľahké, krásne a zdravé – nežiadúce účinky

V roku 2019 sa flebológovia zo Štokholmskej akadémie zdravia pripojili k výskumnému tímu, ktorý vytvoril revolučné zloženie krému. Veniselle bol uznaný ako jediný účinný prípravok zameraný na liečbu špecifickej oblasti kŕčových žíl. Celý interval používania krému úplne opravuje poškodené žily. Predtým to bolo možné len pomocou invazívnej chirurgie a s použitím účinných látok. Veniselle môže zlepšiť zdravie žíl už za 40 dní:

 • Extrakt z pagaštanu konského. Obsahuje glykozidy, aesculín a aescín, ktoré robia žily zdravými: posilňovanie stien krvných ciev, zrýchlenie prietoku krvi, silný upokojujúci účinok na hematómy, hrbole a vredy, zníženie viskozity krvi a rizika vzniku trombózy.
 • Výťažok z kvetov harmančeka. Pôsobí protizápalovo a uvoľňuje kŕče, zvyšuje elasticitu ciev a zlepšuje prietok krvi.
 • Extrakt zo žihľavy. Obsahuje veľké množstvo rastlinných kyselín a flavanoidov. Zmierňuje zápal, posilňuje krvné cievy, poskytuje cievny tonus, zbavuje sa stázy krvi.
 • Mentol. Chladí, znižuje viskozitu krvi, podporuje odbúravanie tukov, zlepšuje prietok krvi a zmierňuje opuchy.
 • Kofeín. Kofeín je vynikajúcim venotonikom. Stimuluje prietok krvi, robí cievy zdravými a elastickými, ako aj udržuje zdravú pokožku nôh.
 • Panthenol. Vyživuje a zvlhčuje pokožku. Urýchľuje hojenie rán.
 • Extrakt z červenej papriky. Je skvelým zdrojom vitamínu C a bioflavonoidov. Udržuje normálny prietok krvi a poskytuje úľavu od bolesti.
 • Výťažok z paliny. Posilňuje krvné cievy, zlepšuje ich elasticitu, znižuje napätie pri dlhých prechádzkach, zabraňuje rozvoju trombózy a zmierňuje pavúčie i sieťové žily.

Krém Veniselle bol vyvinutý na základe výskumu popredných flebológov zo Štokholmskej akadémie zdravia. Doplnok prešiel všetkými potrebnými klinickými skúškami, ktoré sú potvrdené patentmi a certifikátmi medzinárodnej asociácie kontroly kvality liečivých doplnkov.

Ako používať Veniselle – dávkovanie

Jemne vmasírujte malé množstvo krému na postihnuté miesto. Aplikujte ráno a večer až do úplného vstrebania (3-5 minút).

Veniselle je krém na liečbu kŕčových žíl

Predchádzajúca cena: 78 EUR

Súčasná cena: 39 EUR

Komentáre používateľov

Katka Lupkovičová

Vynikajúci produkt starostlivosti o pleť. Kúpila som ho už druhý krát pre babku, veľmi sa jej páči.

Kamil

Počul som o tom kréme. Používajú ho všetci športovci. Funguje to a je to naozaj efektívne.

Anna Kovaľová

Zaobstarajte si Veniselle a nerozmýšľajte nad tým dvakrát! Začnite s 2 tubami, ak sú vaše žily už opuchnuté. Nemôžem povedať, že kŕčové žily okamžite odišli. Najprv mi zmizla ťažkosť v nohách. Dokonca som šla von v 8-10 cm vysokých opätkoch. Nohy mi prestali opúchať. Asi po mesiaci mi zmizli modré žilky. A, no, uzly a hrbole na nohách mi zmizli asi tak pred 4 mesiacmi. Ale boli obrovské. Odporúčam to každému vyskúšať.

Daniela

Dostala som kŕčové žily a mám len 27. Flebológovia len pokrčili plecami a povedali, že sa nedá nič robiť. Naozaj to chcem vyskúšať, možno mi to napokon pomôže.

Ali

Chcem si hneď kúpiť 3 balenia. Mohol by som dostať zľavu?

Alex, konzultant internetového obchodu Healthlife

Teraz sa krém Veniselle predáva so zľavou 50%.

Kvetka

Denne mám opuchnuté nohy. Navyše z času na čas pobolievajú. Nemám čas na lekárov, tak som si objednala krém. Skúsim to vyriešiť sama.

Jana

Pracovala som ako manažérka reštaurácie. Trávim 12-16 hodín denne na nohách, niekedy úplne bez toho, aby som si mohla sadnúť. Na začiatku sa mi páčil životný štýl, pretože mi zaručoval, že nepriberiem, no po rokoch mi to urobilo na nohách poriadnu neplechu. Začali ma neustále bolieť a ja som sa stala závislou na liekoch proti bolesti. Ďalej sa mi z ničoho nič na nohách objavili modré žilky a nasledovala strašná bolesť, ktorej som sa niekedy dokázal zbaviť jedine intramuskulárnou injekciou. To nebol život, ale peklo… Lekári len mykli plecami a navrhli operáciu. Chvalabohu, že som s tým nesúhlasila a dozvedela som sa o Veniselle! Nemôžem povedať, že to fungovalo okamžite, ale po 3 mesiacoch sa môj stav výrazne zlepšil. Už ma nič netrápi.

Ako sa zbaviť kŕčových žíl: pomohol mi prostriedok, o ktorom sa v televízii nehovorí

Všetko to začalo neškodnou cievnou sieťkou, ktorá sa prejavila už v prvom trimestri tehotenstva. Zväčšilo sa mi brucho a s ním aj váha. Mimochodom, za celý čas som pribrala veľa – 20 kíl. Bolo ťažké sa pohnúť. Nohy ma boleli a opúchali a bližšie k pôrodu ich pokrývala modro-hnedá sieťka žíl, dalo sa na nej hrať piškvorky.

Lekár, ktorému som dôverovala, povedal, že ide o kŕčové žily a trpí nimi každá druhá tehotná žena. Toto je naša ženská fyziológia. Len tie mastičky, ktoré mi odporučil, skoro vôbec nepomohli. Účinok bol slabý. V kompresných pančuchách bolesť ustúpila, ale nie na dlho. Žily aj tak opuchali.

Keď sa narodil môj Danko, musela som svoje bolesti zatlačiť do úzadia. Syn bol veľmi nepokojný, manžel v práci a ja som bola na roztrhanie. Vôbec ma nenechal oddýchnuť, musela som byť neustále po ruke. Potom vyrástol, začal sa plaziť a stal sa ešte ťažším. Nemáte šancu ani žmurkať – už si do úst pchá podstielku pre mačky alebo ochutnáva otcove topánky. Niekedy som sa cez deň nabehala a večer som už len nohy za sebou ťahala.

V noci som nemohla spať, trpela som bolesťami, zdalo sa mi, akoby mi nohy pálili rozžeraveným železom. A ak nejdeme na prechádzku do parku, tak nespím kvôli pocitu viny. Že som nedobrá matka…

V tom čase mi v šatníku nezostala ani jedna sukňa, hoci postava mi dovolila obliecť si aj mini (do formy som sa rýchlo vrátila vďaka genetike a aktívnemu synovi). Strašne som sa hanbila za nohy, ktoré som mala pokryté modrými uzlinami a hrbolčekmi a schovávala som si ich pod nohavice.

Ako sa dalo očakávať, v ambulancii ma nepotešili ničím dobrým. Opustila som sa… Žily boli v zlom stave. Lekár povedal, že musím ísť do nemocnice a odstrániť kŕčové uzliny. A po operácii môžem dúfať na zázrak. Pretože neexistujú žiadne záruky. K relapsu môže dôjsť kedykoľvek.

Z takejto vyhliadky sa mi zľahla zem spod nôh. Riskujete svoje zdravie, idete pod skalpel chirurga, ale žiadne záruky neexistujú neexistujú.

S manželom sme dlho diskutovali, čo robiť. Nakoniec sme sa rozhodli operáciu odložiť a skúsiť pohľadať nejaký iný spôsob. Spýtali sme sa našich známych. Kolega manžela povedal, že jeho matku vyliečila jedna dedinská liečiteľka. Vysvetlil nám, kde ju nájsť.

Prešli sme dlhú cestu (600 km jedným smerom), ale nepodarilo sa nám stretnúť túto liečiteľku – stará žena už zomrela. Keďže nemala deti, o svoje poznatky sa podelila so susedom. Ten nám povedal, že pagaštan konský, palina a harmanček mi vyliečia žily.

Po návrate domov som začal hľadať na internete lieky s týmito rastlinami. A ukázalo sa, že tieto a ďalšie zložky proti kŕčovým žilám obsahuje krém Veniselle. Objednal som si to. A nie nadarmo! Starenka sa nemýlila!

Už po dvoch dňoch používania Veniselle som cítila, ako by ma niečo šteklelo na holeniach. Je ťažké to opísať slovami, ako keby mi mravce behali tam a späť. A zároveň bol opuch preč.

Po týždni ma nohy prestali bolieť – aj keď som stlačila žilovú hrčku. Pocit ťažkosti v nohách zmizol, bolo oveľa jednoduchšie chodiť. Zdalo sa mi, že sa vznášam nad zemou.

Dlhé prechádzky v parku, ktorý môj syn tak miluje, sa nám obom stali radosťou. Mohli sme behať až do večera!

Nepoviem, že to bolo úplne rýchlo, ale napriek tomu mi tento krém pomohol a dala som si nohy do poriadku. Hrčky sa vyriešili. Žily sa zosvetlili. Kŕčové žily sú preč a môžem opäť nosiť minisukne a šaty. Trvalo mi to dva mesiace a 3 balenia Veniselle.

P.S.: V čase písania tohto príspevku ubehlo asi 8 mesiacov a ani náznak kŕčových žíl! Dúfam, že to tak bude pokračovať.

Som rada, že som nesúhlasila s operáciou. Ani vy sa do to nepúšťajte. Prečo podstupovať na takéto riziká, ak existuje taký dobrý prostriedok?

Môj prípad nech je pre vás príkladom – zdravie Nemôžete zanedbávať. Sama viem, aká môže byť choroba neznesiteľná, a tak som sa rozhodla podeliť o svoj príbeh.

Veniselle so zľavou -50% – kde kupit, objednať, predaj

* Objednávkou na oficiálnej stránke sa chránite pred falšovaním a nekvalitnými zložkami.

Veniselle forum, diskusia, skúsenosti, komentáre

Lucia11

Dobré popoludnie, Irena, prečítala som si váš príbeh a beriem ho k srdcu. A ten koniec ma rozplakal, šťastna som za váš, Boh vás žehnaj! A tento krém budem odporúčať každému, kto má takýto problém.

Viksi

Mám 27 a už mám druhé štádium kŕčových žíl. Flebológovia radia iba operáciu – inak ma nemôžu vyliečiť. Tento krém by som chcela vyskúšať, možno pomôže aj mne.

JuliBMW520

Používajte Veniselle a nebudete ľutovať! A hneď si vezmite 2 balenia, ak už máte pokročilé kŕčové žily. Nepoviem, že to bolo hneď, ale kŕčové žily sú preč. Po prvé, ťažoba v nohách zmizla. Dokonca som opäť začala nosiť 8‑10 cm opätky. Nohy mi prestali opúchať. Približne za mesiac modrá žilová sieťka zmizla. No a uzlíky a hrbolčeky na nohách za 3 mesiace zmizli tiež. Ale boli obrovské. Teraz tento krém odporúčam každému.

ŠťastnáLenka

Rozumiem ti. Hostím rôzne podujatia. Predtým mi každý pohyb spôsoboval nepohodlie. A hltala som pilulky a robila kapustové obklady. Všetko bez efektu. Potom som sa dozvedela o Veniselle. Najprv to nepomáhalo. Potom som si uvedomila, že v mojom štádiu ho asi potrebujem používať 2‑krát denne a nemýlila som sa! Priam som ožila! Moja liečba trvala trochu dlhšie, zrejme to všetko závisí od zanedbania, ale aký je výsledok:

Majka55

Mám silné kŕčové žily. Pred tromi rokmi mi robili skleroterapiu na jednej nohe. Teraz, po tehotenstve a pôrode, mám na druhej jasne viditeľnú žilu. Chápem, že operácia neprichádza do úvahy, ale nepomohlo nič, čo odporučil lekár.

Anna

Rovnako je to aj so mnou. Počas tehotenstva som mala nohy veľmi opuchnuté. Žily doslova vyliezli. No môžem si za to sama – pribrala som 27 kíl. Kúpila som si rôzne mastičky – nič nepomáha.

TrulyDana77

Nepomôže to, pretože nerozumiete, čo je v týchto mastiach. Korupcia je všade a v našom regióne je to ešte viac! Farmaceutické spoločnosti platia za predaj svojich produktov. A v kompozícii je jedna chémia, nič užitočné. Kto za ten produkt zaplatí viac a predá rýchlejšie. Viem o čom hovorím. Moja matka zomrela na zlé lieky, ale bolo možné ju zachrániť…

BezMena

O čom to rozprávate! Obviňujete lekáreň zo smrti svojej matky? Tak pardon, ale možno ste ju mali zobrať na dobrú kliniku? A tento krém Veniselle je naozaj super! Videl som účinok na mojej sestre. Jej nohy sú teraz ako nohy mladého dievčaťa. A moja sestra má už 48 rokov.

874666772

Dostala som balík. Čítala som zloženie – všetko je prirodzené. Použijem to a o výsledkoch napíšem neskôr. Dúfam v zlepšenie.

Viktoria8888888

Moja teta bola operovaná, tieto uzliny a krvné zrazeniny jej boli vyrezané. Zdalo sa, že je všetko v poriadku, no potom jej opäť vyskočili žily. O dva roky neskôr, tak nejak.

NastyFlower

No neviem, možno ste vychytali neschopného lekára? Moja sestra j už sedem rokov po operácii a nevidela ani jednu žilu. Keby sme sa o tomto kréme dozvedeli skôr, možno by ju nemuseli rezať.

Darina

Tiež som počula o tomto kréme. Hovorí sa, že efekt je super!

Viola00

Používam krém Veniselle už tri mesiace. Verte či neverte, cyanózu, vypuklé žily, zapálené hrčky a uzlíky pomaly odstraňoval. Na dôkaz prikladám ku komentáru fotku pred a po:

NikolaDDD

Dievčatá ďakujem za spätnú väzbu! Tento krém si hneď objednám. Už nemám silu vydržať tie moje strašné žily na nohách: (Bojím sa operácie. Čo ak sa niečo pokazí… A mám rodinu.

Latest Recipes