Energy Beauty Bar Česká republika, návod, cena, zkušenosti – omlazovací masáž doma!

Must Try

Energy Beauty Bar recenze, vedlejší účinky, návod

Energy Beauty Bar diskuze, kde koupit, komentáře

Energy Beauty Bar zkušenosti, cena, Česká republika

Energy Beauty Bar prodej, koupit, recenze, co je

Vráskám na čele a mezi obočím se říká „vrásky hněvu“. Odrážejí aktivní mimiku, věk, stres a únavu. Horizontální a vertikální záhyby přidávají věk a dodávají obličeji ponurý vzhled. Pokud je v mládí možné správnou péčí o pleť odstranit mimické vrásky z čela, pak je s léty obtížnější se s vráskami vypořádat. Zbavte se hlubokých vrásek na čele rychle a bez bolesti pomůže Energy Beauty Bar.

V tomto článku se dočtete o tom, co je Energy Beauty Bar, jak masér funguje, jaké jsou jeho výhody, jak používat Energy Beauty Bar podle návodu k použití, kde koupit Energy Beauty Bar a jaká je jeho cena prodej v Česká republika. Přečtěte si také recenze, komentáře, diskuze a zkušenosti na Energy Beauty Bar na fórech.

Co Energy Beauty Bar?

Energy Beauty Bar je účinným nástrojem v boji za zdravé, zpevněné tělo a váš osobní masér. Intenzivní trénink vede k produkci kyseliny mléčné v těle, kvůli které svaly bolí druhý den po tréninku. Kvůli špatné cirkulaci se kyselina mléčná hromadí a způsobuje značné nepohodlí. Speciální potah válečku stimuluje krevní oběh, uvolňuje svaly a přináší úlevu. Každodenní cvičení s válečkem Energy Beauty Bar činí svaly tónovanými a elastickými.

Uvolněte se a získejte pohodlí 8 minut denně, malý výstřih do V Mnohostranný design pro masáž pokožky. Malý a přenosný, můžete jej použít kdekoli. Udělá vaši tvář hebkou a hydratovanou. Netoxický pro vaši pokožku, zmírňuje vrásky. Můžete jej používat při čtení, sledování televize, sprchování.

Masážní přístroj Energy Beauty Bar zrychluje krevní oběh, zmírňuje jemné vrásky, zmírňuje únavu a otoky. Pomalá masáž uklidňuje nervový systém, zatímco rychlá masáž dodává více energie a tonusu. Masér pomáhá zbavit se přebytečné tekutiny a má liftingový efekt, koriguje a zpevňuje konturu obličeje.

Jeďte Energy Beauty Bar od středu obličeje k periferii podél masážních linií, opakujte pohyby v každé zóně 3-5krát. Pravidelné používání pomáhá zlepšit vzhled a zvýšit elasticitu pokožky. Pro maximální účinek používejte masážní přístroj ráno a večer.

Jaké jsou výhody

Energy Beauty Bar – skvělá alternativa k tajícímu ledu. Osvěžuje, podporuje omlazení a obnovu pleti.

Ideální pro masáž obličeje a těla. Ledový váleček chladí, zklidňuje pokožku a odstraňuje nepohodlí, podráždění a zarudnutí po různých kosmetických zákrocích na obličeji a těle, včetně depilace.

Vhodné pro každodenní použití. Už není potřeba ošetřování obličeje ledem, který rychle taje a protéká rukama! Pomůže okamžitě zmírnit bolest na kterékoli části vašeho těla: sportovní zranění, popáleniny a bodnutí hmyzem, holení.

 • Okamžitý chladicí efekt bez použití ledu
 • Vhodné pro masáž obličeje a těla, ke snížení otoků
 • Účinně bojuje proti tmavým kruhům pod očima
 • Tonizuje pleť
 • Odstraňuje zarudnutí a podráždění
 • Lze používat denně
 • Snadné použití

K čemu je potřeba Energy Beauty Bar?

Právě maséři byli v Číně v 17. století hlavními pomocníky při zachování mladistvosti obličeje, tento váleček používaly císařovny a bohaté ženy. A nakonec jsme si připomněli tuto starodávnou kosmetickou vychytávku a boom nefritových válečků pokryl kosmetický průmysl 21. století!

 • Ochlazuje a tonizuje pokožku
 • Zlepšuje elasticitu a krevní oběh
 • Zlepšuje lymfatickou drenáž
 • Zvyšuje absorpci sér a zvlhčovačů
 • Zmírňuje otoky
 • Zpevňuje ovál obličeje
 • Odstraňuje mimické vrásky
 • Uvolňuje napětí obličejových svalů

Jak to funguje

Co dělá masér? Všechno! Nebojte se vedlejší účinky.

 • Matná pleť – potřebujete rozproudit krev, sem patří i asymetrie v podobě přebytečného tuku v některých partiích, to vše se rozptýlí masáží
 • Masáží řeší případné záhyby na nosoretní rýze nebo na čele, vrásky i v oblasti očí. I když ne úplně, tak ze 70 % procent, pokud připojíte dobrou péči k řešení skutečných problémů, budete spokojeni
 • Ochablost, přechod od brady ke krku, neostré linie a měkké lícní kosti – také vyřešeno.
 • A co je nejdůležitější, to, co nejčastěji slýchám od holek, které používají tento masér, je zbavit se otoků

Platinový obličejový váleček Energy Beauty Bar je speciálně navržen pro konturování obličeje a dekoltu.

Přípravek působí na všechny obličejové svaly, účinně napíná ovál, pomáhá vyhlazovat vrásky a má liftingový efekt. Odstraňuje otoky, zvyšuje průtok krve, čímž zlepšuje tón pleti.

Masážní přístroj Energy Beauty Bar má znatelný liftingový efekt, zlepšuje pevnost a pružnost pokožky a je výbornou prevencí stárnutí. Čistí kontury obličeje a tvoří V-linii, zabraňuje vzniku dvojité brady a zabraňuje ochabování pokožky.

Produkt je inovativní váleček vytvořený podle nejnovějšího vývoje vědců, je schopen procvičit i ty nejmenší obličejové svaly. Má ergonomický tvar a krásný, moderní design. Kuličkové válečky potažené platinou vhodné i pro citlivou pokožku.

Masér Energy Beauty Bar se příjemně drží v rukou, chcete jej používat každý den, protože produkt zanechává příjemný pocit a má viditelný liftingový efekt. Vyrobeno z lékařské oceli s platinovým povlakem.

2600 Kč

1300 Kč

Latest Recipes