Diamond Serum Türkiye, yorum, fiyatı, kullanımı – A vitaminli kremle cildimi mahvettim sonra nihayet işe yarayan bir ürün buldum

Must Try

Yüzümün şişmesi, gözlerimin altında torba oluşması, cildimde kırmızı lekeler çıkması ve cildimin soyulması… Tüm bunlar, bir blogger tarafından yayınlanan bir tarife uyarak eczaneden her zaman aldığım yüz kremine A vitaminini eklediğimde başıma geldi.

Aldığım krem güya yüzümdeki kırışıklıkları giderecek ve cildime esneklik kazandıracaktı. Onun yerine aynada bu “yaşam tüyosunu” kullanmanın başıma açtığı sorunlara bakarak iki gün boyunca ağladım.

Kompres yapmak, losyon ve kanıtlanmış doğal maskeler kullanmak iyi geldi ve cildim iyileşti. Tahriş geçti ama kırışıklıklar kaldı. Sanırım, beklediğimin tersi oldu ve kırışıklıklar azalacağına arttı. Kullandığım tüm cilt bakım ürünlerini rafa kaldırdım. Aynı kâbusu tekrar yaşamaktan korkmuştum.

Diamond Serum nedir, nasıl kullanılır, içindekiler

Bir süre sonra kız kardeşim tatile giderken benden onun evinde kalıp yeğenlerime bakmamı istedi. Çocuklarla uğraşmaktan ilk gün o kadar yoruldum ki oturma odasında televizyonun karşısında uyuyakaldım. Uyandığımda yeğenlerimin yanımda uyuduklarını gördüm. Yerde de boş bir kozmetik şişesi vardı. Çocuklar doktorculuk oynarken yüzüme şişedeki sıvıyı sürmüşler. Dehşete kapılarak aynanın önüne koştum. Yine cildimin soyulmasından, korkunç kırmızı lekeler çıkmasından, göz altlarımda torbalar olmasından korkuyordum.

Bunların hiçbiri olmamıştı. Tam aksine, yüzüm adeta yenilenmiş ve rahatlamış görünüyordu.

Aradığım VAY CANINA etkisi buydu. İlginç bir cilt bakım ürünü olduğu anlaşılıyordu ancak şişede pek fazla bilgi yoktu. Üzerinde sadece ürünün adı olan Diamond Serum yazıyordu.

Diamond Serum kullananlar, içeriği

İnternete girip araştırdım ve bu serum hakkında ayrıntılı açıklama ve cilt üzerindeki etkisini içeren sayfaya ait bir bağlantı buldum.

Sayfada ürünün kırışıklarla savaşmak için kullanılması öneriliyordu. Ayrıca şu bilgiler yer alıyordu: Cildi nemlendirir ve cilt tonunu eşitler, lekelerle savaşır ve şişliklerin giderilmesine yardımcı olur. Kız kardeşimde kaldığım sürece Diamond Serum kullanmaya devam ettim.

Diamond Serum kullanımı

Bir hafta sonra göz kenarlarındaki kaz ayağı izleri neredeyse yok oldu, burun kenarından dudak yanına inen kıvrım azaldı. Alnımdaki derin kırışıklıklar bile daha az fark edilir hale geldi.

Diamond Serum nerede satılır, fiyatı

Kendi evime döndüğümde Diamond Serum sipariş ettim. Bu siteden bir adet satın aldım. Özel kampanya olduğu için bir tane de ücretsiz verdiler.:)

Sonuç olarak, bu üründen çok memnun kaldım. İnternette rast geldiğimiz ve sonucu ne olacağı şüpheli fikirlerden çok daha iyi.

Diamond Serum kullanıcı yorumları, uzman görüşleri

Meryem

Bu çok saçma. 4 yıldır uçucu yağlardan kullanıyorum, hiç sorun yaşamadım. Kullandığım ürünlerde değişiklik yapmayı düşünmüyorum.

Leyla

Aynı eski formülleri kullanmaya devam edin. 5 yıl sonra kırışıklıklardan kurtulmak istediğinizde badem yağı bir işe yaramayacak. Peki o zaman ne kullanacaksınız, demir mi?

Nermin

Bu serumun tek dezavantajı oğlum yaşındaki erkeklerin beni genç sanıp bana asılmaları. Halbuki ben olgun erkekleri tercih ederim 😉

Meltem

İnanılır gibi değil. Kim internette yazdığı için yüzüne aklına gelen her şeyi sürer? Ya sana asit sürmeni önerse ne yapacaktın? Yapar mıydın? Bir şeyi kullanmadan önce kılavuzu incelemeli, tüketici yorumlarını okumalısın. Halbuki sen tanımadığı birinin önerisini körü körüne uygulamışsın…

Hülya

Fotoğrafa bakılırsa, kız kardeşinizin evinde bulduğunuz serum faydalı olmuş. Verdiğiniz bağlantı için teşekkürler. Kesinlikle sipariş edip deneyeceğim 🙂

Kader

Ben de makyaj altına Diamond Serum kullanıyorum. Kozmetik ürünler kırışıklara nüfuz etmiyor.Yaptığım makyajım iyi durmuyor. Bu ürünün dokusu da çok güzel.

Aslı

Bence şimdi muhteşem görünüyorsunuz!

Demet

3 aydır kullanıyorum. Diamond Serum’u kullandıktan sonra cildim yumuşak, pürüzsüz ve ipeksi oldu. Bu ürün yapışkan değil ve cildimi yağlandırmıyor.

Aysel

Bir zamanlar ben de bir hata yapmıştım, o yüzden artık cilt ürünleriyle deney yapmıyorum, sadece denenmiş ürünleri kullanıyorum.

Cemre

Son zamana kadar sadece lüks kozmetik ürünler alır, bir ürüne 9.000 TL harcardım ama bir sonuç alamazdım 🙁

Vuslat

Kozmetik ürünlerin sebep olduğu alerjinin nasıl bir his olduğunu iyi bilirim, hayatım boyunca bundan çok acı çektim.

Ayşe

Bu harika bir serum, kaç lira olursa olsun başka bir ürünle değiştirmem.

İrem

Gittiğim cilt bakım merkezinde yüzüme bu serumdan uyguladılar. Sonra da üreticinin fiyatının 3 katına satmaya kalkıştılar. İyi ki almamışım. Eve gelip internette bu serumu ararken bu blogu buldum. Kesinlikle sipariş vereceğim. Bu fiyata değer!

Latest Recipes