Energy Beauty Bar Slovensko, komentáre, navod na pouzitie, cena – péči o pleť

Must Try

Energy Beauty Bar skúsenosti, pouzitie, forum, Slovensko

Energy Beauty Bar kde kupit, čo je, cena, recenzie, výhody

Energy Beauty Bar predaj, diskusia, objednať, navod na pouzitie

Energy Beauty Bar komentáre, recenzie, nežiadúce účinky

Vrásky na čele a medzi obočím sa nazývajú „vrásky hnevu“. Odrážajú aktívnu mimiku, vek, stres a únavu. Horizontálne a vertikálne záhyby pridávajú vek a dodávajú tvári ponurý vzhľad. Ak je v mladosti možné odstrániť mimické vrásky z čela správnou starostlivosťou o pleť, potom je s pribúdajúcimi rokmi ťažšie riešiť záhyby. Zbavte sa hlbokých vrások na čele rýchlo a bez bolesti pomôže Energy Beauty Bar.

V tomto článku sa dočítate o tom, čo je Energy Beauty Bar, ako masér funguje, aké sú jeho výhody, ako ho používať Energy Beauty Bar podľa navod na pouzitie, kde kupit Energy Beauty Bar, ako objednať a aká je jeho cena predaj na Slovensko. Prečítajte si tiež recenzie, komentáre, diskusia a skúsenosti na Energy Beauty Bar na forum.

Čo je Energy Beauty Bar?

Energy Beauty Bar je účinným nástrojom v boji za zdravé, vyrysované telo a váš osobný masér. Intenzívny tréning vedie k produkcii kyseliny mliečnej v tele, kvôli ktorej svaly na druhý deň po tréningu bolia. V dôsledku zlého obehu sa kyselina mliečna hromadí a spôsobuje značné nepohodlie. Špeciálna vrstva valčeka stimuluje krvný obeh, uvoľňuje svaly a prináša úľavu. Denné cvičenia s valčekom Energy Beauty Bar robia svaly tónovanými a elastickými.

Uvoľnite sa a doprajte si pohodlie 8 minút denne, malý véčkový výstrih Mnohostranný dizajn na masáž pokožky. Malý a prenosný, môžete ho použiť kdekoľvek. Robí vašu tvár jemnou a hydratovanou. Netoxický pre vašu pokožku, zmierňuje vrásky. Môžete ho použiť pri čítaní, sledovaní televízie, sprchovaní.

Masážny prístroj Energy Beauty Bar urýchľuje krvný obeh, zmierňuje jemné vrásky, zmierňuje únavu a opuchy. Pomalá masáž upokojuje nervový systém, kým rýchla masáž dodáva viac energie a tónu. Masér pomáha zbaviť sa prebytočnej tekutiny a má liftingový efekt, koriguje a spevňuje kontúry tváre.

Pohybujte Energy Beauty Bar od stredu tváre k okrajom pozdĺž masážnych línií, opakujte pohyby v každej zóne 3-5 krát. Pravidelné používanie pomáha zlepšiť vzhľad a zvýšiť elasticitu pokožky. Pre maximálny účinok používajte masér ráno a večer.

Aké sú výhody

Energy Beauty Bar – skvelá alternatíva k topiacemu sa ľadu. Osviežuje, podporuje omladenie a obnovu pleti.

Ideálne na masáž tváre a tela. Ľadový valec chladí, upokojuje pokožku a odstraňuje nepríjemné pocity, podráždenie a začervenanie po rôznych kozmetických procedúrach na tvári a tele, vrátane depilácie.

Vhodné na každodenné použitie. Už nie je potrebné ošetrovanie tváre ľadom, ktorý sa rýchlo topí a preteká rukami! Pomôže okamžite zmierniť bolesť na ktorejkoľvek časti tela: športové zranenia, popáleniny a uštipnutie hmyzom, holenie.

 • Okamžitý chladiaci efekt bez použitia ľadu
 • Vhodné na masáž tváre a tela, na zmiernenie opuchov
 • Účinne bojuje s tmavými kruhmi
 • Tonizuje pokožku
 • Odstraňuje začervenanie a podráždenie
 • Môže sa používať denne
 • Jednoduché použitie

Na čo je to potrebné Energy Beauty Bar?

Hlavnými pomocníkmi pri zachovávaní mladosti tváre boli v Číne v 17. storočí maséri, tento valček používali cisárovná a bohaté ženy. A nakoniec sme si spomenuli na túto starodávnu kozmetickú vychytávku a boom nefritových valčekov pokryl kozmetický priemysel 21. storočia!

 • Ochladzuje a tonizuje pokožku
 • Zlepšuje elasticitu a krvný obeh
 • Zlepšuje lymfatickú drenáž
 • Zvyšuje absorpciu sér a zvlhčovačov
 • Zmierňuje opuchy
 • Napína ovál tváre
 • Odstraňuje mimické vrásky
 • Uvoľňuje napätie tvárových svalov

Ako to funguje

Čo robí masér? Všetko!

 • Matná pleť – potrebujete rozprúdiť krv, sem patrí aj asymetria v podobe prebytočného tuku v niektorých partiách, to všetko sa rozptýli masážou
 • Akékoľvek ryhy na nosoústnych ryhách alebo na čele, vrásky aj v oblasti očí rieši masáž. Aj keď nie úplne, tak na 70% percent, ak prepojíte dobrú starostlivosť na riešenie skutočných problémov, budete spokojní
 • Ochabnutie, prechod od brady ku krku, neostré línie a mäkké lícne kosti – tiež vyriešené
 • A čo je najdôležitejšie, to, čo najčastejšie počúvam od dievčat, ktoré používajú tento masér, je zbavenie sa opuchov

Platinový valček na tvár Energy Beauty Bar je špeciálne navrhnutý na kontúrovanie tváre a dekoltu. Energy Beauty Bar nema nežiadúce účinky!

Produkt pôsobí na všetky svaly tváre, efektívne napína ovál, pomáha vyhladzovať vrásky a má liftingový efekt. Odstraňuje opuchy, zvyšuje prietok krvi, čím zlepšuje tón pleti.

Masážny prístroj Energy Beauty Bar má výrazný liftingový efekt, zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky a je výbornou prevenciou starnutia. Rozjasňuje kontúry tváre a vytvára líniu V, zabraňuje vzniku dvojitej brady a zabraňuje ochabovaniu pokožky.

Produkt je inovatívny valec vytvorený podľa najnovšieho vývoja vedcov, ktorý dokáže precvičiť aj tie najmenšie svaly tváre. Má ergonomický tvar a krásny, moderný dizajn. Guličkové valčeky potiahnuté platinou vhodné aj pre citlivú pokožku

Masér Energy Beauty Bar sa príjemne drží v rukách, chcete ho používať každý deň, pretože produkt zanecháva príjemný pocit a má viditeľný liftingový efekt. Vyrobené z lekárskej ocele s platinovým povlakom.

98 €

49 €

Latest Recipes