Optivision Türkiye, yorum, fiyatı, nedir – göz sağlığınızı bozmadan günde 8 saat bilgisayar başında nasıl çalışabilirsiniz?

Must Try

İstatistiklere göre her 10 kişiden 9’u günde 6-7 saati bilgisayar veya elektronik bir cihaz kullanarak geçiriyor. Bu çok fazla görünmüyor, değil mi? Ne var ki, monitörlerin ve elektronik cihazların ekranlarından yayılan mavi ışık retinaya zarar verir. Bu da güneş ışığına veya kaynak kıvılcımlarına bakmak gibi görme keskinliğini azaltır. Gözlerinizi mavi ışığa karşı nasıl koruyacağınızı öğrenmek ister misiniz? Yeni bölümümüzde “Kendim üzerimde denedim” başlıklı yazıyı okuyun.

Günde 4 saat bilgisayar veya elektronik cihaz kullanmanın görme yeteneği üzerinde olumsuz etkisi olduğu kanıtlanmıştır. İstatistikler bu savı destekleyen kanıt sunuyor:

Gözlerde tahriş, kuruluk, ağrı, kırmızılık, bulanık görme, görme keskinliğinde azalma, bilgisayar ve cep telefon ekranlarından yayılan zararlı mavi ışığın olumsuz etkileridir.

Sürekli mavi ışığa maruz kalan göz tahriş olur. Ayrıca görme keskinliğini sağlayan bir pigment olan lutein rezervleri de tükenir. Günde en az 4 saat bilgisayar veya telefon başında vakit geçirenlerin, kendilerini mavi ışığın etkilerinden korumaları gözlerinin sağlığı açısından önemlidir. Bu sorunun birçok çözümü var.

Birinci seçenek: mavi işik yayan ekranlardan tamamen uzak durmak…

Ekranı olan her türlü cihazı kullanmayı bırakın. Şikayetleriniz geçtikten sonra bu tür cihazları günde en fazla 2 saat kullanın. Çoğu kişi için bu seçeneğin pek gerçekçi olmadığı ortada. Örneğin ben sabahın erken saatlerinden akşamın geç saatlerine kadar bilgisayar başında çalışıyorum. Üstelik ilginç veya acil bir proje söz konusu olduğunda bütün bir gece çalıştığım da oluyor. Bilgisayar kullanmayın = İşinizi kaybedin.

İkinci seçenek: koruyucu jimnastik yapmak…

İkinci seçeneğiniz önleyici egzersizler yapmak, mavi ışığı engelleyen gözlük takmak veya göz damlası kullanmak olabilir. Bulabildiğim en pahalı mavi ışığı engelleyici gözlüğü sipariş etmeye karar verdim. aldığım gözlük gözlerimi daha fazla zorlamaktan ve yormaktan başka bir işe yaramadığı için boşa para harcadığım ortaya çıktı. Yapay göz damlası ise sadece gözlerimi daha kırmızı yaptı ve kaşındırdı. Uzun lafın kısası, bu seçenek de işe yaramadı.

Üçüncü seçenek: Optivision tabletlerinden almak.

Üçüncü bir seçenek daha var. O da, Optivision tabletlerinden almak. Uzmanlara göre bilgisayar başında çalışanlar bu tabletler olmadan yapamazlar. Cihazlarınızın monitörleri ve ekranları, gözler üzerinde büyük bir baskı yapar ve retina üzerinde zararlı etkiye neden olur. Farmasötik ürünler, % 99 oranında sentetik bileşenlerden oluşur ve bunlar bir dizi yan etkiye neden olur. Optivision ise hem olası şikayetlerinizi azaltan hem de görme keskinliğini sağlayan lutein maddesinin üretimini destekleyen doğal bir katkı maddesidir.

Optivision nedir, nasıl kullanılır

Ben de Optivision tabletlerinin etkisini kendim üzerimde denemeye karar verdim. Beni bu denemeyi yapmaya yönlendiren, bilgisayar başında uzun saatler çalışmaktan dolayı gözlerimde oluşan iltihaplanma ve ağrı oldu. Yukarıdaki yöntemlerin hepsini kendi üzerimde denedim ve Optivision hariç işe yarayan bir yöntem bulamadım. Üstelik internette bu tabletlerle ilgili yazılan ürün yorumları da oldukça etkileyiciydi.

Üreticinin Optivision için olan resmi web sitesine girdim. Ürünün fiyatı, farmasötik “plasebo ürünleri” ve yapay göz damlalarına oranla çok daha düşük. Adımı ve telefon numaramı girip sipariş verdim. Paketim 3 gün sonra tam söyledikleri zamanda geldi. O gün de iş yerinde zorlu ve yorucu bir gün geçirdiğim için ertesi sabah kıpkırmızı olmuş gözlerle uyanmıştım.

Gelen pakette 10 gün yetecek kadar 20 tablet vardı. Önerilen kullanım süresi 15 günden fazla değildi. Yatmadan önce İlk tableti aldım. Ertesi sabah hoş bir sürprizle uyandım. Sıradan bir sürprizden değil, büyük bir SÜRPRİZDİ!!! Gözlerimdeki kızarıklık, tahriş ve yanma hissi tamamen geçmişti.

Eskiden sadece 6-7 saat çalışmaya ara verdiğimde bu kadar rahat ederdim. Aldığım tabletlerin gösterdiği etkisinden çok memnun kaldım ve kullanmaya devam ettim. Tabletleri alırken bilgisayar ve cep telefonu kullanmayı bırakmadım. İnternette dolaştım, bol bol video izledim. 3 gün sonra şikayetlerim tamamen geçti. Buna rağmen 2. kutuyu bitirene kadar tabletleri almaya devam ettim. Fark ettiğim bir diğer şey de şu oldu: Önceden sık sık gözlerim ağrırdı ve monitöre bakmaktan çok kolay yorulurdu. 3 aydır böyle bir sorun yaşamıyorum.

İşte Optivision tabletleri şikayetlerimden kurtulmama böyle yardımcı oldu ve bilgisayarda çalışmayı çok daha rahat hale getirdi. Bu tabletler gerçekten işe yarıyor. Kutusunun içinden nasıl kullanılması gerektiğini açıklayan talimat çıkıyor. Fiyatı da gayet makul. Bunu bizzat denedim ve doruluyorum. Aile bütçesine yük olmuyor. Tableti üreticinin web sitesinde sipariş verebilirsiniz. Sitenin bağlantısını yazıyorum. Eminim bir çok kişinin işine yarayacaktır 🙂

Optivision fiyatı, nerede satılır

İndirimli fiyattan satın alın %50

Optivision kullanıcı yorumları

Meltem Doğan

Görme yeteneğimi geri kazanmam için doktorum bana lutein yazdı ancak eczanede bana önerilen şey, hiçbir etkisi olmayan ve çok pahalı olan tamamen kimyasal bir çöptü! Paramı sokağa atmak gibiydi, gerçekten berbattı 🙁

Hale Göksever

Sanki bu yazı benim için özel olarak yazılmış. Ben de gece gündüz bilgisayar başında çalışıyorum. Gözlerim çok yoruluyor, bazen uzun süre cep telefonuna baktığımda gözlerim yaşarıyor… Optivision sipariş ettim, umarım faydasını görürüm.

Murat Faysal

Daha önce de Optivision tabletleri hakkında haber okumuştum ama bu kadar büyük bir fark yaratacağını hiç düşünmemiştim

Ceyda Varan

Anneme bu tabletlerden aldım. O da son zamanlarda buna benzer sorunlar yaşıyordu, üstelik görmesi de kötüleşmişti. 2 kutu kullandı, şikayetleri geçti, nesnelerin detaylarını görmeye başladı ve genel olarak görme yeteneği normale döndü. Şimdi gözlerimin kuruduğunu fark ettiğim için kendim için de bir kutu sipariş ettim, eminim bu sorunu da düzeltecektir.

Semra Mollaoğlu

Ay benim de bu tabletlere ihtiyacım olmalı, çünkü bazen benim gözlerimde de bu sorunlar oluyor. Yorgunluktan dolayı olduğunu sanıyordum. Bu tabletlerden birkaç kutu sipariş etmeliyim. Bir zararı olmaz, tam aksine yararı olabilir.

Kamuran Nefesli

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Kontakt lens veya gözlük kullanmak gözlerimi yıprattığı için Optivision tabletlerinden sipariş ettim.

Kardelen Durmaz

Ne inanılmaz bir ürün! Gerçekten işe yarıyor. Ben bir kutu aldım ve görmem daha da iyileşti, herkese tavsiye ederim.

Gülten Bükülmez

Bu yazının altına ben de imzamı atarım. Her kelimesi doğru. Çok uzun zamandır göz kuruluğu ve tahriş şikayetiyle mücadele ediyorum. Birçok farklı ürünü boşu boşuna denemişim. Neyse ki, en azından gözlerimi daha da kötü hale getirmemişler.

Levent Tepecik

Siparişim bugün elime ulaştı, bakalım bu tabletler herkesin dediği kadar iyi mi.

Tarık Güçlü

Çok başarılı bir ürün. En önemlisi, işe yarıyor!

Talya Ferah

Tabii ki günümüz modern yaşamında herkesin bu tabletlere ihtiyacı var, ben de bu yüzden sipariş ettim ve herkese tavsiye ederim

Buket Tezyürek

Lutein maddesinin mucizeler yaratan etkisini duymuştum ama sağlığımız için bu kadar önemli olduğunu hiç düşünmemiştim. Bu arada, üreticinin web sitesinde indirim kampanyası var. Tabletlerden alacak olanlar geç kalmadan sipariş vermek isteyebilir.

Polat Solak

Doktorların tavsiyesini dikkate alıp bütün gününüzü bilgisayar veya telefon başında geçirmeseniz gözleriniz de iyi olurdu

Elif Çalışkan

Ama o uzmanlar tek ayak üstünde 40 yalan söylüyor. Tek dertleri kendi istedikleri ürünü almanı sağlamak. Kimseyi tedavi etme dertleri yok.

Altan Gezgin

3 gündür bu tabletlerden alıyorum, gözlerimin durumu çok düzeldi, kızarıklık ve kuruluk geçti.

Optivision uzman görüşleri, içindekiler, kullanımı – “Canım annem kör kalmak üzereydi ve doktorların elinden bir şey gelmiyordu.”

Görme yeteneğini geri kazandıran eşsiz bir ürününün geliştiricisiyle özel bir röportaj yaptık.

Muhabirimiz, görme yeteneğini geri kazandıran yenilikçi bir çözümün mucidi olan teknoloji uzmanı Necdet Arıkan ile konuştu.

— Sayın Arıkan, öncelikle kısaca kendinizden bahseder misiniz?

– Merhaba. Küçük bir Anadolu kasabasında doğdum ve büyüdüm. 2001 yılında teknoloji alanında önde gelen İstanbul’daki üniversitelerden birinden mezun oldum. Mezun olduktan sonra gıda takviyeleri üreten bir fabrikada teknoloji uzmanı olarak çalıştım. Şimdi kendi laboratuvarım var.

— 2015’te işinizden ayrılmışsınız. Neden?

– Ailevi sebeplerden dolayı işimden ayrılmak zorunda kaldım. Çünkü annem görme yeteneğini kaybetmeye başlamıştı. Doktorlar 3 yıl boyunca annemin hastalığını yavaşlatmaya çalıştılar, ancak iyileştirmeleri söz konusu değildi. Annem özel damlalar kullandı, vitaminler aldı, göz jimnastiği yaptı, gözlerinden lazer ameliyatı olmayı bile düşündü. Ameliyat olmak için doktorlara başvurduğunda, görme yetisini kaybetme riskinin yüksek olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine ben de doğal bir görme yeteneğini iyileştiren bir formül bulmak üzere çalışmaya karar verdim ve tüm zamanımı bu işe adadım.

— Çalışmanız ve vardığınız sonuç hakkında bilgi verebilir misiniz?

— Canınızdan çok sevdiğiniz biri çaresiz kaldığında ona yardım etmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. İstatistikleri inceledim ve kuzey bölgelerinde yaşayanların diğer bölgelerde yaşayanlara oranla 15-20 kat daha az görme yetisini kaybettiğini öğrendim. Kuzey bölgelerinde yaşayan yerel halk göz hastalıklarını iyileştirmek için doğal bileşenler kullanıyor. Bu bileşenlerin etkinliği zaman içinde kendini kanıtlamış. Şu bilgiye ulaştım: Bu insanlar nadiren gözlük veya kontakt lens kullanıyorlar. %89 oranında mükemmel görme yeteneğine sahipler. Bu bulgu dikkatimi çekti. Bu insanların yaşadıkları yere gidip yerel halk şifacıları ile konuştum. Bana, geliştirdiğim formülün dayandığı şifalı otların faydalarından bahsettiler.

Doğrudan bu bileşenleri sipariş ettim. Bu, onları almanın en ucuz yoluydu. Ancak teslimattan sonra bazı teknik sorunlar yaşadım. Eski patronlarım formülün test üretimine başlamayı reddettiler. Reddedildiğim için şaşırmamak lazım. Etkili bir çözüm elde edildiğinde kazanılacak parayı kim kaçırmak ister ki? Sonra arkadaşlarım sayesinde küçük bir laboratuvarın sahibi ile tanıştım. Bu laboratuvarda çalışmaya başladıktan sadece 4 hafta sonra etkili bir formül geliştirmeyi başardım.

— Annenizin gözlerindeki kötüleşme durdu mu?

— Annem geliştirdiğim formülü bir ay boyunca aldı. Görme yeteneğinin kötüleşmesi sadece durdurmakla kalmadı gözleri düzelmeye başladı. Düşünebiliyor musunuz? Yavaş yavaş, tekrar gazete okumayı ve cep telefonunu kullanmayı başardı. Daha sonra yapılan muayenede görme yeteneğinin tamamen düzeldiği görüldü. Gerçekten müthiş bir gelişme yaşanmıştı.

— Geliştirdiğiniz formülün seri üretimine başlamaya bu yüzden mi karar verdiniz?

— Tek sebep bu değil. Dünya genelinde 1 milyardan fazla insanın önleyici tedbir eksikliği nedeniyle görme sorunu yaşadığını ve 2,5 milyar insanın yeterli sağlık hizmeti alamadığını biliyor muydunuz? Bunun nedeni, piyasada bulunan ürünlerin görme yeteneğini geri kazandırma garantisi vermemesidir. Sadece görmenizin daha da kötüleşeceğine dair söz verebilirler. Buna rağmen, bildiğiniz gibi son derece pahalılar. Ülkemizde ortalama bir kişinin aylık gelirinin ne kadar olduğunu da biliyorsunuz. Öte yandan benim geliştirdiğim çözümüm uygun fiyat, etkili sonuç ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. Öyleyse neden seri üretime geçmeyeyim ki?

Optivision kullananlar, içeriği

Tam ölçekli üretime geçmeye karar verdiğimde bunu tek başıma yapmak zordu, ortak aramak zorunda kaldım. Formülü geliştirip en uygun hale getirmek 3 yılımı aldı. İşte Optivision tabletleri bu şekilde doğdu. Bugün itibarıyla görme sorunlarını önleme ve iyileştirmede piyasadaki en iyi çözümdür. Aynı zamanda fiyatı da çok uygun, isteyen herkes kolayca satın alabilir. Bu, gerçekten bir “halk” çözümü. İhtiyacı olanlara yardımcı olmak için tasarlandı, cebimi parayla doldurmak için değil.

– Sözleriniz çok iddialı. Optivision tabletlerini eczanelerde satılan ürünlerden farklı kılan nedir? Ürün hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz?

– Eczanelerde ne satıldığına bir bakın. Sayısız yan etkisi olan sentetik ürünler satıyorlar. Ben ise doğal ve sağlık açısından güvenli olan yolu seçtim. Optivision tabletleri lutein, A vitamini, C vitamini, E vitamini, pikolinat krom ve çinko içerir. Ana bileşenleri doğrudan kuzey bölgelerinden sipariş etmem gerekiyor. Ürünün tüm sırlarını açıklamayacağım ancak patentli üretim teknolojisi sayesinde biyolojik olarak aktif tüm bileşenleri içeren konsantre bir özü elde etmeyi başardık. Dikkatle seçilen dozaj, ilk kullanımdan itibaren istenen etkiyi sağlar.

Aşağıdaki görme sorunları üzerinde doğrudan etkiye sahip olması Optivision tabletlerini benzersiz yapar:

  • Gözlerde rahatsızlık hissini, kuruluğu, kızarıklığı, iltihabı giderir.
  • Görme keskinliğini ve netliğini artırır.
  • Göz kası hipertonisini azaltır ve önler.
  • Gözün düzgün odaklanmasına yardımcı olur
  • Kan dolaşımını düzenler ve retinanın işleyişini iyileştirir
  • Göz tansiyonunu iyileştirir
  • Göz hastalıkları oluşmasını önler

– Mükemmel bir ürünmüş. Bunu nasıl başardığınızı anlatır mısınız?

— Annemin sağlığı tehlikedeydi. Bu konuda uzun yıllar çalıştığımı, en iyi karışımı bulmak için çok fazla enerji ve para harcadığımı hatırlatmama sanırım ihtiyaç yok. Optivision tabletlerinin üretimine başladıktan sonra, ürünün ne kadar etkili olduğunu kontrol etmeyi kabul eden bir grup gönüllü topladık. Gönüllüler arasında Optivision tableti alan herkes görme yeteneklerinde ciddi iyileşmeler olduğunu belirtti. Yapılan araştırmalar da bu sonuçları doğruladı.

Bu ürünü çok büyük paralar kazanmak için değil insanların güvende ve sağlıklı kalmaları için geliştirdim. İdealist olduğumu düşünebilirsiniz, ama ben böyleyim.

— Günümüzde pek sık karşılaşmadığımız bir yaklaşım. Çoğu insan başkalarını değil, kendini düşünür. Peki, Optivision nereden satın alınabilir? Eczanelerde bulunuyor mu?

— Eczanelerde bulamazsınız. Birer ticarethaneye dönen eczanelerin öne sürdükleri koşulları kabul edemezdim. Ürünü %500 kâr marjı ile satmak istediler!!! Bu fiyata kimse satın alamaz. Ürün eczane raflarında tozlanmaya mahkum kalırdı. Bu nedenle, ihtiyacı olanların orijinal Optivision tabletlerini hiçbir ek kâr marjına maruz kalmadan sipariş edebilecekleri ir web sitesi açtık. Ürün piyasaya çıkıp kullananlardan olumlu yorum almaya başladıktan sonra, birileri taklidini çıkarıp başka kaynaklar aracılığıyla satmaya başladı. Dikkatli olun! Biz hiçbir aracı ile çalışmıyoruz. Tabletleri SADECE resmi web sitesi üzerinden DOĞRUDAN kendimiz satıyoruz.

— Uyarınız için teşekkür ederim. Söyleşimizin sonunda okuyucularımız için eklemek istediğiniz herhangi bir konu var mı?

– Evet elbette. Göz hastalıkları ile ilgili istatistikleri biliyorum. Bu hastalıkları “tedavi etme” yöntemlerinin ne kadar pahalı ama etkisiz olabileceğinin de farkındayım. Her an görme yetinizi kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunuzu anlamanın ne kadar korkunç olduğunu biliyorum. Bu nedenle tablet fiyatlarını %50 oranında düşürdük. Bu sınırlı süre, sadece 24 saat geçerli olacak bir uygulama. Herkes daha iyi görebilmek ve gözlerinde oluşabilecek problemleri önlemek için bu fırsattan yararlanabilir. Hem kendi hem de sevdiklerinizin sağlığına dikkat edin.

Optivision yorumları

Hülya Atasoy

Özenli ve faydalı çalışmalarınız için teşekkürler. Hala sizin gibi zengin olmak için değil, başkalarına yardım etmek amacıyla yararlı bir şeyler yapan insanların olduğunu bilmek çok sevindirici. İyi ki varsınız.

Orhan Varan

Gözlerim -2 derece bozuktu, bir kutu Optivision tableti kullanmamı önerdiler. Bu derece etkili olacağını doğrusu beklemiyordum. Artık çok daha iyi ve net görebiliyorum. Gözlerimde ağrı kalmadı. En önemlisi bu ürünün ekonomik olması ve hızlı etki etmesi. Gözlüğe gerek kalmadı, şanslıyım.

Necla Cansever

Doktorum daha iyi görebilmek için almam gerekenlerin listesini verdi. Fakat listede yer alan ürünler hakkında kullananların yaptığı yorumlar çok kötü. Üstelik benim maaşımla alamayacağım kadar pahalılar. Ben de indirimli fiyattan Optivision satın aldım. Bana çok ucuza mal oldu. Bir kutu alıp hemen kullanmaya başladım. Nasıl bir etkisi olduğunu daha sonra paylaşacağım, umarım gerçekten faydasını görürüm.

İrem Elmas

İçindekilere bakılırsa, bu %100 doğal bir ürün. Son birkaç yılda eczanelerden aldığım kimyasal içerikli farklı ürünler denedim ama hiçbirinin faydası olmadı. Tam aksine mide problemi yaşadım ama görmem hala kötü…

Can Bıkmaz

Tabletleri kullanım talimatlarına uyarak bir haftadır alıyorum. Gözlerimin ağrısı geçti, sebepsiz yere gözlerim yaşarmıyor, bilgisayar başında çalışmak artık rahatsızlık vermiyor. Kesinlikle memnunum.

Cüneyt Ağaoğlu

Hem annemin hem de babamın gözleri bozuk. Hatta babama ameliyat olması teklif edildi ama o istemiyor. Sanırım onlar için Optivision sipariş etmeliyim, zararı olmaz.

Cemil Mutlu

Bu tabletleri daha önce de duymuştum ama etkisinin çok abartıldığını düşünmüştüm. Şimdi bu yazı ortaya çıktı. Tebrikler.

Melahat Cesur

Lazer operasyonu yaptırmam önerildi. Olası kontrendikasyonlar nedeniyle ameliyat olmaktan çekiniyorum. Diğer yandan kör kalmaktan da korkuyorum. Benim için görememekten daha korkunç bir şey yok. Kesinlikle Optivision tabletlerini deneyeceğim, umarım gerçekten faydasını görürüm.

Esra Okutan

Optivision şaşırtıcı derece etkili sonuç veriyor. İleri derecede miyop olmama ve bilgisayar başında çalışmama rağmen sadece 2 haftada daha iyi görür hale geldim. Böylesine etkili ve doğal bir çözüm ürettiğiniz için teşekkür ederim.

Haluk Basmaz

İndirimli fiyattan sipariş verdim. elime geçtiğinde ne kadar etkili olduğunu göreceğiz.

Ayşen Rahat

Bir kutu Optivision tabletini bitirdim. Dünyayı bulanık lekeler yerine net görmek meğer ne kadar güzelmiş.. Üreticinin tüm tavsiyelerine kesinlikle uyacağım ve önleme amacıyla birkaç ay sonra bir kutu daha kullanacağım. Böylece önleyici etkisini pekiştirmiş olurum.

Mustafa Göksever

Kullanması çok rahat. Ben damla kullanmayı sevmiyorum çünkü gözüme bir şey girmesinden huzursuz oluyorum Bu yüzden kontakt lens de kullanmıyorum. Gözlük taktığımda da tam bir inek gibi görünüyorum. Ancak bu tabletler sayesinde artık gözlüğe ihtiyacım yok.

Ceyda Vefakar

Şimdi, sadece şık görünmek için gözlük takıyorum!! Böyle yararlı bir şey sunduğunuz için çok teşekkür ederim.

Çiğdem Durukan

Doğrudur, insan yaşlandıkça gözü daha az görüyor. Eğer bilgisayar başında çalışıyorsanız önlem almanız gerekir. Ben de tedbir olarak Optivision sipariş ettim.

Faruk Dalgın

İşim gereği gözlerimin çok iyi görmesi lazım. Küçük ayrıntılar üzerinde çalışıyorum. Son zamanlarda bulanık görmeye başladığımı fark ettim. Bir süre çalışmaya ara verdim ve bir kür kullanımlık Optivision sipariş ettim. Yakında işe verdiğim ara sona erecek. Neyse ki gözlerim düzeldi. Umarım bir daha böyle sorunlar yaşamam.

Latest Recipes