Veniselle Lietuva, kaip naudoti, skundai, kaina – atstatykite venų sveiką būklę

Must Try

Veiksmingumą įrodė vilniaus sveikatos akademijos flebologai

Veniselle terapijos kurso pabaigoje klientai pažymi:

 • Sumažėjęs uždegiminių žymenų kiekis kraujyje
 • Sumažėjęs venų dydis
 • Palengvintas skausmas, nuovargis ir patinimas

Jūsų kojų sveikata ir grožis yra

Veniselle kremas yra pagrįstas Vilniaus sveikatos akademijos pirmaujančių flebologų tyrimais. Produktui buvo atlikti visi reikalingi testai, tai patvirtina Tarptautinių vaistų kontrolės asociacijų patentai ir sertifikatai.

2019 m. PSO prisijungė prie revoliucinės kremo formulės tyrimų. Veniselle buvo pripažintas vieninteliu veikiančiu gaminiu, turinčiu poveikį gydant varikozines venas. Gydymo kremu kursas atkuria sergančias venas į sveiką būklę, o tai anksčiau buvo įmanoma tik chirurginiais metodais.

Venų varikozėms niekas negali padėti taip, kaip Veniselle

Venisellekas yra– tik gerai komponentai

 • 0% sintetinių ingredientų
 • 0% antibiotikų
 • 0% gliukokortikoidų hormone

100% aktyvių ingredientų

 • Jis turi stiprų tirpinamąjį ir gydomąjį poveikį.
 • Jis veikia kaip stiprintuvas, pagreitindamas veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į paskirties vietą.

Ištirpdydamas mėlynes, gabalėlius ir opas, jis atkuria pirminę venų išvaizdą.

 • Arklinis kaštonas. Stiprina kraujagyslių sieneles ir vožtuvus, mažina kraujo klampumą ir kraujo krešulių susidarymo riziką
 • Ramunėlių žiedų ekstraktas. Malšina uždegimą, niežėjimą, patinimą, dezodoruoja ir minkština odą
 • Dilgėlių ekstraktas. Stiprina ir tonizuoja kraujagyslių sieneles, mažina venų varikozes, gerina kraujotaką ir šalina venų sąstingį.
 • Mentolis. Vėsina ir ramina odą, mažina skausmą, mažina sunkumo ir nuovargio jausmą kojose
 • Kofeinas. Natūralus venų tonikas, suteikia odai elastingumo ir pagerina jos spalvą
 • Pantenolis. Ramina, minkština ir maitina odą, gydo mikroįtrūkimus, normalizuoja ląstelių metabolizmą, didina kolageno skaidulų stiprumą.
 • Raudonųjų pipirų ekstraktas. Skatina geresnį veikliųjų medžiagų įsiskverbimą per odą, gerina mikrocirkuliaciją, didina venų tonusą ir mažina kapiliarų pralaidumą
 • Pelynų ekstraktas. Stiprina kraujagysles, padeda išvengti kraujo krešulių ir vorinių venų susidarymo ant odos

Kaip veniselle veikia?

Atkurkite sveiką venų būklę 4 žingsniais

 • Malšina uždegimą. Sustabdo prostaglandinų – medžiagų, sukeliančių varikozinių venų uždegimą, gamybą.
 • Sustabdo skausmą. Padidindamas venų pralaidumą, kremas palengvina venų varikozės simptomus – mėšlungį ir spazmus.
 • Stiprina. Kreme esančios veikliosios medžiagos stiprina venų kraujagyslių sieneles. Tai padidina jų tonusą ir apsaugo nuo plonų venų prilipimo prie odos, okliuzijų ir trombozės.
 • Atpalaiduoja. Skystindamas limfą ir pagreitindamas kraujotaką, jis pasižymi priešuždegiminiu poveikiu. Mažina nuovargį ir „sunkių kojų“ sindromą.

Veniselle vartojimas, salutinis poveikis, instrukcija – yra daug metodų: veikia tik vienas

9 iš 10 klientų teigia, kad Veniselle yra geriausias jų bandytas venų gydymas

Tikri atsiliepimai:

Veniselle yra tikras venų išgelbėjimas

Būčiau norėjusi apie šį kremą sužinoti anksčiau, 8 metus gyvenau su siaubingu skausmu.

Dirbu viešbučių tinklo vadove po 12-16 valandų per dieną, dažniausiai negalėdavau net sėdėti. Iš pradžių toks gyvenimo būdas man patiko – jis išlaikė mane liekna, tačiau bėgant metams tai padarė savo. Man pradėjo skaudėti kojas, ėmiau gerti skausmą malšinančius vaistus. Vėliau ant kojų staiga atsirado mėlyni gumbeliai. Visa tai vyko su siaubingu skausmu, kurį numalšindavo tik į raumenis suleidus diklofenako. Aš gyvenau ir kentėjau. Gydytojai nežinojo, ką daugiau daryti, kaip tik iškirpti. Ačiū Dievui, kad to nepadariau, nes sužinojau apie Veniselle! Jis visiškai išgydė mano venas per tris mėnesius, o ne iš karto. Tai buvo tik Dievo stebuklas.

Katrina, 52 m.

Veniselle pranoksta genetiką!

Paskutinės trys mūsų šeimos moterų kartos sirgo venų varikoze. Kai mama grįždavo namo po darbo, ji visada atremdavo kojas į sieną ir valandų valandas ilsėdavosi.

Tai mane nustebino, kai buvau maža. Kai man buvo 25 metai, tą patį padariau pirmą kartą. Pirmiausia mane išgelbėjo vonios, kompresai ir masažai. Žiūrėjau į savo mamą ir močiutę ir nenorėjau gyventi taip pat. Turėjau du lazerio gydymo seansus ir tai davė tam tikrą efektą. Nebuvo sunkių kojų ir patinimų. Mano kojos atrodė lieknesnės. Ir tada viskas sugrįžo. Pasidarė dar blogiau: venos išsipūtė, nors anksčiau buvo matomos tik kraujagyslės. Šiaip ar taip, jei nebūčiau sužinojusi apie „Veniselle“, būčiau sutikusi operuotis. Kremą naudojau 30 dienų ryte ir vakare. Dabar profilaktikai naudoju du kartus per savaitę kartą per dieną. Mano kojos puikiai atrodo ir netrukdo, net jei dieną aviu aukštakulnius. Rekomenduoju pasiimti! Geriau užkirsti kelią problemai, nei kovoti su pasekmėmis.

Alina, 29 m.

Su Veniselle mano gyvenimas yra padalintas į prieš ir po.

Viskas prasidėjo, kai man buvo 30 m. Iš pradžių turėjau voratinklinių venų, kurios man visiškai netrukdė, bet vėliau jos virto rusva ir labai pastebima dėme ant kojų.

Po pastojimo man atsirado opų, kurios karts nuo karto kraujavo. Atrodė siaubingai ir buvo labai nepatogu. Teko blauzdas sutvarstyti ir slėpti mūvint kelnes. Negalėjau ilgai stovėti, o pasivaikščioti su vaikais išeidavau retai, tik 30-40 min. Tai privertė mane jaustis bloga mama. Veniselle tapo mano išsigelbėjimu, kai jau buvau išbandžiusi įvairias tabletes ir tepalus. Šį kremą vyras man parnešė iš komandiruotės. Prisipažįstu, kad tai geriausia dovana, kokią tik esu gavęs. Nuo tada pamiršau, kas yra skaudamos venos ir pradėjau naują, aktyvų gyvenimą su vaikais. Reguliariai važinėjame riedučiais, važinėjame dviračiais ir tiesiog ilgai vaikštome parke.

Janina, 36 m.

Veniselle kiek kainuoja, kur galima isigyti, uzsisakyti, kur pirkti, kur nusipirkti – jokių venų įpjovimų kremas

 • Skirtas gydymui
 • Profilaktikai
 • Nuovargio simptomams mažinti

-50%

Kaip atsikratyti venų varikozės: man pasiteisino papildas, apie kurį nekalbama per televiziją

Viskas prasidėjo nuo gerybinių voratinklio venų, atsiradusių pirmąjį nėštumo trimestrą. Pilvas ir svoris augo.. Sąžiningai pasakius, aš nepriaugau tiek daug, tik 20 kilogramų. Dėl papildomo svorio buvo sunkiau judėti. Man skaudėjo kojas ir jos patino. Vėliau, arčiau gimdymo, mano kojos buvo visiškai padengtos mėlynomis voratinklio gyslomis, tiek, kad ant jų galėjai net žaisti „tic-tac-toe“.

Mano patikimas gydytojas man pasakė, kad pusei gimdančių moterų galiausiai išsivysto venų varikozė. Manau, kad būtent taip veikia moters kūno sudėjimas. Jo rekomenduotas tepalas beveik nepadėjo. Tai turėjo silpną poveikį. Aptemptos kojinės, kurias dėvėjau, šiek tiek sumažino skausmą, bet neilgam. Šiaip ar taip, mano kojų venomis bėgo kraujas.

Kai pagimdžiau savo mažąjį Donatą, turėjau atidėti kojų gydymą. Mano sūnus visada buvo neramus, o su vyru, kuris pastoviai darbe, jaučiausi išsekusi. Mažasis niekada neleido man ilsėtis ir nuolat buvo ant rankų. Tada jis užaugo ir pradėjo šliaužioti po grindis, todėl buvo dar sunkiau neatsilikti nuo jo. Negalėjai net mirksėti ir jis jau ragaudavo kažką, pavyzdžiui, kačių kraiką ar tėvo batus. Būdavo dienų, kai vakare sunkiai galėdavau atremti kojas, nes jos taip skaudėdavo ir sustingdavo nuo mano bėgiojimo.

Naktimis negalėdavau užmigti

Aš vartydavausi nuo skausmo, kuris atrodė taip, tarsi mano kojos būtų apkaltos karštu metalu. Negana to, jei nevedu sūnaus pasivaikščioti į parką, nesijaučiu normali mama, todėl kaltė taip pat slegia…

Tuo tarpu mano garderobe neliko nei vieno sijono, o tai šokiruoja matant, kaip man tinka mini sijonai (gerų genų ir aktyvaus sūnaus dėka greitai sulieknėjau iki normalaus svorio). Man tikrai buvo gėda dėl mano kojų, kurios buvo padengtos mėlynais mazgais ir iškilimais, todėl jas paslėpiau mūvėdama kelnes.

Kaip ir tikėtasi, klinikos man nieko gero nedavė. Pasidaviau… Mano venos buvo prastos būklės. Gydytoja pasakė, kad man reikia likti ligoninėje ir chirurgiškai pašalinti varikozinius mazgus. Tada tikėtis stebuklo po operacijos. Nėra garantijos, kad jie bet kada po operacijos negrįš.

Atrodė, kad galimybė pasveikti išnyko. Nemačiau jokios vilties eiti į operaciją ir rizikuoti gyvybe, kai nebuvo garantijos išspręsti problemą.

Su vyru ilgai tarėmės, ką darysim. Galiausiai nusprendėme atidėti operaciją ir vietoj jos ieškoti kokio nors gydymo. Klausinėjome aplinkui. Viena iš mano vyro bendradarbių pasakė, kad jos mamą išgydė liaudies gydytojas. Ji mus su ja susiekė.

Mes nukeliavome ilgą kelią, kad susitiktume su ja (600 km į vieną pusę), bet taip ir neradome, nes ji jau buvo mirusi. Kadangi vaikų neturėjo, savo žinias paliko kaimynei. Taigi būtent ji mums pasakė, kad mano venų varikozę galima išgydyti kaštonu, pelynu ir ramunėlėmis.

Grįžusi namo pradėjau ieškoti produktų, pagamintų iš šių ingredient

Radau kremą, kuris susideda iš viso to, taip pat kitų naudingų ingredientų gydant venų varikozę. Tai buvo pavadinta, Veniselle. Užsisakiau, ir tai tikrai buvo verta! Senoji moteris buvo teisi!

Jau po 2 dienų Veniselle naudojimo, pajutau, kad mano blauzdų viduje kažkas burbėjo. Sunku apibūdinti. Visur jaučiau pašiurpimą, be to, išnyko patinimas.

Kojos nustojo skaudėti po savaitės net tada, kai spaudžiau išsiplėtusius iškilimus. Mano kojos nustojo jaustis sunkios, tapo daug lengviau judėti. Galėjau bėgti taip greitai, kad atrodė, kad skraidau.

Abu su sūnumi pradėjome mėgautis ilgais pasivaikščiojimais po parką vakarais. Galėtume bėgioti visą dieną, net iki vėlaus vakaro!

Negaliu pasakyti, kad tai veikia greitai, bet vis tiek. Šis kremas padėjo man susigrąžinti normalias kojas. Varikoziniai mazgeliai išnyko, o mano venos paryškėjo. Išnyko voratinklio gyslos, vėl galiu dėvėti mini sijonus ir sukneles. Norint pasiekti šiuos rezultatus, prireikė dviejų mėnesių ir 3 Veniselle tubelių.

P.S. Nuo šio įrašo parašymo praėjo 8 mėnesiai, ir nuo tada aš nemačiau venų varikozės požymių!

Tikiuosi, kad taip ir liks.

Džiaugiuosi, kad nepasirašiau operacijai. Jūs taip pat neturėtumėte su tuo sutikti! Be to, kokia prasmė rizikuoti, kai yra geras būdas to išvengti?

Tikiuosi, kad mano situacija gali būti aiškus pavyzdys, kad sveikata neturėtų būti ignoruojama. Neįsivaizduoju, kokia sunki liga gali tapti, bet vis tiek nusprendžiau pasidalinti savo istorija.

Veniselle lietuviškai, komentarai, forumas, atsiliepimai apie

Luka11

 Laba diena, Irena. Mane tikrai sujaudino perskaičius tavo istoriją. Pabaiga privertė nubraukti ašarą nuo skruosto, aš labai džiaugiuosi už tave, saugokis! Rekomenduosiu šį kremą visiems, turintiems panašių problemų.

Vilija

Man 27 metai ir jau sergu antros stadijos venų varikoze. Vienintelis dalykas, kurį gali sugalvoti flebologai, yra operacija. Vietoj to norėčiau išbandyti šį metodą, be to, jis gali tikti ir man.

JuliBMW520

Gaukite Veniselle ir nepasigailėsite! Jei sergate venų varikoze, iškart įsigykite 2 tubeles. Negaliu pasakyti, kad tai veikia akimirksniu, bet mano venų varikozė praėjo. Sunkumas kojose išnyko pirmiausia. Net pradėjau avėti 8–10 cm aukštakulnius. Mano kojos nustojo tinti. Prireikė maždaug mėnesio, kol voratinklio venos išnyko. Na, mazgai ir iškilimai ant mano kojų visiškai išnyko per 3 mėnesius, bet jie buvo didžiuliai. Dabar šį kremą rekomenduoju visiems.

LaimingaMarija

Aš suprantu, ką jūs sakote. Esu renginių vedėja. Judėjimas man kėlė didelį diskomfortą. Išgėriau tabletes ir apvyniojau koją kopūstu. Viskas už dyką. Vėliau sužinojau apie Veniselle. Iš pradžių irgi nepavyko. Tada, atsižvelgiant į mano būklę, maniau, kad vartoti papildą du kartus per dieną buvo geriau, ir aš buvau teisi! Tai privertė mane atgyti! Mano gydymas truko šiek tiek ilgiau, tai priklauso nuo to, kokia bloga jūsų būklė, pažiūrėkite mano rezultatus:

Marisa55

Mano varikozė yra gana aiški. Prieš trejus metus man buvo atlikta vienos kojos operacija. Dabar po gimdymo kitos kojos venos paryškėjo. Suprantu, kad operacija šiuo metu nėra išeitis, bet niekas, ką rekomendavo gydytojas, nepadėjo.

Ona

Tas pats nutiko ir man. Nėštumo metu mano kojos ypač išsipūtė. Mano venos išsitiesia per visas kojas. Na, manau, esu šiek tiek kalta, kad priaugau 27 kilogramus. Anksčiau pirkau įvairius kremus, bet jie man nepadėjo.

TikraDijana77

Jie nepadeda, nes niekada nežinai, kas tų kremų viduje. Visa vietinė sveikatos priežiūros sistema yra tokia korumpuota! Farmacijos įmonės moka siekdamos užtikrinti, kad jų produktai būtų parduodami, nors jos tik parduoda kenksmingas medžiagas ir nieko gero. Daugiausia sumokėjusi įmonė savo gaminį parduoda daugiausiai. Aš žinau, apie ką kalbu. Mano mama mirė nuo blogų vaistų… ir ji būtų galėjusi gyventi…

BeVardo

Ką jūs kalbate? Negalite kaltinti vaistinės dėl savo mamos mirties.. Neįsižeiskite, bet gal turėjote ją vežti į geresnę kliniką?? Šis kremas, Veniselle, yra tikrai nuostabus! Mačiau, kaip veiksmingai tai paveikė mano seserį. Dėl kojų ji atrodo kaip maža mergaitė, bet iš tikrųjų jai jau 48-eri.

874666772

Aš gavau savo siuntinį. Skaitau ant jo pateiktus ingredientus, jie visi natūralūs. Išbandysiu ir vėliau parašysiu apie savo rezultatus. Tikiuosi, kad tai veiks!

Viktorija8888888

Mano tetai buvo atlikta operacija, skirta pašalinti susidariusias venas ir trombozę. Viskas buvo gerai ir viskas atrodė gerai, bet po 2 metų vėl sugrįžo.

BjauriGėlė

Nežinau, gal tiesiog pas tave nekompetentingas chirurgas? Mano sesuo po operacijos septynerius metus neturėjo jokių problemų. Galbūt nebūtume darę tos operacijos, jei būtume žinoję apie šį kremą anksčiau.

Darija

Apie šį kremą irgi girdėjau anksčiau. Sakoma, kad jis puikus.

Vijoleta

Aš naudoju šį kremą, Veniselle, jau tris mėnesius. Tikėsite ar ne, bet dėl to pas mane pamažu išnyko mėlynos voratinklio venos, uždegimai, mazgai ir iškilimai. Kaip įrodymą pridedu šias nuotraukas prieš ir po:

Nikoleta

Merginos, ačiū už visas apžvalgas! Užsisakysiu šį kremą dabar. Pakankamai ilgai kentėjau šią baisią kojų venų būklę ir per daug bijau operuotis 🙁 O jei nepavyks?…Turiu šeimą.

Latest Recipes