Cardioxil Slovensko, komentáre, navod na pouzitie, cena – zakázaný objav: umelé červené krvinky za 7 týždňov natrvalo odstránia hypertenziu, posilnia cievy a neskutočne zvýšia imunitu!

Must Try

Počas nahrávania televíznej relácie, nastal obrovský rozruch, ktorý porazil lekárske „hviezdy“. Jeden z pozvaných odborníkov zrazu začal rozprávať mimo scenár. Divákov v štúdiu ohromil tým, čo povedal. Lekárski odborníci boli tí, ktorí dostali to, čo si najviac zaslúžili.

Kardiochirurg otvorene povedal: „Stále zdieľate informácie o vírusoch, ale nechcete vidieť problém, ktorý zabíja 1,5 milióna v krajine! Prečo nikto nehovorí o kardiovaskulárnych chorobách? Prečo všetci mlčia o existencii produktu, ktorý úplne odstraňuje hypertenziu?”

Tlak! To je to, čo hlavne zabíja ľudí. Nielen na Slovensku, ale na celom svete. A vy všetci sa správate, ako keby to tak malo byť. Progresívne produkty, ktoré riešia tento problém navždy, si nevšímate.

Kardiovaskulárne choroby sú svetovým lídrom medzi chorobami z hľadiska počtu životov, ktoré si vyžiadajú. 94 % srdcových infarktov a mozgových príhod vzniká v dôsledku vysokého krvného tlaku. V 89 % prípadov hypertenzia spôsobila srdcový infarkt a mŕtvicu so smrteľným následkom. Ak hovoríme o špecifickom význame, potom je hypertenzia príčinou približne 77 – 78 % „prirodzených“ úmrtí. V konkrétnych číslach je to 1,5 milióna úmrtí v roku 2019 a vy si búchate hlavu a zavádzate neskutočné opatrenia kvôli rôznym iným menej nebezpečným chorobám.

Ľudia zomierajú na poškodené srdce a cievy! Pamätajte si to raz a navždy! – povedal Michal Petrík, jeden z pozvaných expertov, ale všetci ostatní ho doslova napadli a umlčali.

Štatistiky sú šokujúce! Vírusové a infekčné choroby si každý rok vyžiadajú 25 tisíc životov a takmer 500 000 obyvateľov Slovenska zomrelo na problémy spojené s krvnými cievami a srdcom súčasne.

Najzábavnejšie a najsmutnejšie zároveň je, že 99,87% ťažkých prípadov predstavujú ľudia s ochoreniami krvných ciev! S vysokým tlakom. So slabým srdcom. Keby tie choroby nemali, všetko by prebehlo bez príznakov. A týmto spôsobom sú hlavnou rizikovou skupinou. A opäť, nikto o tom nehovorí, pretože okamžite vyvstáva otázka, čo robíme pre liečbu krvných ciev a ľudských sŕdc.

V štúdiu nastal zmätok. Odborníci zastupujúci Výskumné centrum a lekári z významných kliník sa začali hádať a navzájom sa prerušovať. Vysielanie bolo rýchlo prerušené a spustil sa reklamný blok. A doktora Petríka odviedli zo štúdia ochrankári.

Táto epizóda bola prerušená. Publikum v štúdiu si ale incident dobre zapamätalo.

Rozhodli sme sa uskutočniť vlastný výskum a našli sme tohto odborníka.

MUDr Michal Petrík – vedúci Centra srdcových chorôb, cievny chirurg.

– MUDr. Petrík, zdá sa, že všetci vaši kolegovia počuli o škandále v televízii. Nebáli ste sa následkov svojho konania?

– Veľmi dobre som chápal všetky riziká, ale už som nedokázal mlčať. Nemali by sme sa len rozprávať bez toho, aby sme navrhli konkrétny spôsob liečby. Som doktor; zložil som Hippokratovu prísahu a rešpektujem ju.

Som rád, že ste ma oslovili, pretože svoje slová môžem zopakovať aj vašim čitateľom. Na mnohé choroby, aj tie najzávažnejšie, sa vynájdu lieky. Obávam sa však, že vírus chamtivosti a korupcie v nás zostane navždy. Vakcína proti tomuto vírusu ešte nebola vynájdená.

– O čom presne hovoríte?

– O tom, že sú choroby, ktoré sa v našej medicíne liečia roky. Pracujem s kardiovaskulárnymi ochoreniami. Zaoberám sa rehabilitáciou ľudí, ktorí prekonali infarkt a mŕtvicu. A v mojom odbore je toľko mylných predstáv.

Som presvedčený, že tak je to aj s liečbou pohybového aparátu a tráviaceho traktu a všade sa liečia príznaky, zmierňuje sa stav, ale úplné zdravie sa neobnovuje.

Cievy a vysoký tlak neliečime

– Chcete vlastne povedať, že všetky moderné lieky na hypertenziu nie sú účinné?

Lieky na zníženie vysokého krvného tlaku, ktoré sú oficiálne predpisované ľuďom, plnia jednu dôležitú funkciu – presúvajú peniaze z vreciek pacientov do vreciek zdravotníckych oligarchov.

Ide o legalizované narkotiká. Pozrite sa na to sami. Pacient si dá tabletku a jeho stav sa zlepší. Účinok pilulky sa zastaví a tlak opäť stúpa. Takto fungujú všetky narkotiká. Aby ste sa cítili dobre, musíte si dať novú „dávku“.

Hlavná vec je pochopiť toto: v extrémnych situáciách sú potrebné a dôležité „chemické“ prípravky. Zachraňujú životy, keď je potrebná okamžitá lekárska pomoc. V prvej svetovej vojne sa na bojisku používal napríklad heroín, aby ranení nezomreli od šoku od bolesti.

Ale ak neustále užívate pilulky, ničia telo. Rovnako ako heroín. Nie tak rýchlo, ale princíp činnosti je rovnaký. A aby sa zbavili vedľajších účinkov, predajú vám viac tabletiek. A viac. A viac. Čím viac, tým lepšie pre lekárne a farmaceutický biznis.

– Ľudia však strávia roky na tabletkách.

– Drogovo závislí môžu tiež žiť dosť dlho. Ale čo je to za život?

Keď bolia kĺby. Keď muži práve dosiahli 50 rokov, dostanú prostatitídu a stratia potenciu. Keď vám zlyhajú obličky a začnete trpieť opuchmi. Najprv opúchajú nohy, takže je ťažké chodiť. Potom vnútorné orgány. A vaše brucho vyzerá ako sud.

Niektoré tabletky pri dlhodobom užívaní spôsobujú onkologické ochorenia. Pozrite si štatistiky o rakovine – je to skutočná epidémia.

Nehovorím o malých veciach, ako sú problémy so spánkom, tinitus, strata zraku a sluchu. V tomto zozname môžem pokračovať donekonečna. A príčina je len jedna – opotrebované, špinavé cievy, ktoré sa neliečia. Aj keď na to už existuje produkt a vykazuje skvelé výsledky.

Cardioxil čo je – produkt na zníženie krvného tlaku, ktorý sa nebude predávať v lekárňach

– Pri nakrúcaní relácie ste sa snažili povedať niečo o revolučnom produkte na liečbu vysokého tlaku a ciev, no doslova vás vyhodili zo štúdia. Čo je to za nástroj? Prečo zástupcovia lekární reagujú na jeho zmienku rovnako ako upíri na slnečné svetlo?

– Začal som hovoriť o produkte Cardioxil . Je to unikátny produkt založený na živých rastlinných molekulách vitamínov.

Cardioxil je produkt Britského centra pre molekulárnu biológiu. Často sa nazýva „umelé červené krvinky“. Cardioxil totiž stimuluje tvorbu nových červených krviniek, ktoré čistia a „opravujú“ cievy.

Cardioxil čistí krvné cievy a dlhodobo stabilizuje krvný tlak. Nie je určený na neustále používanie. Už za 7 týždňov úplne obnoví krvné cievy a ďalších 5 rokov bude tlak 120/80.

Za vývoj kapsúl Cardioxil získala skupina vedcov Medzinárodnú cenu za terapeutickú biológiu. Za inovatívny vynález v liečbe hypertenzie a cievnych ochorení.

Ľudia by povedali, že po takomto uznaní by sa lekárne mali postaviť do radu, aby získali práva na predaj Cardioxilu. Štát je povinný takýto produkt podporovať. Ale nie. Absolútne, mŕtve ticho. Akoby si tento vynález nikto ani nevšimol.

A zástupcovia zdravotníckeho priemyslu zaobchádzajú s týmto prípravkom s veľkou nenávisťou. Majú stovky liekov, plány predaja a príjmy. A Cardioxil do týchto plánov nezapadá, ani do jednej veci. Ľudia po 7 týždňoch liečby s Cardioxilom zabudnú na cestu do lekárne.

Odtiaľ pochádza taká nenávisť k Cardioxilu. Nedarí sa im ho očierniť. Má medzinárodné ocenenie, certifikáty, vedecké články, tisíce spokojných pacientov. Preto bola zvolená stratégia bojkotu. Aby to vyzeralo, že Cardioxil neexistuje. A keď som o tom začal hovoriť v relácii, vyvynula sa proti mne neskrývaná agresia.

Cardioxil výhody – začína samoliečebný proces tela

– Na čo je Cardioxil dobrý?

Hlavným cieľom Cardioxilu je obnoviť krvné cievy. To je základ nášho zdravia.

Cardioxil obnovuje krvné cievy v 3 fázach:

 • Rozkladá usadeniny cholesterolu
 • „Opravuje“ poranenia na stenách krvných ciev
 • Zlepšuje vedenie nervových impulzov z mozgu

Obnovenie prietoku krvi a spevnenie stien ciev spúšťa reťazovú reakciu obnovy organizmu. Aktivujú sa skryté sily imunity a organizmus sa začne sám uzdravovať.

Tento proces sebaobnovy sa nazýva autoregenerácia. Tieto mechanizmy sú dané prírodou a Cardioxil je katalyzátorom, kľúčom, ktorý „poháňa“ samoregeneráciu.

Cardioxil nežiadúce účinky, dávkovanie – zbavte sa 7 chorôb za 7 týždňov

– Čo získate po liečbe Cardioxilom?

1. Krvný tlak astronauta

Po prvé, hovoríme o úplnom odstránení hypertenzie Po 7 týždňoch pravidelného používania Cardioxilu sa systém krvných ciev úplne obnoví. Krvné cievy sa stávajú elastickými a odolnými. Inými slovami, cievy bez problémov oživia a „uhasia“ výkyvy krvného tlaku. Či už v dôsledku nervozity alebo fyzickej námahy, obnovené cievy kompenzujú každú zmenu a udržia stabilný tlak 120/80.

2. Zlepšenie práce mozgu

Po liečbe Cardioxilom sa prietok krvi v mozgu zlepší o 73 %.

Pacienti si s veľkým potešením všimnú:

 • Vylepšenia pamäte
 • Normalizáciu spánku, nedostatok ochabnutia a slabosti
 • Už žiadny tinnitus
 • Už žiadne bolesti hlavy

3. Zlepšuje zrak, obnovuje rohovku

Cardioxil čistí nielen veľké cievy a tepny, ale aj najmenšie kapiláry. Obzvlášť veľa ich je v očiach. To vedie k obnove buniek sietnice a zlepšeniu tonusu očných svalov.

 • Zrak sa zlepšuje o 0,5 až 2,1 jednotiek.
 • Očný tlak sa normalizuje
 • Príznaky katarakty sa zmierňujú

4. Už žiadne opuchy

Obnovuje sa správna funkcia obličiek a metabolizmus tekutín v tele. Obličky prestávajú zadržiavať vodu a nie je potrebné používať diuretiká.

 • Nohy prestanú opúchať a bolieť
 • Vaše brucho sa zmenší, pretože vnútorné orgány prestanú opúchať
 • Tekutina z pľúc zmizne a ľahšie sa dýcha

5. Príznaky hemoroidov a prostatitídy sa zmierňujú

Slabé a poškodené cievy sú hlavnou príčinou bežných chorôb, ako sú:

 • Kŕčové žily
 • Hemoroidy
 • Prostatitída
 • Impotencia

Liečba s Cardioxilom obnovuje krvné cievy v každom orgáne. Keď príčina pominie, nepríjemné prejavy ochorenia ustúpia a v 73 % prípadov úplne vymiznú.

Obnovením potencie sú nadšení najmä muži. Aj tí starší ako 70 rokov si s nadšením všímajú, že sa im vrátila mužská sila.

6. Obnovuje srdce

Čistenie aorty má priaznivý vplyv na tonus srdcového svalu. V 93% prípadov tachykardia ustúpi, v 99% prípadov sa vylieči ischémia.

 • Srdcová frekvencia a pulz sú normalizované
 • Bolesť v oblasti srdca prechádza
 • Riziko srdcového infarktu sa zníži 17-násobne

7. Imunita začína fungovať

Zlepšuje sa prekrvenie kostnej drene, ktorá sa podieľa na tvorbe imunitných buniek. To vedie k posilneniu ochranných síl tela.

Imunitný systém nie je len ochranca pred vírusmi. Hlavnou funkciou silného imunitného systému je ochrana pred rakovinovými bunkami. Silná imunita včas rozpozná a zničí rakovinové bunky. Nedovoľuje, aby sa objavili nádory.

Imunitný systém, ktorý funguje na 50%, je už teraz neprekonateľnou bariérou pre vírusy. Aj to je dnes veľmi dôležité.

Zástupca Aliancie lekárni zložil telefón, keď sa dozvedel o Cardioxile

Anton Bobík, zástupca Aliancie lekární na Slovensku

Zavolali sme poprednému lekárnikovi v krajine a chceli sme vedieť, prečo v žiadnej lekárni nie je Cardioxil.

– Dobré popoludnie, pán Bobík! Mohli by ste nám, prosím, povedať, prečo lekárne na Slovensku ignorujú Cardioxil? Počuli ste o tom?

– Prečo sa zaoberáte takýmito provokáciami?! Nemám v úmysle odpovedať na takéto otázky!!! To nie vaša starosť!

– Píp…

Ako získať Cardioxil

– Po takomto rozhovore s popredným lekárnikom v krajine nám bolo jasné, že Cardioxil v lekárňach nenájdete. Ale dá sa to zohnať, nie?

– Áno, všetci občania Slovenka si môžu objednať Cardioxil online priamo z továrne. Budeme sledovať, aby špekulanti z lekární túto možnosť nevyužili

– Boli už také prípady?

– Bohužiaľ áno. Niektorí z nich navrhli celý systém. Objednali Cardioxil pre starších ľudí a využívali zľavy. A potom jednoducho predali produkt za vyššie ceny.

V jednej lekárni napríklad predávali Cardioxil za 400 eur na 7-dňovú kúru! To nedáva zmysel, rozumiete. Preto sme nútení byť opatrní. Aby si to ľudia objednávali sami a neplatili sprostredkovateľom desaťtisíce eur navyše.

– Prečo je možné Cardioxil objednať iba online?

Sú na to tri dôvody:

 • Záruka kvality: Cardioxil sa posiela priamo z továrne zákazníkovi;
 • Ochrana pred sprostredkovateľmi: aby si nikto nemohol pridať 10-20-30 stoviek marže na ďalší predaj;
 • Rýchle doručenie na vašu adresu.

Zľava pre dôchodcov

Program fondu sociálnej ochrany je v súčasnosti aktívny v 5 krajoch. Prostredníctvom tohto programu je možné objednať Cardioxil s 50% zľavou. Deje sa tak v rámci programu prevencie chorôb.

Preto odporúčam obyvateľom tohto regiónu nestrácať čas. Iná takáto príležitosť už nebude. Nie je isté, ako dlho bude program trvať a koľko Cardioxilu bude na sklade.

Získajte Cardioxil teraz!

Ak chcete získať Cardioxil pod programom sociálneho zabezpečenia, všetko, čo potrebujete, je mobilný telefón.

Do objednávky zadajte svoje telefónne číslo a kliknite na tlačidlo objednať.

Ochranný hologram je 100% zárukou kvality. Ukazuje, že ste na oficiálnej webovej stránke a že vám pošlú originál Cardioxil a že vám budú poskytnuté potrebné rady a podpora.

Cardioxil recenzie, forum, diskusia, skúsenosti

Lenka Jonasová

Vyhodila by som cely TV kanal, neustale klamu, vravia cokolvek, na co im daju peniaze, rozkazu im!! Fascinuje ma odvaha tohto muza, ale zda sa mi, ze jeho kariera sa skoncila.

Tomáš Jankovský

Jeho kariéra sa ešte ani len nerozbehla! Ak budete bojovať za spravodlivosť, vyhráte! Nebojí sa povedať, čo pomáha, a ľudia budú vždy stáť v rade pred jeho ordináciou! Dám na jeho radu a objednám si Cardioxil.

Sára Biskupičová

Mala som dlhé roky hypertenziu, neustále som omdlievala, v práci si už zvykli. Akonáhle sa zmení počasie, tlak šiel hore, mala som obavy, nemala som vôbec energiu. V noci som mala tachykardiu. Lekári ma neustále strašili, že môžem dostať infarkt, lebo cievy takéto výkyvy nevydržia. Bolo to hrozné, pretože môj manžel zomrel na infarkt. Náhodne som počula o Cardioxile, narazila som na to v tomto článku a rozhodol som sa to vyskúšať. Už je to pár mesiacov, čo som zabudla na slabosti a tlakové rázy. Cítim sa silná, akoby som omladla. Odporúčam to každému!

Zoe 82

Sára, mohla by si sa prosím podeliť o to, ako si ho používala? A kde si to objednala?

Sára Biskupičová

Objednala som si to odtiaľto. Použitie je veľmi jednoduché, užívate ho len ráno a večer.

Karol Novák

Chcel by som vedieť, či ste mali nejaké alergie? Netolerujem väčšinu liekov a už chvíľu mám problémy s krvným tlakom…

Sára Biskupičová

Karol, má úplne prírodné zložky, ktoré sú v podstate výťažkami. Ak si môžete vziať prírodné produkty, je to pre vás skvelá voľba!

Helena Divá

Som lekárka a môžem povedať, že hypertenzia dokáže z človeka v krátkom čase urobiť invalida. Preto je lepšie riešiť normalizáciu tlaku skôr. Cardioxil nie je len produkt, ktorý pomáha normalizovať krvný tlak, ale je aj skvelým spôsobom prevencie. Bohužiaľ, moderné štatistiky sú také, že viac ako 70 % úmrtí u ľudí mladších ako 60 rokov ide na srdcový infarkt a mozgovú príhodu. To znamená, že ľudia jednoducho nežijú dosť dlho na to, aby mohli odísť do dôchodku! Vyzývam všetkých, aby sa starali o svoje zdravie a liečili svoje príznaky skôr, ako cieva praskne alebo sa upchá. Cardioxil je pomerne lacný a účinný liek, ktorý by mal byť v každej lekárničke!

Mária Žužová

Helenka, máš úplnú pravdu! Otec náhle dostal infarkt, zomrel v práci. Pre všetkých to bol šok… Teraz máme doma tlakomer a manžela a mamu nútim pravidelne merať tlak. Objednala som Cardioxil a je to naozaj najlepšia prevencia!

Boris Tomáško

Po tom, čo ste povedali, som si tiež objednal tento produkt a dostal som balíček v akcii! Zajtra si to musím vyzdvihnúť na pošte. Som prekvapený, ako rýchlo to dorazilo do nášho malého mesta.

Lýdia Harková

Helena, môžete nám ako lekár povedať, prečo je Cardioxil lepší ako bežné lieky predpísané na každej klinike?

Helena Divá

Ide o prírodné zložky, ktoré nepoškodzujú pečeň a pažerák a zároveň účinne posilňujú steny ciev a stimulujú vlastné sily tela, „resetujú“ ho na samoliečbu. Ide o inovatívny prístup, ktorý ešte nezvládli všetky farmaceutické spoločnosti, pretože technológia je drahá. V Cardioxile sa im podarilo skombinovať tento ideálny vzorec.

Fialka2320

Momentálne prebieha akcia, môžete ho získať s 50% zľavou!

Nerd1214

Nedávno nám o tom hovoril jeden profesor na prednáškach. Akoby objavili kombináciu prírodných ingrediencií, ktoré sa navzájom posilňujú a spevňujú steny ciev. Bolo to naozaj zaujímavé

Viktória

čo je v tom?

Nerd1214

Presne si pamätám, gotu kola, mango a acai – obsahujú obrovské množstvo vitamínov a posilňujú steny ciev + bylinky, ktoré stimulujú imunitný systém, bol tam dlhý zoznam, všetky si nepamätám. Len pre krátky popis, niektoré zložky posilňujú cievy, iné znižujú cholesterol a likvidujú vzniknutý plak a ďalšie stimulujú imunitný systém organizmu.

Jana

Stačí sa pozrieť na našich lekárov!))))

Viktória

Ďakujem! Popis som našla na ich stránke a je tam kopa ingrediencií

Gaba Adamčíková

Prírodné prostriedky sú vždy najlepšie! Zničila som si pažerák tabletkami. Jedna tabletka lieči, druhá tabletka ničí. Je dobré, že samotná oficiálna medicína prechádza na bylinné lieky

Diana Buslová

Naozaj to niekto vyskúšal? Existujú nejaké skutočné recenzie? Často sa mi točí hlava a nemám čas ísť k lekárovi

Betka B.

Každé ráno si dám Cardioxil! Našla som to pred mesiacom. Je mi naozaj oveľa lepšie, skôr som sa bála, že v autobuse omdliem, tlak som mala naozaj nízky ((

Agnesa Líčiková

Objednala som si to pre seba, včera som si to vyzdvihla na pošte. Včera večer som to užila a ako keby mi hneď bolo ľahšie, v hlave mi nehučí. Budem užívať ďalej

Fero

Toto je druhýkrát, čo som objednal Cardioxil pre seba a svojich rodičov. Je to veľmi dobrý produkt! Trpel som na migrény a často nastali situácie, keď sa mi úplne zatmelo pred očami, kedykoľvek som mohol omdlieť. S Cardioxilom všetko zmizlo, odporúčam!

Da niela

Existuje veľa pozitívnych recenzií, ďakujem dievčatá! Určite objednám pre svojich rodičov!

Mišo S.

Cardioxil je skvelý na normalizáciu tlaku a zlepšenie celkového stavu. Stojí mi na stole, pretože bez neho nemôžem žiť

Dária

O Cardioxile som čítala už dávno a má veľa dobrých recenzií. Hovorí sa, že nie je nič lepšie na zotavenie po infarkte alebo mozgovej príhode. Objednala som to pre svojich rodičov, je lepšie predchádzať chorobám!

Dano

Mohli by ste mi povedať, kde si to môžem objednať, nechcem trafiť na falzifikát?

Beáta

Existuje veľa kópií!!! Objednajte si ho exkluzívne odtiaľto! Vidíte na formulári hologram? Znamená to, že ide o originál Cardioxil.

Svetový líder

Moja babička má tieto kapsuly, dal som si to, keď som mal kocovinu a pomohol!))))

Lara 777

Objednala som ho pre mamu a zavolali mi, že zajtra bude doručený. Výsledky podám neskôr

Anka Anka

Dúfam, že mi Cardioxil pomôže! Môj tlak ma zabíja, ležím v posteli dva týždne (

Natália R.

Moji rodičia boli v kúpeľoch a tam dostali Cardioxil na prevenciu. Mama je nadšená, že je už v predaji. Hovorí, že sa vďaka tomu cíti oveľa lepšie!

Dušan 86

Ten chlap je naozaj dobrý lekár, ako Dr House! potrebujem si zapamätať meno. V lete to vezmem našim na dedinu, pretože majú neustále nejaké choroby

Františka

Prečítala som si popis ingrediencií Cardioxilu. Prekvapilo ma, že bobule acai sú také účinné! Ale ako farmaceut môžem povedať, že v tej kombinácii naozaj aktívne stimulujú imunitný systém. Objednala som si to a preštudujem si to

Emma

Beriem ho ako náhradu vitamínových doplnkov. Cítim sa vďaka tomu lepšie, môj mozog funguje lepšie))

Edo13

Na webe je obrovská zľava na Cardioxil, však?

Oliver

Ak je to také dobré, ako sa hovorí, toto je skutočná spása. Dlhé roky mám hypertenziu a alergiu na takmer všetky lieky.

Filipa

Objednala som to pre moju mamu. Pred dvoma rokmi mi zomrel otec na infarkt a ja nechcem stratiť aj mamu. Problémy s krvnými cievami rýchlo zabíjajú ľudí …

Katka111

Vždy mám doma Cardioxil. Je lepšie predchádzať chorobe, ako dostávať injekcie!

Nina S.

Prajem všetkým pevné zdravie!

Edém, bolesť svalov a kŕče: 3 bežné indikácie zablokovaných žíl. Ako si to môžete liečiť sami doma?

Kto je najväčším nepriateľom cholesterolu a krvných zrazenín a najlepším priateľom žíl?

Puchnú vaše nohy po večeroch? Opúchajú vám chodidlá a nohy, máte fľaky na členkoch? Môžu to byť príznaky edému v žilách, čo znamená tekutinu vytvorenú v stenách žíl. Keďže opuchy negatívne ovplyvňujú krvný obeh, spôsobujú bolesti svalov a kŕče.

Každý vie, že záchvaty a srdcový infarkt sú výsledkom ciev zablokovaných cholesterolom. Srdcovo-cievne ochorenia. Málokto si však uvedomuje, že toto je len špička ľadovca. “Uzavreté žily” sú dôvodom deviatich z 10 chronických ochorení, ktoré sa považujú za nevyliečiteľné.

Bolesť hlavy, kolísanie krvného tlaku. Bolia vás kĺby, neunesú vašu váhu, ledva sa otočíte či zohnete krk. Večer vám puchnú nohy a ráno tvár. Vaše uši majú tinitus. Vaše ruky a prsty znecitlivia. Vaše chodidlá sú vždy studené. Začnete mať poruchy zraku. Vaša pamäť sa zhoršuje. Nedokážete nájsť energiu na čokoľvek. Mnoho ľudí to definuje ako starnutie, ale to nie je pravda.

 • Prečo sú žily zodpovedné za 90% vášho zdravia?
 • Čo iné sa ukladá v stenách žíl okrem cholesterolu?
 • 4 zjavné a 7 skrytých príznakov nezdravých žíl
 • Ako si môžete bezpečne vyčistiť žily doma?

Odpovede na tieto otázky sme dostali od vedúceho oddelenia cievnej chirurgie z Istanbulskej univerzity medicíny a farmácie, profesora neurochirurga doktora Hasana Çakıra.

Doktor Çakır doteraz vykonal viac ako 100 tisíc otvorených operácií mozgu. Jeho najmladším pacientom bolo 2-ročné dieťa.

Doktor Çakır má talent vysvetľovať tie najzložitejšie postupy jednoduchými slovami, ktorým každý rozumie. Vydal 47 kníh a zdravotných sprievodcov, ktoré napísal pre ľudí, ktorí neštudovali medicínu. Verí, že žily sú zodpovedné za 90 % nášho zdravia a že naše celkové zdravie závisí od toho, aké čisté sú žily.

Prečo žily predstavujú 90 % nášho zdravia?

Vážený pán doktor Çakır, veľakrát ste sa vyjadrili, že žily v našom tele sú zodpovedné za 90 % nášho zdravia. Môžete vysvetliť dôvod?

Aký je najväčší orgán v ľudskom tele? Odpoveď na to pozná málokto. Dokonca aj ľudia, ktorí študovali medicínu, niekedy falošne odpovedajú, že mozog alebo pečeň. Niektorí múdrejší môžu povedať, že je to koža. V skutočnosti je najväčším orgánom ľudského tela cievny systém.

Môže obehnúť svet 2,5-krát

Na to by stačil cievny systém len jedného človeka.

Skúste si predstaviť. Ak spočítame všetky žily v ľudskom tele ich dĺžka je 100 tisíc kilometrov.

Zjednodušene povedané, dĺžka rovníka je 40 tisíc kilometrov. Celé lano, ktoré pozostáva zo žíl jedného človeka, môže obopnúť svet dvakrát.

Čo si myslíte o tomto čísle?

Žily nie sú len kanály, ktorými prúdi krv. Je to jedinečný a komplikovaný orgán. Akákoľvek porucha spôsobuje, že telo vytvára chorobu.

 • Zablokované žily na chodidle: kŕčové žily, opuchy nôh, pocit ťažkých, omrznutých nôh alebo naopak pálenie na chodidlách. Koža praská. Poruchy krvného obehu: ničí sa ochrana pred baktériami, tvoria sa plesňové ochorenia. Nechty sú hrubšie a ich tvar sa kazí.
 • Keď sú žily, ktoré vyživujú pečeň, zablokované: steatóza pečene. Keď jete mastné jedlo, zanecháva v ústach horkú chuť.
 • Keď žily v kĺboch ​​strácajú silu a sú zablokované: Tkanivo chrupavky vysychá. Kĺby začínajú bolieť, vzniká osteochondróza a hernia.
 • Črevné žily strácajú svoju elasticitu: Vyvíjajú sa hemoroidné uzliny.
 • Žily v očiach: Zrak sa zhoršuje. Vyvíja sa katarakta. Mnoho ľudí si myslí, že príčinou začervenania očí je únava očí, ale v skutočnosti sú to malé krvácania na očných kapilárach.
 • Porucha krvného obehu v mozgu: Vertigo, tinitus a regresia pamäte. Už ste niekedy išli do kuchyne a zabudli ste, prečo ste tam išli? Alebo si nevedeli spomenúť na slovo? To všetko sú príznaky, že žily na mozgu sa zhoršujú.
 • Zablokované žily: Všetky orgány hladujú

Do tohto zoznamu musíme pridať aj vysoký krvný tlak. Vysoký krvný tlak je matkou záchvatov a sestrou srdcového infarktu.

Žily sú naším zdrojom energie, prechádza nimi životná sila. Ak sa zablokuje dôležitá križovatka, život sa zastaví.

Nadváha pôsobí priamo na žily. Naše orgány hladujú kvôli cholesterolu, ktorý blokuje žily. Pretože výživa nedorazí na miesto určenia. Mozog vysiela správu: „Musím jesť“. Osoba je. Orgány sa však nemôžu dostatočne nakŕmiť, pretože žily sú zablokované. Mozog opäť pošle ďalšiu správu a tento začarovaný kruh pokračuje.

Z toho vzniká nutkanie jesť sladkosti a pečivo. Vaše telo potrebuje kalórie.

Keď moji kolegovia hovoria svojim pacientom: „Pre svoju nadváhu ste pacient s vysokým krvným tlakom“, pacienti si mýlia vzťah príčiny a následku. Vysoký krvný tlak nevzniká v dôsledku nadmernej hmotnosti, naopak.

Hovorí sa, že „zdravie je na prvom mieste“ z dobrého dôvodu, ale musíme dodať toto: „Nemôžeme byť zdraví, ak si neudržiavame čisté žily.“

Preto stále hovorím to isté: Ak chcete žiť normálny život, musíte si udržiavať zdravé žily. Čistá štruktúra žíl vás chráni proti 90 % chorôb, z ktorých niektoré sú „neliečiteľné“.

Čo okrem cholesterolu ešte blokuje žily?

Všetci vieme, aký nebezpečný je cholesterol. Blokuje žily, zužuje cievy a tým zabraňuje prietoku krvi. Cholesterol však nie je jediná vec, ktorá to spôsobuje.

6,1 kg je celková hmotnosť tuku uloženého v žilách človeka po 50-ke.

Cholesterol

Je to správne. Cholesterolové plaky alebo „aterosklerózne plaky“ sú zo 65 – 70 % príčinou vaskulárnych porúch.

Každý človek uloží až 5 kíl cholesterolu v ich tele, keď dosiahnu 50. Uložený cholesterol zužuje cievny lumen (prázdny priestor vo vnútri žíl, kde prúdi krv) 4-5 násobne.

Skúste si to predstaviť. Ak povieme, že šírka cievy človeka je približne rovnaká ako veľkosť prsta, tak vo vnútri žily, ktorá je zablokovaná 5 kilogramami cholesterolu, šírka prázdneho priestoru, ktorým môže pretekať krv, je približne 4 zápalky.

Tieto plaky nemusia niesť životne dôležité riziko, ale kvalita života sa znižuje, zvyšuje sa krvný tlak, objavujú sa bolesti hlavy, chrbta a necitlivosť. Oveľa nebezpečnejšie je zhluk, ktorý sa hromadí vo vnútri žíl.

Zhluková hmota

Zhluky, ktoré sa hromadia vo vnútri žíl, sú oveľa ľahšie, „len“ 800 g na 1 kg. Ale kvôli ich nestabilnej štruktúre sú veľmi nebezpečné. Trombus (zhluk, ktorý blokuje žilu) sa môže odtrhnúť od steny žily, do ktorej je zapichnutý, a môže každú chvíľu začať hľadať obeť.

Veľké kusy trombu by mohli úplne zablokovať žilu svojich obetí. V takom prípade sa tkanivo nemôže dostatočne prekrviť.

Ischemický záchvat je zablokovanie mozgovej žily. Infarkt je zablokovanie srdcovej žily. Z tohto dôvodu sa vyvinie ischémia pečene, pľúc a obličiek. Hemoroidy sú ischémia, ktorá sa vyskytla na okraji konečníka. Blokovanie kapilár na chodidlách môže viesť k nekróze (gangréne).

Soli vápnika

Chemické zvyšky potravinových doplnkov a liekov spôsobujú hromadenie vápenatých solí v žilách. Človek uloží 300-400 gramov počas svojho života za 50 rokov. Soli vápnika sa najviac hromadia v mozgu.

Pre svoju kryštálovú štruktúru sú nebezpečné. Zužujú žily a ak majú žily kŕč v dôsledku stresu, fyzického pohybu alebo zmeny vzduchu, ostré hrany kryštálov môžu žilu prevŕtať. Prepichnutie mozgovej žily je známe ako hemoragická mŕtvica.

4 zjavné a 7 skrytých príznakov nezdravých žíl

Aké sú príznaky, ktoré nám ukazujú, že máme upchaté žily?

Ak máte viac ako 45 rokov a nepoužívali ste žiadne nutraceutikum na čistenie žíl, môžem povedať, že máte problém.

Vek 45 rokov je míľnikom na čistenie žíl

Blokovanie žíl cholesterolom a zhlukmi je prirodzeným výsledkom starnutia. Dnešné jedlo, lieky, fajčenie, pitie alkoholu zvyšuje tento proces a blokujúce množstvo 5-8 krát. Toto je realita dnešného sveta a to sa nedá poprieť.

Hlavným príznakom je, že žily sú znečistené

Ak vám diagnostikujú vysoký krvný tlak, možno prestanete čítať tento článok, pretože to znamená, že máte kráľa cievnych ochorení.

Trápia vás výkyvy krvného tlaku? Máte neustále vysoký krvný tlak a pravidelne užívate lieky? Ak je vaša odpoveď na tieto otázky áno, znamená to, že vo vašich žilách zostáva 30 % voľného miesta na cirkuláciu krvi. Zvyšok vašich žíl je naplnený cholesterolovými plakmi, krvnými zrazeninami a vápenatou soľou.

Takže aj ten najmenší stres, zmena podmienok alebo magnetický hurikán sa okamžite prejaví na vašom zdraví. V takom prípade sa vám zvýši krvný tlak, začnú vám pulzovať spánkové tepny a objavia sa bolesti kĺbov.

4 ochorenia spôsobené upchatými žilami

 1. Hypertenzia (vysoký krvný tlak). Nekonzistentný alebo vysoký krvný tlak musíte znížiť užívaním tabliet. Mali by ste byť opatrní pri hlavných príznakoch. Zistili vám vysoký krvný tlak? Potom je čas na prečistenie žíl.
 2. Kŕčové žily. Vyzerajú ako škaredé a opuchnuté žily na nohách. Spôsobujú ťažkosť, bolesť a opuch. Zvyšky cholesterolu a zhlukov blokujú žilové chlopne. Časom sa objavia kŕčové “hviezdy” a získajú štruktúru “podobnú pavučine”. Tak vznikajú kŕčové žily.
 3. Blokovanie žíl v konečníku spôsobuje prehltnutie hemoroidných uzlín. Zvyšky pochádzajúce z krvných ciev zväčšujú trhliny v konečníku.
 4. Osteochondróza (kalcifikácia). Vyvíja sa v chrupavke v dôsledku nedostatočného krvného obehu. Chrupavka stuhne a nemôže fungovať. Nevie si nájsť čas na vyliečenie. Vysychajú, keďže sa neobnovujú. Strácajú svoju hydratačnú funkciu. Soli sa začnú hromadiť spôsobom, ktorý sa nedá vyčistiť a kontrolovať.

7 skrytých príznakov

 1. Edém. Upchaté žily nedokážu rozvádzať vodu v tele. Telo stráca rovnováhu slanej vody. Večer nohy puchnú, ponožky zanechávajú na koži hrubé a hlboké stopy. Máte problém si dať dole prsteň. Opuch v bruchu je znakom opuchu vnútorných orgánov.
 2. Zvuky, ktoré začínajú jemne a potom sa časom zosilňujú, vám bránia sústrediť sa. Dôvodom týchto zvukov je zvýšenie krvného tlaku v mozgových žilách, ktoré spôsobujú tlak.
 3. Človek sa cíti opitý. Náhle vertigo je znakom toho, že vestibulárny systém nefunguje dobre.
 4. Nespavosť. Nemôžete zaspať pred polnocou, aj keď sa cítite nepokojne a chýba vám energia? Dôvodom je nedostatočné prekrvenie hypofýzy. To narúša produkciu spánkového hormónu melatonínu.
 5. Nedostatok vytrvalosti. Cítite sa vyčerpaný. Nemáš chuť nič robiť. Jediné, čo chcete, je zostať v posteli a jesť. To sa stane, keď telo začne šetriť energiu. Žily nemôžu prenášať výživu potrebnú pre orgány. Telo teda musí minimalizovať svoje aktivity, aby zostalo nažive.
 6. Poruchy zraku. Pred očami vám lietajú malé „mušky“. Sú to príznaky, ktoré vychádzajú zo žiliek očnej šošovky.
 7. Bolesť kĺbov. Keď sa zmení počasie, objaví sa bolesť kĺbov. Namiesto toho, aby sa človek zobudil oddýchnutý a plný sily, má pocit, akoby dostal záchvat. Sťažuje sa na bolesti kostí. Dôvodom je, že synoviálna tekutina stráca svoje vlastnosti.

Máte niektorý z týchto príznakov? Ak je vaša odpoveď áno, potom vám vaše kĺby hovoria, že je čas, aby ste si ich vyčistili.

Ľudia zvyčajne môžu mať viac ako jeden z týchto príznakov súčasne. Tá istá osoba ich môže mať dokonca všetky.

Pacienti sa snažia liečiť každú chorobu samostatne. Používajú lieky na krvný tlak, masť na kŕčové žily na nohách a gél na kalcifikáciu. A samozrejme veľa veľa veľa liekov proti bolesti…

Takže míňajú tony peňazí na drogy. Ale existuje len jedna príčina cievnych ochorení: blokáda. V tomto bode je potrebné začať s celkovou očistou cievneho systému.

Čo by ste teda mohli použiť na prečistenie zvyškov cholesterolu, zhlukov a soli v žilách?

Uveďte prosím svoj odborný návrh. Napríklad Natalia Kocková, ktorá má 57 rokov a žije v Brezne, má nadváhu, hypertenziu a kŕčové žily. Táto pani pociťuje akúkoľvek zmenu ako barometer, keď ju začnú bolieť kĺby. Bolí ju hlava, vertigo a cíti sa unavená.

Ako jej môžeme pomôcť? Ako si môže vyčistiť žily? Nechce ísť k lekárovi a počuť vety ako „Musíš schudnúť“, „Musíš cvičiť“, „Musíš sa zdravo stravovať“, či „V tomto veku treba žiť opatrnejšie“.

Väčšina medicínskych a farmaceutických produktov nemá iné výhody ako vyprázdnenie vášho bankového účtu a spôsobenie závislosti na tabletkách.

Bohužiaľ, takto funguje zdravotný systém u nás doma.

Existuje môžem povedať len jeden produkt, ktorý bezpečne čistí žily: Cardioxil predlžuje život o 11-17 rokov. Dodáva energiu a pocit pohodlia, ušetrí vás od utrpenia a neutratí žiadnu vašu výdrž.

Je neškodný pretože o tablety pozostávajúce zo zdravých bylín. Je 2. najpoužívanejší prípravok na čistenie žíl. Prvé miesto patrí chirurgii. Na rozdiel od metód, pri ktorých sa používa chirurgická lanceta, tento produkt nespôsobuje žiadne komplikácie a nemá žiadne vedľajšie účinky. Od najhrubších arteriálnych žíl až po najjemnejšie kapiláry

Cardioxil pozostáva z bylinných esencií a keď sa dostane do kontaktu s vodou aktivuje živé molekuly. Tieto starostlivé čistiace prostriedky zničia všetok cholesterol, zhluky, vápenaté plaky a zvyšky liekov prilepené na membránach. Čistí teda všetko, čo bráni cirkulácii krvi.

Všetka nečistota, ktorá sa roky nahromadí a zničí váš život, sa odstráni iba 1,5-2 mesačnou kúrou Cardioxil .

Cardioxil rozpúšťa a odstraňuje 4 kilá cholesterolu len za 6 týždňov. Zmäkčuje zhlukovú hmotu okolo 900 gramov na 1 kilogram a ničí chlorid vápenatý 350-400 gramov.

Vďaka tomu sa vám zahoja bolesti hlavy a tinitus. Mozog začne dostávať dostatočnú výživu a funguje rýchlosťou superpočítača. Myšlienky sa stávajú jasnejšie.

Emócie sú intenzívne, začnete počuť pokojné zvuky, ktoré ste predtým nepočuli. Zlepšuje sa sluch, dokonca môžete sledovať konverzáciu vo vedľajšej miestnosti, ktorú ste predtým nepočuli.

Čuch získava nový rozmer. Nosová obštrukcia zmizne. Už nemáte chronické vnútorné zápaly nosa a problémy s alergiou. Bronchus sa dá vyliečiť. Dýchanie sa stáva jednoduchším. Čerstvosť, ktorá naplní vaše pľúca, prechádza celým telom a vytvára pocit šťastia.

Zmysel pre chuť sa posilňuje a prehlbuje. Začnete si viac užívať bežné jedlo. Jete menej, ale cítite sa plnšie. Vaša chuť na dezert a mastné jedlo zmizne.

Vaše kĺby vám poďakujú. Neustále bolesti zmiznú. Vaše kĺby neškriabu a keď sa synoviálna tekutina obnoví, pohyb bude jednoduchší. Je to ako pri výmene oleja v aute. Namiesto prepáleného oleja podobného smole vložíte čistý a čerstvý olej, vďaka ktorému bude každý komponent fungovať jednoducho.

Veľmi pôsobivé. Nikdy som nepočul o Cardioxil , predtým. Mal som všeobecné informácie o nutraceutikách. Nutraceutiká sú považované za hlavnú liečebnú metódu v Japonsku a Izraeli. Ale tu sa k týmto produktom pristupuje s podozrením.

Som si istý, že spomínaná pani používala stovky potravinových doplnkov a liekov, aby nemíňala peniaze na zázračné produkty s podozrivou slávou.

Naše podozrenie nás zrádza. Spôsobuje, že sa bojíme a strácame to, čo môžeme dosiahnuť.

Poviem vám príbeh o nedostatku sebadôvery.

Prvé antibiotikum bolo vynájdené v roku 1928: penicilín Tento liek liečil úplavicu a týfus, ktoré spôsobili smrť mnohých ľudí.

Väčšina ľudí však neverila, že by im penicilín prospel, pretože použili tisíce zbytočných liečebných metód. Ale tí, ktorí zažili tisíce zlyhaní, no stále sa nebáli to skúsiť, sa uzdravili. Prvá skupina pacientov si myslela „Ďalší zbytočný liek“ a zaplatili za to životom. No riešenie ich uzdravenia mali len pred očami.

Rovnako ako penicilín zlikvidoval úplavicu, týfus a mor, Cardioxil odstráni cievne ochorenia. Prvé kroky k tomu podnikajú v Kórei, Japonsku, Kanade, Švajčiarsku a Izraeli. V týchto krajinách sa vytvára právny rámec. Rozhodlo sa, že na čistenie žíl sa pred lekárskym ošetrením použijú nutraceutiká.

Súhlasím, že najväčším nepriateľom je podozrenie. Osobne neváham skúšať nové veci.

Predstavme si: Kúpil som Cardioxil , otvoril a užil prvú dávku… A čo potom? Ako tieto tablety fungujú?

Každá časť Cardioxil je skutočné fyto-laboratórium. Fytoncidy a bioflavonoidy liečivých rastlín reagujú s vodou, nasýtia ju kyslíkom a menia ju na liečivý elixír

Peroxidový (okysličujúci) efekt: Absorpcia molekúl je stimulovaná vďaka obohateniu kyslíkom.

Liečivé esencie obohatené vodou a kyslíkom získavajú vlastnosti peroxidu: okysličenie.

Vlastne Cardioxil je ako kyslíková bomba vďaka svojim molekulám. Otvára cestu pre krvný obeh tým, že rozfukuje cholesterolové plaky v žilách.

Cardioxil má svetložltú farbu s vôňou šípky a valeriány. Chuť je príjemná, s miernou kyslosťou.

Trvá to 5 minút aby molekuly bylinných esencií fungovali, keď sa dostanú do reakcie s kyslíkom a aktivujú sa. Ďalší dôvod pre Cardioxil a takú účinnosť je preto, že konzumujete živé bylinkové esencie . Väčšina liekov na druhej strane obsahuje mŕtve a neaktívne molekuly.

Peroxidový efekt spôsobuje, že živé molekuly sa okamžite asimilujú. Bylinné esencie, ktoré sú obohatené o kyslík, sa ľahko vstrebávajú do pažeráka. Teda Cardioxil nespôsobuje pálenie žalúdka, horkú chuť a plynatosť a netlačí na črevo a chráni žalúdok. Dokonca je vhodný aj pre pacientov s vredom. Cardioxil nemá žiadne vedľajšie účinky

Čistí zvyšky

Hloh odstraňuje prebytočný cholesterol z ciev. Molekuly tejto rastliny pôsobia ako malé kladivo: rozkladajú usadeniny cholesterolu a zvyšujú priesvit krvných ciev. Zlepšuje sa prietok krvi, zvyšuje sa prekrvenie a výživa vnútorných orgánov. Pružnosť ciev sa zvyšuje, opuchy miznú a zranenia a modriny sa hoja rýchlejšie ako predtým.

Edém zmizne. Aj keď človek celý deň stojí, nohy neopuchnú.

Zlepšuje sa krvný obeh na pokožke. Zvonku viditeľné pavúčie žily miznú. Varikóza sa včas rozpúšťa a hemoroidné uzliny vysychajú.

Dodáva energiu

Molekuly šípky obsahujú cenný lipoproteínový cholesterol.

Cardioxil rieši 2 problémy: Čistí zvyšky cholesterolu a spaľuje tuk správnym spôsobom. Po použití produktu sa začnete cítiť silnejší a pociťujete nutkanie hýbať sa.

Zabraňuje kŕčom

Rebríček zabraňuje kŕčom ciev, čistí ich a navracia im elasticitu. Zlepšuje stav priedušiek a pľúc. Táto bylina tiež zabraňuje hypertenzii, zmierňuje bolesti hlavy, hučanie v ušiach, dýchavičnosť a iné príznaky vysokého krvného tlaku.

Odstraňuje tlak na srdce

Šípka riedi krv, rozpúšťa krvné zrazeniny, odstraňuje z ciev vápenaté soli a škodlivé nečistoty z liekov.

Tlak, ktorý cítite na hrudi, sa uvoľní, dýchanie sa uľahčí. Srdcová frekvencia sa vráti na normálnu úroveň. Symptómy arytmie a tachykardie a náhle bolesti vo vašom srdci zmiznú.

Riziko infarktu je nulové.

Opravuje žily

Valeriána lekárska obnovuje steny ciev a lieči mikroúrazy. Táto rastlina tiež posilňuje nervový systém, zlepšuje krvný obeh mozgu a chráni pred mŕtvicou.

Efekt motýlich krídel

Cardioxil je podobný motýľovi mávajúcemu krídlami a spôsobuje sériu ťažko uveriteľných incidentov za sebou. Keď začne pracovať a čistiť všetky zvyšky nahromadené za roky z vnútra žíl, Cardioxil krok po kroku začína cestu k uzdraveniu v celom tele.

Po jednoročnej liečbe Cardioxil sa cítite ako znovuzrodení.

Ľahko sa zobudíte

Ráno sa zobudíte bez toho, aby ste mali problém vstať. Nemusíte čakať, kým sa vaše nohy, chrbát a krk rozhodnú fungovať.

Telo sa ráno naplní silou a energiou, pretože teraz boli žily a všetky orgány schopné získať výživu a kyslík, ktoré potrebujú celú noc. Každá časť vášho tela sa nakŕmila dostatočným množstvom krvi potrebnej na načerpanie síl do nového dňa.

Chutné raňajky

Pri raňajkách si rád namáčate chlieb do omáčky s vaječnou klobásou. Váš žalúdok to ľahko prijme. V žalúdku už nie je bolesť ani nikdy nekončiaca bolesť. Cardioxil vyčistil žily, ktoré kŕmia žalúdok. Zosilneli natoľko, že aj keď kameň prehltnete, dokáže ho stráviť.

Silný ako býk

Keď odchádzate z domu, nemusíte sa báť kvôli svojim nohám. Aj keď budete celý deň chodiť, nespôsobia žiadne problémy, nebudú unavené ani opuchnuté. Vaša topánka a ponožky už nezanechávajú stopy na nohách.

Absolútny pokoj

Cítite sa uvoľnene a pokojne. Tvrdohlavá bolesť, ktorá rozmazáva vaše vedomie a bráni vám sústrediť sa, je preč. Keďže teraz nemáte bolesti, cítite zvuky a pachy, na ktoré nie ste zvyknutí, hlbšie.

Závideniahodná robustnosť

Na konci rušného pracovného dňa sa vrátite domov s čistou mysľou. Váš mozog teraz funguje ako presné hodiny. Už sa necítite unavení.

Dobrý spánok

Hneď ako si položíte hlavu na vankúš, zaspíte. V posteli sa nehádžete ako predtým. Teraz je to oveľa jednoduchšie. Vy rozhodujete, kedy budete spať a vaše telo sa tomu prispôsobí.

Nedostatok na trhu a program zliav

– Cardioxil zmizol z trhu, nedá sa zohnať v žiadnej lekárni. Prečo?

Bohužiaľ je to pravda. Od začiatku tohto roku Cardioxil sa už v lekárňach nepredáva.

Je to kvôli chamtivosti farmaceutických spoločností. Tieto spoločnosti požadovali za každé balenia Cardioxil , ktoré sa predali, aby výrobca zaplatil 450 € . Spoločnosti požadovali, aby sa toto množstvo pridalo k produktu pri uvedení produktu na trh v lekárňach (cena Cardioxil produktu v niektorých lekárňach dosiahla 1,500 € v Bratislave.

Zástupcovia spoločností tvrdili, že ich požiadavka bola primeraná. Takto by mohli pokračovať vo svojej činnosti. Cardioxil je prípravok, ktorý pacient potrebuje každých 7 až 10 rokov . Ďalej po vyčistení žíl s Cardioxil pacienti nepotrebujú lieky, ktoré používali. Nikto nemusí brať lieky na zníženie krvného tlaku alebo úľavu od bolesti kĺbov. Dopyt po liekoch na astmu a cukrovku výrazne klesol. To samozrejme znamená veľkú finančnú škodu pre farmaceutické spoločnosti. To je dôvod, prečo chceli dať takú vysokú ziskovú maržu na Cardioxil .

Výsledkom bolo, že výrobca Cardioxil zrušil zmluvu s lekárňami a začal predávať len online. V skutočnosti je to najlepšie rozhodnutie. Už nemajú problémy s platením nájmu či bojom o získanie regálového priestoru v lekárňach. Takže Cardioxil je v pozícii, keď ho každý ľahšie nájde, v porovnaní s tým, keď sa predával v lekárňach.

Zľavový program „Čisté žily“.

Naša inštitúcia The Medicine and Pharmacy University, PTT a Cardioxil výrobca spolupracoval na spustení zľavového programu v rámci projektu telemedicíny (online medicíny).

Čo robiť, aby ste sa zapojili do programu?

Tí, ktorí si chcú objednať Cardioxil so zľavovým programom, musia splniť nižšie uvedené podmienky:

Podmienky programu Cardioxil

 • Osoba musí kupovať Cardioxil produkt na osobné účely. Osoba, ktorá objednáva a kupuje produkt, musí byť rovnaká. Týmto spôsobom sa spoločnostiam bráni, aby to kúpili ako veľkoobchod, pridali naň ziskovú maržu a predávali Cardioxil iným ľuďom.
 • Objednávku je potrebné zadať prostredníctvom oficiálneho formulára program. Použitie oficiálneho formulára vám umožní nákup za cenu výrobcu a ochráni vás pred sprostredkovateľmi.

Cardioxil objednať, kde kupit, predaj – ako dlho bude zľavový program trvať?

Program bude pokračovať, kým zásoby Cardioxil nebudú spotrebované. Odhadujeme, že máme zásoby na 3-4 týždne. Aj keď tu nie je žiadna reklama, ľudia, ktorí produkt užívajú, o tom hovoria svojim blízkym. Cardioxil Zásoby sa tak rýchlo míňali – bolo to pre nás prekvapením.

Takže odporúčam objednať Cardioxil čo najskôr. Tento rok sa program neplánuje opakovať.

Komentáre

Roman Kovalič

Kúpil som si ho minulý rok a moja liečba vtedy stála 2 250 eur Cardioxil bol predávaný v lekárňach. Pravdou je, že neľutujem, že som toľko zaplatil. Aj keď je dnes veľký rozdiel v cene, rovnakú sumu som ušetril za lieky. A cítim sa tak dobre, že mi je jedno, koľko som minul. Kedysi som sa cítil starý, aj keď som mal len 52 rokov. Neustále som bral tabletky. Myslel som, že neuvidím svoj dôchodok. Mal som pocit, že sa mi hlava rozreže na dva kusy. Dokonca som si myslel, že by som bol radšej mŕtvy. Ale vďaka tomuto lieku som do 2 mesiacov zabudol, čo je vysoký krvný tlak. Teraz pokračujem vo svojom živote ako mladý a zdravý muž (asi viete, čo tým myslím). Takže mi je jedno, že premeškám zľavu. Mám pocit, že Cardioxil môže byť čoskoro zakázaný na trhu. Toľkým firmám to zničilo zisk.

Ema

Cardioxil je to najlepší produkt všetkých! Predtým som brala adelfan, potom erinit. Som si vedomá toho, že týmto liekom sa pripisuje väčší kredit, ako si zaslúžia. Ale nerada chodím k lekárovi a myslela som si, že môj problém nie je taký vážny. Tieto tabletky som si dala občas, keď som mala vysoký krvný tlak a bolesti na hrudníku. Potom však stratili svoje účinky. Nakoniec som musela ísť k lekárovi a on mi navrhol Cardioxil (bol to mladý idealistický lekár. Jeden z lekárov, ktorý veril, že účelom medicíny je pomáhať ľuďom, nie brať peniaze). Cardioxil bol pre mňa dobrý od prvého dňa, keď som ho použila. Môj krvný tlak sa znížil, ale stále som ho pravidelne používala, ako mi odporučil môj lekár. O 3 týždne neskôr som už nemala problém zvaný vysoký krvný tlak. Vyliečili sa mi aj kŕčové žily, ktorými som trpela 10 rokov. Mala som nejaké gynekologické problémy a tie zmizli. Cítim sa ako mladé dievča.

Marta Kozák

Ďakujem!!! Podarilo sa mi ho kúpiť za zvýhodnenú cenu. Hneď vyskúšam.

Martin Bielická

30 tisíc balení? To nestačí…

Alena

Čo môžem povedať? Vždy ma prekvapovali ľudia žijúci z iných!!! Títo ľudia si myslia, že svet sa okolo nich točí. Neváhala som, keď som si uvedomila, že potrebujem Cardioxil. Požičala som si peniaze a objednala. Minula som okolo 2000 eur. A niektorí ľudia sa sťažujú, že nenašli 39 EUR a očakávať zľavu. Hanbite sa!

Aylin

Nemali by ste druhých tak tvrdo súdiť. Nepoznáte ich stav. Možno sú hendikepovaní alebo nezamestnaní. Kde môžu nájsť peniaze?

Bianka Rybárik

Moja mama sa nedávno začala sťažovať, že jej znecitliveli prsty. Priateľka doktorka nám navrhla čistenie žíl. Predpísal liek s názvom „statíny“. Neskôr som však zistil, že tieto lieky môžu spôsobiť rakovinu hrubého čreva. Samozrejme, že sme to nechceli riskovať. Zhodou okolností som sa dozvedel o Cardioxil . Objednal som Cardioxil cez predajcu a zaplatil 2500 eur. V krátkom čase sme videli jeho pozitívny účinok. O pár dní sa tvár mojej mamy rozjasnila. Jej vlasy, nechty vo všeobecnosti každá časť jej tela sa stala zdravšou za 14 dní. Na prsty sa už nesťažovala. Necitlivosť zmizla asi za jeden a pol mesiaca. Krvný tlak sa vrátil do normálu. Cíti sa veľmi dobre. Stala sa z nej energickejšia osoba. Bolesti kĺbov zmizli, nesťažuje sa ani keď prší. Toto je skvelý produkt. Naozaj odporúčam.

Dana Hvalko

Hneď ako som zistil, že je dobrý na vysoký tlak, kúpil som Cardioxil lebo ma strašne bolela hlava kazdy vecer a tie lieky od bolesti uz nepomahali. Neskôr som zistil, že tieto bolesti boli spôsobené hypertenziou. Kolega mi odporučil použiť Cardioxil , vychytil som to v zľave. Za 2 mesiace som sa stal úplne iným človekom. Uvedomil som si, že v skutočnosti som nežil, kým som si nevyčistil žily. Zmizli mi bolesti hlavy, zmizli mi kŕčové žily A HLAVNE SOM SCHUDOL 18 KÍL. Dostal som sa z 85 na 67. Podarilo sa mi schudnúť, pretože môj krvný tlak bol v rovnováhe. Teraz môžem každému odporučiť použitie Cardioxil .

Emilia Čop

ďakujem za komentáre. Neznášam chodenie k lekárovi. Buď sú príliš drahý, alebo predpisujú lieky, ktoré nemôžete nájsť (nikdy nezabudnem, že raz som hľadal „nezvyčajné“, ktoré som hodil všade v mojom veľkom meste a nevedel som ho nájsť). Myslím si, že lekári sa vôbec nesnažia odhaliť koreň problému. Mal som znecitlivenie prstov. Podľa vášho návrhu som začal používať Cardioxil . Aj keď dôvodom znecitlivenia bolo niečo iné, nezaškodí vyčistiť si žily. Koniec koncov, je to úplne prírodný produkt a má veľa výhod. Ďakujem!!!

Sabína Kusá

Ďakujem za tento článok! Narazila som na to vo veľmi správnom čase. Nedávno som si robila krvné testy na cholesterol. Môj lekár mi predpísal liek s názvom statíny. Pred začatím užívania vyskúšam Cardioxil . Vďaka vedomiu, že zložky sú prírodné, sa cítim bezpečnejšie.

Andrea Lucká

O čistení žíl som bola informovaná už dávno, ale nikdy som to neskúšala. Keďže je tu zľava, je čas to vyskúšať 🙂

Janette Veľba

Nebál som sa riskovať a neľutujem to. Ak máte problém so žilami, odporúčam aj vám. Výsledky sú uspokojivé.

Aylin

Moja hladina cholesterolu je vysoká. Lekár mi predpísal LIVAZO, ale ja som ho 1 týždeň neužívala, pretože mi spuchli lymfatické uzliny. Najmä tie, ktoré mám na krku. Nemohla som otáčať hlavou doľava a doprava. Moje oči boli divné, nevidela som, čo je predo mnou. 4 dni po tom, čo som to začala užívať, bol celý môj svet rozmazaný. Lekár povedal, že liek môže mať takéto vedľajšie účinky. Namiesto toho mi predpísal CRESTOR, ale váham, či ho mám užiť. Namiesto toho skúsim použiť Cardioxil . Keďže je to prirodzené, nemyslím si, že to bude mať nejaké vedľajšie účinky.

Peter Beblavá

Cardioxil je najlepší spôsob, ako znížiť cholesterol. Nemá žiadne vedľajšie účinky, pretože je vyrobený z prírodných zložiek. Možno veľmi zriedkavo môže u niektorých ľudí spôsobiť alergickú reakciu.

Viola

Najlepší spôsob, ako znížiť hladinu cholesterolu, je diéta!

Juliana

Diéta zabraňuje hromadeniu cholesterolu, ale nepomáha už vytvoreným vrstvám. Môžete mi veriť, pretože som prísne držal diétu.

Layla Lovko

Môj celkový cholesterol bol 6,8. Toto je na mňa príliš vysoké. Vždy som mal závraty, vysoký krvný tlak a zlú náladu. V priebehu dvoch mesiacov klesla na 3,4. Cítim sa naozaj dobre. Teraz už nemusím robiť ani krvné testy. Začal som chápať rozdiel, pretože moja myseľ funguje správne :)) Moji priatelia hovoria, že sa mi zlepšila aj reč. Vidím, že mám pozitívne zlepšenia v každom aspekte môjho života.

Mariana Bus

Vďaka za informácie. Chcel by som to skúsiť. Vysoký krvný tlak nám zničil život.

Nora Grúň

Súhlasím! Cardioxil je perfektný produkt. Je to najdostupnejší a najúčinnejší liek. V porovnaní s inými liekmi je to 10-krát dostupnejšie. Aj bez zľavy. Okrem toho je jeho účinok desaťkrát väčší. A nemá žiadne vedľajšie účinky.

 

Latest Recipes