Valgus 2 in 1 Slovensko, dávkovanie, diskusia, cena – zdravie nôh

Must Try

Valgus 2 in 1 pouzitie, recenzie, kde kupit, nežiadúce účinky

Valgus 2 in 1 cena, diskusia, objednať, výhody, Slovensko

Valgus 2 in 1 dávkovanie, skúsenosti, komentáre

Valgus 2 in 1 recenzie, forum, čo je, predaj, navod na pouzitie

 

Každý deň naše nohy zažívajú vážny stres. Napríklad: pri dlhej chôdzi alebo práci na nohách, pri nosení tesnej, ťažkej, nepohodlnej obuvi alebo vysokých opätkov. Z tohto dôvodu sú obzvlášť postihnuté kosti veľkých prstov a vznikajú ortopedické problémy, a to: tesne vedľa seba alebo kríženie prstov, čo spôsobuje deformáciu chodidla a vzhľad vyčnievajúcej kosti na boku. V medicíne sa to nazýva valgusová deformácia chodidla.

Toto ochorenie sprevádza únava v nohách pri chôdzi, pocit bolesti, ktorý rastie zo dňa na deň. Nebezpečenstvo hallux valgus spočíva v tom, že ak sa nelieči, môžu sa vyvinúť závažnejšie formy tohto ochorenia: ťažko liečiteľná artróza a burzitída.

Okrem toho ženy aj muži čelia podobným problémom. Aby nohy neboleli a rast „hrbolčeka“ nepostupoval, je potrebné použiť svorky (pneumatiky), ktoré udržia palec vždy v prirodzene správnej polohe.

Valgus 2 in 1 je inovatívny fixátor na korekciu palca, ktorý vyvinuli európski vedci. Poďme pochopiť, čo je Valgus 2 in 1, ako produkt funguje, aké sú jeho výhody, ako používať Valgus 2 in 1 podľa navod na pouzitie a dávkovanie, kde kupit Valgus 2 in 1, ako objednať a aká je jeho cena predaj na Slovensko. Prečítajte si tiež recenzie, diskusia, komentáre a skúsenosti na Valgus 2 in 1 na forum.

Čo je Valgus 2 in 1?

„Nárazy“ na naga sú jedným z najhorších problémov dievčat a žien. Každý chce byť krásny! A v snahe o krásu sa často obetujeme výberom krásnych, ale nepohodlných topánok, pričom si opakujeme: „Krása si vyžaduje obete“. V dôsledku nosenia nepohodlných a úzkych topánok vzniká hallux valgus deformácia veľkého (prvého) prsta. V mnohých príčinách, ktoré spôsobujú takúto deformáciu, je tiež nadváha, nesprávna chôdza, sklon a práca v stoji. Všetky tieto uvedené dôvody vedú k tvorbe takzvaných „hrbolčekov“ na nohách, čo má za následok zvýšené namáhanie kĺbov, bolesti pri chôdzi a státí a kurie oká. A ako výsledok – odmietnutie krásnych ženských topánok.

Thumb Retainer Valgus 2 in 1 pomáha eliminovať tieto problémy, vďaka čomu sa topánky pohodlne nosia a chôdza je krásna.

Držiak Valgus 2 in 1 je vyrobený z hypoalergénneho gélového materiálu, vhodný na nosenie v akejkoľvek obuvi. Pre prevenciu sa musí držiak Valgus 2 in 1 umyť teplou vodou a detským mydlom a potom vysušiť mimo dosahu vykurovacích zariadení a priameho slnečného žiarenia.

Zdravie vašich nôh je vo vašich rukách!

Aký vplyv má Valgus 2 in 1 na kosť?

Korektor je vyrobený z lekárskeho silikónu: elastického elastického materiálu, ktorý je zdravotne nezávadný a veľmi odolný.

Silikónový gélový držiak sa okamžite prispôsobí anatómii chodidla a stane sa na nohe doslova nepostrehnuteľným, pričom opatrne a bezpečne fixuje palec v správnej polohe.

„Kosť“ je nastavená a už ju nestláčajú topánky. Bolesť pri chôdzi zmizne a topánky sa prestanú deformovať a vydržia dlhšie.

Hlavné výhody Valgus 2 in 1:

 • Dá sa nosiť v akejkoľvek obuvi, nosenie bude pohodlné
 • Hygiena: zloženie – 100% lekársky silikón
 • Neboli zistené žiadne kontraindikácie
 • Chráni chodidlo pred tvorbou mozoľov, kurích ôk
 • Uvedením palca na nohe do správnej polohy zmierňuje bolesť a nepohodlie pri chôdzi

Indikácie na použitie Valgus 2 in 1:

 • Valgusové deformity (prvého prsta na nohe, so syndrómom bolesti a bez neho
 • Burzitída, artritída a artróza prvého metatarzofalangeálneho kĺbu
 • Dna
 • Deformačné zmeny prstov na nohách a ich korekcia
 • Kladivkové prsty
 • Rehabilitácia po operáciách chodidiel

Ako to funguje

Tento typ držiaka pozostáva z mäkkej vložky medzi prvým a druhým prstom a bočného laloku, ktorý pokrýva kosť. Zvyčajne sa tieto fixátory predávajú v pároch pre obe nohy a majú univerzálnu veľkosť. Najpopulárnejší Valgus 2 in 1.

Hlavným účelom gélového fixátora je znížiť zaťaženie kĺbu palca na nohe pri chôdzi, ako aj chrániť vyčnievajúcu kosť pred odieraním topánkami.

Takýto fixátor je vhodnejší na predchádzanie vzniku hallux valgus alebo elimináciu jeho príznakov. Valgus 2 in 1 úspešne eliminovať nepohodlie pri chôdzi, bolestivé pocity a chrániť pred podráždením hrbolčekov tesnou obuvou. Ako jediný prostriedok na odstránenie ochorenia nie je takýto fixátor vhodný.

Výhody držiaka Valgus 2 in 1:

 • Pri chôdzi udržiava prst v zdravej polohe
 • Odstraňuje nepohodlie a bolesť počas cvičenia
 • Znižuje tlak topánok na chodidlo
 • Zabraňuje tvorbe mozoľov na kosti
 • Jednoduché nosenie s akoukoľvek obuvou
 • Pri nosení nie je zboku viditeľný
 • Špeciálny materiál nespôsobuje alergie na pokožku
 • Univerzálna veľkosť

Inštrukcie na používanie Valgus 2 in 1

Držiak musí byť nasadený na prvý prst a pritlačený k povrchu nohy. Musíte sa uistiť, že Valgus 2 in 1 tesne prilieha k nohe, nespôsobuje vám nepohodlie a nevisí.

Pre dosiahnutie výsledku je potrebné nosiť Valgus 2 in 1 aspoň 6 hodín denne, maximálna doba nosenia držiaka by však nemala presiahnuť 10 hodín. Valgus 2 in 1 nema nežiadúce účinky!

Prvé výsledky, za predpokladu, že budete dodržiavať všetky odporúčania, budete môcť pozorovať už po 10-14 dňoch od začiatku terapie.

78 €

39 €

 

Latest Recipes