Rhino Gold Gel Eestis, tulemused, hind, kasutusjuhend – kas tahad nii suurt peent nagu aafriklastel?

Must Try

  • Loomulik peene suurendamine 3 kuni 7 cm
  • Tugev erektsioon kestab kuni 3 tundi järjest
  • 100 % looduslikud koostisosad

Nad ei andnud meile sellest teada mitu sajandit!

Teadlased külastasid Tabuaerani saart ja kohtusid hõimuga, kes paljastas peene suurendamise saladuse.

Tegelikult ei olnud aafriklastel alati suured peened. Kõik sai alguse umbes 300 aastat tagasi, kui Tabuaerani saare mehed hakkasid oma peenele määrima spetsiaalset šamaani retsepti järgi valmistatud salvi.

See mitte ainult ei aidanud peent suuremaks muuta, vaid suurendas ka potentsi.

See traditsioon on siiani elus. Just selle hõimu meestel on maailma suurimad peened ja neid peetakse parimateks armastajateks.

Hõimud teavad armatsemisest üht-teist

  • Tavaline seksuaalakt mehe ja naise vahel kestab 2 kuni 4 tundi järjest.
  • Mees suudab rahuldada 3-4 naist järjest.
  • Selle hõimu mehe peene keskmine suurus on 27,5 cm.

Traditsioonide kehastus ja kaasaegsed tehnoloogiad

Kui teadlastel õnnestus saada “maagilise” salvi retsept, õnnestus neil luua ja täiustada toode masstootmiseks. Nii ilmus Rhino Gold Gel.

Rhino Gold Gel kasutamine – kuidas see töötab?

Mehe peen koosneb paljudest erektsioonivõimelistest kudedest.

Kui mees erutub, täitub peen verega, mistõttu tekib erektsioon. Mida tihedamad on erektsioonikoed, seda suurem on mehe peen. Mida rohkem nad paisuvad, seda tugevam on erektsioon.

Rhino Gold Gel tungib erektsiooni kudedesse ja aitab kaasa rakkude kiirele taastumisele. Koed pikenevad ja jäigastuvad, seetõttu peen kasvab. Veresoonte täitumise tõttu paraneb verevool ning erektsioon muutub tugevamaks ja püsivamaks.

Rhino Gold Gel mis on, kõrvaltoimed

Damiana leht

Looduslik afrodisiaakum, tõstab libiidot ja vastupidavust, ennetab erektsioonihäireid ja viljatust, stimuleerib närvilõpmeid, suurendab meeldivaid aistinguid ja orgasmi, leevendab väsimust ja stressi, normaliseerib hormonaalset tasakaalu, stabiliseerib urogenitaalsüsteemi.

Muira Puama

Tugev afrodisiaakum, tugevdab seksi füsioloogilisi ja psühholoogilisi aspekte, tõstab libiidot, takistab erektsioonihäirete teket, leevendab ülierutust, stimuleerib peene rakkude jagunemist, suurendab peene pikkust ja paksust.

Peruuu MACA

See stimuleerib peenerakkude kasvu ja jagunemist, suurendab sperma hulka ja kvaliteeti, tugevdab peene veresoonte seinu, kaitseb urogenitaalinfektsioonide eest, hoiab ära enneaegse ejakulatsiooni, suurendab vastupidavust, aktiveerib testosterooni sünteesi, suurendab tundlikkust, suurendab aistinguid ja pikendab orgasmi.

L-Arginiin

Suurendab testosterooni tootmist ja muudab erektsioonivõimelised koed ja peene juure tihedamaks, tänu sellele muutub see mitte ainult pikemaks, vaid ka paksemaks.

Esmane teave

Joosep Pervu, Teadlane, üks Rhino Gold Gel loojatest

Oleme uurinud Aafrika meeste suguelundite süsteemi nähtusi ja põhjuseid, miks nende peened on maailma standarditega võrreldes palju suuremad. Lõpuks õnnestus meil leida tundmatu Aafrika hõim ja õppida neilt peene suurendamise ja tervisliku potentsi retsepti.

Enne kui alustasime tööd tootega Rhino Gold Gel, tegime palju teste, mis tõestasid looduslike komponentide koostoime tõhusust. Lisasime veel ühe olulise komponendi. Nii ilmus Rhino Gold Gel – esimene looduslik ja ohutu ravimeetod peene suurendamiseks ja erektsiooni täiustamiseks.

Varsti saab iga mees muuta oma peene nii suureks nagu aafriklastel

Viimaste Rhino Gold Gel uuringute kohaselt naudivad 20–60-aastased mehed suurepäraseid tulemusi.

  • Testetapis proovisid Rhino Gold Geli geeli 37 eestist pärit testijat. Igaüks neist märkis, et peen muutus 3–5 cm suuremaks.
  • Erektsioonifunktsioon taastus 87% testitavatest isikutest tänu Rhino Gold Gel’ile. Esimese seksuaalakti keskmine kestus oli 40 minutit.

Nad on juba proovinud Rhino Gold Gel’i ja jagavad oma tulemusi:

Villem

Kui aus olla, siis ma ei uskunud, et see õnnestub! Mina ja mu sõber tellisime selle lihtsalt lõbu pärast. Tema peen kasvas 3 cm pikemaks, minu oma – 5 cm pikemaks! Ma ei teadnud, et suurus on naise jaoks NII oluline! Nüüd ei helistanud pärast seksi tagasi mina, vaid naised! Nii hea!

Kevin

Kui vajate hämmastavat seksi, on Rhino Gold Gel lahe kraam! Erektsioon kestab TUNDE! Kui kasutate seda regulaarselt, saate isegi oma orgasmi kontrollida. Mis puutub suurendamisse, siis minu peen oli juba päris pikk – 19 cm -, kuid see kasvas tõesti 2 cm pikemaks. Loodus teab, millal on aeg peatuda.

Steven

Mul oli tüdrukutega probleeme peene väikese suuruse tõttu. Olin operatsiooni äärel, kuid otsustasin kõigepealt proovida Rhino Gold Gel’i. Minu peen kasvas kuuga 4 cm pikemaks. Seda on minu jaoks palju! Nüüd on mul keskmise suurusega peen!

Rhino Gold Gel kus osta, müük, apteegis- neile, kes tahavad enamat!

-50%

Maksin oma eksile kätte, keppides teda lõpetajate kokkutulekul kõvasi tualetis

Minu nimi on Adam, ma olen 29. See on lugu sellest, kuidas ma andsin oma endisele tüdruksõbrale hea õppetunni ja vabanesin seksikompleksidest.

Minu armuelu on nüüd suurepärane! Kuid see ei olnud alati nii. Keskkoolis olin ma allakäinud vistrikuline arg tüüp, kes kandis liiga suuri prille, oli häbelik ja armunud matemaatikasse ja Viktooriasse, kooli kõige ilusamasse tüdrukusse. Viktooria oli see, kellesse kõik poisid armusid, ja ma ei saa sama öelda matemaatika kohta. See pole üllatav: ta oli ergutustüdruk, blondiin, ülipikkade jalgadega ja D-korv rindadega, mis ajasid isegi vanadel õpetajatel kõvaks…

Kuid sel inglil oli õel hing. Viktooria jättis mu maha ja häbistas mind ühiste sõprade ees. Kuid 10 aastat hiljem oli mu kättemaks nii armas! Ja suurepärane. Ja pirakas! Aga olulised asjad kõigepealt.

Nagu ma juba ütlesin, olin häbelik mees. Meie kooli popid kiusasid mind ja kutsusid mind “neljasilmaliseks”, kuna kandsin paksude klaasidega prille. Seetõttu tundsin end nagu laps kommipoes, kui Viktooria minu juurde tuli ja mind oma lõpupeole kutsus. Ma lõin nii palju aastaid öösiti tema rindade peale pihku ja mul avanes järsku võimalus! Muidugi tundus imelik, et Viktooria valis mind mõne kena mehe asemel, kes oli temasse juba ammu armunud. Kuid kas sellel on tähtsust, kui olete hoos?

Saabus Viktooria lõpupeo päev. Ma võtsin ta käevangu ja olin enda üle uhke. Poisid vaatasid mind kadedalt, tüdrukud vaatasid mind umbusklikult. See oli minu esimene kord ja ma armusin temasse veelgi rohkem! Aga tal oli voodis külm, nagu kalal: ta hoidis minust eemale, keeras vastumeelsusest näo eemale, kui üritasin talt suhu võtmist paluda.

Naela panemine mehe ego kirstu

Peale lõpupidu käisime veel mitu päeva kohtamas. Siis saatis ta mulle SMS-i. Olin nii meeleheitel, et kukkusin kolledži sisseastumiskatsetel läbi. Ta ütles kõigile, et ma olen voodis halb ja et mu väike peen on hea ainult hambaorgina kasutamiseks. Kas kujutate ette, kuidas see mu enesehinnangut riivas?

Kodus mõõtsin oma semu joonlauaga ära. Õnnetu 12 cm erekteerunult! Arvasin, et see on vähemalt 15 cm pikk ja ei hoolinud. Ma põlesin häbist.

Õnneks suutsin ülikoolis selle unustada. Mõnikord õnnestus mul tüdrukuid seksima meelitada. Kuid armastus polnud põhjus: tahtsin oma enesehinnangut tõsta ja unustada ebaõnnestumise Viktooriaga. Siis omandasin diplomi, leidsin endale kindla sõbranna. Ta oli pelglik ja hiirvaikne nagu minagi. 2 aastat hiljem jättis ta mu maha, kuna ei tundnud seksi ajal midagi.

See oli viimane piisk karikasse. Otsustasin minna peene suurendamise operatsioonile. Käisin kliinikus ja määrasin operatsiooni aja– pidin kaks kuud ootama.

Ühel päeval sattusin Internetis surfates reklaamile, kus tutvustati geeli, mis muudab peene kuni 8 cm pikemaks ja kuni 3 cm paksemaks. Vaatasin arvustusi teistel saitidel: poisid postitasid enne ja pärast pilte… Ma olin šokeeritud! Selgus, et peene suurendamiseks ei pea noa alla minema. Lühidalt öeldes otsustasin operatsioonile mitte minna. Ma tellisin selle toote – Rhino Gold Gel.

Varem ei osanud ma isegi ette kujutada, et lihtsalt kreemi või geeliga saab oma peent suuremaks teha. Selgus, et see on võimalik. Ja erinevalt operatsioonist on see tervisele ohutu. Rhino Gold Gel koosneb eksootiliste taimede ekstraktidest. Vastavalt juhistele muudavad need ekstraktid teie peene kuu aja jooksul kuni 8 cm suuremaks. See inspireeris mind ja ma alustasin!

1,5 kuud möödus. Naeruväärse 12 cm pikkuse torke asemel oli mul püksis 20 cm tööriist, millega kiidelda. See on lihtsalt edu, see on super läbimurre!!!

Muidugi jätsin operatsiooni ära. Nädal hiljem sain Facebookis kutse lõpetajate kokkutuleku üritusele. Victoria kavatses ka tulla. Nii et see oli võimalus tall omale tekitatud häbi pärast kätte maksta!

Riietusin nutikalt, kandsin kallist parfüümi. Polnud jälgegi vistrikulisest teismelisest, kes ma 10 aastat tagasi olin. Kuid Viktooria tundis mu ära ja ütles, et olen muutunud paremuse poole. Ta ei lasnud mind terve õhtu jooksul silmist. Ta jäi pärast paari kokteili joomist üsna purju ja tiris mu tualetti, et “meie noorusaeg uuesti läbi elada”. Ta tõmbas mu nööbid lahti, võttis mu peene pükstest välja ja nuttis… Ta ootas kindlasti näha seda hambaorki.

Siis surusin oma peene talle suhu. Ta sai sellega vaevu hakkama, püüdis vabaneda, lämbus. Tundsin mõnu ja janunesin kättemaksuihast. See on kohtu mõistmise päev “hambaorgi”, minu häbi ja minu rikutud enesehinnangu pärast! Paras sulle!

Järgmisel hommikul helistas mulle Viktooria. Kuid panin ta numbri musta nimekirja. Ma tean, et käitusin nagu sitapea. Aga hoopis tema poleks tohtinud mind kõigi ees alandada! Noh, ma ei soovita teil minu eeskuju järgida. Kuid selle geeli abil saate oma peent suuremaks muuta. Ma ütlen teile, miks.

Rhino Gold Gel koosneb 4 toimeainest: Peruu Maca, L-arginiin, Damiana leht, Muira puama. Need komponendid laiendavad veresooni ja kavernooseid koopakesi, stimuleerivad selle kudesid kasvama. Ja millist mõju Rhino Gold Gel omad teie potentsile! Varem ei saanud ma seda teha sagedamini kui üks-kaks korda nädalas, kuid nüüd võin seda teha 5-6 korda öö jppksul ja see pole piiriks.

The effect of Rhino Gold Gel efekt kestab kogu su elu. Suurendasin oma peent 7 kuud tagasi. Selle perioodi jooksul pole see millimeetritki väiksemaks muutunud. Kui see on püsti, on see ikkagi 20 cm.

Nüüd ma käin 19-aastase modelli Eveliniga. Ta on mu peenest vaimustuses ja nimetab seda hellitavalt “seksimasinaks”. Nii et, poisid, teil on võimalus oma linna parimaid tüdrukuid keppida. Ärge raisake oma aega, tellige Rhino Gold Gel tootja kodulehelt.

Rhino Gold Gel foorum, arvamused, kommentaare, tellimine

Viktor

no see on kasvanud

Paul

Pole paha! Sa veensid mind. Tellin:D

Villi

tellitud!!!

Valter

Mul on pikk, aga hirmus peenike, kas arvate, et aitab paksuses? Ma ei taha pikendada, sest mul on juba 17 cm, aga see on jube kõhn 🙁

Kuldne

idk aga ta musats Viktooriat

Laura

@Kuldne, kuid Viktooria oli ka ebaviisakas, levitades “hambaorki” juttu

Maks

Olen kandnud seda geeli oma peenele kaks korda päevas kaks nädalat ja mul on nüüd parem erektsioon. Mu naine on rõõmus.

Aleks

Ma soovitan ka Rhino Gold Gel’i. See toimib paremini kui ükski afrodisiaakum ja muudab teie peene oluliselt suuremaks.

Margus

nad kõik ütlevad, et suurus pole oluline ja siis selgub, et ikkagi on: /

Jaak

Mina tellin!!! Pildid on võimsad

Roobert

ja kas see tuleb Eestist või välismaalt ??

Mattias

minu teada saadetakse eestist

Latest Recipes