Rhino Gold Gel Latvijā, lietošana, atsauksmes, cena – vai vēlaties locekli tik lielu kā āfrikānim?

Must Try

  • Dabīga locekļa palielināšana no 3 līdz 7 cm
  • Spēcīga erekcija ilgst līdz pat 3 stundām
  • 100% dabīgas sastāvdaļas

Viņi par to neļāva uzzināt vairākus gadsimtus!

Zinātnieki apmeklēja Tabuaeran salu un satika cilti, kura atklāja dzimumlocekļa paplašināšanās noslēpumu.

Patiesībā afrikāņiem ne vienmēr bija milzīgs dzimumloceklis. Viss sākās apmēram pirms 300 gadiem, kad Tabuaeran salas vīrieši sāka ieziest dzimumlocekli ar speciālu ziedi, kas pagatavota saskaņā ar viņu šamaņa recepti.

Tas ne tikai palīdzēja palielināt dzimumlocekli, bet arī uzlaboja potenci.

Šī tradīcija joprojām ir dzīva. Lūk, šīs cilts vīriešiem ir pasaulē lielākie dzimumlocekļi un viņi tiek uzskatīti par labākajiem mīlētājiem.

Rhino Gold Gel kāda ir, ieguvumi – cilts pārstāvji par mīlēšanos zina pāris lietas

  • Standarta dzimumakts starp vīrieti un sievieti ilgst no 2 līdz 4 stundām pēc kārtas.
  • Vīrietis var apmierināt 3-4 sievietes.
  • Vidējais cilts vīrieša locekļa izmērs ir 27.5 cm.

Tradīciju un moderno tehnoloģiju iemiesojums

Kad zinātniekiem izdevās iegūt “maģiskās” ziedes recepti, viņiem izdevās produktu atdzīvināt un uzlabot masveida ražošanai. Tā radās Rhino Gold Gel.

Rhino Gold Gel lietošanas instrukcija, ka lietot – kā tas darbojas?

Vīrieša dzimumloceklis sastāv no daudziem erekcijas audiem.

Kad vīrietis uzbudinās, loceklis kļūst piesātināts ar asinīm, tāpēc rodas erekcija. Jo blīvāki ir erekcijas audi, jo lielāks ir vīrieša dzimumloceklis. Jo vairāk tie iesūksies, jo spēcīgāka būs erekcija.

Rhino Gold Gel iekļūst erektilajos audos un veicina ātru šūnu atjaunošanos. Audi paplašinās un sastingst, tāpēc dzimumloceklis pieaug. Asinsvadu piesātinājuma dēļ uzlabojas asins plūsma un erekcija kļūst stiprāka un izturīgāka.

Kāds ir Rhino Gold Gel noslēpums – sastāvs

Damiana lapa

Dabisks afrodiziaks, paaugstina libido un izturību, novērš erektilo disfunkciju un neauglību, stimulē nervu galus, uzlabo patīkamas sajūtas un orgasmu, mazina nogurumu un stresu, normalizē hormonālo līdzsvaru, stabilizē uroģenitālo sistēmu.

Muira puama

Spēcīgs afrodiziaks, uzlabo dzimumtieksmes fizioloģiskos un psiholoģiskos faktorus, novērš erektilās disfunkcijas attīstību, mazina hiperuzbudinājuma disfunkciju, stimulē dzimumlocekļa šūnu dalīšanos, palielina dzimumlocekļa garumu un biezumu.

Peruāņu maka

Stimulē dzimumlocekļa šūnu augšanu un dalīšanos, palielina spermas daudzumu un kvalitāti, stiprina dzimumlocekļa asinsvadu sieniņas, aizsargā pret uroģenitālām infekcijām, novērš priekšlaicīgu ejakulāciju, palielina izturību, aktivizē testosterona sintēzi, palielina jutību, sajūtas un paildzina orgasmu.

L-Arginīns

Veicina testosterona veidošanos un padara erekcijas audus un dzimumlocekļa šūnas blīvākas, tāpēc tas kļūst ne tikai garāks, bet arī biezāks.

Aktuāla informācija

Juris Bērziņš, Zinātnieks, viens no Rhino Gold Gel radītājiem

Mēs esam pētījuši Āfrikas vīriešu dzimumorgānu sistēmas fenomenu un iemeslus, kāpēc viņu locekļi ir daudz lielāki salīdzinājumā ar pasaules standartiem. Beidzot mums izdevās atrast afrikāņu cilti ar ko līdz šim nebijām sazinājušies un no viņiem uzzināt dzimumlocekļa palielināšanas un veselīgas potences recepti.

Pirms mēs sākām ražot Rhino Gold Gel, mēs veicām daudzus testus, kas pierādīja dabisko komponentu mijiedarbības efektivitāti. Mēs pievienojām vēl vienu svarīgu komponentu. Tā radās Rhino Gold Gel – pirmo dabīgo un drošo produktu locekļa palielināšanai un erekcijas uzlabošanai.

Drīz katrs vīrietis varēs padarīt savu locekli tik lielu kā āfrikānim

Saskaņā ar jaunāko rhino gold gel pētījumu, vīrieši vecumā no 20 līdz 60 gadiem bauda lieliskus rezultātus.

  • Saskaņā ar jaunāko Rhino Gold Gel pētījumu, vīrieši vecumā no 20 līdz 60 gadiem bauda lieliskus rezultātus. Katrs no viņiem atzīmēja, ka dzimumloceklis kļuva par 3 līdz 5 cm garāks.
  • Pateicoties Rhino Gold Gel, erekcijas funkcija tika atjaunota 87% testa dalībnieku. Pirmā dzimumakta vidējais ilgums bija 40 minūtes.

Viņi jau ir izmēģinājuši Rhino Gold Gel un dalās ar saviem rezultātiem:

Vitauts

Ja godīgi, es neticēju, ka tas izdosies! Es un mans draugs to pasūtījām tikai prieka pēc. Viņa dzimumloceklis izauga par 3 cm garāks, mans – par 5 cm garāks! Es nezināju, ka sievietei izmērs ir TIK svarīgs! Tagad sievietes ir tās, kas man zvana pēc seksa, nevis es! Tas ir lieliski!

Kārlis

Ja jūs vēlaties pārsteidzošu seksu, Rhino Gold Gel ir lieliska lieta! Erekcija ilgst STUNDĀM ILGI! Ja jūs to regulāri lietosiet, jūs pat varēsiet kontrolēt savu orgasmu. Kas attiecas uz locekļa palielinājumu, mans dzimumloceklis jau bija diezgan garš – 19 cm, bet tas tiešām izauga par 2 cm garāks. Daba zina, kad ir laiks apstāties.

Sigurds

Man bija problēmas ar meitenēm mazā dzimumlocekļa izmēra dēļ. Es jau grasījos veikt operāciju, bet nolēmu vispirms izmēģināt Rhino Gold Gel. Mans dzimumloceklis mēneša laikā izauga par 4 cm garāks. Man tas šķiet daudz! Tagad man ir vidējais dzimumlocekļa izmērs!

Rhino Gold Gel kā pasūtīt, kur var nopirkt – paredzēts tiem, kas vēlas vairāk!

-50%

Es atriebos savai bijušajai absolventu salidojumā, kārtīgi izmīlējot viņu tualetē

Mani sauc Ādams, man ir 29 gadi. Šis ir stāsts par to, kā es savai bijušajai draudzenei iemācīju labu mācībstundu un atbrīvojos no kompleksiem seksā.

Mana mīlas dzīve tagad ir lieliska! Bet tas ne vienmēr bijis tā. Vidusskolā es biju nomākts, man bija pūtītes, biju bailīgs puisis, kurš valkāja lielas brilles, bija kautrīgs un mīlēja matemātiku un Viktoriju, skolas skaistāko meiteni. Viktorija bija tā, kuru iemīlēja katrs puisis, un to nevar teikt par matemātiku. Tas nav pārsteigums: viņa bija karsējmeitene, blondīne ar kājām, kas sākas no padusēm, D izmēra krūtīm, kas uzbudināja pat vecus skolotājus…

Bet izrādījās, ka šim eņģelim ir ļauna dvēsele. Viktorija mani pameta un apkaunoja kopīgo draugu priekšā. Bet 10 gadus vēlāk mana atriebība bija tik salda! Un lieliska. Un kārtīga! Bet sāksim no sākuma.

Kā jau teicu, es biju kautrīgs puisis. Mūsu skolas čaļi mani ķircināja un sauca par “četraci”, jo man bija brilles ar biezām lēcām. Tāpēc es jutos kā bērns konfekšu veikalā, kad Viktorija piegāja pie manis un uzaicināja uz savu izlaiduma ballīti. Es tik daudzus gadus naktīs masturbēju, skatoties uz viņas krūtīm, un man pēkšņi radās iespēja! Protams, likās dīvaini, ka Viktorija izvēlējās mani, nevis kādu izskatīgu puisi, kurš jau sen bija viņā iemīlējies. Bet vai tam ir nozīme, kad dzīve iet uz augšu?

Pienāca Viktorijas izlaiduma ballītes diena. Es apliku ap viņu roku un lepojos ar sevi. Puiši skatījās uz mani skaudīgi, meitenes skatījās uz mani neticīgi. Šī bija mana pirmā reize, un es viņā iemīlējos vēl vairāk! Bet viņa gultā bija auksta, gluži kā zivs: viņa atrāvās no manis, aizvainojumā sagrieza seju, kad es mēģināju viņai lūgt veikt minetu.

Tā bija kā naglas ieciršana vīrišķā ego zārkā

Pēc izlaiduma ballītes mēs satikāmies vēl vairākas dienas. Tad viņa man atsūtīja SMS. Es biju tik izmisis, ka gandrīz izkritu koledžas uzņemšanas eksāmenos. Viņa visiem stāstīja, ka ar mani ir slikti gultā un ka mans mazais dzimumloceklis ir piemērots tikai tam, lai to izmantotu kā zobu bakstāmo. Vai varat iedomāties, kā tas iedragāja manu pašcieņu?

Mājās es nomērīju savu draudziņu ar lineālu. Nožēlojami 12 cm erekcijas stāvoklī! Es domāju, ka tas ir vismaz 15 cm garš, un man bija vienalga. Es degu no kauna.

Par laimi, koledžā es varēju meklēt aizmirstību. Dažreiz man izdevās pierunāt meitenes uz seksu. Bet mīlestība nebija iemesls: es gribēju stiprināt savu pašcieņu un aizmirst par savu neveiksmi ar Viktoriju. Tad ieguvu diplomu, atradu sev stabilu draudzeni. Viņa bija kautrīga un bikla, tāpat kā es. 2 gadus vēlāk viņa mani pameta, jo seksa laikā neko nejuta.

Tas bija pēdējais piliens. Es nolēmu veikt dzimumlocekļa palielināšanas operāciju. Aizgāju uz klīniku un ieplānoju operāciju – bija jāgaida divi mēneši.

Kādu dienu, sērfojot internetā, es uzgāju sludinājumu, kurā bija gels, kas padara jūsu dzimumlocekli pat līdz 8 cm garāku un līdz 3 cm biezāku. Es pārbaudīju atsauksmes citās vietnēs: puiši ievietoja attēlus pirms un pēc… Es biju šokēts! Izrādījās, ka jums nav jāguļas zem skalpeļa, lai palielinātu dzimumlocekli. Īsāk sakot, es nolēmu negaidīt operāciju. Es pasūtīju šo produktu – Rhino Gold Gel.

Agrāk es pat nevarēju iedomāties, ka dzimumlocekli var palielināt tikai ar krēma vai gela palīdzību. Izrādījās, ka tas ir iespējams. Un atšķirībā no operācijas tas ir droši jūsu veselībai. Rhino Gold Gel sastāv no eksotisko augu ekstraktiem. Saskaņā ar instrukciju, šie ekstrakti mēneša laikā padara jūsu dzimumlocekli garāku par 8 cm. Tas mani iedvesmoja, un es sāku!

Pagāja 1,5 mēnesis. Smieklīgā 12 cm garā zobu bakstāmā vietā man biksēs bija 20 cm instruments, ar ko lepoties. Tas ir ne tikai panākums, tas ir lielisks izrāviens!!!

Protams, es atcēlu operāciju. Pēc nedēļas Facebook saņēmu uzaicinājumu uz absolventu salidojuma pasākumu. Arī Viktorija gatavojās ierasties. Tā bija iespēja man viņai atriebties par manu kaunu!

Es ģērbos eleganti, lietoju dārgas smaržas. Nebija ne miņas no pusaudžu pūtītēm, kādas man bija pirms 10 gadiem. Bet Viktorija mani atpazina un teica, ka esmu mainījies uz labo pusi. Viņa neatstāja mani visu nakti. Pēc pāris kokteiļu iedzeršanas viņa diezgan piedzērās un aizvilka mani uz tualeti, lai “atdzīvinātu mūsu jaunību”. Viņa atvilka manu bikšu rāvējslēdzēju, izņēma no manām biksēm dzimumlocekli un raudāja… Viņa noteikti gaidīja, ka ieraudzīs to “zobu bakstāmo”.

Tad es iespiedu savu dzimumlocekli viņas mutē. Viņa ar grūtībām tika galā, mēģināja atbrīvoties, smaka. Es tajā noskatījos ar prieku un atriebības apetīti. Tā bija atriebība par “zobu bakstāmo”, par manu kaunu, par manu sagrauto pašcieņu! Saņem, ko pelnījusi!

Nākamajā rītā Viktorija man piezvanīja. Bet es iekļāvu viņas numuru melnajā sarakstā. Es zinu, ka uzvedos kā kretīns. Bet tā ir viņa, kurai nevajadzēja darīt man negodu visu priekšā! Nu, es neiesaku jums sekot manam piemēram. Bet ar šī gela palīdzību jūs varat padarīt savu dzimumlocekli lielāku. Es jums pastāstīšu, kāpēc.

Rhino Gold Gel sastāv no 4 aktīvajām sastāvdaļām: Peru Makas, L-arginīna, Damiana lapām, Muira puamas. Šīs sastāvdaļas paplašina asinsvadus un kavernozos ķermeņus, stimulē to audu augšanu. Un kādu efektu Rhino Gold Gel atstāj uz seksuālo potenci! Agrāk es nevarēju nodarboties ar seksu biežāk kā divreiz nedēļā, bet tagad es to daru 5-6 reizes naktī un tas vēl nav viss.

Rhino Gold Gel efekts paliks uz visu mūžu. Es palielināju savu dzimumlocekli pirms 7 mēnešiem. Šajā periodā tas nav kļuvis mazāks pat par milimetru. Kad tas ir erekcijas stāvoklī, tas joprojām ir 20 cm.

Tagad es satiekos ar 19 gadus vecu modeli Evelīnu. Viņa ir sajūsmā par manu dzimumlocekli un to mīļi sauc par “seksa mašīnu”. Tātad, puiši, jums ir iespēja izdrāzt savas pilsētas labākās meitenes. Netērējiet savu laiku, pasūtiet Rhino Gold Gel izplatītāja saitā.

Rhino Gold Gel atsauksmes lv, forum

Viktors

jā, tas ir izaudzis

Pauls

Nav slikti! Jūs mani pārliecinājāt. Es pasūtīšu 😀

Vilis

pasūtīts !!!!

Valters

Man ir garš, bet ārkārtīgi tievs, vai jūs domājat, ka tas palīdzēs arī pret tievumu? Es nevēlos to pagarināt, jo man jau ir 17 cm, bet tas ir briesmīgi tievs 🙁

Guntra

– es nezinu, bet viņš pret Viktoriju bija nekrietns…

Laura

@Guntra – bet Viktorija arī bija rupja, baumojot par “zobu bakstāmo”

Maksis

Es uzklāju šo gelu uz locekļa divreiz dienā divas nedēļas un tagad man ir labākas erekcijas. Mana sieva ir priecīga.

Aleksis

Es iesaku Rhino Gold Gel. Tas darbojas labāk kā jebkurš afrodiziaks un padara locekli ievērojami lielāku.

Martins

viņas visas saka, ka izmēram nav nozīmes, bet tad izrādās, ka ir :/

Juris

Es pasūtīju !!! foto ir lieliski

Roberts

vai to no Latvijas sūta arī uz ārzemēm?

Matīss

cik zinu, sūta tikai Latvijas robežās

Latest Recipes