Rhino Gold Gel Lietuva, instrukcija, kaina, skundai – ar norite penio tokio didelio kaip afrikiečių

Must Try

  • Natūralus penio padidinimas nuo 3 iki 7 cm
  • Stipri erekcija trunkanti iki 3 valandų iš eilės
  • 100% natūralūs komponentai

Jie mums apie tai nepranešė kelis šimtmečius!

Mokslininkai aplankė Tabuaerano salą ir sutiko gentį, kuri atskleidė penio padidinimo paslaptį.

Tiesą sakant, afrikiečiai ne visada turėjo didelius penius. Viskas prasidėjo maždaug prieš 300 metų, kai Tabuaerano salos vyrai savo penį pradėjo tepti specialiu tepalu, pagamintu pagal jų šamano receptą.

Tai ne tik padėjo padidinti penį, bet ir sustiprino potenciją.

Ši tradicija gyvuoja iki šiol. Štai kodėl šios genties vyrai turi didžiausias pen pasaulyje ir yra laikomi geriausiais meilužiais.

Gentys žino kai ką apie mylėjimąsi

  • Standartinis lytinis aktas tarp vyro ir moters trunka nuo 2 iki 4 valandų iš eilės.
  • Vyras gali patenkinti 3-4 moteris.
  • Vidutinis šios genties vyro varpos dydis yra 27,5 cm.

Tradicijų įsikūnijimas ir modernios technologijos

Kai mokslininkams pavyko gauti „stebuklingo“ tepalo receptą, pavyko atkurti ir patobulinti produktą masinei gamybai. Taip atsirado Rhino Gold Gel.

Rhino Gold Gel vartojimas, kaip naudoti – kaip jis veikia?

Vyro varpą sudaro daugybė erekcijos audinių.

Kai vyras susijaudina, jis prisipildo krauju, todėl atsiranda erekcija. Kuo tankesni erekcijos audiniai, tuo didesnė vyro varpa. Kuo daugiau jie prisipildys, tuo stipresnė bus erekcija.

Rhino Gold Gel prasiskverbia į erekcijos audinius ir prisideda prie greito ląstelių atsinaujinimo. Audiniai pailgėja ir sustingsta, todėl varpa auga. Dėl kraujagyslių užsikimšimo pagerėja kraujotaka, o erekcija tampa stipresnė ir ilgalaikė.

Rhino Gold Gel kas yra, salutinis poveikis

Damiana lapas

Natūralus afrodiziakas, didina libido ir ištvermę, apsaugo nuo erekcijos sutrikimų ir nevaisingumo, stimuliuoja nervų galūnes, stiprina malonius pojūčius ir orgazmą, mažina nuovargį ir stresą, normalizuoja hormonų pusiausvyrą, stabilizuoja urogenitalinę sistemą.

Muira puama

Stiprus afrodiziakas, sustiprina fiziologinius ir psichologinius sekso aspektus, didina libido, neleidžia vystytis erekcijos disfunkcijai, mažina padidėjusį susijaudinimą, skatina varpos ląstelių dalijimąsi, didina varpos ilgį ir storį.

Peruvų maka

Stimuliuoja varpos ląstelių augimą ir dalijimąsi, didina spermatozoidų kiekį ir kokybę, stiprina varpos kraujagyslių sieneles, saugo nuo urogenitalinių infekcijų, apsaugo nuo priešlaikinės ejakuliacijos, didina ištvermę, aktyvina testosterono sintezę, didina jautrumą, stiprina pojūčius ir pailgina orgazmą.

L-argininas

Padidina testosterono gamybą ir padaro erekcijos audinius bei varpos šaknis tankesnius, dėl to ji tampa ne tik ilgesnė, bet ir storesnė.

Informacija iš pirmų lūpų

Džiugas Naraitis, Mokslininkas, vienas iš kūrėjų Rhino Gold Gel

Mes tyrinėjome Afrikos vyrų lytinių organų sistemos reiškinius ir priežastis, kodėl jų peniai yra daug didesni, palyginti su pasauliniais standartais. Galiausiai mums pavyko rasti nesusisiekusią afrikiečių gentį ir iš jų sužinoti penio padidinimo bei sveikos potencijos receptą.

Prieš pradėdami gaminti Rhino Gold Gel, atlikome daugybę bandymų, kurie įrodė natūralių komponentų sąveikos efektyvumą. Pridėjome dar vieną svarbų komponentą. Taip atsirado Rhino Gold Gel – pirmoji natūrali ir saugi priemonė varpos ir erekcijos didinimui.

Netrukus kiekvienas vyras galės

Padaryti, kad jo pen būtų toks didelis kaip afrikiečio

Remiantis naujausiais rhino gold gel tyrimais, vyrai nuo 20 iki 60 metų džiaugiasi puikiais rezultatais.

  • Bandymo etape rhino gold gel išbandė 37 bandomieji asmenys iš indijos. Kiekvienas iš jų pažymėjo, kad varpa tapo nuo 3 iki 5 cm didesnė.
  • Dėl rhino gold gel erekcijos funkcija atkurta 87% tiriamųjų. Vidutinė pirmojo lytinio akto trukmė buvo 40 minučių.

Jie jau išbandė Rhino Gold Gel ir pasidalino rezultatais: lietuviškai

Vytautas

Jei atvirai, netikėjau, kad tai pavyks! Aš ir mano draugas jį užsisakėme tiesiog pramogai. Jo pen pailgėjo 3 cm, mano – 5 cm! Nežinojau, kad dydis moteriai TAIP svarbus! Dabar po sekso skambinau ne aš, o moterys! Taip puiku!

Kęstutis

Jei jums reikia nuostabaus sekso, Rhino Gold Gel yra puikus dalykas! Erekcija trunka VALANDAS! Jei naudosite jį reguliariai, netgi galite kontroliuoti savo orgazmą. Kalbant apie padidėjimą, mano pen jau buvo gana ilgas – 19 cm, bet jis tikrai pailgėjo 2 cm. Gamta žino, kada laikas sustoti.

Stasys

Turėjau problemų su merginomis dėl mažo varpos dydžio. Galvojau operuotis, bet nusprendžiau pirmiausia išbandyti Rhino Gold Gel. Mano pen per mėnesį pailgėjo 4 cm. Man tai labai daug! Dabar aš turiu vidutinį varpos dydį!

Tiems, kas nori daugiau – Rhino Gold Gel kur pirkti, kiek kainuoja, kur galima isigyti, uzsisakyti, kur nusipirkti, uzsisakyti

-50%

Atkeršijau savo buvusiai absolventų susitikimo renginyje stipriai išdulkinęs ją tualete

Mano vardas Adomas, man 29. Tai istorija apie tai, kaip gerai pamokiau savo buvusią merginą ir atsikračiau sekso kompleksų.

Mano romantinis gyvenimas dabar puikus! Bet ne visada taip buvo. Vidurinėje mokykloje buvau nuskriaustas, spuoguotas, nedrąsus vaikinas, nešiojantis per didelius akinius, drovus ir įsimylėjęs matematiką bei Viktoriją, gražiausią merginą mokykloje. Viktorija buvo ta, kurią pamilo kiekvienas vaikinas, ir aš negaliu to pasakyti apie matematiką. Tai nenuostabu: ji buvo linksma mergina, šviesiaplaukė su amžinomis kojomis ir D dydzio krūtimis, dėl kurių net senesni mokytojai susijaudindavo…

Bet pasirodė, kad šis angelas turi niekšišką sielą. Viktorija mane metė ir paniekino bendrų draugų akivaizdoje. Bet po 10 metų mano kerštas buvo toks saldus! Ir puikus. Ir riebus! Bet pradėkime nuo pradžių.

Kaip jau sakiau, buvau drovus vaikinas. Mūsų mokyklos šmaikštuoliai mane erzino ir vadino „keturakiu“, nes nešiojau akinius su storais lęšiais. Todėl jaučiausi kaip vaikas saldainių parduotuvėje, kai Viktorija priėjo prie manęs ir pakvietė į išleistuvių vakarėlį. Tiek metų naktimis masturbuodavausi žiurėdamas i jos krūtis ir staiga turėjau galimybę! Žinoma, buvo keista, kad Viktorija pasirinko mane, o ne kokį gražų vaikiną, kuris ją nuo seno buvo įsimylėjęs. Bet ar tai svarbu, kai esate pasirinktas?

Atėjo Viktorijos išleistuvių diena. Permiegojau su ja ir didžiavausi savimi. Vaikinai žiūrėjo į mane su pavydu, merginos žiūrėjo į mane nepatikliai. Tai buvo mano pirmas kartas ir aš ją dar labiau įsimylėjau! Bet ji buvo šalta lovoje, kaip žuvis: ji atsitraukė nuo manęs, iš pasibjaurėjimo pasuko veidą, kai bandžiau paprašyti oralinio.

Įkišusi vinį į vyriškojo ego karstą

Po išleistuvių vakarėlio draugavome dar kelias dienas. Tada ji mane metė SMS žinute. Buvau tokioj nevilty, kad ruošiausi neišlaikyti stojimo į kolegiją egzaminų. Ji visiems pasakė, kad as blogas lovoje ir kad mano mažas pen, kuris tinkamas naudoti tik kaip dantų krapštukas. Ar įsivaizduojate, kaip tai pakenkė mano savigarbai?

Namuose liniuote išmatavau savo bičiulį. Apgailėtinas 12 cm, kai stovi! Maniau, kad jis mažiausiai 15 cm ilgio ir neėmiau to į galvą. Degiau iš gėdos.

Laimei, kolegijoje galėjau ieškoti užmaršties. Kartais man pavykdavo apgauti merginas užsiimti seksu. Tačiau meilė nebuvo to priežastis: norėjau sustiprinti savo savigarbą ir pamiršti nesėkmę su Viktorija. Tada įgijau diplomą, susiradau nuolatinę merginą. Ji buvo nedrąsi ir miglota, kaip ir aš. Po 2 metų ji mane metė, nes sekso metu nieko nejautė.

Tai buvo paskutinis lašas. Nusprendžiau pasidaryti varpos didinimo operaciją. Nuėjau į polikliniką ir suplanavau operaciją – teko laukti du mėnesius.

Vieną dieną, naršydamas internete, aptikau skelbimą apie gelį, kuris pailgina penį iki 8 cm ir jį padaro iki 3 cm storesnį. Patikrinau atsiliepimus kitose svetainėse: vaikinai paskelbė nuotraukas prieš ir po… Buvau šokiruotas! Paaiškėjo, kad nereikia eiti po peiliu, kad tavo pen būtų didesnis. Trumpai tariant, nusprendžiau nelaukti operacijos. Užsisakiau tą prekę – Rhino Gold Gel.

Anksčiau net neįsivaizdavau, kad penį galima padidinti tik kremu ar geliu. Paaiškėjo, kad tai įmanoma. Ir, skirtingai nei operacija, tai yra saugu jūsų sveikatai. Rhino Gold Gel susideda iš egzotinių augalų ekstraktų. Remiantis instrukcijomis, šie ekstraktai per mėnesį padidina jūsų penį iki 8 cm. Tai mane įkvėpė, ir aš pradėjau naudoti!

Praėjo 1,5 mėn. Vietoj juokingo 12 cm ilgio kelnėse turėjau 20 cm įrankį, kuriuo galėjau pasigirti. Tai tiesiog sėkmė, tai puikus proveržis!!!

Žinoma, atšaukiau operaciją. Po savaitės feisbuke gavau kvietimą į absolventų susitikimo renginį. Viktorija taip pat ketino ateiti. Taigi tai buvo galimybė atkeršyti jai už patirtą gėdą!

Apsirengiau dailiai, nešiojau brangius kvepalus. Nebuvo nė pėdsako spuoguoto paauglio, kuriuo buvau prieš 10 metų. Tačiau Viktorija mane atpažino ir pasakė, kad pasikeičiau į gerąją pusę. Ji nepaliko manęs vieno visą naktį. Išgėrusi porą kokteilių ji gerokai prisigėrė ir nusitempė mane į tualetą, kad „išgyvenčiau mūsų jaunystę“. Ji atsegė mano kelnias, ištraukė penį ir apsiverkė… Ji tikrai tikėjosi pamatyti tą „dantų krapštuką“.

Tada aš įkišau savo penį jai į burną. Ji sunkiai susitvarkė, bandė išsivaduoti, užduso. Buvau išprotėjęs iš malonumo ir keršto troškimo. Tai nuosprendis tau už „dantų krapštuką“, už mano gėdą, už sugadintą mano savigarbą! Tu to nusipelnei!

Kitą rytą man paskambino Viktorija. Bet aš įtraukiau jos numerį į juodąjį sąrašą. Žinau, kad elgiausi kaip asilas. Bet tai ji neturėjo niekinti manęs visų akivaizdoje! Na, aš nerekomenduoju jums sekti mano pavyzdžiu. Bet jūs galite padidinti savo penį šio gelio pagalba. Aš jums pasakysiu kodėl.

Rhino Gold Gel susideda iš 4 veikliųjų medžiagų: Peru maka, L-arginino, Damiana lapų, Muira puama. Šie komponentai plečia kraujagysles ir kaverninius kūnus, skatina jų audinių augimą. Ir kokį efektą Rhino Gold Gel turi jūsų seksualinei potencijai! Anksčiau tai galėdavau daryti ne dažniau kaip kartą ar du per savaitę, o dabar galiu tai daryti 5-6 kartus per naktį ir tai nėra riba.

Poveikis Rhino Gold Gel truks visą gyvenimą. Prieš 7 mėnesius padidinau penį. Per šį laikotarpį jis nesumažėjo nė milimetro. Kai jis yra stačias, jis vis dar yra 20 cm.

Dabar susitikinėju su 19 metų modeliu Evelina. Ji džiaugiasi mano peniu ir meiliai jį vadina „sekso mašina“. Taigi, vaikinai, jūs turite galimybę išdulkinti geriausias savo miesto merginas. Negaiškite laiko, užsisakykite Rhino Gold Gel gamintojo svetainėje.

Rhino Gold Gel komentarai, forumas, atsiliepimai apie

Viktoras

na, jis padidėjo

Paulius

Neblogai! Jūs mane įtikinote. Užsisakiau: D

Vilius

užsakyta!!!

Valentinas

Aš turiu ilgą, bet siaubingai ploną, ar manote, kad tai padės storiui? Ilginti nenoriu, nes jau turiu 17 cm, bet baisiai plonas 🙁

Gedas

– nežinau, bet jis per žiauriai atkeršijo Viktorijai…

Laura

@Gedas, bet Viktorija taip pat buvo grubi, skleidusi kalbas apie “dantų krapštuką”

Maksas

Dvi savaites du kartus per dieną tepu šiuo geliu savo varpą ir dabar man gerėja erekcija. Mano žmona džiaugiasi.

Aleksas

Rekomenduoju Rhino Gold Gel, taip pat. Jis veikia geriau nei bet kuris afrodiziakas ir žymiai padidina jūsų varpą.

Marius

visi sako, kad dydis nesvarbus ir tada paaiškėja, kad tai netiesa: /Jonas

Aš užsisakau !!! nuotraukos puikios

Robertas

ir ar jis siunčiamas iš Lietuvos ar iš užsienio??

Mantas

kiek žinau siuntimas yra iš Lietuvos

Latest Recipes