Skin Restart Česká republika, obličejová jóga cviky, obličejová jóga výsledky – nové fenomény v estetické medicině

Must Try

Skin Restart online, obličejová jóga cviky, obličejová jóga recenze

SkinRestart obličejová jóga výsledky, obličejová jóga pro začátečníky

Skin Restart obličejová jóga, obličejové cvičení, skin restart recenze

SkinRestart obličejová jóga účinky, online recenze

Všechny ženy sní o kráse a mládí, proto nakupují kosmetiku, navštěvují kosmetické salony, snaží se správně jíst a dostatečně spát. Faceliftingové a protivráskové ošetření se však neobejde bez posílení svalů, protože vrásky se objevují díky tomu, že pokožka v průběhu let ochabne a ztrácí pružnost. Tady moc nepomohou zázračné krémy a masky, které pleť hydratují a vyživují, ale svaly na obličeji a krku neposílí. Toho lze dosáhnout pouze pomocí obličejové jógy.

Tento článek je o tom, jak zachovat krásu obličeje, prodloužit mládí těla a pomoci vaší pleti zůstat v takovém stavu, jako by přestal existovat pojem věku. Také v ní můžete pochopit, zda obličejová jóga skutečně funguje, jaké jsou výhody obličejové jógy oproti plastickým operacím a klasickým krémům, a také si můžete přečíst uživatelské online recenze na obličejová jóga pro začátečníky Skin Restart online.

Jóga pro obličej: co to je?

Obličejová jóga není jen banální gymnastika pro obličej. Speciální pohyby obličeje s masážními prvky v kombinaci s dechovým cvičením dělají zázraky. Svalový tonus je zachován, metabolické procesy v podkoží jsou posíleny, mimické vrásky na čele, v oblasti očí a rtů jsou vyhlazeny.

Výhody jógy spočívají také v tom, že se ovál obličeje stává elegantnějším, zlepšuje se prokrvení a výživa tkání, uvolňují se obličejové svaly, napíná se pokožka, není náhodou, že estetická jóga je z hlediska účinnosti srovnávána s botoxem injekce.

Základní principy budování obličejové cvičení

Práce svalů obličeje je základem obličejové jógy. Všechna cvičení jsou poměrně jednoduchá, ale vyžadují péči, protože výsledek závisí na jejich správném provedení. Ásany jsou v podstatě grimasy, přičemž při cvičení jsou svaly obličeje mírně stlačovány prsty, jako by působily proti jejich napětí. Zde je dosaženo dvojího účinku – na jedné straně se zvyšuje zatížení svalů a je dosaženo maximálního výsledku a na druhé straně jsou svaly chráněny před protažením. Obvykle sestava začíná cviky na krk a spodní část obličeje, které jsou založeny na pohybech brady – taková cvičení jsou nezbytná pro každého, kdo trpí bolestmi šíje a horní části zad.

Ásany posilují zádové a boční svaly šíje, m. subscapularis a extenzorové svaly hrudní páteře. Taková gymnastika se také nazývá taoistická, protože naplňuje tělo energií, léčí a obnovuje tělo. Soubor těchto cviků je dobré provádět na konci pracovního dne pro uvolnění stresu nebo během přestávek v práci.

Navíc se stáhne brada, omladí oblast dekoltu a krk, který většinou prozradí skutečný věk ženy, vypadá mnohem mladší. Dále začínají cviky na svaly obličeje a hlavy, např. cviky na tváře zabraňují jejich ochabování, stahují oční víčka, vyhlazují nosoretní rýhy a posilují svaly za ušima, které zároveň tvoří ovál obličeje.

Pokud chcete znát ty nejlepší pozice obličejové jógy, Skin Restart vám vše poví velmi podrobně a pomůže vám vyhnout se rizikům.

Komu je program SkinRestart online doporučen?

Účel jógy pro obličej:

  • Volná a velmi suchá kůže. V důsledku svalového tréninku se obličej naučí adekvátně reagovat na emoce a nenatahovat pokožku
  • Křehké kapiláry. Kvůli posílení svalové tkáně se cévy a kapiláry na obličeji neroztahují. To pomáhá vyrovnat barvu dermis
  • Povislé tváře. Působením gravitace a v důsledku reakce na emoce je ovál obličeje rozmazaný a tváře klesají
  • Jakékoli změny související s věkem. Toto horní tenké a ochablé oční víčko, nasolabiální vrásky a “vráno k nohám”

Výhody mimické jógy

Budování obličejová jóga cviky pomáhá relaxovat, uvolňovat svalové napětí a aktivovat krevní oběh v hlavě, což zlepšuje růst vlasů a je dobrou prevencí bolestí hlavy. Dechová cvičení zvyšují tok kyslíku do pokožky a svalů, tonizují a vyživují pokožku. Ale co je nejdůležitější, jóga učí uvědomění a ovládání pocitů, protože schopnost napínat a uvolňovat svaly obličeje pouze podle vůle, a nikoli v důsledku výbuchu emocí, pomáhá udržovat rovnováhu v obtížných situacích.

Prospěšné vlastnosti jógy pro obličej jsou následující. Obličejová jóga účinky:

  • Zlepšuje ovál obličeje. V důsledku tréninku svalů hlavy jsou tváře napjaté, druhá brada se stává méně výraznou
  • Odstraňuje pokleslá víčka. Jak ženy stárnou, linie obočí klesá. To vede k poklesu horního víčka, což výrazně komplikuje aplikaci make-upu a stárnutí
  • Pomáhá k úplnému zklidnění a relaxaci. To je možné díky krátké meditaci před provedením sady cvičení. Při lekcích musíte zapomenout na všechny problémy a zaměřit se na jógu
  • Zlepšuje krevní oběh v tkáních. Zpomaluje stárnutí a zlepšuje pleť
  • Pomáhá plně kontrolovat práci svalů. Nyní se tváře zvedají nikoli jako výsledek odpovědi na vtip, ale proto, že jsou ovládány. Všechny pohyby svalů jsou řízeny

Kromě toho se jogín učí sledovat, jak se emoce objevují, jak mizí, a postupně se začíná ovládat a nejde s proudem. I když se obličejová jóga cvičí pro omlazení pleti, přináší stejné duševní obličejová jóga výsledky jako hathajóga.

Latest Recipes